💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

Zviedrija – Allsvenskan
Datums: pirmdiena, 2. gada 2024. novembris
Sākums plkst. 18:00 UK / 19:00 CET
Atrašanās vieta: Olimpija (Helsingborga).

"Helsingborg" cīņa turpinās šosezon Allsvenskan, jo tā ar tikai 14 punktiem 22 spēlēs nokrīt uz 25. vietu tabulā. Komandai ir četru bezuzvaru sērija un tikai viens neizšķirts, un tā tiks uzņemta pēc zaudējuma 3:2 pret Orebro pēdējo reizi programmā.

Malmes nepārspētais rādītājs līgā tika sabojāts jau sākumā, taču viņi saglabāja vadību ar 50 punktiem 25 mēģinājumos. Komanda viesosies pēc uzvaras mājās ar 3:1 pār tādiem spēlētājiem kā Gēteborga šajā kampaņā.

Helsingborg un Malme savstarpēja spēle (h2h)

• Apmeklētājs reģistrē četras no pēdējām piecām kopvērtējuma uzvarām.
  • Iepriekšējā mačā Malmes komanda mājās uzvarēja ar 4:1.
  • Di Blē nav zaudējis pēdējās četrās spēlēs.
  • Tikai viena no pēdējām 11 spēlēm noslēdzās neizšķirti.
  • Abas komandas ir guvušas vārtus divās no pēdējām piecām spēlēm.
  • Mājinieki pēdējās 7 mājas spēlēs izcīnīja tikai vienu uzvaru.

Prognoze Helsingborg vs Malme

Nav šaubu, ka spēle deviņdesmit minūtēs izvērtās par punktu guvēju spēli, dodot priekšroku viesu komandai par konfrontācijā izcīnītajiem trīs punktiem. Helsingborg šovā ir uzvarējusi tikai vienu no pēdējiem pieciem mačiem, un to arī Zviedrijas kausa izcīņā.

Laukuma priekšrocības izmanto mājinieki, taču pēc kārtas gūto uzvaru sērija pēdējos četros mēģinājumos mājiniekiem nav laba forma. Turklāt Malmo šajā periodā ieņem 28 punktu pārsvaru pār "Reds" līgas tabulā.

Visticamāk, derību devēju labākā izvēle būs pilna laika uzvara izbraukumā. Turklāt dzeramnauda par vairāk nekā 2,5 vārtiem būs arī piemērots variants, ko ņemt vērā mačā, ņemot vērā, ka mājiniekiem šīs sezonas kampaņā savā laukumā ir nestabila aizsardzība.