Ludogorets vs Tottenham padomi, prognozes, izredzes

logotips

Tottenham Hotspur piedzīvoja nopietnu neveiksmi Eiropas līgas 1. spēles dienā, izbraukumā ar 0:XNUMX zaudējot Royal Antwerp. Tagad Hosē Morinju komanda dodas uz Baltkrieviju, lai stātos pretī Ludogorets. Baltkrievijas komanda ir pēdējā Eiropas līgas J grupā ar nulli punktiem sešos iespējamajos. Ludogorecs ielaida sešus vārtus un guva četrus.

Ludogorets pirmajā spēles dienā ar 2:1 zaudēja Royal Antwerp, bet otrajā spēlē otro reizi zaudēja LASK Linz ar 4:3. Baltkrievijas komanda vienubrīd zaudēja ar 4:1, pirms atspēlējās.

Spurs otrajā spēļu dienā cīnījās, lai notriektu Royal Antwerp. Beļģu vārti pirmajā puslaikā tika gūti, pateicoties "Spurs" kļūdai aizsardzībā. Tottenham Hotspur ierodas trešajā kārtā, ieņemot otro vietu J grupā. Komanda ar trīs punktiem ir vienāda ar LASK Linz. Uzvara pār Ludogorets un rezultāti citviet nozīmētu, ka Spurs ieņems pirmo vietu J grupā.

Ceturtdienas nakts spēle būs Tottenham Hotspur 15. spēle šosezon visos turnīros. Ja vēlaties iekļūt Eiropas līgas pēdējā posmā, jūs sakrāsiet lielu spēļu skaitu. Mourinju ir pietiekami daudz, lai iekļūtu turnīrā un, iespējams, to arī uzvarētu. Tomēr jums ir nepieciešams, lai jūsu komanda spēlētu labāk nekā pēdējo reizi Eiropas līgā.

Ludogorets vs Tottenham derību koeficienti

Nedēļas nogalē Premjerlīgas turnīrā Totenhemas Hotspur savā laukumā ar 2:1 uzvarēja Braitonu. Otrajā puslaikā Gereta Beila sitiens ar galvu ļāva Tottenham Hotspur uzvarēt pēc tam, kad Braitona atcēla Harija Keina vārtus pirmajā puslaikā. Totenhemas Hotspur visos turnīros ir nepārspēts 12 no pēdējām 13 spēlēm. Viņi ir tikuši uz priekšu visās sacensībās un priecāsies par izredzēm iegūt vēl trīs punktus Eiropā.

Astoņas no 14 Spurs spēlēm visos turnīros ir beigušās ar vairāk nekā 2,5 gūtiem vārtiem. Mourinju komanda pēdējā trešdaļā nav kautrējusies, ja neskaita divas šīs sezonas neveiksmes pret Everton un Royal Antwerp. Abās spēlēs Spurs zaudēja līdz nullei.

Ludogorets kopš kampaņas sākuma augustā ir aizvadījis 15 spēles visos turnīros. Viņi atguvās no zaudējuma pret LASK Linz Eiropas līgā pagājušajā nedēļas nogalē, mājās ar 1:0 uzvarot Sofijas Levski.

Deviņas no Ludogorets 15 spēlēm visos turnīros ir beigušās ar vairāk nekā 2,5 gūtiem vārtiem. Turklāt deviņas no 15 Ludogorets spēlēm beidzās ar vārtu guvumiem abām komandām. Viņi vidēji spēlē gūst 2,07 vārtus, bet ielaiž vidēji 1,13 vārtus.

Ziņas par Ludogorets pret Tottenham

Ceturtdienas vakara spēlē Mourinju nav jaunu savainojumu problēmu. Vienīgais spēlētājs, kuram trūkst, ir prombūtnē esošais Džefets Tanganga. Citādi Mourinjo ir garš spēlētāju saraksts, no kuriem izvēlēties. Viņš var izvēlēties savu spēcīgāko komandu, lai uzvarētu, un atkāpties trīs punktu attālumā no otrajā vietā esošās Royal Antwerp. Protams, tas atkarīgs no beļģu rezultāta pret Lincas LASK.

Spurs uzvara nedēļas nogalē pacēla to uz trešo vietu līgas tabulā. Nedēļas nogalē londonieši tiksies ar "West Brom". Viņa neveiksmīgais punktu kopsumma un joprojām sliktais sniegums nozīmē, ka Morinju ceturtdienas vakarā varētu cīnīties ar daudz spēcīgāku komandu nekā svētdien pret Baggies.

