💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

Vācijas Bundeslīga
Datums: sestdiena, 17. gada 2024. oktobris
Sākums plkst. 17:30 UK / 18:30 CET
Atrašanās vieta: Schuco Arena.

Bavārieši tagad ir apdraudēti pēc sagrāves Hoffenheim. Viņiem izdevās ar 4:3 uzvarēt Hertha, lai sniegtu paziņojumu, taču tas joprojām nebija tādā līmenī, kādu mēs gaidām no 3 punktu uzvaras tagad.

Un tieši šajā scenārijā parādās Die Blauen, komanda, kas uz pirmo divīziju tika paaugstināta tikai pagājušās sezonas beigās. Neapmierinātajiem un apņēmīgajiem bavāriešiem vajadzētu aizvadīt laukuma dienu pret šo zemo pretinieku.

Viņiem ir arī iespaidīgs h2h rekords pret šo pretinieku gadu gaitā (kā tas ir gandrīz katrai komandai Vācijā).

Iespējams, šo sestdien gaidāma liela Minhenes Bayern uzvara.

Arminia Bielefeld pret Minhenes Bayern: viena pret otru (h2h)

• Iepriekšējā reizē, kad abas laukumā stājās pretī, čempioni tika pie uzvaras ar 0:1.
  • Tāpat viņi bija uzvarējuši astoņās no iepriekšējām deviņām spēlēm.
  • Kopš 1997. gada viņš pret sāncensi ir zaudējis tikai divas reizes.
  • Pēdējo 14 gadu laikā mājinieki šajā stadionā ne reizi nav guvuši vārtus.

Arminia Bielefeld pret Minhenes Bayern: priekšskatījums

Ūves Neuhausa vīri pēdējā dienā izbraukumā ar 1:0 zaudēja Brēmenes Werder. Pēc tam, kad mājiniekiem 20. datumā tika noraidīti vārtiº VAR minūtē, pēc septiņām minūtēm viņi atspēlējās ar vēl vieniem vārtiem un noturēja vadību līdz finālsvilpei.

Tikmēr Hansa Dītera Flika padotie pagājušajā nedēļā savā laukumā guva uzvaru ar 4:3 pret Hertha. Uzbrukuma meistarklasē esošo Eiropas čempionu labā visus četrus vārtus guva Roberts Levandovskis. Faktiski uzvarētājam viņš izvirzīja 90+3.rd minūte.

Raugoties uz priekšu, bavārieši ir viegli šobrīd labākā komanda pasaulē un ir apņēmības pilni vēlreiz atkārtot pagājušās sezonas varoņdarbus.

Viņi saskaras ar tikko paaugstinātu komandu bez augstākās lidojuma pieredzes. Un uzreiz tā ir nevienmērīga spēle.

Turklāt Flika vīriem ir arī dominējošs h2h rekords pret šo pretinieku. Viņi centīsies uzrādīt nevainojamu sniegumu un šajā procesā dzēst atmiņā Hoffenheim sakāvi.

Ņemot vērā šos novērojumus, Minhenes Bayern vajadzētu nodrošināt trīs punktus, un arī tas ir stilā.

Arminia Bielefeld pret Minhenes Bayern: derību padomi

• Minhenes Bayern -1.5 Āzijas handikaps @ 1.60 (3/5)
  • Vairāk nekā 2,5 Minhenes Bayern komandas vārti pie 1,60 (3/5).

Vai meklējat vairāk spēļu? izlasi visu Vācijas Bundeslīgas prognozes šeit vai pārejiet uz mūsu galveno lapu futbola padomu lapa.

🔥Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.