Atalanta vs Liverpool padomi, prognozes, izredzes

logotips

Premjerlīgas līdervienība Liverpool dodas uz Bergamo, lai aizvadītu pirmo spēli absolūtajā cīņā pret Atalanta. Pagājušās sezonas ceturtdaļfināls uzņem 2019. gada čempionus Stadio Atleti Azzurri d'Italia. Remontdarbu dēļ norises vieta netika izmantota Atalanta Čempionu līgas spēlēm 2019.-20. gadā. "La Dea" visas trīs Čempionu līgas grupu spēles aizvadīja savā laukumā ar Milānas "San Siro". Ģimenes robežām vajadzētu būt grandiozam skatam.

Liverpūle ir vienīgā Čempionu līgas D grupas komanda, kurai ir 100% uzvaru bilance. Pirmajās divās līgas spēlēs sarkanie nav bijuši pārliecinoši. Viņš, pateicoties retiem pašvārtiem, pārspēja Ajax ar 1:0. Otrās spēles dienas spēle ar Midtjylland noslēdzās ar 2:0, pateicoties diviem otrā puslaika vārtiem. Sarkanajiem bija nepieciešamas 55 minūtes, lai pieveiktu dāņus.

Atalanta pirmajā spēles dienā ar 4:0 sagrāva Midtjylland un otrajā spēlē nospēlēja neizšķirti 2:2 ar Ajax. Atalanta puslaikā atspēlējās ar 2:0, pēc tam izdevās atspēlēties, gandrīz uzvarot. Bergamo klubs nedēļas nogalē ar 2:1 uzvar Crotone A sērijā. Luisa Muriela dubultspēle nodrošināja kluba uzvaru.

Jirgena Klopa komanda agri ielaida vārtus West Ham, taču atspēlējās un uzvarēja ar 2:1, pateicoties Mohamedam Salāham soda sitienam un Diogo Jotas vārtiem otrajā puslaikā. Klopam ir problēmas ar savainojumu, un, nedēļas nogalē aizvadot masīvu spēli pret Mančestras "City", viņš nedēļas vidus spēlē varētu doties uz viņu pusi.

Atalanta vs Liverpool derību koeficienti

Liverpool visos turnīros ir nepārspēta piecās spēlēs pēc kārtas. Šajās piecās spēlēs viņi pārspēja savus pretiniekus ar 9:4. Liverpūles slikto vārtu guvumu šajā sezonā aizsardzībā ir daudz darīts. Viņš visos turnīros 17 spēlēs ielaida 11 vārtus. Sarkanie pieļauj 1,55 vārtus spēlē. Septiņi no šiem 17 vārtiem tika gūti vienā spēlē, kad Aston Villa pārsteidza Reds.

Atņemiet šos septiņus vārtus, un Liverpūles aizsardzības bilance izskatās daudz labāka. Viņa vārtu guvumu rekords būtu 0,91 vārti spēlē, ja Aston Villa mačs tiktu svītrots no viņa spēļu saraksta. Liverpūle visos turnīros ir guvusi 27 vārtus ar vidēji 2,45 spēlē.

Atalanta visos turnīros ir nepārspēta divās no pēdējām trim spēlēm. Dea A sērijā veicies labi, neskatoties uz neseno zaudējumu savā laukumā pret Sampdoria. Džana Pjero Gasperīni komanda pēc uzvaras pār Crotone izvirzījās otrajā vietā.

Tāpat kā Liverpūlei, arī Atalantai nedēļas nogales mājas spēle ir grūta. Pirms izlašu pārtraukuma viņi savā laukumā spēlē Milānas Inter. Šīs komandas līdz šim Eiropas sacensībās nav tikušās. Abas ir uz priekšu domājošas puses, kas uzbruks otrai.

Jaunumi Atalanta pret Liverpūli

Klops ir savainots un, domājams, šajā nedēļas nogalē atstās savu komandu uz Manchester City. Virgils van Dijks ir izgājis uz garu laiku, jo viņam ir 3. pakāpes ACL savainojums. Fabinju, visticamāk, nespēlēs paceles cīpslas savainojuma dēļ. Iespējams, to varētu pataupīt nedēļas nogalei pret Manchester City. Raiss Viljamss, visticamāk, būs pārī ar Džo Gomesu. Pat ja Džoels Matips būs gatavs spēlēt, Klops viņu, visticamāk, atstās uz nedēļas nogali.

Klops sestdien pret West Ham centrālajā aizsardzībā uzsāka Natu Filipsu un izvirzīja titulu par mača uzvarētāju. Tomēr bija paredzēts, ka Filipss tiks pārdots augustā, un viņš netika iekļauts Liverpūles Čempionu līgas sarakstā. Nabijs Keita, Kosta Tsimikas, Tjago Alkantara un Matips ir gatavi pēdējām fiziskās sagatavotības pārbaudēm pirms komandas brauciena uz Itāliju.

