Elche – Celta Vigo prognozes un padomi

⚽ Prognozes Elche – Celta Vigo

Elche — Celta Vigo padomi un izredzes. 6. novembris 21 SPĀNIJA: LaLiga – 9. kārta.

Iepriekšējā Elche – Celta Vigo

• Elche iekļūst šajā kārtā starp dažiem klubiem, kuri ir uzvarējuši iespaidīgos 50% no La Liga (LL) spēlēm kā zaudētāji (W3, D1, L2), vienlaikus saglabājot perfektu trīs uzvaru rekordu atklāšanas spēlē. jebkur. Viņa trīs uzvaras pavadīja arī HT līderi.
  • Tomēr viņu LL mājas spēles patiesi bija "pasaka par diviem puslaikiem". Viņi ir noturējuši tīru rezultātu pirmajā puslaikā (divas spēles) visās trijās LL mājas spēlēs, bet otrā puslaika rezultāts 0:4 draud anulēt jebkuru pozitīvu sākumu.
  • Celta de Vigo kopš 2019./20. gada sākuma (D3, L4) nav spējusi uzvarēt nevienu no septiņiem LL mačiem kā izbraukuma favorīti. Kopš jūlija sākuma (D4, L3) komanda nebija uzvarējusi izbraukumā pret nevienu pretinieku, tāpēc komanda nepalīdzēja savai lietai, katrā no šiem septiņiem izbraukumiem reģistrējot ne vairāk kā vienus vārtus.
  • Tomēr pēdējā laikā problēmas ar punktu gūšanu ir bijušas vēl nopietnākas. Kopā tikai divi vārti viņu pēdējās piecās LL spēlēs visos stadionos, abos otrajā puslaikā, trīs no četrām neveiksmēm šosezon ir guvušas vārtus, un šajās trīs neveiksmēs ir iekļauts HT deficīts.
  • Spēlētāji, kas jāvēro: šīs kārtas sākumā Žozans de Elšs bija viens no sešiem spēlētājiem, kurš guva vārtus savā laukumā 2024./21. gada LL spēlēs.
  • "Celta" spēlētājs Santi Mina ir pēdējais spēlētājs, kurš guvis vārtus kluba sakāves laikā. Interesanti, ka puse no pēdējām sešām izbraukuma spēlēm LL ir piedzīvojusi sakāvi ar 2:1.
  • Hot stat: HT rezultāts ir atkārtots pie finālsvilpes katras komandas pēdējās piecās LL spēlēs.
Heads-up spēles: ELCHE – CELTA VIGO
03.03.15 LL ķeltu vigo Elche 1: 1
26.09.14 LL Elche ķeltu vigo 0: 1
01.03.14 LL Elche ķeltu vigo 1: 0
29.09.13 LL ķeltu vigo Elche 0: 1
19.02.12 LL2 Elche ķeltu vigo 0: 2

SPĀNIJA: LaLiga – 9. kārta