💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

Čempionu līgas kopvērtējums
Datums: trešdiena, 25. gada 2024. augusts
Sākums plkst. 18:00 UK / 19:00 CET
Norises vieta: Stadion u Kranjcevicevoj ulici (Zagreba).

Lokomotiva ČL kvalifikācijas ceturtdaļfinālā iekļuva tāpat kā viešņas. Saimnieks ir bijis aizņemts ar jauno līgas sezonu, kas sākas pēc grafika. Zagreb pagājušajā sezonā bija HNL vicečempione ar 65 punktiem 36 līgas spēlēs.

Iepriekšējā tikšanās bija savā laukumā, Horvātijas HNL, pret Rijeku ar rezultātu 1:0. Viņi ir zaudējuši tikai divus no pēdējiem desmit mačiem kampaņas kalendārā.

Rapid Wien viesosies pēc pārtraukuma grafikā, izņemot klubu draudzības spēles. Austrijas bundeslīgā izbraukumā piedzīvotā sakāve ar 3:1 pret Wolfsberger AC bija viņu pēdējā spēle lielajās sacensībās kalendārā.

Apmeklētājs bija Bundeslīgas vicečempions un no pagājušās sezonas līgas labākās vietas atpalika par 12 punktiem. Viņi ir piedzīvojuši trīs neveiksmes pēdējos piecos līgas mačos savā formā.

NK Lokomotiva vs Rapid Wien Head to Head (h2h)

Komandas pēdējā laikā iepriekš nav tikušās.

Prognoze NK Lokomotiva vs Rapid Wien

Rapid Wien kopš pagājušā mēneša nav spēlējis nevienā nozīmīgās sacensībās, un tas, visticamāk, atspoguļosies viņu formā nākamajā spēlē. Neskatoties uz dažiem zaudējumiem, NK Lokomotiva ir bijusi aizņemta ar savu grafiku galvenajās sacensībās, tostarp Horvātijas HNL jaunās sezonas mačos.

Spēlēšana savā laukumā būs vēl viena mājinieku priekšrocība, tāpēc varam likt likmi uz Zagrebas Lokomotivu ar dubultu iespēju mačā. Diez vai Austrijas kontingents dosies mājās bez cīņas, tāpēc BTTS sadursmē noderēs derību slēdzējiem.

NK Lokomotiva vs Rapid Wien derību padomi

• Dubultā iespēja: NK Lokomotiva @ 1,57 (4/7).
  • Abu komandu vārti: Jā @ 1,75 (3/4).

Vai meklējat vairāk spēļu? izlasi visu Čempionu līgas prognozes šeit vai pārejiet uz mūsu galveno lapu futbola padomu lapa.

🔥Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.