05/10
18:30
|
Škotijos „Premier“ lygos moterys
Hibernian WFC
Midlothian WFC širdis
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/10
18:30
|
Šveicarijos superlyga
FC Lausanne-Sport
Bazelis
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/10
18:45
|
Šveicarija mėgėjų 2. FTC lyga
AC Sementina
AS Novazzano
|
Abi komandos įmuš
|
05/10
19:00
|
Gibraltaro futbolo lyga
St Joseph's FC
Linkolnas Red Imps
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/10
19:15
|
Islandija 1. deild
Grota
Keflavik IF
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/10
19:15
|
Islandija 1. deild
IR Reikjavikas
UMF Grindavík
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/10
19:15
|
Islandija 1. deild
Grota
Keflavik IF
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/10
19:15
|
Islandija 1. deild
IR Reikjavikas
UMF Grindavík
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/10
21:00
|
JAV MLS Next Pro
Inter Majamio CF II
Chattanooga FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/10
23:00
|
Kanada Kanados „Premier“ lyga
York United FC
Valor FC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/10
23:00
|
Portugalijos Santo Tirso mėgėjų čempionatas
FC Rebordões
ABCD
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/10
23:00
|
Portugalijos Santo Tirso mėgėjų čempionatas
ARC Areias
CPRJ Água Longa
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/10
23:00
|
Portugalijos Santo Tirso mėgėjų čempionatas
FC Rebordões
ABCD
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/10
23:00
|
Portugalijos Santo Tirso mėgėjų čempionatas
ARC Areias
CPRJ Água Longa
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
00:00
|
JAV MLS Next Pro
Huntsville City FC
Toronto FC II
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
02:00
|
Vanuatu PVFA Premier lyga
Tafea FC
Naka FC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
02:30
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
Karori pakrantėje
Island Bay United
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
02:30
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
Karori pakrantėje
Island Bay United
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
02:30
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
Stop Out SC
Velingtono fenikso rezervatas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
02:30
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
Karori pakrantėje
Island Bay United
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
02:30
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
Karori pakrantėje
Island Bay United
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
03:00
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
Taurangos miesto AFC
Manurewa AFC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
03:00
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
Taurangos miesto AFC
Manurewa AFC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
03:00
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
Taurangos miesto AFC
Manurewa AFC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
03:30
|
Australijos NPL, Pietų Australija, moterų „Premier“ lyga
Adelaidės „Comets“ FC
Vakarų Torrensas Birkalla
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
03:30
|
Australijos NPL, Pietų Australija, moterų „Premier“ lyga
Adelaidės „Comets“ FC
Vakarų Torrensas Birkalla
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
03:45
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
Velingtono olimpinės žaidynės
„Miramar Rangers“.
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
04:00
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
North Wellington A.F.C.
Vakarų priemiesčių FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
05:00
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
Melville United A.F.C.
Western Springs A.F.C.
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
05:00
|
Australija NPL 2, Viktorija
Rytų liūtai SC
Werribee City FC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
05:00
|
Australijos NPL, sostinės futbolas
Kanberos olimpinė
Canberra FC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
05:00
|
Australija NPL, Viktorija
Avondale FC
Port Melburno rykliai
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
05:00
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
Melville United A.F.C.
Western Springs A.F.C.
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
05:00
|
Australijos NPL, sostinės futbolas
Kanberos olimpinė
Canberra FC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
05:00
|
Australijos Viktorijos Premier lyga, moterys
Essendon Royals SC
Morelando zebrai
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
05:00
|
Australijos Viktorijos Premier lyga, moterys
FC Bulleen Lions
Bentleigh Greens SC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
05:00
|
Australijos Viktorijos Premier lyga, moterys
Essendon Royals SC
Morelando zebrai
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
05:00
|
Australijos NPL, sostinės futbolas
Kanberos olimpinė
Canberra FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
05:00
|
Australija NPL, Viktorija
Avondale FC
Port Melburno rykliai
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
05:00
|
Australija NPL, Viktorija
Manningham United Blues
„Altona Magic SC“.
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
05:00
|
Australija NPL, Viktorija
Moreland City FC
Dandenong Perkūnas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
05:30
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
Hamilton Wanderers AFC
Birkenhead United
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
05:30
|
Australija NPL, Pietų Australija
Adelaidės kometos
Croydon Kings
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
06:00
|
Australijos Viktorijos Premier lyga, moterys
Pietų Melburno FC
Calder United SC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
06:30
|
Australija NPL, Tasmanija
Riverside olimpinis FC
Clarence Zebras FC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
06:30
|
Australija NPL, Tasmanija
Riverside olimpinis FC
Clarence Zebras FC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
06:30
|
Australija NPL, Tasmanija
Riverside olimpinis FC
Clarence Zebras FC
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
06:30
|
Australija NPL, Tasmanija
Riverside olimpinis FC
Clarence Zebras FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
06:45
|
Australija NPL, Tasmanija
Kingborough liūtai
Launceston United futbolo klubas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
07:00
|
Nigerijos NLO 1 lygos lyga – Akure Center
Collins Edwin sporto klubas
Valiant FC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
07:00
|
Nigerijos NLO 1 lygos lyga – Akure Center
Collins Edwin sporto klubas
Valiant FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
07:30
|
Australija NPL, Pietų Australija
White City Woodville
Adelaidės jungtinis jaunimas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Australijos Kvinslando „Premier“ lyga 1
Mitchelton FC
Southside Eagles FC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Australijos Kvinslando „Premier“ lyga 1
Ipswich FC
Broadbeach United
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Braila
AS Comagrim Dudești
FC Voința Surdila Găiseanca
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Braila
AS Jirlău
AS Voința Făurei Sat
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Australijos Kvinslando „Premier“ lyga 1
Brisbeno puolėjai
Caboolture FC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Valcea
ACS Atletic Drăgășani
CS Lotru Brezoi
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Braila
AS Voința Bărăganu
ACS Unirea Gradiștea
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Braila
ACS Voința Vișani
AS Spicul Zăvoaia
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Brasov
AS Cetățenii Ghimbav
AFCS Carpaţi Berivoi
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Valcea
CS Mădulari
ACSSC Chimia 1973 Râmnicu Vâlcea
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Calarasi
AS Belčiugatele
AS Unirea Spanțov
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Braila
ACS Viktorija Traian
ACS Communal Cazasu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Hunedoara
CSO Retezatul Hațeg
ACS Șoimul Băița
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Braila
CS Viitorul Cireșu
AFC Viitorul Galbenu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Brasov
AS Bucegi Moieciu
CS Chimia Orașul Victoria
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Australijos Kvinslando „Premier“ lyga 1
Ipswich FC
Broadbeach United
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Braila
AS Comagrim Dudești
FC Voința Surdila Găiseanca
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Braila
AS Jirlău
AS Voința Făurei Sat
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Hunedoara
CSM Dacia Orăștie 2010 m
CSM Mihai Viteazu Vulcan
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Australijos Kvinslando „Premier“ lyga 1
Brisbeno puolėjai
Caboolture FC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Valcea
ACS Atletic Drăgășani
CS Lotru Brezoi
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Braila
AS Voința Bărăganu
ACS Unirea Gradiștea
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Braila
ACS Voința Vișani
AS Spicul Zăvoaia
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Brasov
AS Cetățenii Ghimbav
AFCS Carpaţi Berivoi
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Braila
ACS Viktorija Traian
ACS Communal Cazasu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Valcea
CS Mădulari
ACSSC Chimia 1973 Râmnicu Vâlcea
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Calarasi
AS Belčiugatele
AS Unirea Spanțov
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Brasov
ASF Hărman
ASC Olimpic Zărnești II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Brasov
CS Inter Cristian
AS Vulcan 2008 m
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Hunedoara
CSO Retezatul Hațeg
ACS Șoimul Băița
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Valcea
CS Guşoeni
ACS Viitorul Budești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Braila
AS Jirlău
AS Voința Făurei Sat
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
08:00
|
Australijos Kvinslando „Premier“ lyga 1
Brisbeno puolėjai
Caboolture FC
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Braila
AS Voința Bărăganu
ACS Unirea Gradiștea
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
08:00
|
Australijos Kvinslando „Premier“ lyga 1
Brisbeno puolėjai
Caboolture FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Steaua Bulgăruș
AS FC Mureșul Cenad
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Steaua Bulgăruș
AS FC Mureșul Cenad
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Progresul Vucova
CS Tormac
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Progresul Vucova
CS Tormac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Progresul Iecea Mare
CSC Dudeștii Noi
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Autoliv Lugoj
AS Berinis
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Progresul Iecea Mare
CSC Dudeștii Noi
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Autoliv Lugoj
AS Berinis
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Unirea Cerneteaz
CSC Ghiroda ir Giarmata Vii II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Cluj
AS Viitorul Gârbău
FC Viitorul Mihai Georgescu Cluj Napoca
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
CSO Deta II
ACS Galaxy Timišoara
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Cluj
AS Viitorul Gârbău
FC Viitorul Mihai Georgescu Cluj Napoca
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Vulturii Igriș
AS Tricoul 1 Iunie Timișoara
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Margina
AS Voința Iosifalău
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Margina
AS Voința Iosifalău
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
AS Bacova
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
ACS Kids Sanmihaiu Român
AS Unirea Howl
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
ACS Kids Sanmihaiu Român
AS Unirea Howl
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
AS Bacova
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
AS Bacova
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Viitorul Iohanisfeld
ACS Viitorul Bencec
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Viitorul Iohanisfeld
ACS Viitorul Bencec
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Cluj
CS Sănătatea Cluj Napoca II
ACS Vulturul 2024 Mintiu Gherlii
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Cluj
CS Sănătatea Cluj Napoca II
ACS Vulturul 2024 Mintiu Gherlii
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Timišo
AS Avântul Topolovățu Mare
CSC Voința Mașloc
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
CS Nițchidorf
AS Meget Remetea Mare
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
CS Nițchidorf
AS Meget Remetea Mare
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Inter Foieni
ACS Unirea Banloc
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Prahova
ACS DP Cornu
CS Kampina
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Prahova
CS Brazilija
CSC Berceni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Prahova
CS Brazilija
CSC Berceni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
CS Unirea Tomnatic
AS Chinejana Chinezu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Cluj
ACS Arieșul Mihai Viteazu
AS Unirea Iclod
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
FC Bazoș
AS Olimpia Darova
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Cluj
ACS Arieșul Mihai Viteazu
AS Unirea Iclod
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Dedy Mid Viitorul Iecea Mare
CS Unirea Sânnicolau Mare II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Recaș
CSO Făget
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Recaș
CSO Făget
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Avântul Jamu Mare
CS Utvin
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Avântul Jamu Mare
CS Utvin
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Avantul Bobda
AS FC Dacia Cărpiniș
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Sibiu
ACS Păltiniș Rășinari
Sibiu AFC Quantum Arsenal
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Sibiu
ACS LSS Voința Sibiu
ACS Unirea Miercurea-Sibiului
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Sibiu
ACS FC Avrig
AFC Inter Stars 2024 Sibiu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
CSC Boldur
CS Phoenix Buziaș II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Sibiu
CS Orasenesc Copșa Mică
ACS Bradu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Sibiu
AFC Voința Dumbrăveni
AFC Agnita
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Sibiu
ACS LSS Voința Sibiu
ACS Unirea Miercurea-Sibiului
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Sibiu
ACS FC Avrig
AFC Inter Stars 2024 Sibiu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Olt
ACS Iris Titulescu
AS Viktorija Daneasa
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
ACS Juventus Pişchia
AS Petroman
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
ACS Juventus Pişchia
AS Petroman
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Cluj
ACS Sticla Arieşul Turda
ACS Iara
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Cluj
ACS Sticla Arieşul Turda
ACS Iara
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
CS Voința Biled
AS Plavi Delia Sânpetru Mare
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:15
|
Čekijos B divizionas
FK Brandys Nad Labem
SK Hrebec
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
08:15
|
Australijos NPL, Kvinslandas
Wynnum Wolves FC
Kvinslando liūtai
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
08:15
|
Čekijos B divizionas
FK Brandys Nad Labem
SK Hrebec
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
08:15
|
Australijos NPL, Kvinslandas
Wynnum Wolves FC
Kvinslando liūtai
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
09:00
|
Australija NPL Kvinslandas, moterys
Lions FC
Mitchelton
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
09:00
|
Čekijos U19 1-asis divizionas
1. FC Slovácko U19
FK Pardubice U19
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
09:00
|
Australijos Kvinslando „Premier“ lyga 1
Moreton City Excelsior FC 2
Loganas Žaibas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
09:00
|
Turkija U19 Lig, Elit B
Fatihas Karagumrukas U19
Yomra Spor U19
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
09:00
|
Australijos NPL, Naujasis Pietų Velsas
Hills Brumbies
APIA Leichhardto tigrai
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
09:00
|
Australija NPL Kvinslandas, moterys
Lions FC
Mitchelton
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
09:00
|
Turkija U19 Lig, Elit B
Fatihas Karagumrukas U19
Yomra Spor U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
09:00
|
Australijos NPL, Naujasis Pietų Velsas
Hills Brumbies
APIA Leichhardto tigrai
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
09:00
|
Kroatija Prva NL Juniori
NK Kustošija U19
HNK Rijeka U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
09:00
|
Čekijos U19 1-asis divizionas
1. FC Slovácko U19
FK Pardubice U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
09:00
|
Čekijos U19 1-asis divizionas
Slavia Praha U19
Mladá Boleslav U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
09:00
|
Čekijos U19 1-asis divizionas
MFK Frydekas Mistekas U19
Dukla Praha U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
09:00
|
Slovakija U19
VSS Košice U19
AS Trencin U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
09:00
|
Slovakija U19
Spartak Trnava U19
MFK Ružomberok U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
09:00
|
Slovakija U19
DAC Dunajská Streda U19
MŠK Žilina U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
09:00
|
Slovakija U19
FK Pohronie U19
1. FC Tatran Prešov U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
09:00
|
Vengrija Mėgėjų BLSZ I. osztály
Budafoki MTE II
Labai JEI
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
09:00
|
Ganos GAED 3 skyrius – 1 zona
FC Great Farcos
FC Haatso Crystal Palace
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Cluj
CS Atletic Olimpia Gherla
ACS Victoria Viișoara
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
09:30
|
Estija Meistriliiga Women
Tartu Tammeka moterys
Tallinna FC Ararat
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
09:30
|
Estija Meistriliiga Women
Tartu Tammeka moterys
Tallinna FC Ararat
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
09:30
|
Lenkijos CLJ
Korona Kielce U19
Poznanės Warta U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
09:30
|
Estija Meistriliiga Women
Tartu Tammeka moterys
Tallinna FC Ararat
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
09:30
|
Estija Esiliiga
Viimsi JK
FCI Levadia Talino U21
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
09:30
|
Estija Esiliiga B
Nõmme Kalju U21
TJK legionas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
09:30
|
Rumunijos mėgėjų Liga 4 Teleorman
CS Vârtoape
CS Viitorul Piatra
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
09:30
|
Rumunijos mėgėjų Liga 4 Teleorman
ACS Avântul Bragadiru
AS Voința Săelele 2017 m
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
09:30
|
Rumunijos mėgėjų Liga 4 Teleorman
ACS Avântul Bragadiru
AS Voința Săelele 2017 m
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
09:30
|
Rumunijos mėgėjų Liga 4 Teleorman
ACS Steaua Spatarei
CS Rapid Buzescu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
09:30
|
Rumunijos mėgėjų Liga 4 Teleorman
CS Vârtoape
CS Viitorul Piatra
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
10:00
|
Čekijos U19 1-asis divizionas
FC Zbrojovka Brno U19
Slovan Liberec U19
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
10:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Constanta
CS Agigea
CSO Ovidiu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
10:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Constanta
CS Victoria Cumpana
CS Medgidia
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
10:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Constanta
CS Eforie
CS Farul Tuzla
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
10:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Constanta
AS Portugalija Konstanca
CS Viitorul Harșova
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
10:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Constanta
CS Năvodari
CS Poseidon Limanu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
10:00
|
Kroatija 1. HNLŽ
ŽNK Hajduk
ŽNK Osijekas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
10:00
|
Čekijos U19 1-asis divizionas
Baník Ostrava U19
Vysočina Jihlava U19
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
10:00
|
Danija mėgėjų Danmarksserien
Glostrup FK
Sundby BK
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
10:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Constanta
AS Viitorul 20 Cobadin
Știința ACALAB Poarta Alba
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
10:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Constanta
AS Viitorul Pecineaga
CSO Murfatlar
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
10:00
|
Čekijos U19 1-asis divizionas
Baník Ostrava U19
Vysočina Jihlava U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
10:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Constanta
CS Eforie
CS Farul Tuzla
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
10:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Constanta
AS Portugalija Konstanca
CS Viitorul Harșova
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
10:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Constanta
CS Năvodari
CS Poseidon Limanu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
10:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Constanta
CS Agigea
CSO Ovidiu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
10:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Constanta
CS Victoria Cumpana
CS Medgidia
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
10:00
|
Kroatija 1. HNLŽ
ŽNK Hajduk
ŽNK Osijekas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
10:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Constanta
CS Năvodari
CS Poseidon Limanu
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
10:00
|
Lenkijos CLJ
Poznanės „Lech“ U19
Lodzės Widzew U19
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
10:00
|
Lenkijos III lyga, 3 grupė
Gornikas Zabrze II
Lechia Zielona Góra
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
10:00
|
Danija mėgėjų Danmarksserien
Vorup FB
Gerai
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
10:00
|
Australijos Viktorijos Premier lyga, moterys
Boroondara Eagles
Box Hill United SC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
10:00
|
Čekijos U19 1-asis divizionas
FC Zbrojovka Brno U19
Slovan Liberec U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
10:00
|
Lenkija mėgėjų V. Liga – Wielkopolska
Zawisza Łęka Opatowska
Pelikan Grabów
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
10:00
|
Lenkija mėgėjų V. Liga – Wielkopolska
KP Pila
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
10:30
|
Nyderlandų mėgėjų 6e Klasse Zaterdag – 15
ACV Assen 10
VV Grijpskerk 5
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
10:30
|
Čekijos U19 1-asis divizionas
Sparta Praha U19
Sigma Olomouc U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
11:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL N/NE
Volfsburgo U19
SV Meppen U19
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
11:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL N/NE
RB Leipzig U19
Brėmeno SV „Werder U19“.
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
11:00
|
Vokietijos mėgėjų Hamburgo Oberliga
duneberger sv
Niendorfer TSV
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
11:00
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga NOFV Nord
Berlyno teniso Borussia
SV Lichtenberg g. 47
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
11:00
|
Vokietija 2. Bundesliga
Herta Berlynas
1. FC Kaiserslautern
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
11:00
|
Lenkijos III lyga, 3 grupė
LKS Goczałkowice-Zdrój
Rekord Bielsko-Biała
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
11:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL N/NE
VfL Osnabriukas U19
Braunšveigo Eintracht U19
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Ialomita
Viitorul Platonesti
Recolta Săveni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Ialomita
Gloria Ograda
Spicul Vladeni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
11:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 6 grupė
HamKam 2
IL Ulfstundas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
11:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 6 grupė
HamKam 2
IL Ulfstundas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
11:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL N/NE
VfL Osnabriukas U19
Braunšveigo Eintracht U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
11:00
|
Švedijos 2 divizionas, Norrlandas
Skellefteå FF
Frosö IF
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Ialomita
FC Victoria Borduşani
Dunarea Giurgeni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
11:00
|
Švedijos 2 divizionas, Norrlandas
IFK Luleå
Gottne IF
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
11:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Hannover 96 U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
11:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL S/SW
VfB Stuttgart U19
Miuncheno „Bayern“ U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
11:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL S/SW
Frankfurto Eintracht U19
TSV 1860 München U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
11:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL S/SW
Augsburgo U19
1. FC Nürnberg U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
11:00
|
Vokietijos mėgėjų Hamburgo Oberliga
duneberger sv
Niendorfer TSV
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
11:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL N/NE
Carl Zeiss Jena U19
Berlyno sąjunga U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Ialomita
Viitorul Platonesti
Recolta Săveni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Ialomita
Gloria Ograda
Spicul Vladeni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Ialomita
Viitorul Valea Ciorii
AS Gloria Gura Ialomiței
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Ialomita
FC Victoria Borduşani
Dunarea Giurgeni
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Ialomita
FC Movila
AS Ialomița Sudiți
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Ialomita
Viitorul Platonesti
Recolta Săveni
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Ialomita
Gloria Ograda
Spicul Vladeni
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Ialomita
Viitorul Valea Ciorii
AS Gloria Gura Ialomiței
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
11:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL N/NE
Drezdeno „Dinamo“ U19
Berlyno „Hertha U19“.
