💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

Spānijas līga
Datums: svētdiena, 25. gada 2024. oktobris
Sākums plkst. 18:30 UK / 19:30 CET
Norises vieta: Alfonso Pérez Coliseum (Getafe).

Getafe ātri atguvās pēc sagrāves pret Real Sociedad savā pēdējā mačā šosezon ar 3:0. Uzvara mājās ar 1:0 pār Barcelona pēdējā līgas cīņā uzlabos spēlētāju morāli, gatavojoties vēl vienai mājas spēlei kalendārā. Zaudējusi tikai vienu no piecām līgas līdz šim aizvadītajām spēlēm, mājiniece svētdienas spēlē būs grūts pretinieks.

Granada ir nepārspēta savās pēdējās divās sezonas spēlēs pēc 1:0 mājās uzvaras pār Sevilla. Arī viesim tabulā tikpat punktu kā mājiniekiem, piecās līgas spēlēs gūstot 10 punktus. Ir svarīgi izcelt, ka divas spēles, kurās Nasrids zaudēja punktus, šosezon notika izbraukumā, La Liga.

Viens pret vienu Getafe vs Granada (h2h)

• Apmeklētājs reģistrē četras no pēdējām piecām kopvērtējuma uzvarām.
  • Iepriekšējā cīņā ar 2:1 mājās uzvarēja Nazários.
  • Abas komandas vārtus guvušas pēdējās septiņās spēlēs.
  • Tikai trīs no pēdējām desmit tikšanās reizēm beidzās neizšķirti.
  • Mājinieks kopumā zaudēja tikai divas no sešām mājas spēlēm.

Getafe vs Granada prognoze

Getafe pa vidu spēlēja nedaudz lēni un droši. Mājinieki šajā sezonā līdzšinējās kampaņas laikā ir guvuši un ielaiduši tikai 5 un 3 vārtus. Tikmēr Granada guva 7 vārtus un pretī saņēma 8 vārtus.

Nodarbinot vairāk uzbrucēju spēlētāju, nasridieši vairāk iespēju pārvērta vārtu guvumā, bet tajā pašā laikā izjauca aizsardzību, lai ātrā pretuzbrukumā atgrieztos savās vietās. Tas liecina, ka viņu vājā aizsardzība var būt problēma, spēlējot izbraukumā.

Mājinieki, visticamāk, izmantos šo iespēju nākamajā spēlē, tāpēc likmes uz uzvaru mājās, iespējams, pilda spēles mērķi. Pie 1,80, Getafe uzvara, visticamāk, radīs pienācīgu peļņu derību slēdzējiem.

Turklāt Hosē Bordalas un viņa vīri šosezon savā laukumā uzvarējuši visās trīs līgas spēlēs, neielaižot nevienus vārtus. Ar pārsvaru uz vietas, ieteikums Getafe uzvarēt vienu no diviem mača puslaikiem, iespējams, būs vislabākais, ņemot vērā, ka viņi var sasniegt tīru rezultātu deviņdesmit minūtēs.