💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

Eiropa – Čempionu līgas kvalifikācija
Datums: trešdiena, 26. gada 2024. augusts
Sākums plkst. 19:00 UK / 20:00 CET
Atrašanās vieta: Brestskiy reģionālais sporta komplekss (Bresta).

Mājiniekiem bija jāpapūlas, lai iekļūtu otrajā kārtā. Savā pirmajā spēlē Kazahstānas čempione Astana patiešām nobiedē. Bet Baltkrievijas komanda uzvarēja spēli ar rezultātu 6-3. Lai arī tajā spēlē viņi uzvarēja, aizsardzība atdeva daudzas idiotiskas iespējas un paveicās, ka pretinieks netrāpīja.

Maroon Whites priekšsacīkstēs klājās viegli. Viņiem bija jāspēlē izbraukumā pret Velsas čempioni Connah's Quay Nomads. Viņi šajā spēlē izvirzījās vadībā un guva sekundi 65. minūtēº minūtē, lai uzvarētu spēli ar 0:2. Bet baltkrievi nav jāņem vieglprātīgi, īpaši uzbrukuma spēka ziņā.

Brestas Dinamo pret FK Sarajevo: viens pret vienu (h2h)

• Šī būs abu komandu pirmā tiešā konfrontācija.

Brestas Dinamo vs FK Sarajevo: Prognoze

Bosnijas klubam šobrīd ir uzvaru sērija visos turnīros. Viņiem nekad nebija izaicinājumu valsts mēroga sacensībās, pat prom no mājām. Savukārt Baltkrievijas čempionātā mājinieki piedzīvojuši neveiksmju sēriju. Tāpēc viņi ir zem spiediena, lai gan spēlē mājās. Bet mēs varam sagaidīt vārtu festivālu par to, kā viņš spēlēja pret Astanu.

Maroons komandai šī ir otrā izbraukuma spēle Eiropas kampaņā. Atkarībā no viņu snieguma pirmajā spēlē pastāv iespēja, ka viņi saņems šo. Vairums viņa ielu cīņu pēdējo nedēļu laikā bijušas neizšķirti. Tāpēc varu derēt, ka pēc deviņdesmit minūtēm spēle ir neizšķirta un vārti abos laukuma galos.

Brest Dinamo vs FK Sarajevo: derību padomi

• Abas komandas gūst punktu @ 1,83 (5/6).
  • Pāris līdz neizšķirtam @ 3,60 (5/13).

Vai meklējat vairāk spēļu? izlasi visu Čempionu līgas prognozes šeit vai pārejiet uz mūsu galveno lapu futbola padomu lapa.

🔥Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.