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
11:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL S/SW
Frankfurto Eintracht U19
TSV 1860 München U19
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
11:00
|
Vokietijos mėgėjų Hamburgo Oberliga
duneberger sv
Niendorfer TSV
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
11:00
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga NOFV Nord
Berlyno teniso Borussia
SV Lichtenberg g. 47
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
11:00
|
Norvegijos 2 diviziono 1 grupė
Sotra
Lysekloster IL
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
11:00
|
Švedijos 2 divizionas, Norrlandas
IFK Luleå
Gottne IF
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
11:00
|
Švedijos 2 divizionas, Norrlandas
Skellefteå FF
Frosö IF
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
11:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 6 grupė
HamKam 2
IL Ulfstundas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
11:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL West
Arminia Bylefeld U19
Vokietija Aachen U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
11:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL S/SW
SV Sandhauzenas U19
Kaizerslauterno U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
11:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL N/NE
Volfsburgo U19
SV Meppen U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
11:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL S/SW
VfB Stuttgart U19
Miuncheno „Bayern“ U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
11:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL S/SW
Frankfurto Eintracht U19
TSV 1860 München U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
11:00
|
Estija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Maardu Linnameeskond
FC Helios Tartu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
11:15
|
Mongolijos „Premier“ lyga
Khoromkhon klubas
jų
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
11:30
|
Švedijos mėgėjų U19 Allsvenskan
IFK Norrköping U19
Hammarby IF U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
11:30
|
Švedijos mėgėjų U19 Allsvenskan
IFK Norrköping U19
Hammarby IF U19
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
11:30
|
Danija mėgėjų Danmarksserien
Kjellerup IF
B. 1909 Odense
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
11:30
|
Danija mėgėjų Danmarksserien
Viby IF
BK Marienlyst
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
11:30
|
Škotijos pirmenybės
"Celtic"
"Rangers"
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
11:30
|
Čekijos U19 1-asis divizionas
MFK Karviná U19
SK Dinamo České Budějovice U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
11:30
|
Estija Premium Liiga
Talino flora
Pärnu JK Vaprus
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
12:00
|
Vokietija mėgėjų Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Wormatia Worms
SV Auersmacher
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
12:00
|
Čekijos U19 1-asis divizionas
Viktoria Plzen U19
FC Trinity Zlín U19
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
12:00
|
Kroatija Prva NL Juniori
GNK Dinamo Zagreb U19
HNK Cibalia Vinkovci U19
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
12:00
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga NOFV Nord
Rostocker FC
RSV Eintracht 1949 eV
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
12:00
|
Danija mėgėjų Danmarksserien
Næstved IF
Ringsted IF
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
Recolta Bărcăneşti
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
12:00
|
Malta ISA Malta
FC HSBC
FC metodas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Hargita
CS Minerul Bălan
ACS Unirea Cristoru Secuiesc
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
Recolta Bărcăneşti
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
12:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 1 grupė
Bjarg
Sandviken
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
12:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 4 grupė
Lillestrøm SK 2
Tileris
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Maramureș
ACS Satu Nou de Jos
AS PHP Iadăra
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
12:00
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga NOFV Nord
Rostocker FC
RSV Eintracht 1949 eV
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
12:00
|
Slovėnija Mėgėjų 1. MNL Murska Sobota
NK Roma
ŠNK Bakovci
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
12:00
|
Malta ISA Malta
FC HSBC
FC metodas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
12:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 2 grupė
Brodd
Jėga
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
12:00
|
Nyderlandų mėgėjų 6e Klasse Zaterdag – 15
Asser Boys 3
VV Westerkwartier 2
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
Recolta Bărcăneşti
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
12:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 2 grupė
Brodd
Jėga
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
12:00
|
Latvija 1.Liga
FK Smiltenė
Valmiera FC II
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
12:00
|
Vokietija mėgėjų Bayernliga Süd
TSV 1882 Landsbergis
FC Pipinsried
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
12:00
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga NOFV Süd
Sandersdorfo sąjunga
VfB Auerbachas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
12:00
|
Kroatija Prva NL Juniori
GNK Dinamo Zagreb U19
HNK Cibalia Vinkovci U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
12:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 2 grupė
Iki Grenlando
FK Mandalskameratene
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
12:00
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga NOFV Nord
Rostocker FC
RSV Eintracht 1949 eV
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
12:00
|
Vokietija mėgėjų Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Wormatia Worms
SV Auersmacher
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
12:00
|
Lenkijos Ekstraliga, Moterys
Pogoń Tczew
Górnik Łęczna
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
12:00
|
Vokietijos „Bayern Regionalliga“ mėgėjų komanda
SV Schalding-Heining
FC Würzburger Kickers
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
12:00
|
Danija 2. Padalinys
Middelfart
Nykøbing FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
12:00
|
Danija Gjensidige Kvindeliga
AGF
FC Nordsjaelland
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
12:00
|
Danija mėgėjų Danmarksserien
AB „Tårnby“.
Slagelse
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
12:00
|
Kenijos „Premier“ lyga
Bandari FC
Posta Rangers
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
12:00
|
Lietuva Pirma Lyga
FK Riteriai
Ekranas Panevėžys
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
12:00
|
Austrijos mėgėjų regioninė vakarinė lyga
Kufšteinas
SVG Reichenau
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
12:00
|
Švedijos 2 divizionas, Västra Götaland
BK Astrio
Qviding FIF
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
12:00
|
Malta ISA Malta
FC HSBC
FC metodas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
12:00
|
Nyderlandai Eredivisie, Moterys
FC Twente Vrouwen
SC Telstar
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
12:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 3 grupė
šiaurinis paplūdimys
Åsiden
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
12:00
|
Vokietija mėgėjų Bayernliga Süd
FC Deisenhofen
1. FC Sonthofen
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
12:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 2 grupė
Brodd
Jėga
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
12:30
|
Italija Campionato Spring 2
Paduva U19
Alessandria U19
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
12:30
|
Nyderlandų Tweede skyrius
GVVV
SV Spakenburgas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
12:30
|
Nyderlandų mėgėjų 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VEV'67 Porai 6
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
12:30
|
Nyderlandų mėgėjų 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VEV'67 Porai 6
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
12:30
|
Italija Campionato Spring 2
Salernitana U19
Cesena U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
12:30
|
Nyderlandų Tweede skyrius
GVVV
SV Spakenburgas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
12:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Zadarska
NK NOŠK Novigradas
Podgradino NŠK
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
12:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Zadarska
NK NOŠK Novigradas
Podgradino NŠK
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
12:30
|
Nyderlandų mėgėjų 5e Klasse Zaterdag – C
SC REMO
Greiti žingsniai
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
12:30
|
Nyderlandų mėgėjų 5e Klasse Zaterdag – C
Haagse Houtas
„Wanica“ žvaigždė
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Malta ISA Malta
FC kranas
FC Playmobil
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
SV Hemelingenas
Tura Brėmenas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Austrijos mėgėjų Bundesliga, moterys
FFC Vorderland
SPG FC Lustenau / FC Dornbirn
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
AS Nyiko Cobătești
AS Radicza Sânpaul
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Ialomița
AFC Iazu
Staruita Brosteni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Ialomița
AS CS Junior Țăndărei
Victoria Roșiori
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 4 grupė
Surnadalis
Nardo
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Ialomița
CS Unirea Grivisa
ACS Unirea Scânteia
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Slovakija 1. Liga, Moterys
ŠK Slovan Bratislava
SLC Banská Bystrica
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
ESC Geestemunde
OSC Bremerhaven
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
KSV Vatan Sport
TS Woltmershausen
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
Blumenthaler SV
TUS Kometas Arstenas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
SG Aumundas Vegesackas
FC Union 60 Bremen
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
BTS Neustadt
Brėmeno SV „Werder II“.
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Hamburgo Oberliga
TSV Sasel
SV Rugenbergen
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Ialomița
Unirea Ion Roată
CS Real Cosâmbești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
Brinkumer SV
FC Oberneuland
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Lenkija mėgėjų Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1 grupė
Lubonskis KS
NKS Niepruszewo
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Lenkija mėgėjų Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1 grupė
LZS Otorowo
TPS Winogrady
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Brazilijos mėgėjų U17 Paranaense – 2 etapas, F grupė
Azuriz U17
EK sąjunga U17
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Švedija Amateur Elitettan, Moterys
Jitex BK
Orebro SK Soder
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Lenkija mėgėjų Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1 grupė
Iskra Krajenka
Tarnovija Tarnovka
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Lenkija mėgėjų Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1 grupė
Orzelas Gulczas
Radvanas Lubašas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Lenkija mėgėjų Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1 grupė
Sokół Damasławek
MKP Powiat Pilski
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Lenkija mėgėjų Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1 grupė
Lubonskis KS
NKS Niepruszewo
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Brazilijos mėgėjų U17 Paranaense – 2 etapas, F grupė
Azuriz U17
EK sąjunga U17
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Malta ISA Malta
FC kranas
FC Playmobil
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
SV Hemelingenas
Tura Brėmenas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Lenkija mėgėjų Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1 grupė
KS Fałkowo
Kłosas Gałowo
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Lenkija mėgėjų Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1 grupė
Clescevia Kleszczewo
Lechita Kłecko
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Portugalijos moterų nacionalinis čempionatas
SCU Torreense
SC „Braga“
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Ialomița
Victoria Muntenii Buzău
AS Albești 08
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Ialomița
Unirea Ion Roată
CS Real Cosâmbești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Ialomița
AFC Iazu
Staruita Brosteni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Belgijos mėgėjų KVDV Zaterdag
FC Charly's
KFC Horemans Beerse
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Hamburgo Oberliga
TSV Sasel
SV Rugenbergen
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
BTS Neustadt
Brėmeno SV „Werder II“.
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
SG Aumundas Vegesackas
FC Union 60 Bremen
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Slovakija 1. Liga, Moterys
ŠK Slovan Bratislava
SLC Banská Bystrica
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
ESC Geestemunde
OSC Bremerhaven
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
KSV Vatan Sport
TS Woltmershausen
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
Blumenthaler SV
TUS Kometas Arstenas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 4 grupė
Surnadalis
Nardo
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Ialomița
CS Unirea Grivisa
ACS Unirea Scânteia
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Ialomița
AS CS Junior Țăndărei
Victoria Roșiori
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Austrijos mėgėjų regioninė vakarinė lyga
SV Wals-Grünau
Dornbirner SV
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
KSV Vatan Sport
TS Woltmershausen
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Ialomița
Unirea Ion Roată
CS Real Cosâmbești
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
SG Aumundas Vegesackas
FC Union 60 Bremen
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
SV Hemelingenas
Tura Brėmenas
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
13:00
|
Lenkija mėgėjų Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1 grupė
Lubonskis KS
NKS Niepruszewo
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
13:00
|
Lenkija mėgėjų Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1 grupė
LZS Otorowo
TPS Winogrady
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Ialomița
AFC Iazu
Staruita Brosteni
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
13:00
|
Malta ISA Malta
FC kranas
FC Playmobil
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
13:00
|
Portugalijos moterų nacionalinis čempionatas
Jūrinis
Valadares Gaia
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
13:00
|
Italija Campionato Spring 1
Atalanta U19
Hellas Verona U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
ESC Geestemunde
OSC Bremerhaven
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
KSV Vatan Sport
TS Woltmershausen
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
Blumenthaler SV
TUS Kometas Arstenas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
SG Aumundas Vegesackas
FC Union 60 Bremen
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
13:00
|
Švedija Amateur Elitettan, Moterys
Jitex BK
Orebro SK Soder
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
SV Hemelingenas
Tura Brėmenas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
13:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 3 grupė
Friggas
Ullernas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
13:00
|
Rusijos antrojo diviziono 1 grupė
FC Nart Cherkessk
Spartak Nalčikas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
13:00
|
Austrijos mėgėjų regioninė vakarinė lyga
SV Wals-Grünau
Dornbirner SV
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Hamburgo Oberliga
TSV Sasel
SV Rugenbergen
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
BTS Neustadt
Brėmeno SV „Werder II“.
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
13:00
|
Vokietijos Hessenliga mėgėjų
FSV Fernvaldas
KSV Baunatal
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
13:00
|
Slovakija 1. Liga, Moterys
ŠK Slovan Bratislava
SLC Banská Bystrica
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
13:00
|
Slovakija 1. Liga, Moterys
MFK Ružomberok
Trnavos „Spartak“.
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
13:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 6 grupė
„Elverum“
Fyllingsdalen
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
13:00
|
Vokietijos Hessenliga mėgėjų
TUS Dietkirchen
SC Viktoria Griesheim
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
13:00
|
Švedijos mėgėjų divizionas 3 Södra Norrland
Forssa BK Borlänge
Soderhamns FF
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
13:00
|
Lenkija Mėgėjiška Klasa Okręgowa – Krosno
KS Przełęcz Dukla
KS Start Rymanów
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Estija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Sillamäe FC NPM Silmet
Tallinna JK Puuma
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
13:00
|
Lenkija mėgėjų V. Liga – Wielkopolska
Sparta Oborniki
Sparta Szamotuły
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
13:30
|
Vokietija mėgėjų Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Engers
SV Morlautern
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
13:30
|
Norvegijos 3 divizionas, 5 grupė
Spjelkavik
Skedsmo
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
13:30
|
Vokietija mėgėjų Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
TUS Mechtersheim
SV Gonsenheimas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
13:30
|
Vokietija mėgėjų Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Karbach
FV Dudenhofenas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
14:00
|
Vokietija mėgėjų Šlėzvigo-Holšteino lyga
Oldenburger SV
SV Eichede
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
14:00
|
Šveicarijos mėgėjų Erste Liga Classic
FC Kreuzlingen
FC Linth 04
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
14:00
|
Anglijos „Premier“ lyga
"Tottenham Hotspur"
Burnley
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
14:00
|
Anglijos „Premier“ lyga
"West Ham"
Lutono miestelis
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
14:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 1 grupė
Årdal FK
OS IL
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
14:00
|
Lenkijos CLJ
Odra Opolė U19
Sandecja Nowy Sącz U19
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
14:00
|
Švedija Ettan, Norra
FC Stockholm International
FBK Karlstad
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
14:00
|
Italija mėgėjų prima kategorija Alto Adige – 1. Mėgėjų lyga, B grupė
SPVG Aldein Petersberg
AS Sluderno
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Vaslui
Viitorul Zorleni
Žvaigždė Tătărăni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
14:00
|
Lenkija mėgėjų Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1 grupė
Ogniwo Łąkociny
KS Opatówek
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
14:00
|
Lenkija mėgėjų Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1 grupė
Orla Jutrosin
Rydzyniak Rydzyna
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
14:00
|
Lenkijos CLJ
Odra Opolė U19
Sandecja Nowy Sącz U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Vaslui
Viitorul Zorleni
Žvaigždė Tătărăni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Vaslui
Vulturul Bălteni
Avântul Solești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
14:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 1 grupė
Årdal FK
OS IL
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
14:00
|
Vengrija NB I, moterys
Astra Vengrija
Puskas FC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Maramureș
FC Lăpușul Târgu Lăpuș
CSO Minerul Baia Sprie
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Giurgiu
AS Gloria Comana
AS Dunărea Oinacu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Giurgiu
CS Giganții Vărăști
AS MV Călugareni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Giurgiu
CS Energia Remuș
AS Dunarea Gaujani
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
14:00
|
Lenkija mėgėjų IV. Warmińsko-Mazurska lyga
MKS Mrągowia Mrągowo
MKS Mazur Ełk
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
14:00
|
Vengrija NB I, moterys
MOL Vidi FC
MTK Vengrija
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
14:00
|
Švedijos 2 divizionas, Norrlandas
Umeå FC Akademi
IFK Östersund
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
14:00
|
Šveicarijos paaukštinimo lyga
FC Lugano II
Bazelis II
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
14:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 1 grupė
Årdal FK
OS IL
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
14:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 5 grupė
Bjoerkelangenas
Hødd IL II
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
14:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 6 grupė
Floya
Sprintas/Jeløy
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
14:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 2 grupė
sola
Framas Larvikas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
14:00
|
Suomija Veikkausliiga
AC Oulu
Gnistanas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
14:00
|
Norvegijos 1-asis divizionas
Lyn FK
Levanger
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
14:00
|
Šveicarijos paaukštinimo lyga
SC Brühl SG
FC Breitenrain
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
14:00
|
Škotijos pirmenybės
Šv. Mirenas
Kilmarnock
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
14:00
|
Norvegijos 1-asis divizionas
Åsane
IKStart
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
14:00
|
Švedijos mėgėjų U19 Allsvenskan
Malmės FF U19
Halmstadas U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
14:00
|
Norvegijos 1-asis divizionas
Sogndal IL
Sandnesas Ulfas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
14:00
|
Šveicarijos paaukštinimo lyga
FC Bavois
FC St Gallen II
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
14:00
|
Anglijos „Premier“ lyga
"West Ham"
Lutono miestelis
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
14:00
|
Švedija Ettan, Norra
FC Stockholm International
FBK Karlstad
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
14:00
|
Farerų salos 1.deild
Víkingur Gøta II
FC Hoyvikas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
14:00
|
Vengrija NB I, moterys
Astra Vengrija
Puskas FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
14:00
|
Vengrija NB I, moterys
Viktoria FC Szombathely
Diósgyőri VTK
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
14:00
|
Slovakija 1. Liga, Moterys
SKF Žilina
FK Petržalka 1898 m
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Giurgiu
CS Zmeii Ogrezeni
FC Bolintin-Deal
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Giurgiu
CS Zmeii Ogrezeni
FC Bolintin-Deal
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
14:00
|
Bulgarijos mėgėjų Chetvarta Liga – AOG Shumen, Šiaurės
FC Chavdar Divdyadovo
FC Botev Novi Pazar
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
14:00
|
Estija III Liiga – Lõuna piirkond
Läänemaa JK Haapsalu
Pärnu JK Poseidon
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
14:00
|
Estija III Liiga – Lõuna piirkond
Läänemaa JK Haapsalu
Pärnu JK Poseidon
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Giurgiu
ACS Maxima Hobaia
AS Podul Doamnei
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
14:00
|
Lenkija mėgėjų V. Liga – Wielkopolska
Kania Gostyń
ZEFKA Kobyla Góra
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
14:30
|
Čekijos divizionas E
FK Nove Sady
Tatran Vsechovice
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
14:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Vaslui
CS Voința Perieni
Žvaigždė Tătărăni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
14:30
|
Italija mėgėjų prima kategorija Alto Adige – 1. Mėgėjų lyga, B grupė
ASC Passeier
SV Plaus
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
14:30
|
Italija mėgėjų prima kategorija Alto Adige – 1. Mėgėjų lyga, B grupė
SV Gargazon Gargazzone Raika
ASV Tscherms Marling Fussball
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
14:30
|
Čekijos divizionas E
Prerov
SFK Elko Holesovas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
14:30
|
Čekijos divizionas E
FK Nove Sady
Tatran Vsechovice
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
14:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Vaslui
Avântul Solești
Viitorul Zorleni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
14:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Vaslui
CS Voința Perieni
Žvaigždė Tătărăni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
14:30
|
Serbijos mėgėjų Braničevska Okružna lyga
FK Integral Batuša
FK Trgovački Petrovac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
14:30
|
Italija mėgėjų Eccellenza Kampanijos Žironė A
FC Pompei
Nola
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
14:30
|
Vengrija Mėgėjų Pest Megye I. osztály
Dunaharaszti MTK
Felsőpakonių KSE
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
14:30
|
Čekijos divizionas E
Prerov
SFK Elko Holesovas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
14:45
|
Norvegija Toppserien, Moterys
Arna-Bjørnar
SK Brannas Kvinneris
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Valcea
AS Oltul Dăeşti
ACS Topologul Galicea
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Vengrija Mėgėjų Nógrád Megyei I. osztály
Szécsény VSE
Diósjenő SE
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Vengrija Mėgėjų Nógrád Megyei I. osztály
Szendehely FC
Pásztó SK
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 București
ACS Alexandru Văidean
ACS NFC arena
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Bacau
AS Flamura Roșie Săscut
ACS Bamirom Dumbrăveni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Bacau
CS Sportul Onești
AS Vulturul Măgirești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Valcea
AFC Rapid Stoenești
AS Forestierul Romani
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Valcea
AS Montana Izvorul Rece
AS Popeşti 2016 m
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Valcea
AS Sportul Genuneni
AS Progresul Măldărești 2019 m
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Valcea
CS Cavalerul Trac Cernișoara
ACS Tractorul Lădești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Mehedinti
CS Sănătatea Breznița Ocol
ACS Academia De Fotbal Flavius Stoican
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Mehedinti
CS Drobeta 2024
ACS Viitorul Severin
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Calarasi
AS Colinele Argeșului Mitreni
CS Viitorul Căscioarele
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 București
ACS Centrul German de Fotbal
ACP 3 vaikų sportas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 București
ACS Sportul D&A
AFC Venus 1914 Bucureşti
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Slaven Trnjani
Kroatijos NK MV 1976 m
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Valcea
ASFC Păușești Otăsău
ACS Minerul Berbești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Valcea
CS Oltețul Alunu
ACS Oltul Ionești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Lenkija mėgėjų IV. Lyga – Pomorska
Pomezanija Malborkas
Gryfas Wejherowo
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. FBiH lyga – Zapad
NK Vitez
NK Rudaras Kamengradas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Alba
CS CIL Blaj
CS Zlatna
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Slovakija 3. Lyga, Rytai
MFK Vranov prie Topľou
Slavia TU Košice
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Slovėnijos mėgėjų Pomurska nogometna lyga
NK Črenšovci
NK Bistrica
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Calarasi
AFC Unirea Mânăstirea
AS „Dinamo Sărulești“.
