Chelsea vs Rennes padomi, prognozes, izredzes

logotips

Chelsea ir deviņu nepārspētu spēļu sērijā visos turnīros, kas tuvojas Čempionu līgas XNUMX. mača dienai. Trešdienas vakarā "Blues" pie Stamford Bridge uzņem francūzi "Rennes". Francija piedalās savā pirmajā Čempionu līgas kampaņā un pirmo reizi Eiropas sacensībās apmeklēs Stamford Bridge.

Rennes iekļūst trešajā spēļu dienā pēc uzvaras savā laukumā pret Brest Ligue 2 ar 1:1. Melnās un sarkanās ir Ligue 1 trešajā vietā. Džūljena Stefana komanda savā laukumā piedzīvojusi neveiksmes kopš Čempionu līgas sākuma. No līgas līdervienības Parīzes Saint-Germain viņi tagad atpaliek par četriem punktiem.

Frenka Lemparda komanda izbraukumā Burnley uzvar ar 3:0. Tā bija viņu otrā uzvara pēc kārtas visos turnīros pēc tam, kad Čempionu līgas 4. mačā ar 0:XNUMX uzvarēja Krasnodar. Pateicoties vārtu starpībai, Chelsea ir Čempionu līgas uzvarētāja Gorup E. Viņiem ir četri punkti ar Sevilla, taču viņi ir guvuši par trim vārtiem vairāk nekā Eiropas līgas čempioni.

Lempardam un viņa spēlētājiem šosezon neizšķirti sagādāja problēmas. Vai Chelsea spēs turpināt savu uzvaru sēriju vai arī Rennes trešdienas vakarā izcīnīs slavenu uzvaru?

Chelsea vs Rennes derību koeficienti

Chelsea līgas uzvara nedēļas nogalē pacēla viņu uz sesto vietu un tikai četrus punktus atpaliek no līgas līderes Liverpool. Pārliecība par trešdienas vakara spēli Londonā būs augsta. "Chelsea" visos turnīros aizvadīja 11 spēles, kurās guva 27 vārtus un ielaida 10 vārtus. Viņi vidēji spēlē gūst 2,45 vārtus un ielaiž tikai 0,91.

Lempards pēdējo nedēļu laikā ir uzlabojis savu aizsardzību. Chelsea visos turnīros nosargāja četras piezīmes pēc kārtas. Visās sacensībās viņiem ir sešas izslēgšanas spēles. Piecas no sešām komandas kļūdām tika fiksētas, vasarā parakstot līgumu ar Edouard Mendy. Vārtsargs augustā ieradās no Rennas Chelsea un ir guvis teicamus vārtus. Viņa sniegums pret Mančestras "United" līgā neļāva "Blues" zaudēt maču.

Rennes ir spēlējis 11 reizes visos turnīros. Rojiblancos guva 19 vārtus un ielaida 13. Mendija prombūtne komandā nozīmēja, ka viņiem bija grūti noturēt rezultātu. Renna līdz šim ir atstājusi tikai tukšu lapu. Diez vai viņi trešdienas vakarā neļaus Chelsea iziet no vārtiem.

Francijas klubs spēlē ielaida 1,18 vārtus un gūst 1,73 vārtus. Tikai vienu reizi šosezon Rennes nav spējusi gūt vārtus mačā. Tas notika Čempionu līgas otrajā kārtā, ar 1:0 zaudējot Sevilla komandai.

Chelsea v Rennes komandas jaunumi

Lampards ir ievainots, ieejot Čempionu līgas trešajā spēlē. Uzbrucējam Kristianam Pulišičam bija vēl viena fiziska problēma. Šoreiz viņam ir augšstilba sastiepums. Maz ticams, ka Lampards riskēs ar amerikāņu nedēļas vidus. Ar Lamparda uzbrukuma iespējām Pulišičs varētu būt slēgts līdz novembra beigām, pēc kārtējā izlašu pārtraukuma.

Chelsea vārtsargs Kepa Arrizbalga un pussargs Billijs Gilmūrs ir ievainoti. Neviens no jums nebūs sācis, pat ja spēsiet.

Stefānam Rennes komandā jāuztraucas vairāk traumu problēmu nekā Lempardam Chelsea. Viņš, visticamāk, trešdienas vakara spēlē paliks bez pieciem spēlētājiem. Flāvjena Teita slimības dēļ šobrīd ir ārpus sastāva. Anglijas presē nav ziņu par to, vai lieta ir saistīta ar COVID-19.

