💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

Itālija A sērija
Datums: sestdiena, 7. gada 2024. novembris
Apvienotajā Karalistē sākas pulksten 19
Norises vieta: Ennio Tardini stadions, Parma.

Parma ir izrādījusies grūti pārvarama komanda, taču tā vienalga trīs A sērijas spēlēs guva tikai divus punktus, kas ir par maz. Pēdējās divās cīņās viņi dalīja postu ar Spezia (2-2) un Milānas Inter (2-2), Itālijas kausa izcīņā izbraukumā pārspējot Pescara (3-1), parādot savu lielisko formu pēdējā trešdaļā.

Savukārt "Fiorentina" pagājušajā nedēļā piedzīvoja sarūgtinājumu ar 2:0 pret "Roma" un kārtējo reizi pārtrauca savu trīs nezaudēto spēļu sēriju. Pēc izlašu pārtraukuma viņus apturēja Spezia (2-2), bet kopš tā laika divos mačos ir uzvarējuši Udinese (3-2) un Calcio Padova (2-1 Itālijas kausā).

Viola ir guvis vārtus, taču viņam ir daudz, kas jāpierāda, ja vēlas sākt kāpt tabulā. Viņi nebūs apmierināti ar to, kā lietas izvērtās vasarā, un Džuzepei Jakini acīmredzot ir vajadzīgs laiks, lai viņu pārvērstu par labi ieeļļotu mašīnu. Kouame, Vlahovičs un Hosē Kalejons vēl nav snieguši, kas uzsver gandrīz vienu un to pašu un padara to ļoti interesantu, kā viņi tiksies viens ar otru Ennio Tardini stadionā.

Viens pret vienu ar Parma pret Fiorentina

"Fiorentina" izrāva trīs punktus pēdējā izbraukumā šajā laukumā, uzvarot ar 1:2 ar divu vārtu pārsvaru.

Violai šī bija pirmā uzvara piecos savstarpējos mačos kopš 2017. gada.

Parma trīs mačos izbraukumā ir izcīnījusi divas uzvaras un cīnījusies neizšķirti.

Prognoze Parma pret Fiorentina

Mēs ticam, ka Parmai būs viss, lai noturētu Fiorentina, kurai acīmredzot vēl ir nepieciešams laiks, lai nomierinātos. Mēs centīsimies pusēm sadalīt laupījumu par piedāvājumu, kura cena ir 3,60, kas šobrīd izskatās vairāk nekā tikai dzīva likme.

Tomēr mēs sagaidām emocijas, un tas nozīmē arī mērķus. Paturot to prātā, mēs arī derējām uz vārtiem abos galos un derējām uz JĀ, lai abas komandas gūtu vārtus pie 1,57. Mēs regulāri redzējām anotācijas un piekāpšanos, kas daudziem lika uzzināt derību likmi, pērkot naudu par veco virvi.