Brighton vs Burnley padomi, prognozes, izredzes

logotips

Premjerlīgas astotā spēle sākas piektdienas vakarā ar masīvu sešu punktu sadursmi starp Brighton un Burnley. Abi klubi nav formā, un viņiem ļoti nepieciešamas uzvaras šajā nedēļas nogalē pirms izlašu pārtraukuma.

Šona Diša pārstāvētā "Burnley" ir pēdējā vietā Premjerlīgā ar tikai vienu punktu no 18 iespējamajiem. Pat ar spēli rokās Burnley ir tik slikti, ka diez vai viņi savu papildspēli pārvērtīs trīs punktos. Burnley ir guvusi vismazāk vārtus Premjerlīgā – trīs.

Braitona atrodas virs ūdens, bet ne pārāk daudz. Greiema Potera komanda ieguva piecus punktus no 21 iespējamā un par diviem punktiem apsteidz West Brom, kas ieņem 18. vietu. Premjerlīgas tabulas lejasdaļa ir šausmīga. Pēc septiņām čempionāta kārtām tikai septiņi punkti šķir pēdējā vietā esošo Burnley no West Ham, kas ir 14. vietā.

Gaviotas paņēma četrus punktus no iespējamiem sešiem pagājušajā sezonā pret Burnley. Neskatoties uz to, ka viņi spēlē ar diviem punktiem no pēdējiem deviņiem piedāvājumiem, viņiem ir nesena vēsture Premjerlīgā. Sešās Premjerlīgas tikšanās reizēs starp šiem klubiem no 2017. līdz 18. gadam trīs no spēlēm noslēdzās neizšķirti. Vai piektdienas vakara spēle Amex stadionā ir paredzēta vēl vienai neizšķirtai?

Brighton vs Burnley derību koeficienti

Cik slikti Burnley ir bijis 2024.–21. gadā? Clarets guva vienu punktu no 18 iespējamiem. Viņiem paredzamais punktu novērtējums ir 6,65, kas parāda, cik tālu viņi atrodas. Tikmēr Burnley stabilā aizsardzība padevās 12 reizes. Viņa kopējais paredzamais ielaisto vārtu guvums ir 6,41. Gan gaidītie punkti, gan sagaidāmie gūtie vārti, salīdzinot ar faktiskajiem skaitļiem, parāda, cik slikti komandai ir bijusi līdz šim.

Saskaņā ar vadošajiem sporta totalizatoriem Dišs ir ceturtais favorīts uz nākamo Premjerlīgas vadītāju. Labākie bukmeikeri piedāvā koeficientu 10/1. Burnley vienīgo punktu šajā sezonā guva Tērfmūra. Šis neizšķirts bija pret West Brom Hawthorns spēlē ar nulli-nulle. Visi trīs Burnley vārti tika gūti no mājām.

Brighton mājas forma ir bijusi tikpat vāja kā Burnley spēle izbraukumā. Las Gaviotas ieguva tikai vienu punktu no deviņiem Amex stadionā. Šis neizšķirts tika panākts pret West Brom 1:1 finālā. Las Gaviotas vārtu starpība ir -3, septiņi ielaisti un četri gūti vārti.

Pagājušās sezonas spēle Amex stadionā noslēdzās ar 1:1 starp Brighton un Burnley. Rezultātu 51. minūtē atklāja Braitonas spēlētājs Nīls Mopejs, bet 90. minūtē ar Džefa Hendriksa pieklājību piekāpās.

Brighton vs Burnley komandas jaunumi

Poteram ir seši spēlētāji, kuri ir savainoti Amex stadionā. Ali Džahanbakšs un Florins Andone ir izslēgti no spēles savainojuma dēļ. Sarkanās kartītes diskvalifikācijas dēļ no spēles izstājies arī Lūiss Danks. Viņš neatgriezīsies pirms izlašu pārtraukuma novembrī.

Brighton spēlētāji Hosē Izkjerdo, Kristians Voltons un Solomons Mārčs ir trīs šaubas par spēli dažādu savainojumu dēļ. Malējais uzbrucējs Tariks Lamptejs atgūstas no augšstilba problēmām. Viņš, visticamāk, būs daļa no komandas Burnley apmeklējumam.