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Calarasi
AS Conpet 2006 Ștefan cel Mare
AS Gâldău
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Serbijos mėgėjų PFL Pančevo
FK Crvena Zvezda Pavliš
FK Unirea Uzdin
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Bulgarijos mėgėjų „Treta Liga“ – SZ
FC Dunav Lom
FC Botev II Vratsa
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Bulgarijos mėgėjų „Treta Liga“ – SZ
OFC Levski 2007 Levski
FC Boruna Tsareva Livada
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Kroatija 3. NL – Jug
HNK Zadaras
RNK Splitas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Lenkija mėgėjų IV. Lyga – Lubelska
Cisowianka Drzewce
Gryf Gmina Zamość
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Švedija Ettan, Norra
United IK Nordic
Täby FK
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Alba
CS CIL Blaj
CS Zlatna
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Kutina
ŠNK Lokomotyva Kutina
NK Moslavina Donja Gračenica
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Kutina
NK Vatrogasac Husain
NK Naftaplin Stružec
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Kutina
NK Matija Gubec Kutina
NK Šartovac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Calarasi
AFC Dunărea Ciocănești
CS Veneros nepriklausomybė
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Bulgarijos mėgėjų „Treta Liga“ – SZ
FC Dunav Lom
FC Botev II Vratsa
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Lenkijos III lyga, 2 grupė
Pogonas Ščecinas II
Pastaba Čarnków
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Bulgarijos mėgėjų „Treta Liga“ – SZ
OFC Levski 2007 Levski
FC Boruna Tsareva Livada
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Bulgarijos mėgėjų „Treta Liga“ – SZ
FC Vihar Slavyanovo
FC Juventus 95 Malchika
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Serbijos mėgėjų PFL Pančevo
FK Crvena Zvezda Pavliš
FK Unirea Uzdin
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Calarasi
AS Conpet 2006 Ștefan cel Mare
AS Gâldău
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 București
ACS Sportul D&A
AFC Venus 1914 Bucureşti
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Valcea
AFC Băbeni
ACS Minerul Costeşti
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 5 Vâlcea
ACS FC Vlădești
AS Viitorul P. Măglași
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Valcea
CS Oltețul Alunu
ACS Oltul Ionești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Bulgarijos mėgėjų Peta liga – B OG Sofija (Sever)
FC Zhiten II Zhiten
FC Spartak 1933 Podgumer
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Slaven Trnjani
Kroatijos NK MV 1976 m
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Calarasi
AS Colinele Argeșului Mitreni
CS Viitorul Căscioarele
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 București
ACS Centrul German de Fotbal
ACP 3 vaikų sportas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Bacau
CS Siretu Săucești
CS Faraoani
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Bacau
CS UZU Dărmănești
AS Voința Oituz
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Bacau
AFC Unirea Bacău
ACS Gauss Bacău
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Calarasi
AS Spicul Vâlcelele
ACS Roseți
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Mehedinti
CS Sănătatea Breznița Ocol
ACS Academia De Fotbal Flavius Stoican
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Mehedinti
CS Drobeta 2024
ACS Viitorul Severin
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos Liga III Serie 2
CSM Râmnicu Sărat
ACS Hamangia Baia
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Valcea
AFC Rapid Stoenești
AS Forestierul Romani
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Valcea
AS Sportul Genuneni
AS Progresul Măldărești 2019 m
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Valcea
CS Cavalerul Trac Cernișoara
ACS Tractorul Lădești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Calarasi
AFC Steaua Radovanu
FC 2006 Partizan Crivăț
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Mehedinti
AS Viktorija Strehaia
AS Coșuștea Căzănești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Bacau
AS Flamura Roșie Săscut
ACS Bamirom Dumbrăveni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Bacau
AS Negri
AFC Bubu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Bacau
ACS Viitorul Nicolae Bălcescu
AS Viitorul Dămienești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Bacau
CS Sportul Onești
AS Vulturul Măgirești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 București
ACS Alexandru Văidean
ACS NFC arena
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Bacau
CSM Moinești
AS Voința Cleja
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Valcea
AS Oltul Dăeşti
ACS Topologul Galicea
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Vengrija Mėgėjų Nógrád Megyei I. osztály
Szendehely FC
Pásztó SK
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Serbijos mėgėjų Medjuopštinska liga Sever
GFK Strelište Jagodina
FK Sloboda Šuljkovac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Valcea
AFC Rapid Stoenești
AS Forestierul Romani
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Valcea
AS Montana Izvorul Rece
AS Popeşti 2016 m
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Valcea
AS Sportul Genuneni
AS Progresul Măldărești 2019 m
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
15:00
|
Austrijos mėgėjų regioninė vakarinė lyga
Austrija Zalcburgas
SC Rheindorf Altach II
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
15:00
|
Švedija Ettan, Norra
United IK Nordic
Täby FK
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
15:00
|
Bulgarijos pergalės lyga
FK Maritsa Plovdiv
FK Černomorec Balchik
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
15:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. FBIH lyga – Centar
FK Mošćanica Sarajevo
FK UNIS Vogošća
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
15:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. FBiH lyga – Zapad
NK Vitez
NK Rudaras Kamengradas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
15:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. FBiH lyga – Zapad
NK Novi Travnik
NK Podgrmeč Sanski Most
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
15:00
|
Slovakija 3. Liga, Vakarai
FC Slovan Galanta
MŠK Fomat Martin
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
15:00
|
Lenkijos III lyga, 3 grupė
Unia Turza Slaska
Ślęza Vroclavas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
15:00
|
Lenkija mėgėjų IV. Lyga – Wielkopolska
Jarota Jarocin
Ostrów Wielkopolski centras
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Timišo
AS VHP Pădureni
AS Crvena Zvezda Stanciova
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Šibensko-kninska
NK Janjevo Kistanje
HNK Mihovil
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Šibensko-kninska
NK Janjevo Kistanje
HNK Mihovil
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgorija Ghioroc
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgorija Ghioroc
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Vengrija Mėgėjas Heves Vármegyei I. osztály
Petőfibányai SK
Lőrinci VSC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Sălaj
AS Cetate Buciumi
CS Barcău Nușfalău
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
AFC Banatul Arad
CS Voința Mailat
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos mėgėjų regiono lyga RS – Centar
FK Željezničar Doboj
FK Ozren Petrovo
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Timišo
CSO Făget II
AS Viitorul Ohaba Forgaci
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Timišo
CSO Făget II
AS Viitorul Ohaba Forgaci
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Slovėnija Mėgėjų 3. SNL vzhod
NK Drava Ptuj
NK Brezice 1919 m
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Slovėnija Mėgėjų 3. SNL vzhod
NK Dravogradas
NK Krško
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Slovėnija Mėgėjų 3. SNL vzhod
NK Drava Ptuj
NK Brezice 1919 m
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Slovėnija Mėgėjų 3. SNL vzhod
NK Dravogradas
NK Krško
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Slovėnija Mėgėjų 3. SNL vzhod
NK Drava Ptuj
NK Brezice 1919 m
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Timišo
AS Foresta Mănăștiur
AS Steaua Roșie Stanciova
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
CS Viitorul Pereg
CS Gloria Secusigiu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Arad
CS Șoimii Șimand
CS Podgoria Pancota
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Arad
CS Șoimii Șimand
CS Podgoria Pancota
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Timišo
CSC Boldur II
CSC Olimpia Bucovăț
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Timišo
CSC Boldur II
CSC Olimpia Bucovăț
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Timišo
CSC Boldur II
CSC Olimpia Bucovăț
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
CS Aluniș
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
CS Aluniș
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Horia
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Horia
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Horia
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
15:00
|
Rumunijos Liga III Serie 7
CSO Turceni
CS Gilortul Târgu Cărbunești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
CS Team United Sanpaul
CS Olimpia Bujac
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Timišo
AS Timișul Hitiaș
AS Progresul Racovița
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Timišo
AS Timișul Hitiaș
AS Progresul Racovița
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Serbijos mėgėjų Borska Okružna lyga
FK Rudna Glava
FK Poreč Donji Milanovac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Timišo
AS Timișul Hitiaș
AS Progresul Racovița
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Timišo
AS Avântul Căpăt
AS Sintești Timiș
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Timišo
AS Avântul Căpăt
AS Sintești Timiș
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. Liga RS – Zapad
FK Progresas Kneževo
FK FSA Prijedor
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Slovėnijos mėgėjų Gorenjska nogometna lyga
NK Kranjska Gora
NK Naklo
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Slovėnijos mėgėjų Gorenjska nogometna lyga
NK Velesovo-Cerklje
NK Niko Železniki
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Slovėnijos mėgėjų Gorenjska nogometna lyga
NK Bitnje
ŠD Polet
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Slovėnijos mėgėjų Gorenjska nogometna lyga
NK Bled-Bohinj Hirter
ŠD Preddvor
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
CS Șoimii Livada
CS Șofronea
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. Liga RS – Zapad
FK Progresas Kneževo
FK FSA Prijedor
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Slovėnijos mėgėjų Gorenjska nogometna lyga
NK Kranjska Gora
NK Naklo
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Slovėnijos mėgėjų Gorenjska nogometna lyga
NK Bitnje
ŠD Polet
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Slovėnijos mėgėjų Gorenjska nogometna lyga
NK Bled-Bohinj Hirter
ŠD Preddvor
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:00
|
Slovėnijos mėgėjų Gorenjska nogometna lyga
NK Bled-Bohinj Hirter
ŠD Preddvor
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
15:00
|
Slovėnijos mėgėjų Gorenjska nogometna lyga
Britof
NK Sava Kranj
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
15:00
|
Slovėnijos mėgėjų Gorenjska nogometna lyga
NK Kranjska Gora
NK Naklo
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
15:00
|
Slovėnijos mėgėjų Gorenjska nogometna lyga
NK Velesovo-Cerklje
NK Niko Železniki
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
15:00
|
Slovėnijos mėgėjų Gorenjska nogometna lyga
ŠD Visoko
NK Kranj
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
15:00
|
Slovėnijos mėgėjų Gorenjska nogometna lyga
NK Bitnje
ŠD Polet
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Zdenka 91
HNK Daruvaras
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Varaždinska – Varaždin
NK Vinica
NK Dinamo Babinec
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:30
|
Kroatija 2.NL
NK Belišće
NK Bjelovaras
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:30
|
Kroatija 2.NL
NK Marsonia
NK Hrvace
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:30
|
Kroatija 3. NL – Centar
HNK Segesta
NK Lučko
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Novakovec
ŠNK Lunjkovec
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:30
|
Ispanijos mėgėjų 1-asis mėgėjų provincijos skyrius, Primera – Zamora
Santa Croya CF
Lenktynių klubas Benavente
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:30
|
Ispanijos mėgėjų 1-asis mėgėjų provincijos skyrius, Primera – Zamora
Moraleja CF
UD Toresana
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
ŠNK Frankopan Sisak
NŠK Sokol Velika Ludina
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:30
|
Kroatija 2.NL
NK Marsonia
NK Hrvace
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Zdenka 91
HNK Daruvaras
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. Zagrebačka NL
NK ŠN Maksimir
NK Omladinac Odranski Strmec
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Sisak
NK Zeleni Brijeg Sisak
NK Posavina Prelošćica
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Mladost Sveti Petar
NK Novakovec
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Sloga Gromačnik
NK Graničar Brodski Varošas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Roma Kali Sara
NK Mladost Jakačina Mala
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Mladost Brđani
NK Graničar Magić lagaminas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:30
|
Kroatija 3. NL – Centar
HNK Segesta
NK Lučko
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Đakovo
NK Polet Semeljci
NK Radnik Vrbica
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Tekstilac Sinj
NK Poljicanin 1921 m
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Novakovec
ŠNK Lunjkovec
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Valpovo
NK Omladinac Petrijevci
NK Zelčin
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:30
|
Urugvajaus „Primera“ skyrius
Miramaras Misionesas
River Plate UY
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
15:30
|
Ispanijos mėgėjų 1-asis mėgėjų provincijos skyrius, Primera – Zamora
Santa Croya CF
Lenktynių klubas Benavente
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
15:30
|
Slovėnija 2. SNL
Kety Emmi Bistrica
Brinje Grosuplje
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
15:30
|
Lenkijos Ekstraklasė
Balstogės Jogaila
MKS Korona Kielce
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Mosor Žrnovnica
NK Vinjani
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Valpovo
NK Gat
NK Zrinski Vinogradci
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Valpovo
NK Tomislav Šag
NK Hrvatski Sokol
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Valpovo
NK Gat
NK Zrinski Vinogradci
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Valpovo
NK Tomislav Šag
NK Hrvatski Sokol
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Zadarska
NK Raštane
NK Vrčevo Glavica
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:30
|
Serbijos „Druga Novosadska Liga“ mėgėjų lyga
FK. Sofex Futog
FK Tatra Kisač
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Zadarska
NK Debeljakas
NŠK Šv. Mihovil Ugljan-Pašman
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
15:30
|
Slovėnija Mėgėjų 3. SNL vzhod
NK Svoboda Liubliana
NK Brda
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:30
|
Slovėnija Mėgėjų 3. SNL vzhod
ND Adria Miren
NK Šobec Lesce
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:30
|
Slovėnija Mėgėjų 3. SNL vzhod
NK Kočevje
ND Slovanas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:30
|
Slovėnija Mėgėjų 3. SNL vzhod
NK Svoboda Liubliana
NK Brda
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
15:30
|
Vengrija Mėgėjų BLSZ I. osztály
Testvériség SE
Szent István SE
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Županja 77
NK Slavonac Komletinci
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Županja 77
NK Slavonac Komletinci
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Olimpija Osijek
NK Torpedo Kuševac
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Novigrad 1947 m
NK Galebas Juricani
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK FEŠK Feričanci
NK Mladost Draž
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
16:00
|
Ispanijos antroji federacija
RZ Deportivo Aragon
Pontevedra CF
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
16:00
|
Portugalijos U19 čempionatas
Sportinis U19
Vitória SC U19
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
16:00
|
Šveicarija mėgėjų 2. Liga FVRZ
FC Herrliberg
FC Schaffhausen 2
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
16:00
|
Ispanijos mėgėjų 1-asis mėgėjų provincijos skyrius, Primera – Zamora
CD Bovedana B
Sporting Zamora CF
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
16:00
|
Portugalijos AF Algarvės I divizionas
FC Carvoeiro United
Portimonense SC B
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
16:00
|
Šveicarija mėgėjų 2. Liga FVRZ
FC Seefeld Ciurich
FC Blue Stars ZH
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
16:00
|
Estija Esiliiga B
Pärnu Jalgpalliklubi
FA Tartu Kalev
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
16:00
|
Portugalijos U19 čempionatas
Benfica U19
FC Porto U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
16:00
|
Portugalijos U19 čempionatas
Sportinis U19
Vitória SC U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
16:00
|
Estija Esiliiga
FC Talinas
JK Tallinna Kalev U21
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
16:00
|
Salvadoro antrasis divizionas
CD Titan
CSD Gale
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
16:00
|
Portugalijos mėgėjų AF Algarve II divizionas
ED Bensafrimas
CD Marítimo Olhanense
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
16:00
|
Prancūzijos mėgėjų Normandijos nacionalinė 3
JAV Alensonas
FC Saint-Lô Manche
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
16:00
|
Šveicarija mėgėjų 2. Liga FVRZ
FC Herrliberg
FC Schaffhausen 2
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
16:00
|
Portugalijos U19 čempionatas
Gil Vicente FC U19
Vizela U19
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
16:00
|
Portugalijos U19 čempionatas
Sportinis U19
Vitória SC U19
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
16:00
|
Prancūzijos mėgėjų Normandijos nacionalinė 3
AG Caennaise
Flers FC
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
16:00
|
Šveicarijos moterų superlyga
Bazelis
FC Ciurichas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
16:00
|
Suomija Veikkausliiga
Inter Turku
HJK
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
16:00
|
Estija Esiliiga
FC Talinas
JK Tallinna Kalev U21
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
16:00
|
Ispanijos antroji federacija
RZ Deportivo Aragon
Pontevedra CF
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
16:00
|
Portugalijos U19 čempionatas
Gil Vicente FC U19
Vizela U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
16:00
|
Portugalijos U19 čempionatas
Benfica U19
FC Porto U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
16:00
|
Estija Esiliiga B
Läänemaa JK Haapsalu
Narva Trans U21
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
16:00
|
Portugalijos mėgėjų AF Beja II divizionas – 2 etapas
GD Messejanense
Barrancos FC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
16:00
|
Portugalijos mėgėjų AF Beja II divizionas – 2 etapas
GD Messejanense
Barrancos FC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
16:15
|
Šveicarijos moterų superlyga
FC Aarau
Žiogų klubas Ciuriche
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
16:15
|
Belgijos profesionalų lyga
KAS Eupenas
RWD Molenbeek
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
16:30
|
Šveicarija mėgėjų 3. FTC lyga
FC Rancate
SAV Vacallo
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
16:30
|
Vokietijos Bundeslyga
Maincas 05
Dortmundo "Borussia"
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
16:30
|
Anglijos „Premier“ lyga
Nottingham Forest "
"Chelsea"
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
16:30
|
Portugalijos moterų nacionalinis čempionatas
famalicao
Albergarijos klubas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
16:30
|
Portugalijos moterų nacionalinis čempionatas
„Atletico Ouriense“.