Heungmins Sons turpina vadīt Spurs ar astoņiem gūtajiem vārtiem. Jūsu paredzamais mērķis ir tikai 3,09. Spurs tas ir bijis neticami. Tomēr viņš varēja piekāpties un ļaut Beilam spēlēt malā. Harijam Keinam šosezon seši vārti līgā.

Ludogorets vadībā ir uzbrucējs Higinio Marins. Viņa kontā visās sacensībās septiņi vārti. Maríns guva vienīgos vārtus Ludogorets rindās pret Royal Antwerp. Reālas briesmas klubam ir Manu, kurš otrajā mačā pret LASK Linz guva hat-trick.

Ludogorets vs Tottenham prognoze

Abas komandas gūst vārtus – LIKT TAGAD

"Tottenham Hotspur" šosezon ir atļāvusi pretiniekiem gūt vārtus Eiropas līgā. Spurs bija jāspēlē kvalifikācijā un tajās spēlēs bija vārti. Trīs no piecām Eiropas līgas kvalifikācijas un grupu turnīra spēlēm beigušās ar abām komandām, gūstot vārtus. "Ludogorets" divas spēles grupu turnīrā beidzās ar abām komandām iedzinējos. Ja Spurs aizsardzībā kļūdīsies kā pret Royal Antwerp, spēle var beigties ar vārtu guvumu abām komandām.

Gerets Beils gūt vārtus jebkurā laikā — LIKT TAGAD

Morinju apliecināja, ka Beils šobrīd neiekļūs Premjerlīgā. Viņš nav gatavs startēt pēc Morinju vārdiem, it īpaši ar komandas biedru formu. Beils sāka pret Royal Antwerp, taču nespēlēja visas 90 minūtes. Viņš varētu iegūt vēl vienu startu Eiropas līgā, cenšoties uzlabot gatavošanos mačam. Beils nedēļas nogalē guva savus pirmos "Spurs" vārtus un spēja atvairīt vārtus.

Vairāk nekā 2,5 gūti vārti – LIKT TAGAD

"Ludogorets" divas spēles grupu turnīrā beidzās ar vairāk nekā 2,5 vārtiem un secīgām neveiksmēm. Totenhemas Hotspur viena no divām Eiropas līgas spēlēm beidzās ar vairāk nekā 2,5 gūtiem vārtiem. Ludogorets vidēji vienā Eiropas līgas spēlē gūst 3,0 vārtus, tāpēc nebrīnieties, redzot, ka Totenhemas Hotspur gūst vārtus. Viņš ielaida vārtus Eiropas līgā un var vēlreiz pret Ludogorets.

Lai gan tiek sagaidīts, ka Tottenham Hotspur ielaidīs vārtus, Baltkrievijā, visticamāk, tiks pie uzvaras. Uzvara varētu likt Morinju J grupas tabulas augšgalam trīs spēles līdz beigām. Kad novembra beigās komandas atgriezīsies spēlēt Eiropas līgā, Spurs atkal spēlēs ar Ludogorets. Pēc tam viņam gandrīz izdevās nostiprināt vietu pēdējo 32.

Spurs nākamajā līgā ir dažas smagas spēles. Kamēr viņu spēlei pret West Brom nedēļas nogalē vajadzētu kļūt par gājienu, uzreiz pēc izlašu pārtraukuma viņi pretī stāsies Manchester City. Sagaidiet Spurs uzvaru ceturtdienas vakarā, turpinot cīņu par titulu trīs frontēs.

Ludogorets vs Tottenham derību piedāvājumi

888 Sport logotips

Bezmaksas likmes atmaksa līdz £50, ja DeŠambo uzvar Augustā

Akcijas periods ir 9. novembris 00:01 GMT – 12. novembris Turnīra 18. kārtas pirmais starts — 1+ — Kvalifikācijas likmes tikai uz pēdējo pozīciju — Minimālā likme £1 laimests – Likmes par katru sajūtu kvalificējas ar 2 £ likmi katrā virzienā ( Kopā 50 £) – Kvalifikācijas zaudējušās likmes tiks atmaksātas tikai līdz 2024 £ vienam dalībniekam, ja Braisons Dešambo uzvar 72. gada Masters — bezmaksas likmes tiks ieskaitītas 7 stundu laikā pēc turnīra beigām un būs derīgas XNUMX dienas — izņemšanas ierobežojumi. un visi piemērojamie noteikumi un nosacījumi