Benfica x Vilafranquense: skatiet, kur TIEŠRAIDES NOSKATĪTIES Portugāles kausu

Benfica saskaras ar Vilafranquense tajā Svētdien (13.) plkst.17:30 (Brazīlijas laiks), iekšā Luz stadions Lisabonā, par 4. kārtu Portugāles kauss. Maču straumēs SPORTTV 20:30 Portugālē.

Benfica sāncenši ir Vilafranquense šo svētdien, 13. decembrī, spēlē par Portugāles kausa 2024./2024. gada izcīņas astotdaļfinālu.

Portugāles kausa izcīņā Benfica bija privilēģija vēlu debitēt, ko piedāvāja elites divīzijas komandām. Tā atklāja savu dalību trešajā posmā. Ārpus sava domēna viņš saskārās ar mazo Paredesu. Viņš apstiprināja savu favorītismu, taču ar nelielu uzvaru 1:0. Samaris guva vārtus pirmās fāzes 26. minūtē. Daudz zemāks par cerībām, ko radīja kluba lielās investīcijas, lai piesaistītu līgumus.

Tas Lisabonas komandai ir bijis šīs sezonas standarts. Turpiniet vadīt kopīgu kampaņu atbilstoši standartiem. Nedaudz agrāk nekā gaidīts. Ceturtdien, 10. decembrī, tika panākts neizšķirts 2:2 ar Lježas Standard Beļģijā. Viņam izdevās kvalificēties otrajai kārtai, taču tikai kā otrais D grupā. Viņam bija 12 punkti (trīs uzvaras un trīs neizšķirti). Par diviem mazāk nekā Rangers of Scotland, otrs klasificēts.

Pat Portugāles čempionātā tam nav cerētā snieguma vai rezultātu. Ar 21 punktu (septiņas uzvaras un divas neveiksmes) tā ieņem otro vietu līderu tabulā. Tas ir divus punktus zemāk par Sporting. Principā viņi atspēlēja 15 punktus un izcīnīja 12 uzvaras (četras uzvaras un viena neveiksme), gūstot 11 vārtus un ielaižot sešus vārtus.

Benfica x Vilafranquense: kur redzēt, grafiks, grafiks un jaunākās ziņas, sekojiet līdzi minūtei reāllaikā.

BENFIKAS REIZI: Heltons, Gilberto, Otamendi, Džardels, Nuno Tavaress, Gabriels, Pici, Pedrinjo, Rafa, Gonsalo Ramoss un Seferovičs-