Ponte Preta x Sampaio Corrêa TIEŠRAIDE [HD]: skatiet, kur skatīties TV un tiešsaistē

Ponte Preta un Sampaio Correa Cars, tajā otrdien, 01. pulksten 21h30 (Brazīlijas laiks), iekšā Moisés Lucarelli stadions Kampinasā (SP), 25. kārtai Brazīlijas B sērijas čempionāts. Mača tiešraide tiks pārraidīta dienā PIRMIZRĀDE.

Komandas šajā otrdienā (01. gadā) stājas laukumā Brasileirão 25. kārtai; skatiet, kā sekot tiešraidē TV un internetā.

Līderu tabulā komandas šķir četri punkti, un abas tiecas reabilitēties līgā. Ponte, kas atrodas astotajā vietā ar 36 punktiem, nāk pēc sakāves ar 2:1, pēc atgriešanās CSA pēdējā kārtā un piedzīvoja piecu spēļu sēriju, kas izkrita bez zaudējumiem.

Papildus neuzvaramības beigām Macaca turpināja, neuzvarot nevienu tiešo maču Série B. Līdz šim bija sešas spēles ar piecām neveiksmēm (América-MG, Chapecoense, Juventude, Cuiabá un CSA) un neizšķirtu (América-MG). ).

Tagad mēģiniet atkārtot pirmās kārtas uzvaru pār Sampaio, kas tobrīd bija zemākā līmenī, lai lauztu likteni un pietuvotos G-4, kas šodien ir četru punktu attālumā.

Savukārt trīskrāsu komanda savā laukumā ar 1:0 zaudē Brasil de Pelotas un vēlas sākt no G-4 sastāvā esošo komandu sabalansētā torte.
Ar 40 punktiem trešajā vietā Tricolor var pamest klasifikācijas zonu Ponte Preta sakāves gadījumā. Līdz ar uzvaru Bolivia Querida atklātu septiņus sāncenšu spēles punktus.

Ponte Preta x Sampaio Corrêa: kur skatīties, grafiks, programmas un jaunākās ziņas, sekojiet līdzi minūti pēc minūtes reāllaikā.

Kur šodien skatīties Ponte Preta vs Sampaio Corrêa?

raidījums: pirmizrāde visā Brazīlijā, stāsta Júlio Oliveira un komentāri Karloss Eduardo Lino.