💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

Ferencvaros vs Juventus Čempionu līgas prognoze LeagueLane

UEFA Čempionu līga
Datums: trešdiena, 4. gada 2024. novembris
Sāksies pulksten 20:00 Lielbritānijā
Norises vieta: Groupama arēna, Budapešta.

Baumas, ka Andrea Pirlo varētu tikt atlaists, kļuva arvien skaļākas pirms Juventus spēles pret Spezia svētdien.

La Vieja tajā mačā pārliecinoši paņēma trīs punktus, kas, iespējams, kādu laiku nopirka šo treneri.

Vai trešdien iespējamā neveiksme Budapeštā ir pēdējais piliens?

Ferencvaros bija viena no neparedzamākajām komandām UCL kvalifikācijas kārtā, izslēdzot tādus lielus uzvārdus kā Celtic FC un Zagrebas Dinamo, kas nozīmē, ka viņi, visticamāk, nedosies šajā spēlē zem baltā karoga.
Nav pārsteidzoši, ka Juventus ir milzīgas favorītes uz uzvaru mačā ar koeficientu 1,25.

Ferencvaros un Juventus viens pret vienu

Abu komandu savstarpējās tikšanās iepriekš nav notikušas.

Pēdējo reizi Juventus pret Ungārijas klubu tikās 1979. gada Eiropas kausu ieguvēju kausa sezonā pret Gyori, uzvarot mačā ar summā 3:2.

Ferencvaros vienreiz ir spēlējis pret Itālijas klubiem, 1. gada Čempionu kausā kopā ar 5:1966 zaudējot Milānas Inter.

Ferencvaros vs Juventus prognoze

"Ferencvaros" pagājušajā nedēļā piedzīvoja grūtības pēc divreiz piekāpšanās savā laukumā pirmajā puslaikā pret Kijevas "Dynamo".

Tomēr viņi turpināja presingot un otrajā puslaikā lieliski atspēlējās. Nguens un Boli guva vārtus, nodrošinot šai komandai lielu punktu. Viņi pat guva vārtus pret Barcelona Camp Nou laukumā, tāpēc Juventus noteikti nevajadzētu viņus novērtēt par zemu.

Šī komanda Ungārijas NB I līgā ir sakrājusi 17 no 21 iespējamā punkta, un kopumā forma ir pieklājīgā līmenī.

Maz ticams, ka Juventus tiks apdraudēta, kad runa ir par divām pirmajām vietām šajā grupā, taču daži sniegumi neizskatās daudzsološi.

Velha savās pēdējās sešās sacensību spēlēs ir saglabājusi tīru rezultātu, piedzīvojot neveiksmes pret vājākām komandām, piemēram, Spezia un Crotone.

Labas ziņas ir Krištianu Ronaldu atgriešanās. Portugāļu superzvaigzne bija izšķirošais nedēļas nogalē, izceļoties otrajā puslaikā un gūstot divus vārtus.

Ar viņu sarakstā Ferencvaros trešdienas vakarā nav ko gaidīt.