💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

Somija – Veikkausliiga
Datums: otrdiena, 1. gada 2024. septembris
Sākums plkst. 16:30 UK / 17:30 CET
Atrašanās vieta: Tapiolan Urheilupuisto (Espo).

Honka 12. gada Veikkausliiga sezonas 2024. kārtā piedalās kā vienīgā komanda, kas nav uzvarējusi līgā, taču tai ir grūtības pārvērst neizšķirtus uzvarās. Līdz šim aizvadītās 11 spēles ir sadalītas starp 4 uzvarām un 7 neizšķirtiem.

Neskatoties uz to, viņi ir spēcīgā pozīcijā, lai pēc 4. vietas pagājušajā sezonā pieliktu pūles, lai sasniegtu labāko XNUMX vietu.

Honka nedēļas vidū aizvadīja trilleri Eiropas līgas kvalifikācijas spēlē pret dāni Orhūsu. Viņi nonāca zaudējumā ar 2:5, bet pēdējie divi vārti tika ielaisti pārtraukumā, mēģinot panākt izlīdzinājumu.

HIFK no Honkas atpaliek par 3 punktiem, taču nāk no trīs zaudējumu sērijas. Visas šīs sakāves bija ar 1 vārtu starpību.

Jāpiemin, ka komanda tika pie 5 spēlēm bez zaudējumiem, izcīnot 4 uzvaras un 1 neizšķirtu.

Honka vs HIFK viens pret vienu

Honkam pret HIFK ir stabils h2h bilance, izcīnot 4 uzvaras no 8 spēlēm un 3 neizšķirti.

Tomēr HIFK vienīgo uzvaru šajā periodā guva pagājušajā gadā Bolt arēnā Helsinkos.

Honka vs HIFK prognoze

Šis varētu būt saspringts mačs, kurā Honka cīnās par uzvaru, taču tas ir nepārspējams, kamēr HIFK ir ļoti neprognozējami, koncentrējoties uz laukumu.

Tas ir viens no iemesliem, kāpēc mēs koncentrējamies uz mērķa tirgiem. Honka šosezon savā laukumā vārtus nav ielaidusi, tāpat kā HIFK izbraukuma spēlēs.

Abām komandām gūt vārtus man šķiet labi, ņemot vērā arī to, ka neviena no tām nevēlas šeit zaudēt līdzīgu iemeslu dēļ.