💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

AFC Bournemouth vs Bristol City čempionāta prognoze pēc LeagueLane

Anglija – čempionāts
Datums: trešdiena, 28
Sākums plkst. 20:45 UK/CET
Norises vieta: Vitality Stadium.

AFC Bournemouth ir viena no divām komandām, ja neskaita Reading, kas šosezon joprojām nav uzvarējusi. Kalendāra otrajā pusē "Cherries" savā laukumā uzņems neizšķirtu 1:1 ar "Watford".

Pašreizējā kopvērtējumā Bristol City ir neliels viena punkta pārsvars pār mājiniekiem. Pēc iepriekšējā spēlē savā laukumā neizšķirta 1:1 ar Swansea komanda nav uzvarējusi trīs spēlēs. Robins zaudēja tikai vienu no septiņām līgas spēlēm.

Cīņa pret "Bournemouth" un "Bristol City" (h2h)

• Tikai viena no pēdējām piecām tikšanās reizēm noslēdzās neizšķirti.
  • Apmeklētājs reģistrē trīs no pēdējām piecām kopvērtējuma uzvarām.
  • Iepriekšējā spēlē Bristolē tika panākts neizšķirts 2:2.
  • Abas komandas vārtus guvušas tikai divās no pēdējām piecām spēlēm.
  • Mājinieces kontā ir tikai viena uzvara pēdējās sešās spēlēs savā laukumā.

Padomi derību veikšanai Bournemouth v Bristol City

"Bournemouth" pagājušās sezonas pieredze Premjerlīgā palīdzēja viņiem saglabāt nepārspētu sniegumu šīs sezonas čempionātā savā kalendārā. Viņi nav spējuši gūt vārtus tikai vienā no septiņiem līdz šim aizvadītajiem mačiem formā.

Bristol City bija iespaidīga h2h vēsture pret Cherries līdz 2006. gadam. Tagad, kad viņi ir atkal tikušies pēc 14 gadu pārtraukuma savā grafikā, tiek teikts, ka komandu dinamika ir dramatiski mainījusies.

Laukuma saimnieki spēlē mājinieku priekšrocības, un šosezon trīs mājas spēlēs ir divi neizšķirti un neizšķirts. Turklāt Robins arī šajā sasaukumā līgā ir izbraukumā pie nezaudētu sēriju.

Pamatojoties uz šo statistiku, mājinieki, visticamāk, radīs vairāk iespēju spēlē ar laukuma priekšrocībām un līgas pieredzi. Visticamāk, ka noderēs padoms Bournemouth uzvarēt vienu no diviem puslaikiem.

Mačs pārvēršas par pilnu laiku mājas uzvaru. Lai būtu droši, likme bez neizšķirta uz AFC Bournemouth, iespējams, būs labākā likme, lai derību slēdzēji gūtu pienācīgu atdevi mačā.