Vilaverdense FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
17:00
|
Austrijos mėgėjų regioninės lygos centras
TuS Bad Gleichenbergas
USV Weindorf St. Anna am Aigen
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
17:00
|
Graikijos Stoiximan Super lyga
PAS Giannina
„Volos NFC“
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
17:00
|
Austrijos mėgėjų regioninės lygos centras
TuS Bad Gleichenbergas
USV Weindorf St. Anna am Aigen
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
17:30
|
Šveicarija mėgėjų 3. FTC lyga
Šiuolaikinis FC
GC Biaschesi
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
18:00
|
Brazilijos U20 Capixaba – C grupė
Nova Venecia U20
Rio Branco-ES U20
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
18:00
|
Brazilijos U20 Capixaba – C grupė
Nova Venecia U20
Rio Branco-ES U20
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
18:00
|
Baltarusijos Vysshaya lyga
Bresto „Dinamo“.
FK Gomelis
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
18:00
|
Brazilijos U20 Catarinense
Internacional de Lages U20
Marcílio Dias U20
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
18:00
|
Brazilijos U20 Catarinense
Internacional de Lages U20
Marcílio Dias U20
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
18:30
|
Brazilijos U20 Paranaense – 1 etapas, A grupė
Campo Mourão U20
Athletico U20
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
18:30
|
Brazilijos U20 Paranaense – 1 etapas, A grupė
Campo Mourão U20
Athletico U20
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
18:30
|
Brazilija U20 Goiano
Guanabara City GO
Aragoiânia EC U20
|
Abi komandos įmuš
|
05/11
18:30
|
Brazilijos mėgėjų U17 Cearense
AE stotis U17
San Gerardo EC U17
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
18:30
|
Brazilijos mėgėjų U17 Cearense
FC Acopiara akademija U17
Santa Cruz FC-CE U17
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
18:30
|
Brazilijos mėgėjų U17 Cearense
AE stotis U17
San Gerardo EC U17
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
19:00
|
Prancūzijos 1 divizionas, moterys
Paris Saint-Germain
Paryžiaus FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
19:30
|
Portugalijos mėgėjų AF Leiria I divizionas – Serie A
Džiaugsminga ir vieninga grupė
Moita do Boi asociacija
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
20:00
|
Prancūzijos Gvadelupos regiono mėgėjų 1
Le moule
Cerfa FC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
20:00
|
Gvadelupa Guadeloupe Régionale 2 – A baseinas
KAIP drakonas
Lenktynių klubas Basse-Terre
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/11
20:30
|
Surinamo SVB Eerste Divisie
SV Broki
Inter Moengotapoe
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/11
22:30
|
Arubos garbės skyrius
SV Estrella Papillon
SV Britannia Piedra Plat
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
23:00
|
Argentina Primera C Metropolitana
naujas uostas
Deportivo Muñiz
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/11
23:30
|
JAV nacionalinė moterų futbolo lyga
Orlando pasididžiavimas
Bay FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
01:00
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
Napier City Rovers
FC Petone
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
01:00
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
Napier City Rovers
FC Petone
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
01:00
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
Napier City Rovers
FC Petone
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
02:00
|
JAV nacionalinė moterų futbolo lyga
Portland Thorns FC
Reign F.C.
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
02:30
|
JAV nacionalinė „Premier“ futbolo lyga
Oakland Stompers
Napos slėnis 1839 FC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
02:30
|
JAV nacionalinė „Premier“ futbolo lyga
Oakland Stompers
Napos slėnis 1839 FC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
05:00
|
Australijos NPL, Naujasis Pietų Velsas
Rockdale City Suns
Sidnėjaus FC akademija
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
05:00
|
Australijos NPL, Kvinslandas
Brisbeno Roar jaunimas
Gold Coast United
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
05:30
|
Honkongo 1 skyrius
Pilietis AA
Rytų rajonas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
06:00
|
Australija NPL 2, Viktorija
Vakarų United FC rezervai
Melburno pergalės jaunimas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
07:00
|
Kinijos CFA lygos antrojo diviziono
Pekino technologijos institutas
Hubei Istar
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
07:00
|
Ispanijos veteranų mėgėjų lyga Madrido šiaurėje
CD „Algeteño“ (V)
AD Colmenar Viejo (V)
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
07:00
|
Ispanijos veteranų mėgėjų lyga Madrido šiaurėje
CF Recreativo Soto del Real (V)
AD La Plata TR82 Torrejón (V)
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
07:00
|
Ispanijos veteranų mėgėjų lyga Madrido šiaurėje
CD „Algeteño“ (V)
AD Colmenar Viejo (V)
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
07:00
|
Ispanijos veteranų mėgėjų lyga Madrido šiaurėje
CF Recreativo Soto del Real (V)
AD La Plata TR82 Torrejón (V)
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
07:00
|
Ispanijos veteranų mėgėjų lyga Madrido šiaurėje
CD „Algeteño“ (V)
AD Colmenar Viejo (V)
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
07:15
|
Australijos NPL, Kvinslandas
Rochedale Rovers
Brisbeno miesto FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
07:30
|
Honkongo 1 skyrius
Wong tai sin
Hoi karalius
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
07:30
|
Honkongo 1 skyrius
Wong tai sin
Hoi karalius
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
07:30
|
Honkongo 1 skyrius
Shatin
sparnas yee
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
07:30
|
Honkongo 1 skyrius
Wong tai sin
Hoi karalius
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Alba
AFC Șoimii Vințu de Jos
CS Progresul Fărău
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Alba
ACS Șoimii Ciumbrud
AS Orient Blandiana
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Gorj
AS Viitorul Plopșoru
AS Pandurii Padeş 2019 m
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Gorj
AS Stejari
AS Gilortul Bengești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Valcea
AS Făurești
AS Cerna Copăceni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 5 Vâlcea
AS Inter Lăpuşata
AS Crețeni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Valcea
AS Oltețul Bălceşti 2014 m
AS „Zorile Scundu“.
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Valcea
AS Oltețul Zătreni
CS Dămila Măciuca
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Vaslui
CS Victoria Muntenii De Jos
CS Sporting Juniorul Vaslui
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Sarja Robănești
AFC Milano akademija
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Unirea Brăteşti
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Botoșani
FC Viitorul Gorbănești
FC Ripiceni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
AS Voinţa Siminoc
CS Gloria Albești II
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
AS Chirnogeni
AS Unirea 23 Cobadin
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Brasov
ACS Colțea 1920 Brasov II
SC Branas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Brasov
ACS Prejmer
ACS Vulcan 2008 II
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Mehedinti
CS Viitorul Cujmir
AS Unirea 2023 Gârla Mare
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 7 Prahova
Şoimii Apostolache
Cricovul Ciocini
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 6 Teleorman
AS Old Boys Aleksandrija
CS Vitanesti
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
ACS Flacara Mihailas Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 7 Prahova
Viitorul Pantazi
Podgorija Vadu Săpat
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Brasov
AS Cetatea Apața 2001 m
ACS Hâlchiu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Mehedinti
„Clubul Sportiv Local Gogoșu“.
CS Viitorul Darvari
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Gloria Merisani
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Gratia
AS Viitorul Butești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 6 Teleorman
CS Flacăra Contești
CS Steaua Dracea
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 6 Teleorman
AS Teleormanul Troianul
ACS Oltul Plopii Slaviesti
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
AS „Dinamo Bogdana“.
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 6 Teleorman
AS Progresul 2007 Bogdana
AS Viktorija Ciuperceni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
CS Negru Vodă
AS Viisoara
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Unirea Galiciuica
„CS Triumf Barca“.
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
AS Progresul Castranova
ACS Avântul Daneți
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Unirea Tâmburești
ACS Progresul Amărăștii De Sus
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Victoria Bratovoești
CS Sporting Leu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Recolta Măceșu De Jos
ACS Unirea Vela
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
CS Carcea II
AS Viitorul Lăcrița
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
AS Flacăra Drăgotești
AS Viitorul Țuglui
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Viitorul Ghercești
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Standard Craiova
ACS Voința Rasnic
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Jiul Breasta
ACS Șimnicu De Sus
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACSO Filiași II
ACS Vulturul Cernătești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
Tikrasis Năvodaris
Înfrățirea 23 Cogealac
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
AS Constructorul Topaisar
AS Unirea Topaisar
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 7 Prahova
AS Rapid Sălciile
Voinţa Vadu Părului
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Valcea
ACS Foresta Mălaia
ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
ACS Gura Ocniței
AFC Unirea Colibași
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
FC Ravens Corbii Mari
AS Viitorul Gheboaia
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 5 Vâlcea
CS Șușani
ACS Alutus Sălătrucel
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 5 Vâlcea
ASCSC Orlești
AS Stejarul Vlădești 2009 m
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
CS Comunal Valea Lungă
AS Victoria 2018 Văcărești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
ACS Voința Crețu
AS Flacăra Zavoiu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
AS Voința Adânca
AS Olimpia Picior De Munte
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
AS FC Dentas Tărtășești
AFC Viitorul Dobra
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
ACS Dinamo Odaia Turcului
CS Viitorul Cojasca
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
FC Steagu Roșu Colacu
FC Lungulețu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
AS Sportul Lucieni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Brasov
ACS Asalt Cincu
AS Viitorul Progresul Voivodeni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Alba
AS Voința Beldiu
AFC Kinder Teiuș
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
AS Luceafărul Dărmănești
ACS Gloria Bucșani
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Botoșani
Soimii Baluseni
AFC Sulița
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Botoșani
AS Sportivul Trusesti
AS Unirea Săveni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Brasov
AS Ludișor
AS Sercaiana Sercaia
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Galati
CSL Foresta Șendreni
Zorilė Grivisa
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Galati
Zorilė Grivisa
ACS Luceafărul Berești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Botoșani
Spicul Iacobeni
AS Flacara 1907 Flamanzi
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Galati
ACS Luceafărul Berești
FC Flacăra Pechea
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
AS Nacionalinė Somova
AS Viitorul Murighiol
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Vaslui
FC Vultureşti
Sportinis Orășenesc Negrești klubas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Vaslui
Sporto klubas Comstar Vaslui
FC 2007 Gârceni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
AFC Raciu
ACS Unirea Ungureni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Braila
ACS Communal Cazasu II
ACS Dunărea Tichilești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Brasov
AS Luceafărul Mărgineni
AS Prietenii Rupea
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Alba
ACS Șoimii Ciumbrud
AS Orient Blandiana
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Alba
AFC Șoimii Vințu de Jos
CS Progresul Fărău
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Vaslui
CS Victoria Muntenii De Jos
CS Sporting Juniorul Vaslui
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Botoșani
ACS ProSport Varful Campului
AFC Viitorul Albești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Mehedinti
CS Viitorul Cujmir
AS Unirea 2023 Gârla Mare
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Fulgerul Maglavit
ACS Viitorul Seaca de Câmp
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
AS Viitorul aplankas
ACS Știința Cerat II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Sarja Robănești
AFC Milano akademija
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Brasov
ACS Colțea 1920 Brasov II
SC Branas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Brasov
ACS Prejmer
ACS Vulcan 2008 II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 7 Prahova
Şoimii Apostolache
Cricovul Ciocini
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 6 Teleorman
AS Old Boys Aleksandrija
CS Vitanesti
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
ACS Flacara Mihailas Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
Trophaeum Adamclisi
CS Axiopolis Cernavodă II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
Voința Cochirleni
AS Marmura Deleni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
AS Voinţa Siminoc
CS Gloria Albești II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Filipinai Filipinų futbolo lyga
Mendiola FC
Filipinų armija
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Calarasi
ACS Înainte Modelu II
AS Avântul Pietroiu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Alba
AS Voința Beldiu
AFC Kinder Teiuș
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Calarasi
ACS Tricolorul Jegălia
AS Șoimii Unirea
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Australija NPL Kvinslandas, moterys
Rytų priemiesčiai
Brisbeno miesto FC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Mehedinti
CS Victoria Vînju Mare
CS Recolta Danceu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Botoșani
Soimii Baluseni
AFC Sulița
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Botoșani
AS Sportivul Trusesti
AS Unirea Săveni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
AS Nacionalinė Somova
AS Viitorul Murighiol
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Vaslui
Sportinė bankininkystė
Flacara Muntenii De Sus
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Vaslui
Sporto klubas Comstar Vaslui
FC 2007 Gârceni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Brasov
AS Ludișor
AS Sercaiana Sercaia
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Brasov
AS Dacia Copăcel
AS Viitorul Recea
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Galati
Tarp 2000 Tudor Vladimirescu
AS Râzeșii Valea Mărului
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Galati
CSL Foresta Șendreni
Zorilė Grivisa
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Galati
FC Flacăra Pechea
ACS Voința Cișmele
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Galati
Zorilė Grivisa
ACS Luceafărul Berești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Galati
Prutul Vlădești
AS Siretul Piscu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Galati
AS Siretul Piscu
AS Viitorul Costache Negri
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Galati
ACS Mălina Smârdan
Tarp 2000 Tudor Vladimirescu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Galati
AS Viitorul Costache Negri
CSL Foresta Șendreni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Galati
ACS Luceafărul Berești
FC Flacăra Pechea
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Galati
FC Victoria Slobozia Conachi
Prutul Vlădești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
AFC Raciu
ACS Unirea Ungureni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Brasov
AS Luceafărul Mărgineni
AS Prietenii Rupea
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Braila
CS Șoimii Tudor Vladimirescu
AS Stanriz Stăncuța
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Braila
CS Dunărea Gropeni
CS Dynamic Unirea
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Braila
ACS Communal Cazasu II
ACS Dunărea Tichilești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 7 Prahova
AS Rapid Sălciile
Voinţa Vadu Părului
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Valcea
ACS Foresta Mălaia
ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
CS Viitorul Aninoasa
AS Victoria Comisani
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
ACS Gura Ocniței
AFC Unirea Colibași
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
FC Ravens Corbii Mari
AS Viitorul Gheboaia
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
CS Comunal Valea Lungă
AS Victoria 2018 Văcărești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
ACS Voința Crețu
AS Flacăra Zavoiu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
AS Știinta Finta
AS Sportul Mogoșani
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
AS Voința Adânca
AS Olimpia Picior De Munte
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
AS Spicul Jugureni
AS Luceafărul Poiana
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
AS Luceafărul Dărmănești
ACS Gloria Bucșani
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 5 Vâlcea
CS Șușani
ACS Alutus Sălătrucel
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
ACS Dinamo Odaia Turcului
CS Viitorul Cojasca
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
FC Viitorul IL Caragiale
AS Dragomirești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
AS FC Dentas Tărtășești
AFC Viitorul Dobra
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
FC Steagu Roșu Colacu
FC Lungulețu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
AS Sportul Lucieni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Braila
AS Spicul Râmnicelu
AS Siretul Vadeni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
AS Pescăruşul Gîrliciu
CS Petera
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
Tikrasis Năvodaris
Înfrățirea 23 Cogealac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
Luceafărul Amzacea
AS Avantul Comana
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
AS Nepriklausomybė
AS Aurora rugpjūčio 23 d
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
AS Constructorul Topaisar
AS Unirea Topaisar
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
CS Negru Vodă
AS Viisoara
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
Inter Ion Corvin
CS Gloria Băneasa II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
AS Arka Constanța
AS Dacia Mircea Vodă
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Desnatuiul Giurgița
ACS Viitorul Ciupercenii Noi
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
AS Voința Puțuri
ACS Inter Secui
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Viitorul Teasc
AFC Coșoveni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Victoria Bratovoești
CS Sporting Leu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Recolta Măceșu De Jos
ACS Unirea Vela
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
CS Carcea II
AS Viitorul Lăcrița
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
AS Știința Calopăr
ACS Știința Malu Mare
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
AS Flacăra Drăgotești
AS Viitorul Țuglui
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Viitorul Ghercești
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Standard Craiova
ACS Voința Rasnic
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Jiul Breasta
ACS Șimnicu De Sus
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACSO Filiași II
ACS Vulturul Cernătești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
AS Betis Craiova
ACS Viitorul Predești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Gorj
AS Jupînești
AS Petrolul Stoina
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 7 Prahova
Viitorul Pantazi
Podgorija Vadu Săpat
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Valcea
AS Făurești
AS Cerna Copăceni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Valcea
AS Oltețul Bălceşti 2014 m
AS „Zorile Scundu“.
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Valcea
AS Oltețul Zătreni
CS Dămila Măciuca
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Mehedinti
„Clubul Sportiv Local Gogoșu“.
CS Viitorul Darvari
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Gloria Merisani
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 6 Teleorman
CS Viitorul Drăgănești De Vede
AS Recolta Sfințești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 6 Teleorman
CS Olimpia Dobrotești 2023 m
FCS Viitorul Perii Brosteni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 6 Teleorman
CS Flacăra Contești
CS Steaua Dracea
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
AS „Dinamo Bogdana“.
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 6 Teleorman
AS Progresul 2007 Bogdana
AS Viktorija Ciuperceni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
AS Progresul Isaccea
AS Heracleea Enisala
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
AS Șoimii Topolog
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Gorj
CS Internațional Bălești
CS Unirea Țînțăreni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Gorj
AS Viitorul Plopșoru
AS Pandurii Padeş 2019 m
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Gorj
AS Viitorul Brănești
AS Foresta Văgiulești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Gorj
AS Triumful Borăscu
AS Unirea Bolboși
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Gorj
AS Stejari
AS Gilortul Bengești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Gorj
AS Viitorul Plopșoru
AS Pandurii Padeş 2019 m
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Unirea Brăteşti
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
ACS Flacara Mihailas Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Valcea
AS Oltețul Bălceşti 2014 m
AS „Zorile Scundu“.
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Mehedinti
„Clubul Sportiv Local Gogoșu“.
