Lorient – ​​Nantes prognozes, prognozes un padomi

⚽ Prognozes Lorient – ​​​​Nantes

Lorient – ​​Nantes Padomi un izredzes. 8. novembrī 15:00 FRANCIJA: Ligue 1 – 10. kārta.

Lorient – ​​Nantes priekšskatījums

• Lorient ir augstāk par Ligue 1 (L1) zemāko trijnieku pēc vārtu starpības tikai pēc tam, kad uzvarējusi tikai vienu no pēdējām astoņām līgas spēlēm (G1, L2, L5), lai gan trīs no viņiem tika piedzīvotas neveiksmes ar vienu vārtu starpību. Lorient, vienīgā L1 komanda, kas šosezon joprojām vada HT, pēc 12. minūtes guva septiņus no saviem 1 L60 vārtiem. Tomēr tas viņam palīdzēja uzvarēt divās no piecām spēlēm, kurās viņš piekāpās pirmais (G2, L3), lai gan viņš vēl nav uzvarējis nevienu no līgas spēlēm, kurās viņš guva pirmos vārtus (D1, L2).
  • Tomēr satraucoši ir tas, ka Lorient nav uzvarējis pēdējās septiņās L1 H2H (D2, L5). Tāpat viņi savās mājās nav uzvarējuši pēdējās trīs L1 spēlēs (D1, L2), zaudējot piecus punktus pēc pirmā iemetiena divās no šīm spēlēm.
  • Nantes uzvarēja tikai vienā no pēdējiem sešiem L1 mačiem (W1, L1, L4) un piecos no tiem ielaida vairāk par 2 vārtiem. Tomēr sagaidiet vēlu rīcību, jo septiņi no 13 Nantes "pašvārtiem" L1 tika gūti pēc 60. minūtes, un pieci tika ielaisti 61:70 periodā., kuri Nantes L1 spēlēs bija nepārspēti (G6, D1).
  • Viesi šosezon L1 (L1, L3) ir bez uzvarām izbraukumā un nav spējuši gūt vārtus pret HT trijās no šīm četrām spēlēm. Pēc tam viņi cieta pirmie (un zaudēja) pēdējos trijos.
  • Spēlētāji, kas jāskatās: Yoane Wissa ir guvis savus pēdējos trīs vārtus L1 pagarinājumā, divreiz vairāk nekā Lorient labākais vārtu guvējs. Tikmēr Imrân Louza no Nantes guva savus vārtus L1 pirms HT un no XNUMX metru soda sitiena atzīmes.
  • Interesanti statistikas dati: Lorient pēdējās 19 mājas spēlēs augstākajā līgā ir saglabājusi tīru rezultātu, lai gan ielaida tikai 11 vārtus.
Heads-up spēle: LORIENT – NANTES
29.04.17 L1 Nantes Lorient 1: 0
15.10.16 L1 Lorient Nantes 1: 2
27.07.16 CF Lorient Nantes 0: 1