Ludogorets vs Ferencvaros — prognozēšana, izredzes un derību padomi

Ikviens, kurš uzvarēs šajā mačā, iekļūs UEFA Eiropas līgas (UEL) izslēgšanas turnīrā, kur Ludogorets UEL grupu turnīrā līdz šim vidēji spēlē ir guvis 3,6 vārtus un tikai vienu no piecām bezvārtu spēlēm puslaikā (HT: W1 , D1, L3), gaidiet spraigu spēli šeit. Tikai viena sakāve pēdējās 14 mājas spēlēs būs morāles pacēlums mājiniekiem (G9, D4, L1), kuri ir zaudējuši divus no pēdējiem trim H2H, lai gan pēdējos uzvarējuši ar 3:0. Tāpat kā ar H2H uzvaru, 15 no pēdējām 16 Ludogorets uzvarām mājās ir gūtas ar -1 handikapu. Ferencváros šajā kampaņā ir nepārspēta UEL divās izbraukuma grupu turnīra spēlēs (W1, D1), abās spēlēs kopā gūstot divus vai mazāk vārtus. Iespaidīgi Ungārijas čempioni ir zaudējuši tikai vienu no saviem pēdējiem 11 konkurētspējīgiem izbraukumiem (G8, D2, L1), septiņās no šīm spēlēm gūstot vismaz divus vārtus. Apmeklētāju rekords Eiropas izbraukuma grupu turnīra spēlēs ir pieklājīgs (W3, D1, L3) un faktiski labāks par viņu mājas rekordu (D5, L3). Tomēr negaidiet pārāk daudz vārtu: deviņās no pēdējām desmit Ferencváros spēlēm UEL izbraukumā ir gūti mazāk nekā 2,5 vārti (ieskaitot kvalifikāciju). spēlētājiem, ko skatīties: Klaudijs Kešerī guva vārtus Ludogorets labā UEL pēdējā spēlē – viņa četri vārti grupu turnīrā tika gūti pēc pārtraukuma. Ferencváros vēl nav zaudējis, kad Tokmaks Nguens Šosezon pārcēlās uz izlasi (G7, D1): viņš guva vārtus divos no trim H2H. statisks uzbrukums: Pirmie vārti ir gūti 15. minūtē trijās no pēdējām četrām Ludogorets spēlēm savā laukumā. Abas komandas ir guvušas vārtus otrajā puslaikā trijās no pēdējām piecām Ferencváros spēlēm izbraukumā. Pirmie vārti tika gūti 20. minūtē iepriekšējos trijos H2H.