Monpeljē – Reimsa Guess

Bwin padomi un prognozesMonpeljē – Reimsas prognozes

Monpeljē – Reimsa Padomi un izredzes. 25. oktobris 15:00 FRANCIJA: Ligue 1 – 8. kārta.

Monpeljē – Reimsas priekšskatījums

• Ar vidēji 3,60 vārtiem spēlē pēdējos piecos Ligue 2 (L1) H1H Stade de la Mosson stadionā, šai Monpeljē-Reimsas sadursmei ir liels vārtu gūšanas potenciāls. Turklāt, ja 70. minūtē vai vēlāk sešās no septiņām Monpeljē līgas spēlēm šajā kampaņā gūti vismaz vieni vārti, šajā mačā var būt vēlīna drāma.
  • Laukuma saimnieki vēlas sākt labu startu, ņemot vērā, ka katrā no trim šosezon mājās (L1) izcīnītām mājas uzvarām viņi ir saglabājuši vienu vārtu pārsvaru HT, divas reizes gūstot vārtus pirmo 20 minūšu laikā. Interesanti, ka trīs no pēdējām piecām neveiksmēm mājās L1 pirmajā mačā tika gūti vārti tieši sestajā minūtē, ieskaitot pēdējo H2H L1.
  • Reimsa joprojām dzenas pēc savas pirmās uzvaras (D2, L5), un tāpēc viņu gaida sliktākais Ligue (L1) sezonas sākums kluba vēsturē. Tomēr ir iepriecinoši, ka 12 iepriekšējās H2H tikšanās reizes Monpeljē L1 vēsturē Reimss ir bijis nedaudz dominējošs, atgriežot rekordus: W6, D1, L5 – GF 21, GA 21.
  • Līdzjutējiem šeit jārēķinās ar agru rīcību, jo atklāšanas vārti ir gūti pirms 20. minūtes visos viesu četros raidījumos, izņemot vienu, šosezon. Tā tas ir bijis arī katrā no pēdējiem trim šeit notikušajiem L1 H2H. Divas trešdaļas no šajā periodā gūtajiem/ielaistajiem vārtiem bija pirms HT.
  • Spēlētāji, kas jāskatās: Gaetans Laborde ir bijis Montpellier labākais vārtu guvējs četrās no pēdējām sešām līgas spēlēm. Reimsas jaunais El Bilals Turē bija pirmais vārtu guvējs savā komandā trijās no pēdējām četrām L1 spēlēm, kurš guva vārtus.
  • Uzvaru sērija: Montpellier ir bez uzvarām piecās sacensību spēlēs, kuras tiesāja Villijs Delajods (L1, L4), ieskaitot divas neveiksmes pret Reimsu pagājušajā sezonā.
Heads-up spēles: MONTPELLIER – REIMS
17/12/19 PADOMES Reims Montpellier 1: 0
19,10,19 L1 Reims Montpellier 1: 0
24/02/19 L1 Montpellier Reims 2: 4
01.09.18 L1 Reims Montpellier 0: 1