💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

Datums: svētdiena, 11. gada 2024. oktobris
Sākums plkst. 19:45 UK / 20:45 CET
Norises vieta: Fadil Vokrri stadions.

Dardanieši kopā ar Moldovu ir grupas sliktākās komandas, un pārējām divām komandām ir lietderīgi gūt vieglus punktus.

Nav pārsteidzoši, ka Bernarda Šalandesa vīri šajās sacensībās vēl nav izcīnījuši uzvaru un arī atrodas tabulas lejasgalā, līdz šim garantējot tikai vienu punktu.

Viņi arī tiek ierindoti nemainīgi, salīdzinoši tālu no FIF A ranga 100 labākajiem, savukārt viņu dienas vienaudži parasti atrodas labāko 60.

Turklāt jaunākā forma liecina arī par to, ka dardāniešiem ir šausmīgs sniegums, savukārt Matjaza Keka vīri pēdējā laikā sasniedz iespaidīgus rezultātus.

Iespējams, ka šajā nedēļas nogalē Slovēnija būs labākā komanda laukumā.

Tomēr pēdējos mēnešos viņiem ir bijušas grūtības izbraukumā, jo Chalandes vīri labi izmanto mājas spēles.

Tāpēc saprotiet, ka Keka vīriem šo svētdien būtu grūti noturēt rezultātu.

Kosova pret Slovēniju: viens pret vienu (h2h)

• Šī ir abu komandu pirmā oficiālā tikšanās.

Kosova pret Slovēniju: Prognoze

Dardānieši savā laukumā ar 1:2 zaudēja pēdējā dienā pret Grieķiju. Viesi jau no paša sākuma bija pārņēmuši spēles vadību, gūstot vārtus 2. minūtēZiemeļdakota minūtē, un viņi uzlaboja pārsvaru, gūstot vēl vienus vārtus otrā puslaika sākumā.

Mājinieki atdeva vēlus vārtus, taču bija par vēlu.

Tikmēr Bojana Jokiča audzēkņi savā laukumā ar 4:0 uzvarēja Sanmarīno. Rezultāts bija garantēts jau pirms pārtraukuma, laukuma saimniekiem gūstot trīs bezatbildes vārtus.

Kopvērtējumā viņi ir izcīnījuši sešas uzvaras no iepriekšējām desmit spēlēm un nav zaudējuši 12 no pēdējām 16 spēlēm. Viņi arī ir daudz augstāki nekā viņu kolēģi.

No otras puses, Amiram Rrahmani un viņa zēniem šobrīd ir piecu bezuzvaru sērija, un no šīm četrām ir bijusi sakāve. Arī Nāciju līgā viņi līdz šim nav uzvarējuši.

Slovēnija šajā nedēļas nogalē dominēs notikumos Fadil Vokrri stadionā.

Tomēr saprotiet, ka viņi ir bez uzvarām 17 no saviem iepriekšējiem 20 izbraukumiem, kamēr pretinieki ir nepārspēti 11 no iepriekšējiem 13 mājas mačiem.

Turklāt dardānieši šobrīd ir izmisuši, jo vēl viena sakāve viņus praktiski nolemtu izkrišanai.

Ņemot vērā šos novērojumus, šajā kārtā tiek gaidīti vārti no abām komandām.

Kosova pret Slovēniju: derību padomi

• Slovēnija uzvarēs abus puslaikus @ 1,70 (7/10)