💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

Spānijas līga
Datums: svētdiena, 18. gada 2024. oktobris
Sākums plkst. 17:30 UK / 18:30 CET
Norises vieta: Mendizorrotza stadions (Vitoria-Gasteiz).

"Alavés" cīnās, lai saglabātu savu aizsardzību formā, un seši vārti, kas ielaisti piecos mačos līdz šim, ir spilgts piemērs viņu sliktajam rezultātam.

Spēlēšana mājās ir viņu lielākā vērtība, un uzvara mājās ar 1:0 pār Bilbao Athletic uzlabos spēlētāju morāli.

Elche tabulā ir augstāk par mājiniekiem, neskatoties uz to, ka ir paaugstināta komanda. Viņi kampaņā parādīja jauktu formu, trīs mēģinājumos sasniedzot visus iespējamos rezultātus.

Komanda nav zaudējusi savās pēdējās divās spēlēs pēc bezvārtu neizšķirta savā laukumā pret Huesca savā iepriekšējā turnīrā līgas kalendārā.

Savstarpēja cīņa Alaves pret Elche (h2h)

• Apmeklētājs reģistrē trīs no pēdējām piecām kopvērtējuma uzvarām.
  • Iepriekšējā tikšanās rezultātā tika panākts bezvārtu neizšķirts.
  • Abas komandas vārtus nav guvušas sešās spēlēs.
  • Tikai viena no pēdējām sešām spēlēm noslēdzās neizšķirti.
  • Laukuma saimnieki zaudējuši tikai vienu no septiņām mājas spēlēm.
  • Trīs no pēdējām piecām vizītēm viesi nav guvuši vārtus.

Prognoze Alaves vs Elche

Alvešs spēlē laukuma priekšrocības un ir zaudējis tikai vienu no pēdējām trim spēlēm šajā kampaņā. Turklāt mājinieki ir atguvušies no pirmās līgas uzvaras šajā periodā un nākamajā spēlē centīsies šo formu uzlabot.

"Elche" nav uzvarējusi pēdējās divās spēlēs, taču viņu vājā aizsardzība diez vai 90 minūtes izturēs "El Glorioso" uzbrukumus, īpaši jaunajā formā. Mājinieki zaudēja tikai vienu no pēdējām septiņām h2h mājas spēlēm ar paaugstināto komandu.

Pamatojoties uz šo statistiku, uzvara mājās uz pilnu laiku šķiet ideāls risinājums. Tomēr spēlētājiem labāk ir dot padomu, lai Alaves deviņdesmit minūšu laikā uzvarētu jebkuru mača daļu. Ar koeficientu 1,44 tas nodrošina lielāku drošību derību slēdzējiem, lai nopelnītu pienācīgu peļņu.

Tāpat abām komandām šosezon ir bijis zems gūto punktu vidējais rādītājs. Taču mača vidū, visticamāk, būs vērojama darbība. Dzeramnauda par vairāk nekā 1,5 vārtiem ar koeficientu 1,57, iespējams, būs pietiekama vārtu laukuma prasībām.