Famalicão x Sporting: TIEŠRAIDE [HD]: skatiet, kur SKATĪTIES LIGA NOS TIEŠRAIDĒ

Famalicão saskaras ar Sportingtajā Sestdien (05.) plkst.15:00 (Brazīlijas laiks), iekšā Famalicão pilsētas stadions Vila Nova de Famalicão, gada 9. dienai Premjerlīgas NOS. Maču straumēs ESPN un SPORT TV 19:00 Portugālē.

Cenšoties izmantot priekšrocības, ko piedāvā vieglāks kalendārs, Sporting šo sestdien (05. gadā) pretī stāsies Famalicão.

Agri izkrita no Eiropas līgas, kad izkrita turnīra grupu turnīra atlases procesa pēdējā fāzē pret LASK Linz no Austrijas, Sporting aizvadīja gandrīz visu 2024./2024. gada sezonas pirmo pusi ar priekšrocību, ka tā bija. daudz vieglāks kalendārs nekā Benfica un Porto. Viņš zināja, kā izmantot ilgākus apmācības periodus.

Ar 22 punktiem (septiņas uzvaras un neizšķirts) viņš ir Portugāles čempionāta vadībā, kurā vēl uzvarēja šajā gadsimtā. Tai ir četri punkti pret Braga un Benfica, kas dala vicelīderus. Pārsvars salīdzinājumā ar ceturto Porto ir seši punkti. Tomēr šī priekšrocība tuvojas beigām. Nākamnedēļ kontinentālās sacensības aizvadīs pēdējo grupu turnīra kārtu. No tā laika. kalendārs visiem būs vienāds.

Sporting nav zaudējis kopš spēles ar Lincas LASK. Septiņas uzvaras un viens neizšķirts. Šajā sarakstā iekļauta debija Portugāles kausa izcīņā. Viņš piekāva Sakavenensu ar slaktiņu. Viņš pieteicās 7 pret 1. Viņa nākamais sāncensis būs Paços de Ferreira. Jūs varēsiet uzstāties savā stadionā. Kā viesis Portugāles čempionātā viņam simtprocentīgi panākumi. Viņš uzvarēja četrās aizvadītajās spēlēs, gūstot desmit vārtus un ielaižot vienus vārtus.

Famalicão x Sporting: kur skatīties, grafiks, grafiks un jaunākās ziņas, sekojiet līdzi minūtei reāllaikā.