Polija – Itālija Prognozes, prognozes un padomi

Bwin padomi un prognozesPolijas – Itālijas prognozes

Polija – Itālija Padomi un izredzes. 11. oktobrī 19:45 UEFA Nāciju līga – A līga – trešā kārta.

Polija – Itālija priekšskatījums

• Polija UEFA Nāciju līgā (UNL) pēc divu gadu gaidīšanas atkal tiksies ar Itāliju, uzvarot tikai trīs no iepriekšējiem 16 H2H (D7, L6). Tomēr Polija ir izcīnījusi sešas uzvaras (L1) no pēdējām septiņām spēlēm, piecas ar vairāk nekā 2,5 gūtiem vārtiem un četras reizes, kad abas komandas guva vārtus. Tas nozīmē, ka deviņās no pēdējām 13 Polijas spēlēm vismaz vienai komandai nav izdevies gūt vārtus.
  • Savā laukumā Polija ir nepārspēta jau sešas spēles (G5, L1), četras noturot piezīmes. Katrā no pieciem mačiem, kas nebeidzās bez vārtu guvumiem, pirmie guva laukuma saimniekus, turklāt Polija visos piecos guva vismaz vienus vārtus pēc 76. minūtes.
  • Itālijas iepriekšējās sešās UNL spēlēs vēsturē ir gūti mazāk nekā 2,5 vārti (W2, D3, L1), ieskaitot divus UNL H2H (W1, D1). Katrs no šiem trim uzvarētajiem/zaudētajiem mačiem beidzās ar 1:0, un izšķirošie vārti tika gūti divreiz pēc puslaika, ieskaitot Itālijas uzvaru UNL.
  • Turpretim astoņās no pēdējām deviņām spēlēm Euro 2024 atlases kampaņas laikā ir gūti vairāk nekā 3 vārti, un Itālija pēdējās trijās uzvarējusi ar vismaz trīs vārtu pārsvaru. Turklāt katra no pēdējām piecām Itālijas uzvarām ir radījusi HT vadību “līdz nullei”, ieskaitot uzvaru pret Moldovu nedēļas vidū.
  • Spēlētāji, kam jāpievērš uzmanība: Kamils ​​Grosickis (POL) nedēļas vidū guva hat-trick pret Somiju. Uzvaras vārtus viņš guva arī pēdējā UNL spēlē (9. septembrī).
  • Tikmēr Frančesko Kaputo (ITA) pirmajā puslaikā guva vārtus savā atklāšanas spēlē pret Moldovu nedēļas vidū, bet viņa trīs šīs sezonas līgas vārti tika gūti pēc pārtraukuma.
  • Karstā statistika: Roberto Mančīni Itālijas izlasē ir uzvarējis 15 no savām 22 spēlēm (68,18%). Tas ir lielākais procents starp Azzurri treneriem ar vismaz 20 spēlēm karjerā.
Spēles viena otrai: POLIJA – ITĀLIJA
14.10.18 A L Polija Itālija 0: 1
07.09.18 A L Itālija Polija 1: 1
11.11.11 FI Polija Itālija 0: 2
12.11.03 FI Itālija Polija 1: 3
30.04.97 banheiro Itālija Polija 3: 0