Fluminense vs Athletico-PR TIEŠRAIDE: skatiet, kur skatīties TV un tiešsaistē

River Plate un Athletico PR Cars, tajā otrdien, 01. em 19h15 (Brazīlijas laiks), Estadio Libertadores da América, Avellaneda – Buenosairesa, XNUMX. kārtas otrajā posmāCopa Libertadores 2024. Mača tiešraide tiks pārraidīta dienā conmebol tv.

Komandas laukumā dodas šo otrdien (01), uz Libertadores astotdaļfināla atbildes spēli; skatiet, kā sekot tiešraidē TV un internetā.

Libertadoresā viesu vārti ir taibreiks. Ar to 0 pret 0 dod River. Neizšķirts divu vai vairāku vārtu guvumā (2 pret 2, 3 pret 3…) dod Atlético. Un 1 pret 1 noved pie soda sitieniem. Un kurš uzvar, protams, tiek tālāk. Kurš iztur, tas ceturtdaļfinālā paņem Independiente del Valle vai Nacional-URU – pa ceļam 0-0.

Šīs otrdienas duelim treneri izdzīvo dažādas situācijas saistībā ar savu komandu komplektāciju. Kamēr Marselo Gallardo ir maksimālais spēks, Paulo Autuori uzkrāj problēmas. Ir 15 pārkāpumi starp tādiem vārdiem kā Santoss, Jandrei, Abners, Nikao un Reinaldo.

River Plate vs Athletico-PR: kur skatīties, grafiks, grafiks un jaunākās ziņas, sekojiet līdzi minūtei reāllaikā.

Iespējamais Athletico-PR sastāvs: Benedikts; Ēriks, Pedro Henriks, Tjago Helēno un Žoau Viktors; Velingtons, Ričards, Kristians un Leo Citadini; Karloss Eduardo (Valters) un Kaizers.

Gaismas: Uzbrucējs Reinaldo (atstādināts), vārtsargi Santoss, Jandrei un Leo Links, labās malas aizsargs Helvens, aizsargi Felipe Agilars un Zē Ivaldo, kreisās malas aizsargs Abners, pussargs Alvarado, pussargs Nikau un uzbrucējs Geuvenio (Covid-19); labās malas aizsargs Džonatans, kreisās malas aizsargs Markio Azevedo un uzbrucējs Vitinju (savainīts).

Iespējamais sastāvs River Plate: Armani; Montiel, Paulo Díaz, Pinola un Casco; Sosa un Enzo Peress; De La Kruss un Ignacio Fernandess; Borē un Matiass Suaress.

Piesavināšanās: neviens.