CS Viitorul Darvari
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Gloria Merisani
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
AS Constructorul Topaisar
AS Unirea Topaisar
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Viitorul Teasc
AFC Coșoveni
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Viitorul Ghercești
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Standard Craiova
ACS Voința Rasnic
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACSO Filiași II
ACS Vulturul Cernătești
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 7 Prahova
AS Rapid Sălciile
Voinţa Vadu Părului
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
AFC Raciu
ACS Unirea Ungureni
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Alba
AS Voința Beldiu
AFC Kinder Teiuș
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Filipinai Filipinų futbolo lyga
Mendiola FC
Filipinų armija
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Sibiu
AS Gloria Loamnes
CS Săliște 2012 m
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Sibiu
AS Silvatex Orlat
AS Gloria Păuca
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Suceava
AS Bucovina Dărmănești
ACS Moldova Drăgușeni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Suceava
ACS Șomuzul Preutești
FC Șoimii Gura Humorului
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Bihor
FC Universitatea Oradea
CS Oşorhei
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
AS Locomotiva Pașcani
AS 2023 Todirești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
AS Biruința Miroslovești
Voința Moțca
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
ASA Avântul Tătăruși
AS Viitorul Brăești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
AS Biruința Miroslovești
Voința Moțca
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
ASA Avântul Tătăruși
AS Viitorul Brăești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
AS Locomotiva Pașcani
AS 2023 Todirești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 7 Prahova
Steaua Mărgineni
AS Avântul Cerașu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 7 Prahova
AS Tineretul Poiana Vărbilău
Viitorul Iordăcheanu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 7 Prahova
AS Podenii Vechi
Voinţa Măgurele
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 7 Prahova
AS Podenii Vechi
Voinţa Măgurele
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 7 Prahova
AS Tineretul Poiana Vărbilău
Viitorul Iordăcheanu
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 7 Prahova
AS Podenii Vechi
Voinţa Măgurele
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Prahova
ACS Viitorul Puchenii Mari
CSO Mizil
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Prahova
AS Targşorul Vechi Stăncești
AS Starchiojd
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Olt
ACS Dârjovul Valea Mare
AS Recolta Movileni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Olt
AS Avântul Oporelu
AS Vulturulul Poboru
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Olt
ACS Lupii Profa
AS Voința Margineni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Giurgiu
AS Tineretul Vadu Lat
CS Zmeii Ogrezeni II
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Giurgiu
CS Padureni
AS Olimpia Mirsa
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Giurgiu
ASFC Podisor
AS Roneda Naipu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Giurgiu
CS Padureni
AS Olimpia Mirsa
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Giurgiu
ACS Mihai Voda
AS Crevedia Mare
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Giurgiu
AS Iepurești
CS Progresul Palanca
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Giurgiu
AS Tineretul Vadu Lat
CS Zmeii Ogrezeni II
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Giurgiu
CS Padureni
AS Olimpia Mirsa
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Sibiu
ACS Oltul Turnu Rosu
ACS Progresul Bogatu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Sibiu
AS Unirea Ocna Sibiului
AS Nocrich
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Sibiu
ACS Chirpăr
ACS Cibinul Cristian
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Sibiu
AS Recolta Apoldu De Jos
ACS Vurpar
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Sibiu
ASA Sibiu
ACS Vulturul Poplaca 2017 m
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Sibiu
AS Unirea Ocna Sibiului
AS Nocrich
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Sibiu
ACS Chirpăr
ACS Cibinul Cristian
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Sibiu
ASA Sibiu
ACS Vulturul Poplaca 2017 m
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Sibiu
AS Recolta Apoldu De Jos
ACS Vurpar
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Sibiu
ACS Chirpăr
ACS Cibinul Cristian
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Sibiu
ACS Oltul Turnu Rosu
ACS Progresul Bogatu
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Sibiu
AS Unirea Ocna Sibiului
AS Nocrich
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Sibiu
ASA Sibiu
ACS Vulturul Poplaca 2017 m
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
AS Contabilitate Stoenesti
ACSC Vointa Titesti
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
ACS Vulturii Vulturești
AFCS Cetateni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
AS Partizanul Vladesti
AS Rapid Davidesti
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
Viitorul Poienarii Burchii
CS Avântul Măgureni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
CS Ariceştii Rahtivani
AS Gorgota
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Iasi
AS Tonmir Iași
Stejarul Sinești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Iasi
Stejarulis Dobrovăț
AS USV Iași
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
Prahova Tinosu
AS Prahova Nedelea
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Iasi
ASS Zimbru Boureni
CS Stejarul Bârnova
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Iasi
AS Țuțora
Gloria Balțați
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Iasi
AS Tonmir Iași
Stejarul Sinești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Iasi
AS Victoria Lețcani
Moldova Cristești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Iasi
Stejarulis Dobrovăț
AS USV Iași
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
AS Viitorul Colceag
Tirana Homoraciu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
Viitorul 2018 Ceptura
FC Unirea Valea Dulce
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Avântul Tomşani
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
FC Vulturul Zănoaga
Progresul Coslegi
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
Ştiinţa Albeşti
Voinţa 2009 Gornet
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
FC Vulturul Zănoaga
Progresul Coslegi
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
Ştiinţa Albeşti
Voinţa 2009 Gornet
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
AS Viitorul Colceag
Tirana Homoraciu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
Viitorul 2018 Ceptura
FC Unirea Valea Dulce
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
AS Viitorul Colceag
Tirana Homoraciu
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
Viitorul 2018 Ceptura
FC Unirea Valea Dulce
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Avântul Tomşani
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
FC Vulturul Zănoaga
Progresul Coslegi
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
Ştiinţa Albeşti
Voinţa 2009 Gornet
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Olt
AS Cetatea Noua Vadastra
ACS Valea Oltului Cilieni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Olt
ACS Gloria Vișina Veche
AS Traiano kolona
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Olt
AS Viktorija Ianca
ACS Oltul Tia Mare
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Olt
ACS Gloria Vișina Veche
AS Traiano kolona
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Sibiu
AS Sorostin Șeica-Mică
AS Speranța Biertan
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Sibiu
AS Viitorul Ațel
ACS Celectro Micasas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Sibiu
AS Arsenal Dirlos
AS Gloria Smig
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Sibiu
AS Viitorul Valchid
AS Fotbal Curciu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Sibiu
AS Viitorul Târnava
AS „Atletic Paucea“.
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Sibiu
AS Viitorul Ațel
ACS Celectro Micasas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Sibiu
AS Arsenal Dirlos
AS Gloria Smig
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Sibiu
AS Sorostin Șeica-Mică
AS Speranța Biertan
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Sibiu
AS Valea Viilor
ACS Flacăra Gaz-Metan
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Sibiu
AS Viitorul Târnava
AS „Atletic Paucea“.
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Sibiu
AS Arsenal Dirlos
AS Gloria Smig
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Sibiu
AS Viitorul Târnava
AS „Atletic Paucea“.
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
CS Sporting Pitești
FC Star Sport Argeș Pitești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
AS Micești 2002 m
CS Real Bradu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
ACS Balilesti
AFC Frizian Cateasca 2023 m
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
AS Micești 2002 m
CS Real Bradu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
ACS Miroși
AS Speranța Cornățel
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
AS Flacara Leordeni
ACS baimės
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
ACS Miroși
AS Speranța Cornățel
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
AS Flacara Leordeni
ACS baimės
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
ACS Steaua Negrasi
ACS Lunca Corbului 2000
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
ACS DP Cornu II
Gloria Vâlcăneşti
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
CS otrilas
AS Viitorul Ţipăreşti
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
Tineretul Poienarii Burchii
Flacăra Mălăieşti
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
ACS DP Cornu II
Gloria Vâlcăneşti
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
Tineretul Poienarii Burchii
Flacăra Mălăieşti
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
AS Voința Adunați
Viitorul Proviţa de Sus
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
ACS Caraimanul Busteni
Progresulo provincija Jos
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
ACS DP Cornu II
Gloria Vâlcăneşti
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Ispanijos veteranų mėgėjų lyga Madrido šiaurėje
CD Futuro San Francisco (V)
Baras „La Herradura Torrejón“ (V)
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Ispanijos veteranų mėgėjų lyga Madrido šiaurėje
AD Konnico El Casar (V)
„Cosmos FC“ (V)
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Ispanijos veteranų mėgėjų lyga Madrido šiaurėje
CD Loeches (V)
FC Bulgaria Alcalá de Henares (V)
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Ispanijos veteranų mėgėjų lyga Madrido šiaurėje
CD Futuro San Francisco (V)
Baras „La Herradura Torrejón“ (V)
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Ispanijos veteranų mėgėjų lyga Madrido šiaurėje
CD Futuro San Francisco (V)
Baras „La Herradura Torrejón“ (V)
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
AS Biruinta Movileni
Poiana Popești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
AS Avântul Golăiești
CS Dumești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
CS Tomești
FC Fulgerul Țibănesti
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
ACS Sportul Studențesc Iași
CS Gloria Românești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
AS Biruinta Movileni
Poiana Popești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
CS Tomești
FC Fulgerul Țibănesti
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
ACS Sportul Studențesc Iași
CS Gloria Românești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
CS Viitorul Belcesti
FC Viitorul Plugari
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:15
|
Čekijos Respublika CFL
SK Slavia Praha B
FC Pisek
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:15
|
Šveicarija mėgėjų 2. Liga FVRZ
FC Diessenhofen
FC Bassersdorf
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:15
|
Mongolijos „Premier“ lyga
TUV Buganuud
Khaan Khuns – Erchim FC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:30
|
Graikijos mėgėjų A EPS Makedonijos 1 grupė
PAOK U16
Omonoia Sindou
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:30
|
Graikijos mėgėjų A EPS Makedonijos 1 grupė
Nea Genea Asvestoxwriou
Niki Hrakleiou
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
08:30
|
Graikijos mėgėjų A EPS Makedonijos 1 grupė
PAOK U16
Omonoia Sindou
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
08:30
|
Australijos Kvinslando „Premier“ lyga 1
Kapalabos buldogai
Pietvakarių Kvinslando perkūnas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
08:30
|
Honkongo premjera
Honkongo F.C.
Golik Šiaurės rajonas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Galati
Siretul Cosmești
Muncitorul Ghidigeni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
09:00
|
Kroatija Prva NL Juniori
NK Dugopolje U19
HNK Šibenik U19
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Galati
Voința Cudalbi 2015 m
ACS Lascăr Schela
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Galati
CS Gloria Iveşti
Șoimii Foltești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Buzau
AS Sport Club Vernesti
AS Flamura Racovițeni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Buzau
AS Luceafărul CA Rosetti
AS Olimpia Pogoanele
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Unirea Padina
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Buzau
AS Progresul Movila Banului
AS Unirea Largu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Buzau
AFC Puiești
AS Viitorul Știubei
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Buzau
AS FC Glodeanu Silistea
AS Viitorul Rusetu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
09:00
|
Slovakija U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
FK Petržalka U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Galati
Voința Cudalbi 2015 m
ACS Lascăr Schela
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Galati
Siretul Cosmești
Muncitorul Ghidigeni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
09:00
|
Šveicarija mėgėjų 2. Liga FVRZ
BC Albisrieden
FC Witikon
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Buzau
AS Sport Club Vernesti
AS Flamura Racovițeni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Buzau
AS Viitorul Candeşti
AS Viitorul Tisău
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Buzau
AS Luceafărul CA Rosetti
AS Olimpia Pogoanele
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Unirea Padina
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Buzau
AS Progresul Movila Banului
AS Unirea Largu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Buzau
AFC Puiești
AS Viitorul Știubei
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Buzau
AS Viktorija Buda
AS Știința Bălăceanu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
09:00
|
Slovakija U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
FK Petržalka U19
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Buzau
AS Săhăteni
AS Diadema Gheraseni
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
09:00
|
Slovakija U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
FK Petržalka U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
09:00
|
Estija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FCI Levadia Talino U19
FC Ararat TTU
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
09:00
|
Estija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FCI Levadia Talino U19
FC Ararat TTU
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
09:00
|
Estija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FCI Levadia Talino U19
FC Ararat TTU
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
09:30
|
Rumunijos mėgėjų Liga 5 Teleorman
ACS Atletic Orbeasca
ACS Tineretul Suhaia
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
09:30
|
Rumunijos mėgėjų Liga 5 Teleorman
AS Spicul Balaci
ACS Vointa Dunarea Pietrosani
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
09:30
|
Rumunijos mėgėjų Liga 5 Teleorman
AS Tineretul Silistea
CS Flacara Calinesti
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
09:30
|
Estija Meistriliiga Women
Lootos Polva Moterys
JK Tallinna Kalev Moterys
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
09:30
|
Estija Esiliiga
FC Elva
Flora Tallinn U21
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
10:00
|
Šveicarija mėgėjų 2. Liga FVRZ
FC Oerlikon/Polizei Zh
FC Regensdorf
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
10:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 4 grupė
Rana FK
Strømsgodset II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
10:00
|
Lenkijos mėgėjų lyga Okręgowa – Siedlce
Orzelas Uninas
Sęp Żelechów
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
10:00
|
Vengrija NB III Kelet
Budapest Honvéd FC II
Ceglédi VSE
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
10:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Vaslui
FC Viitorul Văleni
Speranţa Drânceni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
10:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 4 grupė
Rana FK
Strømsgodset II
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
10:00
|
Lenkija mėgėjų V. Liga – Wielkopolska
Polonia II Środa Wielkopolska
Pšemislovas Poznanė
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
10:00
|
Estija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Rakvere JK Tarvas
Tartu JK Welco II
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
10:00
|
Makao Elitinė lyga
Tak Chun Ka I
Gala FC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
10:00
|
Makao Elitinė lyga
Tak Chun Ka I
Gala FC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
10:30
|
Italijos Serie A moterų varžybos
napoli
Milanas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Suceava
ACS Viitorul Vadu Moldovei
AS Unirea Salcea
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Suceava
ACS svajonių komanda
AS Bradul Vama
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
11:00
|
Vokietijos mėgėjų regioninė Nordost
FC Eilenburg
Chemnitzer FC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Brasov
AS Ileni
AS Beclereana Beclean
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Brasov
AS Săgeata Drăguș
AS Mandra
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Suceava
ACS Valea Suhei
ACS Somuz Fălticeni 2
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Suceava
AS Larix Dornisoara
AS Juniorul Fălticeni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Suceava
AS Vanatorul Dorna Candrenilor
ACS Carpatic Suceava
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Suceava
ACS Valea Suhei
ACS Somuz Fălticeni 2
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Brasov
AS Ileni
AS Beclereana Beclean
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Brasov
AS Săgeata Drăguș
AS Mandra
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Brasov
AS Bazaltul Racos
AS Transilvanija Felmer
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Suceava
AS Marginea
ACS Sporting Siminicea
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Suceava
ACS Viitorul Vadu Moldovei
AS Unirea Salcea
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Suceava
CS Sporting Vointa Bunesti
AS Viitorul Forasti
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Suceava
ACS svajonių komanda
AS Bradul Vama
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Brasov
AS Săgeata Drăguș
AS Mandra
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
11:00
|
Švedijos 2 divizionas, Norra Götaland
BK Pirmyn
Herrestads AIF
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
11:00
|
Švedija Amateur Elitettan, Moterys
Umeå IK
IFK Kalmaras
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
11:00
|
Švedijos 2 divizionas, Södra Götaland
Österlen FF
Kristianstad FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
11:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 6 grupė
Bodø/Glimt II
Kongsvingeris 2
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
11:00
|
Vokietijos mėgėjų regioninė Nordost
FC Eilenburg
Chemnitzer FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
11:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 1 grupė
narkomanas
„Aasane“ futbolas 2
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
11:00
|
Bulgarijos mėgėjų Chetvarta Liga – AOG Shumen, Šiaurės
FC Zarya Zvegor
FC Bliznatsi 2022
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
11:00
|
Ispanijos mėgėjų Lliga Elit Catalana
EU Valls
UD Viladecans
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
11:00
|
Estija III Liiga – Lõuna piirkond
FC Maardu ateiviai
FC Kose
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
11:00
|
Estija III Liiga – Lõuna piirkond
FC Maardu ateiviai
FC Kose
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
11:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Giurgiu – Nord
AS Viitorul Vedea II
AS Dunarea Gaujani II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
11:30
|
Norvegijos 2 diviziono 2 grupė
Junkerenas
Skeid
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
11:30
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga NOFV Nord
TSG Neustrelitz
SG „Dinamo Schwerin“.
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
11:30
|
Estija Premium Liiga
Talino „FCI Levadia“.
Nõmme Kalju
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
11:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Giurgiu – Nord
ACS Maxima Hobaia II
AS Gaiseni 2023 Giurgiu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
11:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Giurgiu – Nord
ACS Maxima Hobaia II
AS Gaiseni 2023 Giurgiu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
11:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Giurgiu – Nord
AS Real Drăgăneasca
AS Podul Doamnei II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
11:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Olt
AS Speranța Sopârlița 2024 m
ACS Viktorija Dobrun
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
11:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Olt
ACS Haiducii Iancu Jianu
ACS Voineasa
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
11:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Olt
ACS Atletico Dranovatu
AS Morunglavas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
11:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Olt
AS Ceramica Oboga
AS Viitorul Leotești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
11:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Olt
AS Rapid Piatra Olt
AS FC Birža
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
11:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Olt
AS Rapid Piatra Olt
AS FC Birža
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
11:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Olt
AS Speranța Sopârlița 2024 m
ACS Viktorija Dobrun
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
11:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Olt
ACS Haiducii Iancu Jianu
ACS Voineasa
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
11:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Olt
ACS Atletico Dranovatu
AS Morunglavas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
11:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Olt
AS Ceramica Oboga
AS Viitorul Leotești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
11:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Giurgiu
AS Graikija
AS Olimpia Malta
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
11:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Giurgiu
AS Scarisoara
AS Fortuna Herasti
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
11:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Giurgiu
AS Sabarelul Cioceveni
AS Viitorul Baneasa
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
11:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Giurgiu
AS Graikija
AS Olimpia Malta
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
11:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Giurgiu
AS Unirea Slobozia
AS Agrogold Vladas Tepesas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
11:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Giurgiu
AS Scarisoara
AS Fortuna Herasti
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
11:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Giurgiu
AS Sabarelul Cioceveni
AS Viitorul Baneasa
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
11:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Giurgiu
ACS Unirea Pietrisu
AS Viitorul Hulubesti
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
11:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Giurgiu
ACS Pro Gostinu
AS Gloria Schitu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
11:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Giurgiu
AS Graikija
AS Olimpia Malta
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
11:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Giurgiu
ACS Pro Gostinu
AS Gloria Schitu
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
11:35
|
Kinijos CFA superlyga
Cangzhou Mighty Lions
Zhejiang
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Maramureș
AS Ulmeni 2023 m
AS „Athletic Remetea Chioarului“.
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
12:00
|
Švedijos 2 divizionas, Norra Svealand
Hudiksvalls FF
IK Franke
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Maramureș
AS Remeți
CS Plimob Sighetu Marmației
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 „Dambovita“.
AS Universitatea Băleni
AS Viitorul Gorgota 2019 m
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 „Dambovita“.
ACS Sportul Vlădeni
AS Olimpicii Ulmi
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
12:00
|
Švedija Allsvenskan
IFK Norkopingas
Hammarby IF
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
12:00
|
Čekija 1. Liga, Moterys
1. FC Slovácko
„Sparta Praha“
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
12:00
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga NOFV Süd
SV 1919 Grimma
Einheitas Rudolštatas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
12:00
|
Vokietijos mėgėjas Berlynas Herren Kreisliga B Stufe 2
SC Gatow II
ASV Berlynas II
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Vaslui
FC Ghergheleu
ACS Phoenix Team Tanacu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Maramureș
AS Ulmeni 2023 m
AS „Athletic Remetea Chioarului“.
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Maramureș
ACS Măgura Coaș
CS Rapid Satu Nou de Sus
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Maramureș
AS Remeți
CS Plimob Sighetu Marmației
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
12:00
|
Bulgarijos mėgėjų Peta liga – B OG Sofija (Sever)
OFFC Sofija 1992 Sofija
FC Vrazhdebna Sofia
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 „Dambovita“.
AS Voința Valea Voievozilor
AS Luceafărul Dărmănești II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 „Dambovita“.
ACS Muscelul Văleni
AS Sportul Runcu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 „Dambovita“.
FC Gura Foii
ACS Voința Ionești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 „Dambovita“.
ACS Voința Vișina
AS Viitorul Străoști
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 „Dambovita“.
FC Viitorul Sălcioara
AFCS Flacăra Ghinești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
12:00
|
Šveicarija mėgėjų 2. Liga OFV
FC Amriswil
AS Calcio Kreuzlingen
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 „Dambovita“.
AS Viitorul Șelaru
AS Petrolul Răscăeți
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
12:00
|
Šveicarija mėgėjų 2. Liga FVRZ
SC YF Juventus II
FC Wiedikon
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
12:00
|
Vokietija mėgėjų Šlėzvigo-Holšteino lyga
SV Todesfelde
Kylio „Inter Turkspor“.
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Maramureș
CS Seini
AS Speranța Fersig
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Maramureș
ACS Viitorul Gârdani
ACS Gloria Sălsig
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Maramureș
ACS UAC Europa
ACS Speranța Cernești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
12:00
|
Bulgarijos mėgėjų Peta liga – B OG Sofija (Sever)
FC National Sofia
FC „Levski-Spartak“ 1962 m
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 „Dambovita“.
AS Juventus Crovu
ACS Miulesti
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
12:00
|
Vokietija mėgėjų Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Cosmos Koblenz
FC Bitburg 1919 m
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Maramureș
AS Ulmeni 2023 m
AS „Athletic Remetea Chioarului“.
