Porto x Nacional TIEŠRAIDE [HD]: skatiet, kur SKATĪTIES LIGA NOS TIEŠRAIDĒ

Porto tiksies ar Nacional tajā Svētdien (20.), 17:00 (Brazīlijas laiks), iekšā Estádio do Dragão, Porto pilsētā, gada 10. dienai Premjerlīgas NOS. Maču straumēs FoxSports e SPORTTV 20:00 Portugālē.

Kausos izpildot uzdevumu, Porto šo svētdien, 20. datumā, atkal spēlēs par Portugāles čempionātu.

Porto paņēma īsu "brīvdienu" periodu no Portugāles čempionāta. Bija trīs spēles, kam sekoja citi konkursi. Viņi visi uzvarēja. Pirmā, tikai formalitāte. Viņš panāca 2:0 "Olympiacos" no Grieķijas, tikko pabeidzot Čempionu līgas grupu turnīra pēdējās kārtas tabulu. Viņš jau astotdaļfinālā bija garantēts kā otrais grupā. Turnīra strīdu viņš atsāks februārī, pretī stāsies Juventus.

Tomēr nākamās divas spēles bija dzīvība un nāve. Portugāles kausa izcīņā viņš vietu astotdaļfinālā nodrošināja ar 2:1 pret Tondelu. Tagad viņš gaida definīciju, kurš būs viņa nākamais pretinieks. Trešdien, 16., arī Estádio do Dragão viņš debitēja Portugāles Līgas kausa izcīņā. Ceturtdaļfinālam rezultāts atkārtojās ar Paços de Ferreira kā sāncensi.

Portugāles čempionātā tas ir sagādājis lielākas grūtības. Ar 19 punktiem (sešas uzvaras, viens neizšķirts un divas neveiksmes) viņš uzsāka desmitās kārtas strīdu, ieņemot trešo pozīciju ieskaitē. Četrus punktus zemāk par Sporting, līderis. Tomēr tai ir labākais sniegums Primeira Liga. No ailē apstrīdētajiem 15 punktiem viens uzvarēja 12 (četras uzvaras un viena neveiksme), gūstot 13 vārtus un ielaižot astoņus.

Porto x Nacional: kur skatīties, grafiks, programmas un jaunākās ziņas, sekojiet līdzi minūtei reāllaikā.

NOS līgas 10. kārtas spēlē FC Porto uzņem Nacional. Šīs ir Serhio Konseisu izvēlētās spēles.

Eleven FC Porto: Marchesín; Nanu, Mbemba, Diogo Leite un Zaidu; Otávio, Uribe un Sérgio Oliveira; Tecatito, Taremi un Marega.

Aizstājēji: Diogo Kosta, Sarrs, Manafá. Fabio Vieira, Grujičs, Luiss Diass, Žoau Mario, Tonijs Martiness un Evanilsons.

VIENpadsmit valsts: Daniels Guimaraess; Rūbens Freitass, Lūkass Kals, Pedrao, Žuau Vigārio; Alhasans, Azouni, Danilovičs; Kenji Gorré, Camacho un Brayan Riascos.

Nacionālie vietnieki: Rikardo, Koziello, Rūbens Mikaels, Viti, Ročess, Žulio Sezars, Nuno Borgess, Žoau Viktors un Fransisko Ramoss.

Manuels Oliveira, no Porto, ir izraudzītais tiesnesis konfrontācijai starp zilajiem un baltajiem un baltajiem. Tjago Leandro un Tjago Mota ir asistenti, bet Fabio Melo ir 4. tiesnesis.

Bruno Estevess no Setubalas spēlēs VAR, viņam asistēs Hosē Lūcija.