Šaubas apņem Braitonas uzbrucējs Nīls Mopejs, viņu svarīgākais uzbrucējs. Kā ziņo The Athletic, Mopejs nepiedalījās Braitonas sagrāvē ar 2:1 pret Tottenham Hotspur pagājušajā nedēļas nogalē pēc strīda ar komandas biedru ģērbtuvē. Cīņa ar komandas biedru notika pēc Braitonas neizšķirta 1:1 ar West Brom. Poters sākotnēji teica, ka Mopeja krišana bija taktikas dēļ.

Dyche ir bez Džeka Korka un Bena Mī. Pāris atgūstas no savainojumiem un nebūs pieejams līdz šī mēneša beigām. Dišam komandā varētu būt Filipa Bārdslija, Ērika Pītersa un Johana Berga Gudmundsona trijotne.

Braitona pret Burnlija prognozi

Gala rezultāts: Izloze – LIKT TAGAD

Trīs no pēdējām sešām Premjerlīgas spēlēm starp Brighton un Burnley ir beigušās ar neizšķirtu pamatlaiku. Divi no šiem trim neizšķirtiem notika Amex stadionā. Pagājušās sezonas spēle beidzās ar 1:1 pēc 90 minūtēm, kad Burnley vēlu panāca izlīdzinājumu, nodrošinot punktu. Braitona šosezon spēlēja neizšķirti divas no septiņām līgas spēlēm.

Pareizais rezultāts: 1-1 – LIKT TAGAD

Braitonas divi šīs sezonas Premjerlīgas neizšķirti ir beigušies ar 1:1. Tas ir marķieris, kas varētu atkārtot šajā nedēļas nogalē, kad Burnley sasniedza dienvidu krastu. Pagājušās sezonas spēle Amex stadionā noslēdzās ar 1:1. Tā kā abām komandām ir grūti gūt vārtus, tās, visticamāk, piektdienas vakarā viena otru atcels uz 90 minūtēm. Spiediens ir liels uz abām komandām, īpaši ar sešu punktu maču. Neviena no pusēm negribēs zaudēt otrai un darīs pietiekami daudz, lai neizšķirtu.

Mazāk nekā 2,5 gūti vārti – LIKT TAGAD

Četras no pēdējām sešām līgas spēlēm starp Brighton un Burnley ir beigušās ar mazāk nekā 2,5 gūtiem vārtiem. Neviena no komandām nav īpaši laba uzbrukumā, tāpēc sagaidiet, ka viņiem būs grūti gūt vārtus. Potera lēmums par Maupay varētu spēlēt lielu lomu spēlē piektdienas vakarā. Francūzis ir sarežģīts cilvēks, runājot par Anglijas futbolu. Tas var būt uzliesmojošs, bet tas ir daļa no tā, kas padara to tik labu.

Maupay vadībā ar četriem gūtajiem vārtiem ir Braitonai. Viņa rēķinā ir 3,17 metieni 90 minūtēs un 4,35 gaidītie vārti. Ja Braitona šosezon vēlas palikt aktīva, viņiem katru nedēļu komandā ir nepieciešams Maupay. Tā kā "Burnley" šosezon ir tik vājš aizsardzības rādītājs, ielaižot 12 vārtus, Mopejs varētu izmantot "Clarets" priekšrocības.

Burnley ne tikai cīnās laukumā, bet arī sēžu zālē turpina rasties problēmas. Klubu varētu pārņemt jauns īpašnieks ēģiptietis, trešdien ziņoja mediji. Pašreizējās valdes nevēlēšanās investēt pēdējos transfēru logos ir redzama laukumā šosezon.

Braitona ir labāka komanda, taču viņi ir šausmīgā formā, tāpat kā Burnley. Paredzams, ka šīs komandas piektdienas vakarā garlaicīgā spēlē dienvidu piekrastē nospēlēs neizšķirti.

Derību piedāvājumi Brighton vs Burnley

Sportsbet.io logotips

Täglicher Preis Boost

Sei dabei un sichere dir Top-Quoten un Super Angebote. Noteikumi un nosacījumi 18+

Piedāvājuma pieprasījums Bet365 logotips

karjeras piedāvājums

Atgriezieties par uzvarētāju ar 4/1 vai labāku un saņemiet bezriska likmi uz nākamo ITV tiešraides sacīksti (līdz 50 £) vietnē bet365. Piedāvājums attiecas uz pirmo individuālo likmi. Tas attiecas tikai uz tirgiem ar fiksētiem uzvaras koeficientiem katrā virzienā un uz tirgiem ar labākiem izvietojuma nosacījumiem. Ir spēkā derību ierobežojumi un noteikumi un nosacījumi. Tikai jauni un tiesīgi klienti.