💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

Spānijas līga
Datums: svētdiena, 18. gada 2024. oktobris
Sākums plkst. 13:00 UK / 14:00 CET
Norises vieta: San Mamés stadions (Bilbao).

Ar pa trim punktiem Bilbao un Levante jaunās sezonas sākumā ir nodrošinājušas vietu tabulas lejasgalā. Abas komandas līdz šim šajā periodā ir demonstrējušas līdzīgu formu (LLWL), un, visticamāk, būs grūti noteikt skaidru uzvarētāju no jebkuras puses.

Bilbao pārtrauca savu šīs sezonas zaudējumu sēriju, iepriekšējā līgas spēlē viesos ar 1:0 piekāpjoties pret Alavés. Tikmēr Levante pēdējā līgas mačā spēlēja savā laukumā un ar 0:2 piekāpās tādiem kā Madrides Real.

Viens pret vienu Athletic Bilbao vs Levante (h2h)

• Laukuma saimnieki nav zaudējuši iepriekšējās trīs spēlēs.
  • Abas komandas vārtus guvušas četrās no pēdējām piecām spēlēm.
  • Tikai viens no pēdējiem 21 mačiem beidzās neizšķirti.
  • Iepriekšējā tikšanās deva Bilbao uzvaru ar 1:2.
  • Laukuma saimnieks ir ierakstījis astoņas no pēdējām desmit kopējām uzvarām.
  • Apmeklētājs bija veiksmīgs tikai vienā no pēdējām sešām vizītēm.

Prognoze Athletic Bilbao vs Levante

Bilbao izbauda laukuma priekšrocības šajā spēlē un ir ļoti izmantojis to pret Levante lielākajā daļā savu pēdējo h2h maču šajā vietā. Tas mājiniekiem dod nelielu pārsvaru pirms nākamās svētdienas mājas spēles.

Tāpēc divkāršā iespēja, kas būs labvēlīga abām komandām, visticamāk, būs derību slēdzēju labākā likme, jo mačs kļūst par jebkuru spēli Estadio San Mamés.

Levante šosezon ir bijusi atvērtāka pret pretiniekiem un četrās spēlēs ielaistie astoņi vārti liecina par tās nestabilās aizsardzības stāvokli. Tikmēr Athletic Club ir vairāk nosargājis, tajā pašā periodā tikai 5 ielaistos vārtos.

Tas sniegs saimniekam lielāku pārliecību par iespēju radīšanu tikšanās laikā. Lai gan viņu uzbrukumi ir ievērojami zemi, viņi saskarsies ar lielāku ietekmi nekā apmeklētājs ar savu aizsardzības struktūru. Tāpēc dzeramnauda par vairāk nekā 1,5 vārtiem, visticamāk, būs ideāls variants spēlētājiem.

Turklāt abas komandas ir līdzīgā formā, kas acīmredzot redzēs, ka pēc deviņdesmit minūtēm tās abas atradīs vārtus. Viņu nesenās h2h tikšanās arī norāda uz BTTS iespējamību, un, ja koeficients ir 2,00, tas nav izšķirošais faktors mačā.