Porto x Tondela: TIEŠRAIDĒ [HD]: skatiet, kur skatīties Liga NOS TIEŠRAIDĒ

Porto pretī stāsies Tondela tajā Sestdien (05) pulksten 17:30 (Brazīlijas laiks), iekšā Dragao stadions Porto, gada 9. dienai Premjerlīgas NOS. Maču straumēs ESPN un SPORT TV 21:30 Portugālē.

Kad Čempionu līgas misija ir izpildīta, Porto tagad var pievērst uzmanību Portugāles čempionātam.

Otrdien, 1. decembrī, arī Estádio do Dragão laukumā Porto apstiprināja savu kvalifikāciju Čempionu līgas astotdaļfinālam ar vienu dienu iepriekš, paliekot neizšķirti XNUMX:XNUMX ar Manchester City. Rezultāts bija labs, bet sniegums nē. Klubs spēlēja kā maza komanda. Mača laikā radīja tikai divas finiša iespējas. Tikai viens no viņiem trāpīja mērķī.

Viņš izvairījās no sakāves, pateicoties Manchester City kļūdām metienos, kas radīja 19 sitienu iespējas. Pieci no tiem devās uz Portugāles vārtiem. Taču viņiem neizdevās iesist tīklu. Tomēr pat zaudējuma gadījumā Porto kvalificētos, jo Marseļas Olympique uzvara pār Olympiacos (2-1) otrā izšķirošajā spēlē garantētu vietu nākamajā turnīra fāzē.

Tomēr Porto noteikti būs jāražo vairāk, lai šīs sestdienas spēlē savā kontā iekrātu trīs punktus. Jūs pat nevarat iedomāties citu iznākumu. Ar 16 punktiem (piecas uzvaras, viens neizšķirts un divas neveiksmes) tā kopvērtējumā ieņem pieticīgo ceturto pozīciju. No Sporting līdera atpaliek sešus punktus. Kā galvenais, sniegums ir pārāks. Tai ir otra labākā kampaņa īpašumu īpašnieku reitingā. No 12 ailē apstrīdētajiem punktiem viens izcīnīja deviņas uzvaras (trīs uzvaras un viena neveiksme), gūstot deviņus vārtus un ielaižot piecus.

Porto x Tondela: kur skatīties, grafiks, programmas un jaunākās ziņas, sekojiet līdzi minūti pa minūtei reāllaikā.