Gasperīni otrdienas vakarā varētu palikt bez četriem spēlētājiem. Robins Gosens un Martens De Rūns šobrīd ir uzskaitīti kā šaubas. Gosens cieš no muskuļu sastiepuma, kamēr De Rūns atgūstas pēc trieciena. Matiam Kalderam ir muskuļu problēma, kas, visticamāk, neļaus viņam darboties līdz pat izlašu pārtraukumam. Marko Kārneseki bija pozitīvs COVID-19 tests. Nav zināms, kad viņš atgriezīsies.

Prognoze Atalanta pret Liverpūli

Otrā puslaika rezultāts: Liverpool uzvara – LIKT TAGAD

Liverpūle visos turnīros ir uzvarējusi otrajā puslaikā katrā no pēdējām trim spēlēm. Divi gūtie vārti pret Midtjylland tika gūti otrajā puslaikā. Veselais saprāts liktu mums domāt, ka Liverpūle apsteigs Atalanta spēles gaitā, pateicoties labākai fiziskajai sagatavotībai. Gasperīni ir izcils treneris, tāpēc sagaidiet, ka viņš taktiski cīnīsies ar Klopu.

Diogo Jota, lai gūtu vārtus jebkurā laikā – LIKT TAGAD

Nepagāja ilgs laiks, kad Diogo Jota sāka sevi pierādīt Anfīldā. Portugāles malējais aizsargs cīnās par regulāru vietu Liverpūles pamatsastāvā un Roberto Firmino otrdienas vakarā var atpūsties, ļaujot Jotai startēt. Jota deviņās spēlēs visos turnīros guva četrus vārtus. Viņš pagājušajā nedēļā guva uzvaras vārtus pret Midtjylland un tam sekoja uzvaras vārti pret West Ham. Viņš visās sacensībās vidēji gūst vārtus ik pēc 108,75 minūtēm.

Vairāk nekā 3,5 gūti vārti – LIKT TAGAD

Aizmirstiet par 2,5 vārtiem otrdienas vakarā. Tās ir divas komandas ar lieliskiem rādītājiem, kas spēj izgaismot nakti Bergamo. Atalanta divas šīs sezonas Čempionu līgas spēles ir beigušās ar vairāk nekā 3,5 vārtiem. Septiņas no astoņām Atalanta spēlēm visos turnīros šosezon ir beigušās ar vairāk nekā 3,5 gūtiem vārtiem. Tā ir plūstoša uzbrukuma komanda, taču tā ir arī vainīga ielaistajos vārtos. Atalanta ir ļāvusi pretiniekiem gūt vārtus 15 reizes, vidēji spēlē 1,88.

Piecas no Liverpūles 11 spēlēm visos turnīros ir beigušās ar vairāk nekā 3,5 vārtiem. Liverpūles aizsardzību nomoka savainojumi, kas šovakar varētu nākt par labu Atalantai. Ikvienam, kurš cer, ka Liverpool dosies uz Itāliju un uzvarēs Atalantu, vajadzētu padomāt vēlreiz. La Dea ir laba komanda ar izcilu treneri.

Liverpūlei ir talantīgākā komanda. Viņu talantam ir jānoved pie uzvaras rezultatīvā spēlē. Nebrīnieties, ja Liverpūle ielaidīs vārtus, pirms viņi to nokārto. Klops rotēs dažus savus spēlētājus, taču tik un tā veidos ļoti spēcīgu komandu. Paredzams, ka sarkanie izcīnīs uzvaru trillerī Bergamo.

Atalanta vs Liverpool derību piedāvājumi

888 Sport logotips

Bezmaksas likmes atmaksa līdz £50, ja DeŠambo uzvar Augustā

Akcijas periods ir 9. novembris 00:01 GMT – 12. novembris turnīra pirmās kārtas pirmais starts – 18+ – Kvalifikācijas likmes tikai uz 'Galīgo pozīciju' – Minimālā likme £1 laimests – Likmes par katru sajūtu kvalificējas – Reģistrēties ar 1 £ likmi abos virzienos (kopā — £2) – Ja Braisons Dešambo uzvarēs 50. gada Masters turnīrā, tiesības zaudētās likmes tiks atmaksātas tikai līdz £2024 — bezmaksas likmes tiks ieskaitītas 72 stundu laikā pēc turnīra noslēgšanas un būs spēkā 7 dienas – atteikuma ierobežojumi un visi piemērojamie noteikumi un nosacījumi