💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

Čempionu līgas kopvērtējums
Datums: trešdiena, 25. gada 2024. augusts
Sākums plkst. 18:30 UK / 19:30 CET
Norises vieta: Huvepharma arēna (Razgrada).

Ludogorets šosezon ir pie trīs uzvaru sērijas pēc uzvaras Bulgārijas Purva līgā ar 1:4 izbraukumā pret Cherno More. Viņi pagājušajā sezonā bija šīs līgas čempioni ar 13 punktu pārsvaru pār radiniekiem tabulā.

Laukuma saimnieki pēdējās mājās uzvarēja Buducnost ar rezultātu 1:3, sasniedzot šīs sezonas ČL kopvērtējuma ceturtdaļfinālu.

FC Midtjylland pagājušajā sezonā Superlīgā 82 līgas spēlēs guva 36 punktus. Viņiem bija 14 punktu pārsvars pār tabulas vicečempioniem. "Wolves" pagājušajā sezonā kļuva par Dānijas Superlīgas čempioni pēc zaudējuma savā laukumā "Aalborg" pēdējā līgas cīņā pagājušajā mēnesī.

Sezonas izskaņā "Wolves" zaudēja punktus, izcīnot trīs bezuzvarām pēdējās piecās līgas spēlēs. Kopš tā laika apmeklētājs savā kalendārā nav spēlējis nekādas lielas sacensības, kas ceļotājiem sagādās bažas.

Ludogorets Razgrad vs FC Midtjylland Head to Head (h2h)

Komandas pēdējā laikā iepriekš nav tikušās.

Prognozes par Ludogorets Razgrad vs FC Midtjylland

"Ludogorets" paredzētā uzvaru sērija palielinās viņu izredzes uzvarēt maču deviņdesmit minūšu laikā. Spēlējot mājās, mājiniekiem būs priekšrocības laukumā, un derību slēdzējiem ir drošāk izcīnīt uzvaru savā laukumā, lai gūtu pienācīgu atdevi.

Dānijas kontingents pret mājinieku bez cīņas neatkāpsies. Viņiem ir labi ieraksti savā grafikā, jo viņi ir spēcīga ceļa komanda. Tāpēc BTTS, visticamāk, būs noderīgs derību slēdzējiem, ņemot vērā, ka deviņdesmit minūtēs, visticamāk, būs vairāk nekā 1,5 vārti.

Ludogorets Razgrad vs FC Midtjylland derību padomi

• Vairāk nekā 1,5 vārti.
  • Gala rezultāts: Ludogorets Razgrad @ 1,40 (2/5).
  • Abas komandas gūst 1,75 (3/4).

Vai meklējat vairāk spēļu? izlasi visu Čempionu līgas prognozes šeit vai pārejiet uz mūsu galveno lapu futbola padomu lapa.

🔥Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.