💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

Datums: otrdiena, 17. gada 2019. decembris
Sākums plkst. 19:30 UK / 20:30 CET
Norises vieta: WWK arēna.

Augsburg nesen ir uzlabojusi savu formu un tāpēc ir favorīte pret Fortunas Diseldorfu WWK arēnā.

• Augsburgas forma: 15 spēles – 5 uzvaras – 5 neizšķirti – 5 zaudējumi – 20 punkti.
  • Fortuna Dusseldorf forma: 15 spēles – 3 uzvaras – 3 neizšķirti – 9 zaudējumi – 12 punkti.

Augsburg vs Fortuna Dusseldorf Head-to-head (h2h).

Mājiniece savās spēlēs ir iekrājusi trīs no pēdējām piecām uzvarām.

Iepriekšējā tikšanās reize 2019. gada janvārī deva Diseldorfai uzvaru izbraukumā ar 1:2.

Laukuma saimnieki savā laukumā Bundeslīgas cīņā vēl nav uzvarējuši.

Abas komandas vārtus guvušas četrās no pēdējām piecām spēlēm.

Augsburg vs Fortuna Dusseldorf prognoze

Augsburg pēdējā līgas spēlē izbraukumā ar aizraujošu 2:4 pārspēja Hoffenheim. Tā bija viņa piektā nepārspētā līgas spēle šosezon.

Arī Augsburg ar prieku dosies mājās, jo viņi mājās ir spēcīgāki. Protams, trīs no piecām spēlēm kopumā aizvadījušas savā laukumā.

Turklāt viņiem ir divu uzvaru sērija savā laukumā. Līdz ar to Diseldorfai mājinieku pārsvarā būs grūtāk pārvarēt laukuma saimniekus.

Tikmēr Fortuna Dusseldorf meklēs trīs punktus, lai pakāptos čempionāta kopvērtējumā. Līdz ar to varam sagaidīt, ka abas komandas labi aizsargāsies un, iespējams, gūs nelielus vārtus konfrontācijā.

Savukārt Diseldorfa iepriekšējā spēlē uzņēma RB Leipzig, kas noslēdzās ar mājinieku sagrāvi ar 0:3. Pēdējā laikā tas bija trešais zaudējums piecās bez uzvarām spēlēs.

Turklāt viesu kontingents šosezon uzvarējis tikai vienā no astoņām izbraukuma spēlēm.

Līdz ar to, visticamāk, mača trīs punktus iegūs mājinieks.

Turklāt Augsburg pēc 24 līgas spēlēm šajā procesā guva 28 vārtus un ielaida 15 vārtus. Tikmēr Diseldorfa 16 mačos reģistrēja tikai 15 vārtus, bet tajā pašā periodā ielaida 32 vārtus.

Tāpēc komandas spēlē maksimāli aizsargāsies. Viesis, visticamāk, arī spēlē neatradīs vārtu aizmuguri. Līdz ar to, iespējams, deviņdesmit minūtēs būs mazāk par 3,5 vārtiem.