💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

Vācija – 2. Bundeslīga
Datums: sestdiena, 7. gada 2019. decembris
Sākums plkst. 12:00 UK / 13:00 CET
Norises vieta: HDI-Arena (Hanovere).

Ciešā Hannoveres un Aue konfrontācijā varam paļauties uz abām komandām, kas gūs vārtus spēlē.

• Hannoveres statistika: 15 spēles – 4 uzvaras – 5 neizšķirti – 6 zaudējumi – 17 punkti.
  • Erzgebirge Aue: 15 spēles – 6 uzvaras – 5 neizšķirti – 4 zaudējumi – 23 punkti.

Hannover vs Erzgebirge Aue viens pret vienu (h2h)

Viņi tikušies tikai divas reizes, un Hannoverē ir 1 uzvara un 1 neizšķirts.

Hannover vs Erzgebirge Aue Prognoze

Pēc četrām spēlēm bez uzvarām Hannoverei izdevās pievienot trīs punktus St. Pauli izbraukumā pēdējā līgas spēlē. Tas komandu aizveda līdz 14. vietai līgas tabulā, tālu no izkrišanas zonas.

Spēlējot mājās, jums būs mājas laukuma priekšrocības. Taču pagaidām izkritušajiem kontingentiem savā laukumā līdz šim nav izdevies uzvarēt.

Mājiniekiem 4 mājās aizvadītajās spēlēs ir 3 neizšķirti un 7 neveiksmes. Tāpēc Kenana Kočaka vīriem būs jāpaliek pie savas pieredzes, lai ierakstītu uzvaru.

Erzgebirge Aue izbraukumā ar 2:0 piedzīvos zaudējumu pret Bochum, atzīmējot ceturto neveiksmi izbraukumā šosezon līgā. Ņemot vērā, ka "Bochum" tabulā atrodas tuvu Hannoverei, ir maza iespēja, ka "Aue" atkārtos savu neveiksmi izbraukumā.

Aue šosezon ir uzvarējusi tikai vienā no 8 izbraukuma spēlēm. Turklāt viesi zaudējuši trīs no pēdējām piecām izbraukuma spēlēm. Pamatojoties uz šo statistiku, visticamāk, spēlē neizšķirts.

Tā kā abām komandām ir neveiksme, tad nevaram sagaidīt vārtu guvumu spēlē. Tomēr Bundeslīgā, kas izkritusi, līdz šim sezonas laikā ir guvuši 16 vārtus. Turklāt Erzgebirge Aue šajā pašā periodā guva 23 vārtus.

Tāpēc deviņdesmit minūtēs varam sagaidīt vārtus zem 3,5. Turklāt varam rēķināties ar to, ka abas komandas spēlē gūs vismaz vienus vārtus.