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
12:00
|
Švedijos 2 divizionas, Norra Svealand
Hudiksvalls FF
IK Franke
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Maramureș
ACS UAC Europa
ACS Speranța Cernești
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
12:00
|
Šveicarijos mėgėjų Erste Liga Classic
FC Thun Berner Oberland II
FC Langental
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
12:00
|
Rusijos antrojo diviziono 2 grupė
Enisey 2 Krasnojarskas
Sankt Peterburgo „Zvezda“.
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
12:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 5 grupė
Træff
Aalesund FK II
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
12:00
|
Suomija Kakkonen, B grupė
Inter Turku/2
SexyPöxyt
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
12:00
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga NOFV Nord
SV Sparta Lichtenberg
Hertha Zehlendorf
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
12:00
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga NOFV Süd
FC Einheit Wernigerode
FSV Budissa Bautzen
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
12:00
|
Švedijos 2 divizionas, Västra Götaland
Laholms FK
Varbergs GIF FK
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
12:00
|
Latvija 1.Liga
Rėzeknės FA
Olaine
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
12:00
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga NOFV Nord
SC Staaken
FSV Optik Rathenow
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
12:00
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga NOFV Nord
Eintrachtas Mahlsdorfas
Ankeris Vismaras
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
12:00
|
Čekija 1. Liga, Moterys
1. FC Slovácko
„Sparta Praha“
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
12:00
|
Škotijos „Premier“ lygos moterys
Hibernian WFC
Midlothian WFC širdis
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
12:30
|
Nyderlandų mėgėjų 4e Klasse Zondag – A
SC Jekerdal
RKMVC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
12:30
|
Nyderlandų mėgėjų 4e Klasse Zondag – A
FC Bemelen
BMR
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
12:30
|
Nyderlandų „Eredivisie“
SC Heerenveen
greitis
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
12:30
|
Nyderlandų mėgėjų 5e Klasse Zondag – A
SNC '14
VV Partij 33
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
12:30
|
Nyderlandų mėgėjų 4e Klasse Zondag – A
RKVVM
SV Geuldal
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
12:30
|
Nyderlandų mėgėjų 4e Klasse Zondag – A
SVME
Viljamas II
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
12:30
|
Švedijos mėgėjų U19 Allsvenskan
Djurgårdens U19
IFK Geteborgas U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
12:30
|
Nyderlandų mėgėjų 5e Klasse Zondag – A
SNC '14
VV Partij 33
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
12:30
|
Šveicarijos paaukštinimo lyga
Ponas Delemontas
FC Zürich II
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
12:30
|
Švedijos mėgėjų U19 Allsvenskan
Djurgårdens U19
IFK Geteborgas U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Calarasi
AS „Atletico Nicolae Bălcescu“.
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019 m
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Verbandsliga Hessen Nord
FSV Dornbergas
SG Bronzelis
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
13:00
|
Ispanijos „Tercera Federación“ mėgėjų 7 grupė
Cuc Villalba
Madrido „Real“ C
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024 m
AFC Victoria Potcoava 2024 m
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
13:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 3 grupė
Åskollen
Mjøndalen 2
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Landesliga Mittelrhein
Viktorija Arnoldsveiler
DJK Arminia Eilendorf
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Landesliga Mittelrhein
SV Helpenstein
SV Rott
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
13:00
|
Bulgarijos „Chetvarta“ mėgėjų lyga – „OG Sofia“.
FC Obelya City Sofia
FC Nadežda Dobroslavtsi
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
13:00
|
Škotijos „Premier“ lygos moterys
Aberdyno LFC
Motherwell LFC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
13:00
|
Švedijos 2 divizionas, Norra Svealand
Dalkurd FF
FC Gute
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
13:00
|
Švedijos 2 divizionas, Södra Svealand
Mjölby AI FF
IFK Eskilstuna
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga Mittelrhein
Sportvereinigung Porz
VfL Vichtal
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Verbandsliga Hessen Nord
CSC 03 Kaselis
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925 m
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Verbandsliga Hessen Nord
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II
OSC Vellmar
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
13:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 4 grupė
Orkla
Stabæk futbolas II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024 m
AFC Victoria Potcoava 2024 m
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
13:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 3 grupė
Åskollen
Mjøndalen 2
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Verbandsliga Hessen Nord
TSG Sandershausen
SG Bad Soden
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
13:00
|
Škotijos „Premier“ lygos moterys
Aberdyno LFC
Motherwell LFC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Landesliga Mittelrhein
Viktorija Arnoldsveiler
DJK Arminia Eilendorf
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Calarasi
AS „Atletico Nicolae Bălcescu“.
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019 m
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024 m
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Verbandsliga Hessen Nord
CSC 03 Kaselis
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925 m
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Verbandsliga Hessen Nord
TSG Sandershausen
SG Bad Soden
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Landesliga Mittelrhein
SV Helpenstein
SV Rott
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
13:00
|
Slovėnija PrvaLiga
NK Celje
FC Koper
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
13:00
|
Švedijos 2 divizionas, Norra Svealand
Dalkurd FF
FC Gute
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Verbandsliga Hessen Nord
FSV Dornbergas
SG Bronzelis
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024 m
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
13:00
|
Vokietija mėgėjų Oberliga Niedersachsen
TuS Bersenbrück
Kickers Emden
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
13:00
|
Vokietija mėgėjų Šlėzvigo-Holšteino lyga
Eckernförder SV
TSB Flensburgas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Badeno Viurtembergo Oberliga
FC Nöttingen
SG Sonnenhof Großaspach
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
13:00
|
Pietų Afrikos čempionatas
Lamontvilio auksinės strėlės
„Chippa United“
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
13:00
|
Italijos Serie D, Girone B
Piacenza
Varesinas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
13:00
|
Vokietija mėgėjų Oberliga Westfalen
Dortmundo ASC
1. FC Gievenbeck
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
13:00
|
Čekija 1. Liga, Moterys
FC Slovan Liberec
„SK Slavia Praha“
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
13:00
|
Prancūzijos nacionalinė U19 čempionė
Paryžiaus FC U19
Auxerre U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
13:00
|
Prancūzijos nacionalinė U19 čempionė
AS Montferrand U19
Troyes U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
13:00
|
Prancūzijos nacionalinė U19 čempionė
AS Pagny Sur Moselle
Bobigny U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
13:00
|
Italijos Serie D, Žironės D
Korticella
Viktoras San Marinas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Mureș
AS Viitorul Hărănglab
ACS Locomotiv Agrișteu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Mureș
AS Viitorul Hărănglab
ACS Locomotiv Agrișteu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
13:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Mostaras
NK Neretva Čeljevo
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
13:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Mostaras
NK Neretva Čeljevo
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Mureș
AS Progresul Dumbrăvioara
AS Farel Roteni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Mureș
AS Progresul Dumbrăvioara
AS Farel Roteni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Westfalenliga – Staffel 2
TuS Erndtebrück
Concordia Wiemelhausen
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
13:00
|
Graikija mėgėjų B EPS Korinthias
Aetos Kryoneriou
Korintos 2006 FC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Mureș
AS Viitorul Delenii
ACS Pescarii Sântioana iš Murešo
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Mureș
AS Viitorul Delenii
ACS Pescarii Sântioana iš Murešo
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
13:15
|
Anglijos čempionatas
West Bromwich Albion "
Sautamptonas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
13:30
|
Italija mėgėjų prima kategorija Alto Adige – 1. Mėgėjų lyga, B grupė
SC Plose
SSV Tauferiai
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
13:30
|
Vokietijos mėgėjų Landesliga Mittelrhein
Veidenas Teutonija
VfL Sindorfas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
13:30
|
Italija mėgėjų prima kategorija Calabria Girone C
ASD Garibaldina
ASD San Mauro Marchesato
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
13:30
|
Italija mėgėjų prima kategorija Calabria Girone C
ASD Taurianova akademija
ASD Gebbione 2024
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
13:30
|
Italija mėgėjų antradienio kategorija Kalabrija – Žironė A
A.S.D. Strongoli 2023 m
ASD San Leonardas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
13:30
|
Italija mėgėjų antradienio kategorija Kalabrija – Žironė A
ASD Hora Jone
Valle Del Crocchio sporto centras
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
13:30
|
Italija mėgėjų prima kategorija Alto Adige – 1. Mėgėjų lyga, B grupė
SC Plose
SSV Tauferiai
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
13:30
|
Italija mėgėjų prima kategorija Alto Adige – 1. Mėgėjų lyga, B grupė
SV Campo Trens Freienfeld
ASV Schabs
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
13:30
|
Vokietijos mėgėjų Landesliga Mittelrhein
SSV Bornheimas
FC Pesch
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
13:30
|
Vokietijos mėgėjų Landesliga Mittelrhein
Kohlscheider BC
Rasensport prekės ženklas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
13:30
|
Italija mėgėjų prima kategorija Calabria Girone C
ASD Garibaldina
ASD San Mauro Marchesato
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
13:30
|
Italija mėgėjų antradienio kategorija Kalabrija – Žironė A
ASD Faradomus
ASD MDA Belvedere Spinello
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
13:30
|
Italija mėgėjų antradienio kategorija Kalabrija – Žironė A
ASD Real Soveria Simeri
A.S.D. Karališkasis kazino
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
13:30
|
Italija mėgėjų antradienio kategorija Kalabrija – Žironė A
ASD Hora Jone
Valle Del Crocchio sporto centras
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
13:30
|
Italija mėgėjų antradienio kategorija Kalabrija – Žironė A
JAV San Calogero Calimera
ASD Zungrese
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
13:30
|
Italija mėgėjų antradienio kategorija Kalabrija – Žironė A
JAV San Calogero Calimera
ASD Zungrese
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
13:30
|
Vokietijos mėgėjų Landesliga Mittelrhein
SSV Bornheimas
FC Pesch
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
13:30
|
Vokietijos Bundeslyga
Darmštatas 98
Hoffenheimas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
13:30
|
Italija mėgėjų Eccellenza Trentino – Alto Adige – Oberliga
ASV Tramin Fussball
Šv. Georgenas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
13:30
|
Anglijos FA taurė, moterys
„Tottenham FC“ moterys
„Manchester United“ moterys
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
14:00
|
Italija mėgėjų prima kategorija Sardegna – Žironė A
ASD Castor 1977 m
ASD Uragano Pirri
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Italija mėgėjų prima kategorija Sardegna – Žironė A
ASD Seulas 2010 m
AC Cortoghiana
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Italija mėgėjų prima kategorija Sardegna – Žironė A
GSD Asseminese
A.S.D. Jutos kalcis 2024 m
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Italija mėgėjų prima kategorija Sardegna – Žironė A
SSD Calcio Decimoputzu
ASD Ussana Calcio
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Graikijos mėgėjų A EPS Makedonijos 1 grupė
Asteras Ampelokipwn
Etnikos Malgaron
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Švedijos mėgėjų U19 Allsvenskan
IFK Stocksund U19
GIF Sundsvall U19
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
AS Miklos Marton Mădăraș
AS Fisag Ciucsângiorgiu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
AS Hegyalja Vârșag
CS Corundi Ifjusag
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Šveicarija mėgėjų 2. Liga OFV
Valposchiavo Calcio
FC Mels
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Liuksemburgo garbės skatinimas
CS Grevenmacheris
FC Rodange 91
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
AS MÜ Frumoasa
CS Toviske Sântimbru
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
AS Medvenyelv Satu Mare
ACS Praidas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
AS Târnava Mică Beteşti
AS Testveriseg Atid
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
AS Andycom Avrămești
AS Gagyvize Goagiu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
AS Nyiko Cobătești
AS Radicza Sânpaul
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Maramureș
CS Fărcașa
CF Lăpuș R
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Liuksemburgo nacionalinis skyrius
Racing FC Union Luxembourg
pasaulinis diapazonas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Danijos Superliga
Brøndby IF
FC Kobenhavn
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Estija Premium Liiga
Tallinna Kalev
Narva Trans
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Švedijos mėgėjų U19 Allsvenskan
IFK Stocksund U19
GIF Sundsvall U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Graikijos mėgėjų B EPS Kerkyras – A grupės atkrintamosios varžybos
AO Foinikes
AS Hraklhs Sfakeron
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 2 grupė
Sandnesas Ulfas II
Turėklai
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Portugalijos AF mėgėjų Viana Castelo I divizionas
SC Melgacense
„Tavora“ poilsio ir kultūros centras
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
AS Csikszentmarton SE Sanmartin
AS Piliske Tuşnad Sat
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Italija mėgėjų prima kategorija Sardegna – Žironė A
ASD Seulas 2010 m
AC Cortoghiana
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Italija mėgėjų prima kategorija Sardegna – Žironė A
SSD Calcio Decimoputzu
ASD Ussana Calcio
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Italija mėgėjų prima kategorija Sardegna – Žironė A
ASD Sadali
GSD Freccia Parte Montis
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 6 grupė
FK Mjølner
Hønefoss BK
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Lenkijos mėgėjų lyga Okręgowa – Siedlce
Czarni Wegrów
SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
AS Străduinţa Mihăileni
CS Bastya Lăzarea
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
AS Borsaros Sâncrăieni
ACS Sandomic
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
AS Miklos Marton Mădăraș
AS Fisag Ciucsângiorgiu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
ACS Kustaly Ocland
AS Tineretul Şimoneşti
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
AS Hegyalja Vârșag
CS Corundi Ifjusag
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
AS Mohos Lăzărești
AS Dr. Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
AS Târnava Mică Beteşti
AS Testveriseg Atid
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
AS Ocna de José
AS subcetatas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
AS Nyiko Bisericani
AS Gordonas Bulgăreni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Maramureș
CS Fărcașa
CF Lăpuș R
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Šveicarija mėgėjų 2. Liga OFV
Valposchiavo Calcio
FC Mels
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Liuksemburgo garbės skatinimas
CS Grevenmacheris
FC Rodange 91
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Portugalijos AF mėgėjų Viana Castelo I divizionas
AD Ponte da Barca
Deukristas SC
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
14:00
|
Italija mėgėjų prima kategorija Sardegna – Žironė A
ASD Seulas 2010 m
AC Cortoghiana
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
14:00
|
Italija mėgėjų prima kategorija Sardegna – Žironė A
SSD Calcio Decimoputzu
ASD Ussana Calcio
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
14:00
|
Italija mėgėjų prima kategorija Sardegna – Žironė A
ASD Sadali
GSD Freccia Parte Montis
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
14:00
|
Portugalijos AF mėgėjų Viana Castelo I divizionas
SC Melgacense
„Tavora“ poilsio ir kultūros centras
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
ACS Kustaly Ocland
AS Tineretul Şimoneşti
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
AS Târnava Mică Beteşti
AS Testveriseg Atid
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
14:00
|
Švedijos mėgėjų U19 Allsvenskan
IFK Stocksund U19
GIF Sundsvall U19
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Maramureș
CS Fărcașa
CF Lăpuș R
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
14:00
|
Austrijos mėgėjų regioninė vakarinė lyga
SC Röthis
FC Wolfurt
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
14:00
|
Švedija Ettan, Norra
Karlbergs BK
Friska Viljor FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
14:00
|
Rusijos antrojo diviziono 2 grupė
Baltika-BFU im.I.Kanta
Luki-Energija Velikiye Luki
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
14:00
|
Švedija Ettan, Norra
Sollentuna FF
IF Karlstad Fotboll
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
14:00
|
Liuksemburgo nacionalinis skyrius
Viktorija Rosport
F91 Dudelange
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
14:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 6 grupė
FK Mjølner
Hønefoss BK
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
14:00
|
Graikija mėgėjų B EPS Ilias
Aiolos Pyrgou AC
Proodeftiki Manoladas AFC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Graikija mėgėjų B EPS Ilias
Kalivion Ilidas Ifitos
Aetos Kentrou AC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Graikija mėgėjų B EPS Ilias
Kalivion Ilidas Ifitos
Aetos Kentrou AC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Graikija mėgėjų B EPS Ilias
APO Kourtesiou
Aris Dimitras AC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Graikija mėgėjų B EPS Ilias
Kavasilono atromitai
Aetos Alpokhoriou AO
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Graikija mėgėjų B EPS Ilias
Agios Georgios Pyrgou AC
argonautis katakolou
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Graikija mėgėjų B EPS Ilias
AO Andritsainas 2023 m
Alfeios Epitaliou AC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Graikija mėgėjų B EPS Ilias
Agios Georgios Pyrgou AC
argonautis katakolou
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Graikija mėgėjų B EPS Ilias
Zacharoso „Olympiakos“.
Alfeionis Alfeiousas AC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Graikija mėgėjų B EPS Ilias
AO Andritsainas 2023 m
Alfeios Epitaliou AC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Graikija mėgėjų B EPS Ilias
PAS Pyrgou 2023
Keraunos Vrinas AC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Bulgarijos mėgėjų Chetvarta Liga – AOG Shumen, Šiaurės
FC Yasen 2007 Yasenkovo
FC Bortsi
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Bulgarijos mėgėjų Chetvarta Liga – AOG Shumen, Šiaurės
FC Cosmos Branichevo
Černoglavci FC Zenit
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Bulgarijos mėgėjų Chetvarta Liga – AOG Shumen, Šiaurės
FC Zarya Todor Ikonomovo
FC Pobeda 2016 Pristoe
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Bulgarijos mėgėjų Chetvarta Liga – AOG Shumen, Šiaurės
FC Yasen 2007 Yasenkovo
FC Bortsi
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Bulgarijos mėgėjų Chetvarta Liga – AOG Shumen, Šiaurės
FC Cosmos Branichevo
Černoglavci FC Zenit
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Bulgarijos mėgėjų Chetvarta Liga – AOG Shumen, Šiaurės
FC Zarya Todor Ikonomovo
FC Pobeda 2016 Pristoe
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Bulgarijos mėgėjų Chetvarta Liga – AOG Shumen, Šiaurės
FC Cosmos Branichevo
Černoglavci FC Zenit
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
14:00
|
Bulgarijos mėgėjų Chetvarta Liga – AOG Shumen, Šiaurės
FC Zarya Todor Ikonomovo
FC Pobeda 2016 Pristoe
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
14:00
|
Graikija mėgėjų A EPS Chios
AO Varvasiakos 1958 m
APS Atromitos Agiou Georgiou
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Bulgarijos mėgėjų Chetvarta Liga – AOG Shumen, Šiaurės
FC Zvezda Studenitsa
FC Veliki Preslav
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
14:00
|
Estija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna FC Zapoos
Pärnu JK Vaprus U21
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Estija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Raplamaa JK
Saue JK
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Italija mėgėjų reklama Sardegna Girone A
ASDSC Calcio Pirri
USD Arborėja
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Italija mėgėjų reklama Sardegna Girone A
ASDSC Calcio Pirri
USD Arborėja
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Lenkija Mėgėjiška Klasa Okręgowa – Krosno
„ZKS Nafta Jedlicze“.
