💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

Francijas Ligue 1
Datums: sestdiena, 27. augusts
Sākums: 19:00 BST
Atrašanās vieta: Stade Michel d'Ornano

Caen komandai šī būs otrā mājas spēle sezonā. Pirmais bija piecu vārtu trilleris, kad viņi uzvarēja Lorient. Nav pārsteidzoši, ka nākamajā spēlē viņi zaudēja Lyon, taču nevienam klubā nerūpēs zaudējums potenciālajam čempionāta pretendentam. Caen uzņems Bastia un domas pievērsīsies spēlei, kuru klubs var uzvarēt.

To pašu var teikt par Bastia, kas pirmajā mačā zaudēja čempioniem PSG, bet viesos ar 3:0 viegli pārspēja Lorient. Bastia šosezon ir vāja aizsardzība, kur pat pret PSG viņi ir ielaiduši tikai vienus vārtus un cer to izdarīt vēlreiz un ļoti sagraut mājiniekus.

Caen pret Bastia: viens pret vienu

Pēdējās divās spēlēs šeit Bastia tika pie punkta, un es būtu apmierināts ar to pirms spēles.

Lai gan Caen šajā mačā nav uzvarējusi savās pēdējās piecās spēlēs, pirms sešiem gadiem starp viņiem bija daudz neizšķirtu.

Pēdējos četros mačos esam redzējuši tikai 5 vārtus, un mums vajadzētu sagaidīt mazrezultatīvu spēli un lēnu un piesardzīgu sākumu, pamatojoties uz iepriekšējiem mačiem.

Caen pret Bastia: Prognoze

Šeit ir grūti redzēt uzvarētāju, un vislabāk ir likt likmes uz zemiem vārtiem un pirmo puslaiku, kas risināsies ļoti lēni. Otrais puslaiks varētu uzlaboties, taču šīs abas komandas, šajā sezonas posmā un neizšķirti, varētu būt apmierinātas ar neizšķirtu. Lai būtu drošībā, pirmo 45 minūšu laikā atņemiet šo piedāvājumu un rīkojieties piesardzīgi.

Caen vs Bastia — statistiskā derību prognoze — Ligue 1 līdz 27. gada 2016. augustam Francija

Caen pret Bastia: derību padomi