💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

Vācijas Bundeslīga
Datums: sestdiena, 3. gada 2024. oktobris
Sākums plkst. 14:30 UK / 15:30 CET
Atrašanās vieta: Commerzbank-Arena (Frankfurte).

Frankfurtes Eintracht jauno Bundeslīgas izlaidumu sāka ar 1:1 savā laukumā pret Bīlefeldi. Viņu iepriekšējā tikšanās bija izbraukumā, un viņi ar rezultātu 1:3 uzvarēja Berlīnes Hertha.

Ērgļi aizvadītajā sezonā līgas tabulā bija devītajā vietā. Mājinieki tabulā no viesu komandas, 45 mačos savācot 34 punktus, atpaliek par septiņiem punktiem.

Savukārt "Hoffenheim" aizvadīja pienācīgu sezonu Bundeslīgā un līgas kopvērtējumā ieņēma sesto vietu. Jauno sezonu viņi sāka ar uzvaru sēriju kalendārā.

Ar 7 gūtajiem vārtiem divos līdzšinējos mačos Hoffenheim Frankfurtes spēlē joprojām ir spēcīgā pozīcijā. Viņi viesosies, savā laukumā ar 4:1 uzvarot Minhenes Bayern līgā.

Frankfurtes Eintracht un Hoffenheim savstarpējā spēle (h2h)

• Laukuma saimnieki nav zaudējuši pēdējās sešās spēlēs.
  • Abas komandas vārtus guvušas piecās no pēdējām sešām spēlēm.
  • Iepriekšējā tikšanās reize nodrošināja Ērgļu uzvaru ar 1:2.
  • Četri no pēdējiem desmit mačiem noslēdzās neizšķirti.
  • Mājinieki savā laukumā ir nepārspēti pēdējās četrās spēlēs.

Prognoze Eintracht Frankfurt vs Hoffenheim

Abu sānu sadursmēs abas komandas guva vārtus. Tas liecina, ka nevienam no viņiem aizmugurē nav stabilas aizsardzības. No tiem Frankfurte ielaida 2 vārtus, savukārt viesu komanda šajā pašā periodā ielaida 3 vārtus.

Ņemot vērā, ka komandām ir nestabila aizsardzība, kas nepretojas uzbrukumiem, varam sagaidīt mača noslēgumu ar daudziem vārtiem. Abām komandām jārada daudz iespēju, līdz mačā ieskandinās lielais, tāpēc derību slēdzējiem noderēs arī BTTS.

Frankfurte šajā spēlē izmanto laukuma priekšrocības un dod mājiniekiem nelielu pārsvaru pār Hoffenheim. Apmeklētājs ir labā formā izbraukumā, ņemot vērā pagājušās sezonas sniegumu Bundeslīgā.

Visdrošākā likme derību slēdzējiem būs likt uz dubultu iespēju dot priekšroku Frankfurtes Eintracht mačā par pienācīgu atdevi. Turklāt mājinieki nav zaudējuši pēdējās četrās h2h spēlēs savā laukumā, atbalstot iespēju deviņdesmit minūtēs izcīnīt uzvaru mājās.