LKS Czeluśnica
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Sport Talent Mostar
FK Bjelopoljac Potoci
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
FK Blagaj
NK Cim Mostar
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:00
|
Estija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
JK Tabasalu U21
FC Hiiumaa ir Läänemaa JK II ÜM
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
14:30
|
Graikijos mėgėjų B EPS Veotia – 1 grupė
AEO Orxomenos
AO Pavlou
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:30
|
Graikijos mėgėjų B EPS Veotia – 1 grupė
Neos PAOK Kyriakiou
ASA Parnassos Arachovas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:30
|
Čekijos divizionas E
SK Batovas 1930 m
Rymarovas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:30
|
Graikijos mėgėjų B EPS Veotia – 1 grupė
AE Pangeorgikos
AO Dionysou
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:30
|
Graikijos mėgėjų B EPS Veotia – 1 grupė
AO Pigasos Agias Annas
AO Neos Trofonios
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:30
|
Graikijos mėgėjų B EPS Veotia – 1 grupė
AS Xostion
Amvrysseas Distomou
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:30
|
Graikijos mėgėjų B EPS Veotia – 1 grupė
AEO Orxomenos
AO Pavlou
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:30
|
Graikijos mėgėjų B EPS Veotia – 1 grupė
AO Pigasos Agias Annas
AO Neos Trofonios
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:30
|
Italija mėgėjų Eccellenza Kampanijos Žironė A
FC Pompei
Nola
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
14:30
|
Čekijos divizionas E
SK Batovas 1930 m
Rymarovas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
14:30
|
Serbijos mėgėjų Druga Liga Kragujevca
FK Sloga 1934 m
FK Šumadinac Kragujevac
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
14:30
|
Bosnijos ir Hercegovinos mėgėjų Područnos lygos RS – Doboj
OFK Zborištė
FK BSK Bušletić
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:30
|
Bosnijos ir Hercegovinos mėgėjų Područnos lygos RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:30
|
Bosnijos ir Hercegovinos mėgėjų Područnos lygos RS – Doboj
OFK Zborištė
FK BSK Bušletić
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:30
|
Bosnijos ir Hercegovinos mėgėjų Područnos lygos RS – Doboj
FK Sloboda GS Grabovica
FK Mineral Banja Vrućica
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:30
|
Bosnijos ir Hercegovinos mėgėjų Područnos lygos RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
14:30
|
Graikija mėgėjų B EPS Evoias
A. E. Kathenonas
AO Dystou
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:30
|
Serbijos mėgėjų Prva Liga Kragujevca
FK Maršić
FK Kolonija 1929 m
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:30
|
Serbijos mėgėjų Prva Liga Kragujevca
FK Maršić
FK Kolonija 1929 m
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:30
|
Serbijos mėgėjų Prva Liga Kragujevca
FK Kutlovo 1977 m
FK Mladost Pajazitovo
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
14:30
|
Serbijos mėgėjų Druga Liga Kragujevca
FK Seljak Cvetojevac
FK Apolonas Kragujevacas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
14:30
|
Serbijos mėgėjų Druga Liga Kragujevca
FK Jadran Kragujevac
FK Slavija Bresnica
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:30
|
Serbijos mėgėjų Međuopštinska liga Dunav
FK Stigas Beranje
FK Napredak Bubušinac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
14:30
|
Serbijos mėgėjų Druga Liga Kragujevca
FK Jadran Kragujevac
FK Slavija Bresnica
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
14:30
|
Serbijos mėgėjų Druga Liga Kragujevca
OFK Žeželj Donja Sabanta
FK Borba Kragujevac
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
15:00
|
Slovėnijos mėgėjų Pomurska nogometna lyga
NK Odranci
NK Polana
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Slovėnija Mėgėjų 1. MNL Murska Sobota
ŠD NK Križevci
NK Dokležovje
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų PFL Pančevo
FK Budučnost Banatski Brestovac
FK Sloga Banatsko naujas antspaudas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų PFL Pančevo
FK Jedinstvo Stević Kačarevo
FK Dolina Padina
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų 2. Južnobanatska lyga „Istok“
FK Banat Vršac
FK Omladinac Zagajica
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
OFK Kolonija Kovin
FK Omladinac 1927 Opovo
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Ispanijos Liga F
Levante Las Planas FC
Levante UD
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Lenkijos mėgėjų lyga Okręgowa – Siedlce
ŁDK Łosice
Wektra Zbuczyn
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų PFL Pančevo
FK Vulturul Grebenac
FK Sloga Plandištė
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Drava Podravska Selnica
NK Buspanas Kozarevacas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Austrijos mėgėjų regioninė vakarinė lyga
RW Rankweilas
SC Imst 1933 m
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Čekijos Respublika CFL
Povltavska FA
Viktorija Plzeň B
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Slovakija 3. Liga, Vakarai
MFK Dubnica
TJ Jednota Bánová
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos Kantonalnos mėgėjų lyga USK
NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Omladinac Pokoj
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Mehedinti
AS Noapteșa
AS Decebal Eșelnita
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Bulgarijos mėgėjų Peta liga – B OG Sofija (Sever)
FC Vihar Trebich Sofija
FC Partizan 2023 Svetovrachene
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Portugalijos mėgėjų AF Porto I divizionas – 2 serija
AD Lustosa
Sent Vincentas Irivo
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Portugalijos mėgėjų AF Porto I divizionas – 2 serija
Lomba SC Amarante
ADR Aveleda
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Alba
ACS Olimpia Petrisat
ACS Târnavele Tiur
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Bulgarijos „Chetvarta“ mėgėjų lyga – „OG Sofia“.
Filipovtsi FC Zenit
FC Bankya 2009 Bankya
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Mehedinti
AS Avantul Bistrita
AS „Inter Salcia“.
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Mehedinti
AS Strehaia
CS Pandurii Cerneți
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Borac Pločica
FK Jedinstvo Dubovac
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Slavia Kovačica
FK Vojvodina Crepaja
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Ialomita
FC Dridu
ACS Valea Măcrișului
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Ialomita
CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017 m
FC Rapid Perieti
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Ialomita
Flacăra Andrasești
Spicul Milosesti
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Ialomita
Voința Maia
Gloria Alekseni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos Kantonalnos mėgėjų lyga USK
NK Mladost Polje
NK Mladost Vrnograč
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Portugalija mėgėjų A.F. Porto garbės skyrius
Aparecida FC
Leixões B
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų Medjuopštinska liga Sever
FK Vinorača
FK Jedinstvo Duboka
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Lenkija mėgėjų IV. Warmińsko-Mazurska lyga
Stomil II Olsztyn SA
GKS Lenkija Ilovas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
OFK Dragoševac
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Portugalijos mėgėjų AF Porto I divizionas – 2 serija
CR Ataense
Rio Ave B
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Ispanijos mėgėjų 1-asis mėgėjų provincijos skyrius, Primera – Zamora
Morales del Vino Atlético
CD Inter Los Valles
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Bacau
AS Bârsănești
AS Viitorul Căiuți
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Bulgarijos „Chetvarta“ mėgėjų lyga – „OG Sofia“.
Filipovtsi FC Zenit
FC Bankya 2009 Bankya
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Lenkijos mėgėjų lyga Okręgowa – Siedlce
ULKS Gołąbek
Zryw Sobolew
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Lenkijos mėgėjų lyga Okręgowa – Siedlce
ŁDK Łosice
Wektra Zbuczyn
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Mehedinti
AS Strehaia
CS Pandurii Cerneți
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Borac Pločica
FK Jedinstvo Dubovac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Slavia Kovačica
FK Vojvodina Crepaja
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Ialomita
FC Dridu
ACS Valea Măcrișului
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Ialomita
CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017 m
FC Rapid Perieti
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Ialomita
Flacăra Andrasești
Spicul Milosesti
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Ialomita
Avantul Grindu
AS Juventus Borănești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Ialomita
Voința Maia
Gloria Alekseni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Mehedinti
AS Avantul Bistrita
AS „Inter Salcia“.
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų PFL Pančevo
FK Vulturul Grebenac
FK Sloga Plandištė
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Bulgarijos „Chetvarta“ mėgėjų lyga – „OG Sofia“.
FC Vastanik 26 Voinegovtsi
FC Sofia Sport Sofia
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. FBIH lyga – Centar
NK Žepče 1919 m
NK Bosna Visoko
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Kutina
NK Strijelac Banova Jaruga
NK Dinamo Osekovo
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Kutina
NK Ekonomik Donja Vlahinička
NK Sloga Potok
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Kutina
ŠNK Mladost Repušnica
NK Garičius Ilova
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Hargita
CS Roseal Odorheiu Secuiesc
CS Bradul Zetea
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Hargita
CS Minerul Bălan
ACS Unirea Cristoru Secuiesc
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Bulgarijos Chetvarta mėgėjų lyga – AOG Pazardzhik
FK Lokomotiv Septemvri
FK Trakiets 2005 Glavinica
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Austrijos mėgėjų regioninė vakarinė lyga
RW Rankweilas
SC Imst 1933 m
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Prekodravac Ždala
NK Omladinacas Herešinas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Drava Podravska Selnica
NK Buspanas Kozarevacas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Slovėnija Mėgėjų 1. MNL Murska Sobota
ŠD NK Križevci
NK Dokležovje
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų PFL Pančevo
FK Budučnost Banatski Brestovac
FK Sloga Banatsko naujas antspaudas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų PFL Pančevo
FK Hajdučica
FK Dolovo
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų 2. Južnobanatska lyga „Istok“
FK Banat Vršac
FK Omladinac Zagajica
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų 2. Južnobanatska lyga „Zapad“
FK Partizan Gaj
FK BSK Bavaništė
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
OFK Kolonija Kovin
FK Omladinac 1927 Opovo
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų Šumadijska Okružna Liga
BSK Borač
FK Mladi Rudaras Bukovikas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Alba
ACS Olimpia Petrisat
ACS Târnavele Tiur
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Alba
CS padalinys Alba Julia
CS Spicul Bucerdea
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Bulgarijos mėgėjų Peta lyga – BOG Pazardzhik
FK Bratanitsa
FK Shipka Dragor
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Alba
CS Arieșul Apuseni Baia de Arieș
AS Inter Ciugud
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų PFL Somboras
FK BSK Backi Brestovac
FK Kula
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Lenkija Mėgėjiška Klasa Okręgowa – Liublinas
Polesie Kock
Cisy Nałęczów
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos Kantonalnos mėgėjų lyga USK
NK Kamenica
NK Omladinac Sanica
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Portugalija mėgėjų A.F. Porto garbės skyrius
Aparecida FC
Leixões B
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos Kantonalnos mėgėjų lyga USK
NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Omladinac Pokoj
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Mehedinti
AS Noapteșa
AS Decebal Eșelnita
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Ialomita
Libertatea Sălcioara
Infrățirea Jilavele II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Alba
CS Viitorul Roșia Montană
ACS Recolta Crăciunel
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Bulgarijos mėgėjų Peta liga – B OG Sofija (Sever)
FC Vihar Trebich Sofija
FC Partizan 2023 Svetovrachene
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Ispanijos mėgėjų 1-asis mėgėjų provincijos skyrius, Primera – Zamora
Morales del Vino Atlético
CD Inter Los Valles
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
OFK Dragoševac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų Medjuopštinska liga Sever
FK Vinorača
FK Jedinstvo Duboka
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų Medjuopštinska liga Sever
FK Bratstvo Medjureč
FK Partizan Glogovac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
OFK Kolonija Kovin
FK Omladinac 1927 Opovo
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
15:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. FBIH lyga – Centar
NK Žepče 1919 m
NK Bosna Visoko
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Prekodravac Ždala
NK Omladinacas Herešinas
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Radoboj
NK Jedinstvo Sveti Križ Začretje
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
15:00
|
Slovakija 3. Liga, Vakarai
TJ Kovo Beluša
FK Podkonice
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
15:00
|
Portugalijos mėgėjų AF Porto I divizionas – 2 serija
ADC Penamaior
ISC Sobreirense
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos Kantonalnos mėgėjų lyga USK
NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Omladinac Pokoj
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Mehedinti
AS Avantul Bistrita
AS „Inter Salcia“.
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Ialomita
CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017 m
FC Rapid Perieti
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
OFK Dragoševac
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų Medjuopštinska liga Sever
FK Vinorača
FK Jedinstvo Duboka
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
15:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. FBIH lyga – ąsotis
NK Ljubuški
HNK Višići
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
15:00
|
Turkijos Super Lig
Kasimpasa
Antaljasporas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
15:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. FBIH lyga – ąsotis
NK Kamešnica Podhum
NK Troglav 1918 Livno
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
15:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. FBIH lyga – ąsotis
HNK Brotnjo Čitluk
HNK Čapljina
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Tomislav Radnik Sveti Ivan Žabno
NK Osvit Đelekovec
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Lipa Hlebine
NK Rudaras Glogovacas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
15:00
|
Slovakija 3. Liga, Vakarai
TJ Kovo Beluša
FK Podkonice
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
15:00
|
Austrijos mėgėjų regioninė vakarinė lyga
RW Rankweilas
SC Imst 1933 m
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
15:00
|
Turkijos TFF 1. Lig
Ankara Keçiörengücü
Altajaus
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
CS Recolta Apateu
ACS Cetate Dezna
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Cluj
ACS Școala de Fotbal Dan Matei Cluj-Napoca
ACS Allmotion Aghireș
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Hajduk 1932 Vela Luka
NK Omladinac Lastovo
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Hajduk 1932 Vela Luka
NK Omladinac Lastovo
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Vengrija NB III Nyugat
Kelen SC
Csornai SE
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Graikija Mėgėjų A2 EPS Ilias
Pelopas Pyrgou AGPC
AO Makrision
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. „Liga RS“ – „Istok“.
FK Stakorina Čajniče
FK Glasinac 1936 Sokolac
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. „Liga RS“ – „Istok“.
FK Jedinstvo Roćević
FK Rudar 1925 Ugljevik
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbija MFL Sombor mėgėjų – 1. razred
FK Omladinac Deronje
FK Terekveš Svilojevo
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Ganos GAED 3 skyrius – 1 zona
Adentos jaunimo sporto akademija
FC Afrikos panteros
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Bihor
ACS Transilvania sporto akademija
CS Minerul Șuncuiuș
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Bihor
ACS Transilvania sporto akademija
CS Minerul Șuncuiuș
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 „Covasna“.
ACS FC Păpăuți
AFC Cernat
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos mėgėjų regiono lyga RS – Centar
FK Zvijezda Kakmuž
FK Rudaras Stanari
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Ispanija Mėgėjų Preferente Galicia – Šiaurės grupė
CD Allaríz
„Juventud Cambados“ klubas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos mėgėjų regiono lyga RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Batkuša
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos mėgėjų regiono lyga RS – Centar
FK Omladinac Modriča
FK Skugrić
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Tulež
FK Šamot Aranđelovac
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos mėgėjų regiono lyga RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Batkuša
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos mėgėjų regiono lyga RS – Centar
FK Crvena Zvijezda Obudovac
FK Hajduk Kožuhe
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos mėgėjų regiono lyga RS – Centar
FK Omladinac Modriča
FK Skugrić
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Tulež
FK Šamot Aranđelovac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Tulež
FK Šamot Aranđelovac
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos mėgėjų regiono lyga RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Batkuša
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos mėgėjų regiono lyga RS – Centar
FK Crvena Zvijezda Obudovac
FK Hajduk Kožuhe
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos Područnos mėgėjų lyga – Banja Luka
FK Krupa
Rekreativo Banja Luka
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos Područnos mėgėjų lyga – Banja Luka
FK Krupa
Rekreativo Banja Luka
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos Područnos mėgėjų lyga – Banja Luka
OFK Spartak 2013 m
FK Mladost Zalužani
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Cluj
ACS Speranța Jucu II
FC Ardealul Cluj Napoca
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Cluj
ACS Speranța Jucu II
FC Ardealul Cluj Napoca
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avântul Târnova
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avântul Târnova
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Sălaj
FC Venus Giurtelec
CS Someșul Someș Odorhei
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Našice
NK Seona
NK Vuka
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Bihor
CS Inter Aștileu
CSC Nojorid Livada
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Ganos GAED 3 skyrius – 1 zona
FC Hospas
FC Young Mount
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Lenkija Mėgėjiška Klasa Okręgowa – Świętokrzyska
LKS Viktorija Skalbmierz
Partyzant Radoszyce
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Sălaj
CS Luceafărul Bălan
ACS Bănișor Peceiu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Ispanija Mėgėjų Preferente Galicia – Šiaurės grupė
CD Lalín
Sigüeiro FC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Cluj
AS Viitorul Poieni
ACS Pădureni Chinteni 2019 m
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Cluj
AS Viitorul Poieni
ACS Pădureni Chinteni 2019 m
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų zona „Centras“
FK Orljane
FK Zemljoradnik Balajnac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Bihor
ACS Voința Ciumeghiu
CSC Viitorul Bratca
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Bihor
ACS Voința Ciumeghiu
CSC Viitorul Bratca
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Budučnost Blaznava
FK Mladost Jelenac
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Cluj
AS Amefa Cluj Napoca
AS Progresul Sânnicoară
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Cluj
AS Amefa Cluj Napoca
AS Progresul Sânnicoară
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
AS Vârfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Fugaplast apykaklė
NK Zagorec Koprivnica
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
AS Vârfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Bihor
ACS Vida Pomezeu
CSC Hidișelul de Sus
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Bihor
ACS Vida Pomezeu
CSC Hidișelul de Sus
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Bihor
ACS Vida Pomezeu
CSC Hidișelul de Sus
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Ponikve Pelješac
NK Enkelis Popovičius
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Ponikve Pelješac
NK Enkelis Popovičius
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Sălaj
FC Rapid Zimbor
CS Unirea Mirșid
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Bulgarijos Chetvarta mėgėjų lyga – AOG Pazardzhik
FK Yunak Ivaylo
FK Zvezda Semchinovo
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Bulgarijos Chetvarta mėgėjų lyga – AOG Pazardzhik
FK Yunak Ivaylo
FK Zvezda Semchinovo
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbija mėgėjų Opštinska liga Lučani
FK Jelica Goračići
FK Voćar Kotraža
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbija MFL Sombor mėgėjų – 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Dunav Bački Monoštor
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbija MFL Sombor mėgėjų – 2. razred
FK Jedinstvo Stanišić
FK Pik 2023 Sombor
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbija MFL Sombor mėgėjų – 2. razred
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
FK Telečka
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbija mėgėjų Opštinska liga Lučani
FK Jelica Goračići
FK Voćar Kotraža
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbija MFL Sombor mėgėjų – 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Dunav Bački Monoštor
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbija MFL Sombor mėgėjų – 2. razred
FK Jedinstvo Stanišić
FK Pik 2023 Sombor
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbija MFL Sombor mėgėjų – 2. razred
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
FK Telečka
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbija MFL Sombor mėgėjų – 2. razred
FK Jedinstvo Ribarevo
FK Dinamo Sonta
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų Opštinska liga Ruma
FK Borac Klenak
FK Donji Petrovci
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų Opštinska liga Ruma
FK Jedinstvo Kraljevci
FK Graničar Grabovci
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų Opštinska liga Ruma
FK Jedinstvo Kraljevci
FK Graničar Grabovci
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbijos mėgėjų Opštinska liga Ruma
FK Borac Stejanovci
FK PSK Putinci
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos regiono mėgėjų lyga RS – Zapad
FK Plamen Donje Vodičevo
OFK Lauš Banja Luka
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos regiono mėgėjų lyga RS – Zapad
FK Plamen Donje Vodičevo
OFK Lauš Banja Luka
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Bihor
ACS Biharea Marmogranit Vașcău
AS Olcea
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Sălaj
AS Cosniciu
AS Creaca Jac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:00
|
Serbija MFL Sombor mėgėjų – 2. razred
FK Sport Bezdan
FK Panonija Lalić
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Karlovac
HNK Plaški
NK Frankopan Brežani
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Karlovac
NK Vrlovka Kamanje
NK Petrova Gora Vojnić
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Mladost Belec
NK Milengrad 2005 Budinščina
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Županja
NK Budučnost Šiškovci
NK Sloga Račinovci
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Karlovac
NK Tuškani
NK Krnjakas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Karlovac
NK Dobra Novigrad prie Dobri
NK Josipdol
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Sisak
ŠNK Mladost Greda
NK Mahovo
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Kupinec
NK Krašić
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK BSK Brdovec
NK Sveta Jana