Rennes 3. oktobrī noslēdza līgumu ar Juventus centra aizsargu Danielu Rugani. Centra aizsargs vēl nav spēlējis Francijas klubā un paliks malā ar augšstilba problēmām. Rugani tika parakstīts, lai Francijas klubā ienestu Eiropas pieredzi. Pusaudžu sensācija Eduardo Kamavinga ir izlaidusi līdz šī mēneša beigām ar smadzeņu satricinājumu. Arī Faitout Maouassa un Mbaye Niang ir izslēgti. Stefana zaudējumi ceļojumam uz Londonu ir diezgan ievērojami.

Chelsea vs Rennes prognoze

Chelsea uzvara XNUMX — LIKT TAGAD

Chelsea nosargāja četras reizes pēc kārtas. Divas no šīm spēlēm bija uzvaras līdz nullei. Ar "Rennes" galvenajiem savainojumiem viņiem, visticamāk, būs problēmas pēdējā trešdaļā pret savu bijušo vārtsargu Mendiju. Mendijs ar Kepu ir padarījis Chelsea aizsardzību daudz labāku nekā jebkad agrāk. "Chelsea" visos turnīros nosargāja sešas piezīmes, un Mendija bija piecu mugurkauls.

Timo Verners gūt vārtus jebkurā laikā — LIKT TAGAD

Vengers sezonu sāka lēni, bet tagad ir sācis sacīkstes Stamford Bridge. Viņš visos turnīros 10 spēlēs guva piecus vārtus. Trīs no šiem pieciem vārtiem tika gūti Premjerlīgā un viens Čempionu līgā. Verners guva vārtus un sagatavoja vārtus pret Krasnodar Čempionu līgas otrajā kārtā. Viņš ir labā formā, jo pēdējās divās spēlēs visos turnīros guvis vārtus.

Chelsea uzvar abus puslaikus — LIKT TAGAD

Chelsea visos turnīros ir uzvarējusi abos puslaikos katrā no pēdējiem diviem mačiem. Četrās no 10 šīs sezonas spēlēm Chelsea visos turnīros uzvarējusi abos puslaikos. Rennam ir problēmas ar savainojumu, kas viņam liedz gūt vārtus Stamford Bridge. Čempionu līgas debitanti ļoti labi aizvadīja pirmo apli pret Krasnodar, panākot neizšķirtu. Tomēr pret spēcīgākām Čempionu līgas komandām Rennes cīnīsies, lai gūtu vārtus un pievienotu punktus.

"Chelsea" aizsardzība ir krietni uzlabojusies, kopš Mendijs pievienojās komandai uz pilnu slodzi. Aizsardzība izskatās pavisam savādāk ar Mendiju tīklā Kepas vietā. Spēles notiek ātri un nikni, bet Chelsea, tāpat kā visas citas Čempionu līgas komandas, gaida neliels pārtraukums. "Blues" izbraukuma pārtraukumā dosies nākamnedēļ pēc ļoti uzvarošas spēles pret Sheffield United.

Rennes varētu gaidīt nākamās nedēļas nogales spēli pret Paris Saint-Germain. Sarkanie un melnie ir trešajā vietā līgā un varētu atgriezties cīņā par Ligue 1. Lai gan nedēļas nogalē viņi varētu atņemt Parīzes Saint-Germain punktus, Chelsea izcīnīs uzvaru trešdienas vakarā, saglabājot nepārspētu. sērijas sniegums Čempionu līgā.

Chelsea vs Rennes bukmeikeru piedāvājumi

888 Sport logotips

Bezmaksas likmes atmaksa līdz £50, ja DeŠambo uzvar Augustā

Akcijas periods ir 9. novembris 00:01 GMT – 12. novembris Turnīra 18. kārtas pirmais starts — 1+ — Kvalifikācijas likmes tikai uz pēdējo pozīciju — Minimālā likme £1 laimests – Likmes par katru sajūtu kvalificējas ar 2 £ likmi katrā virzienā ( Kopā 50 £) – Kvalifikācijas zaudējušās likmes tiks atmaksātas tikai līdz 2024 £ vienam dalībniekam, ja Braisons Dešambo uzvar 72. gada Masters — bezmaksas likmes tiks ieskaitītas 7 stundu laikā pēc turnīra beigām un būs derīgas XNUMX dienas — izņemšanas ierobežojumi. un visi piemērojamie noteikumi un nosacījumi