Partizan-Real Madrides prognozes

Partizan un Madrides Real ir jāsakārto veci punkti. Pagājušajā sezonā Serbijas klubs ceturtdaļfinālā gandrīz izslēdza izslēgšanas spēļu krējumu. Tagad līdzīgā situācijā ir laukuma saimnieki, kuri līdz 4 raundiem turas pie pēdējās, 10. līnijas, kas dod tiesības turpināt cīņu. Tieši motivācijas faktors būs noteicošais, jo Partizan mājās un izbraukumā ir divas dažādas komandas.

Partizāns

“Partizan” savā laukumā uzvarēja 11 mačos no 14. Pēdējo kārtu neveiksmju secība lielā mērā saistīta ar to, ka Zeļko Obradoviča basketbolisti daudzus mačus aizvadīja izbraukumā. Izbraukumā Partizan uzvarēja tikai 18,7% laika un Eirolīgā šajā rādītājā ieņem 15. vietu.

reāls

Madrides Real jau ir nodrošinājusi vietu ceturtdaļfinālā, neskatoties uz 3 zaudējumiem pēdējās 5 spēlēs. Madrides klubs grūtos braucienos nejūtas īpaši pārliecināts. Šogad jau zaudēts Monako (74:98) un Milānai (76:81).

uzmini

Stark arēnā Belgradā valda īpaša atmosfēra. Ja atceramies pagājušā gada tikšanos, tad Real būs ļoti labi uzņemts. Liku uz pārliecinošu mājinieku uzvaru.