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Tomislavas Berekas
NK Bilo Velika Pisanica
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Rovišće
NK Ribar Koncanica
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Jadran Gunja
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Vinkovci
NK meteoras
NK Šokadija Stari Mikanovci
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
HNK Radnički Vukovar
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Vukovar
ŠNK Dunav Sotin
NK Rusin Mikluševci
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Rakovec
NK Croatia Nova Kapela
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Farkaš Farkaševac
NK Mladost Obedišće
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloderis
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
HNK Petrovec
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. Zagrebačka NL
NK Kašina
NK Šparta
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Valpovo
NK Dubrava Ivanovci
NK BSK Bizovac
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Prugovo
NK Čaporice-Trilj
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Karlovac
NK Tuškani
NK Krnjakas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Karlovac
NK Dobra Novigrad prie Dobri
NK Josipdol
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Podvinje
NK Dilj Klokočevik
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Slavonija Bodovaljci
NK Soko 1970 Orubica
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Karlovac
NK Vrlovka Kamanje
NK Petrova Gora Vojnić
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Karlovac
NK Kupa Donje Mekušje
NK Cetingradas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Kamen Sirč
NK Bilogora Kapela
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Bonk Bebrina
NK ASK Gornji Andrijevci
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Županja
NK Budučnost Šiškovci
NK Sloga Račinovci
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Sunjski Sunja
NK Sloga Jazavica-Roždanik
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Toplice Krapinske Toplice
NK Vatrogasac Brezova
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Đalski Gubaševo
NK Sloga Konjščina
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Trnski Nova Rača
NK Brestovac Garešnički Brestovac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Rovišće
NK Ribar Koncanica
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Karlovac
NK Ogulinas
NK Croatia 78 Žakanje
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Varaždinska
NK Mladost Varaždinske Toplice
NK Čevo Podevčevo
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. Zagrebačka NL
NK Hrašće
NK Čulinec
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Tomislavas Berekas
NK Bilo Velika Pisanica
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Sisak
NK Hajduk Sela
NK Una-Mladost Hrvatska Dubica
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Sisak
NK AŠK Staro Praćno
NK Gvozd
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Sisak
ŠNK Mladost Greda
NK Mahovo
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Sisak
NK Zeleni Brijeg Sisak
NK Posavina Prelošćica
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Vinkovci
NK Borac Retkovci
NK Slavonac Prkovci
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Karlovecas
NK Struga-Rovokopas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Jadran Gunja
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Vinkovci
NK meteoras
NK Šokadija Stari Mikanovci
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
HNK Radnički Vukovar
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Vukovar
NK Tompojevci
HNK Lipovača
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Vinkovci
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci
NK Hajdukas Mirko Mirkovci
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloderis
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK BSK Brdovec
NK Sveta Jana
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Kupinec
NK Krašić
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Rakovec
NK Croatia Nova Kapela
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Farkaš Farkaševac
NK Mladost Obedišće
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
HNK Petrovec
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Vukovar
NK Tompojevci
HNK Lipovača
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Vinkovci
NK Borac Retkovci
NK Slavonac Prkovci
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloderis
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. Međimurska NL
NK Kroatija Orehovica
NK Sokol Vratišinec
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Kamen Sirč
NK Bilogora Kapela
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Mladost Belec
NK Milengrad 2005 Budinščina
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Toplice Krapinske Toplice
NK Vatrogasac Brezova
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloderis
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
15:30
|
Vokietijos Bundeslyga
Miuncheno „Bayern“
Wolfsburg
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Sunjski Sunja
NK Sloga Jazavica-Roždanik
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Valpovo
NK Gaj Brođanci
NK Mladost Harkanovci
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Valpovo
NK Jadran Habjanovci
NK Bistrinci
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Valpovo
NK Gaj Brođanci
NK Mladost Harkanovci
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Valpovo
NK Jadran Habjanovci
NK Bistrinci
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Ąsotis
NK Ostrna
NK Buna
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Beli Manastir
NK Jovanas Lazičius Bolmanas
NK Ribaras Kopačevo
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Serbijos „Druga Novosadska Liga“ mėgėjų lyga
FK Vinogradar Ledinci
FK Slanobarac Novi Sad
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Slavonac Gradiste
NK Vrbanja
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Osijek
NK LIO Osijekas
NK Laslovo '91
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Osijek
NK Goleo Dopsinas
NK Sloga Ernestinovo
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Osijek
NK LIO Osijekas
NK Laslovo '91
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Ąsotis
NK Vatrogasac Kobilić
NK Donja Kupčina
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Osijek
NK Dunav Dalj
NK Elektra Osijekas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Osijek
NK Dunav Dalj
NK Elektra Osijekas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Ąsotis
NK Brcko Božjakovina
NK Novaki Sveta Nedelja
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Ąsotis
NK Brcko Božjakovina
NK Novaki Sveta Nedelja
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Željezničar Moravice
NK Goranka Ravna Gora
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Baranjska liga
NK Zmaj Zmajevac
NK Mladost Čeminac
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Baranjska liga
NK Graničar Torjanci
NK Davor Branjina
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Baranjska liga
NK Kroatija Branjin Vrh
ŠNK Grozd Kotlina
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Baranjska liga
NK Zmaj Zmajevac
NK Mladost Čeminac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Baranjska liga
NK Graničar Torjanci
NK Davor Branjina
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Baranjska liga
NK Radnički Mirkovac
NK Luč
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Baranjska liga
NK Kroatija Branjin Vrh
ŠNK Grozd Kotlina
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Baranjska liga
NK Zmaj Zmajevac
NK Mladost Čeminac
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Baranjska liga
NK Kroatija Branjin Vrh
ŠNK Grozd Kotlina
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
15:30
|
Serbijos „Druga Novosadska Liga“ mėgėjų lyga
FK Dinamo Budisava
FK Stražilovo Sremski Karlovci
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Serbijos „Druga Novosadska Liga“ mėgėjų lyga
FK Borac Rakovac
FK Borac Novi Sad
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Serbijos „Druga Novosadska Liga“ mėgėjų lyga
FK Hajdukas Gardinovci
FK Obilić Vilovo
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Serbijos „Druga Novosadska Liga“ mėgėjų lyga
FK Borac Rakovac
FK Borac Novi Sad
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Serbijos „Druga Novosadska Liga“ mėgėjų lyga
FK Hajdukas Gardinovci
FK Obilić Vilovo
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Mrkopalj
NK Polet Skrad
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Mrkopalj
NK Polet Skrad
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zadarska
NK Hajduk Pridraga
NŠK Zemunik Zemunik Donji
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Ąsotis
NK Posavec
NK Bestovje
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Dračice Đakovo
NK Omladinac Josipovac
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Motičina
NK Radnik Josipovac
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Slavonac Tenja
NK Omladinac Vukojevci
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Gordowa Veliki Grđevac
NK Imsovac
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Gordowa Veliki Grđevac
NK Imsovac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Gordowa Veliki Grđevac
NK Imsovac
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Ąsotis
NK Dinamo-Hidrel Novo Čiče
NK Samoborski Otok
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Sloga Borovo
NK Mladostas Ceričius
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Draganec
NK Zrinskis Topolovacas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Draganec
NK Zrinskis Topolovacas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Grožnjan-Oprtalj
NK Livadė
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Marušići
NK Babići 1947 m
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Marušići
NK Babići 1947 m
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Mladost Vođinci
NK Borac Drenovci
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Mladost Vođinci
NK Borac Drenovci
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Istarska
NK Valbandon g. 72
NK Brtonigla-Nova Vas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Istarska
NK Buzet
NK Višnjan 1957 m
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
HNK Fruškogorac Ilok
NK Lovor Nijemci
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
HNK Fruškogorac Ilok
NK Lovor Nijemci
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
15:45
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovičiai
NK BSK Biškupci
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
15:45
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovičiai
NK BSK Biškupci
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
15:45
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovičiai
NK BSK Biškupci
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
15:45
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovičiai
NK BSK Biškupci
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
15:45
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Croatia Donja Obrijež
NK Graničar Bučje
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
15:45
|
Kroatija Mėgėjų MŽNL SB-PŽ
NK Omladinac Gornja Vrba
NK Vinogorac Brodsko Vinogorje
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
16:00
|
Portugalija mėgėjų A.F. Évora Elitinė lyga
GD Portelis
SC Arcoense
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
16:00
|
Portugalijos AF Santarem I divizionas
Atlético Ouriense
ADRC Vasco Gama
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
16:00
|
Portugalijos mėgėjų AF Setubal II divizionas
Estrela Šv. Andrė
Pelezinhos
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
16:00
|
Portugalijos AF Vila Real garbės skyrius – A serija
FC Lordelo
Audi konc. Sabrosa
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
16:00
|
Portugalijos AF Vila Real garbės skyrius – A serija
SC Cumieira
GD Cerva
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
16:00
|
Portugalijos mėgėjų AF Setubal II divizionas
Paio Pires FC
CD Cova da Piedade
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
16:00
|
Portugalijos mėgėjų AF Setubal II divizionas
Pinhalnovense
GD Sesimbra
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
16:00
|
Portugalija mėgėjų A.F. Setubal I skyrius
Setúbal B pergalė
Kosta Kaparikos žvejai
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
16:00
|
Portugalijos AF Santarem I divizionas
Atlético Ouriense
ADRC Vasco Gama
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
16:00
|
Ispanijos „Tercera Federación“ mėgėjų 13 grupė
CD Algar
CD Plus Ultra
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
16:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 5 grupė
Lørenskog IF
FK II formos
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
16:30
|
Estija III Liiga – Lõuna piirkond
Tallinna JK Metropol
Tallinna FC Smsraha
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
16:30
|
Estija III Liiga – Lõuna piirkond
Tallinna JK Metropol
Tallinna FC Smsraha
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
17:00
|
Slovėnija Mėgėjų 3. SNL vzhod
NK Eltron Šenčur
NK Jesenice
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
17:30
|
Lenkijos CLJ
Arka Gdynia U19
Varšuvos „Legia U19“.
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
18:00
|
Mexico Liga MX, moterys, Clausura
Pachuca
Liūto klubas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
18:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Posavac Ruščica
NK Graničar Klakar
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
18:00
|
Brazilija Brasileiro Série A, Moterys
Kindermannas
SC International
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
18:00
|
Mexico Liga MX, moterys, Clausura
Pachuca
Liūto klubas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
18:00
|
Mexico Liga MX, moterys, Clausura
Tigrai UANL
FC Juarez
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
18:30
|
Argentinos mėgėjų Liga Rosarina de Fútbol, A divizionas
„Atlético San Telmo“ klubas
„Club Social Deportivo“ ir „Cultural Río Negro“.
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
18:30
|
Argentinos mėgėjų Liga Rosarina de Fútbol, B divizionas
„Club Deportivo“ ir „Social Lux“.
Sporto ir poilsio asociacija BANCO
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
18:30
|
Argentinos mėgėjų Liga Rosarina de Fútbol, B divizionas
„Atlético Fisherton“ klubas
Leones de Rosario FC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
18:30
|
Argentinos mėgėjų lyga Rosarina de Fútbol, C divizionas
Asociación Civil Sarmiento Fútbol Club
Botafogo sporto grupė
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
18:30
|
Argentinos mėgėjų lyga Rosarina de Fútbol, C divizionas
Asociación Civil Club María Reina
Sportinio poilsio klubas Birželio 14 d
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
18:30
|
Argentinos mėgėjų lyga Rosarina de Fútbol, C divizionas
Jorgito Juniors Futbol Club
„Atlético Sparta“ klubas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
18:30
|
Argentinos mėgėjų lyga Rosarina de Fútbol, C divizionas
Sportinio poilsio klubas Birželio 14 d
Polideportivo užmiesčio klubas San Chosė
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
18:30
|
Argentinos mėgėjų lyga Rosarina de Fútbol, C divizionas
Olimpijos futbolo mokykla
Polideportivo užmiesčio klubas San Chosė
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
18:30
|
Argentinos mėgėjų lyga Rosarina de Fútbol, C divizionas
„Atlético Sparta“ klubas
Asociación Civil Club María Reina
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
18:30
|
Argentinos mėgėjų lyga Rosarina de Fútbol, C divizionas
Botafogo sporto grupė
Gran Rosario klubas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
18:30
|
Argentinos mėgėjų lyga Rosarina de Fútbol, C divizionas
Asociación Civil Club María Reina
Sportinio poilsio klubas Birželio 14 d
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
18:30
|
Argentinos mėgėjų lyga Rosarina de Fútbol, C divizionas
Jorgito Juniors Futbol Club
„Atlético Sparta“ klubas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
18:30
|
Argentinos mėgėjų lyga Rosarina de Fútbol, C divizionas
Sportinio poilsio klubas Birželio 14 d
Polideportivo užmiesčio klubas San Chosė
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
18:30
|
Argentinos mėgėjų lyga Rosarina de Fútbol, C divizionas
Olimpijos futbolo mokykla
Polideportivo užmiesčio klubas San Chosė
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
18:30
|
Argentinos mėgėjų lyga Rosarina de Fútbol, C divizionas
„Atlético Sparta“ klubas
Asociación Civil Club María Reina
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
18:30
|
Argentinos mėgėjų lyga Rosarina de Fútbol, C divizionas
Botafogo sporto grupė
Gran Rosario klubas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
18:30
|
Argentinos mėgėjų Liga Rosarina de Fútbol, A divizionas
Rosario centrinis B
Sportivo Fútbol klubas
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
18:30
|
Argentinos mėgėjų Liga Rosarina de Fútbol, A divizionas
Club Atlético Unión ir Sociedad Italiana
Rosario centrinis B
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
18:30
|
Argentinos mėgėjų lyga Rosarina de Fútbol, C divizionas
Jorgito Juniors Futbol Club
„Atlético Sparta“ klubas
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
18:30
|
Argentinos mėgėjų lyga Rosarina de Fútbol, C divizionas
Olimpijos futbolo mokykla
Polideportivo užmiesčio klubas San Chosė
|
Abi komandos įmuš
|
05/12
18:45
|
Italija Serie A
"Atalanta"
Romų
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
19:00
|
JAV MLS Next Pro
Kolumbo įgula 2
FC Cincinnati 2
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
19:00
|
JAV MLS Next Pro
Minesota United FC 2
LA Galaxy II
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
19:00
|
JAV MLS Next Pro
Sporting Kansas City II
Colorado Rapids 2
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
19:00
|
JAV MLS Next Pro
Minesota United FC 2
LA Galaxy II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
19:15
|
Islandijos Urvalsdeildas
Vikingur Reikjavikas
FH Hafnarfjörður
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
20:00
|
Argentinos mėgėjų lygos regiono futbolo del sur - Corral de Bustos
CAS Corralense
CSD Newbery ir Everton
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
22:00
|
JAV nacionalinė moterų futbolo lyga
Kanzas Sičio srovė
Šiaurės Karolinos drąsa
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
22:30
|
JAV mėgėjų UPSL Midwest East – Premier
FK Olimpic Macomb
PASS FC PRO
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/12
22:30
|
JAV mėgėjų UPSL Midwest East – Premier
FK Olimpic Macomb
PASS FC PRO
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/12
23:00
|
Argentinos profesionalų futbolo lyga
Independiente
Seminarai
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
23:00
|
Kosta Rikos „Primera“ skyrius, moterys
Puerto Viejo FC
LD Alajuelense
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
23:00
|
Kosta Rikos „Primera“ skyrius, moterys
Mėlynasis cunamis FF
Deportivo Saprissa moterys
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/12
23:00
|
Kosta Rikos „Primera“ skyrius, moterys
Savivaldybė Pococí
CCdr Perezas Zeledonas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/13
10:00
|
Baltarusijos Vysshaya lyga, moterys
Dyussh-Polesgu
FC Smorgon
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/13
10:00
|
Baltarusijos Vysshaya lyga, moterys
Dyussh-Polesgu
FC Smorgon
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/13
11:00
|
Baltarusijos Vysshaya lyga, moterys
FK Gomelis
ABFF WU-19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/13
11:00
|
Tanzanijos „Premier“ lyga
Tanzanijos kalėjimai
Ihefu FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/13
12:00
|
Baltarusijos Vysshaya lyga, moterys
Bresto „Dinamo“.
Bobruichanka Bobruisk
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/13
12:00
|
Baltarusijos Vysshaya lyga, moterys
Bresto „Dinamo“.
Bobruichanka Bobruisk
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/13
13:00
|
Baltarusijos Vysshaya lyga, moterys
Dnepras Mogiliovas
Zorka-BSU
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/13
13:00
|
Anglijos mėgėjų profesionalų tobulėjimo lyga
Charlton Athletic U21
Peterborough United U21
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/13
13:00
|
Baltarusijos Vysshaya lyga, moterys
Dnepras Mogiliovas
Zorka-BSU
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/13
13:00
|
Anglijos mėgėjų profesionalų tobulėjimo lyga
Charlton Athletic U21
Peterborough United U21
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/13
14:00
|
Norvegijos 2 diviziono 1 grupė
SK Brann II
Brattvåg
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/13
14:00
|
Norvegijos 2 diviziono 1 grupė
SK Brann II
Brattvåg
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/13
14:00
|
Norvegijos 2 diviziono 1 grupė
SK Brann II
Brattvåg
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/13
15:00
|
Baltarusijos Vysshaya lyga, moterys
Minsko „Dinamo“ FC
FC Minsk
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/13
15:00
|
Nigerijos NLO 1 lygos lyga – Akure Center
Valiant FC
Pirmasis banko futbolo klubas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/13
15:00
|
Baltarusijos Vysshaya lyga, moterys
Minsko „Dinamo“ FC
FC Minsk
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/13
15:00
|
Baltarusijos Vysshaya lyga, moterys
Minsko „Dinamo“ FC
FC Minsk
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/13
16:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 2 grupė
Startas II
BK II šansai
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/13
16:00
|
Kroatijos mėgėjų Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
HNK Vinkovci – veteranai
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/13
16:00
|
Kroatijos mėgėjų Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
HNK Vinkovci – veteranai
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/13
16:00
|
Kroatijos mėgėjų Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
HNK Vinkovci – veteranai
|
Abi komandos įmuš
|
05/13
16:00
|
Kroatijos mėgėjų Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
NK Slavonac Gradište – veteranai
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/13
16:00
|
Kroatijos mėgėjų Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
NK Slavonac Gradište – veteranai
|
Abi komandos įmuš
|
05/13
16:00
|
Kroatijos mėgėjų Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Fruškogorac Ilok – veteranai
NK Otok – veteranai
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/13
16:00
|
Kroatijos mėgėjų Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Fruškogorac Ilok – veteranai
NK Otok – veteranai
|
Abi komandos įmuš
|
05/13
16:15
|
Saudo Arabijos 1 skyrius
Al-Faisaly
Hajer klubas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/13
16:15
|
Kroatijos veteranų mėgėjų lyga Zagrebačke Županije Istok
NK Dubrava – veteranai
NK Donja Zelina – veteranai
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/13
16:15
|
Saudo Arabijos 1 skyrius
Al-Faisaly
Hajer klubas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/13
17:00
|
Švedija Damallsvenskan
BK Hacken FF
Rosengård
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/13
17:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 3 grupė
„Gamle Oslo FK“.
Skeidas 2
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/13
17:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 3 grupė
Sarpsborg 08 II
Bærum SK
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/13
17:30
|
Farerų salų „Premier“ lyga
Skála ÍF
Havnar Bóltfelag
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/14
01:00
|
Mexico Liga MX, moterys, Clausura
Tigrai UANL
FC Juarez
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/14
10:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Constanta
CSO Murfatlar
CS Agigea
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/14
10:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Constanta
CS Poseidon Limanu
AS Portugalija Konstanca
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/14
10:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Viitorul Pecineaga
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/14
10:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Constanta
Știința ACALAB Poarta Alba
CSC Mihail Kogălniceanu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/14
10:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Constanta
CS Sparta Techirghiol
CS Năvodari
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/14
10:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Constanta
CSO Murfatlar
CS Agigea
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/14
10:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Constanta
CS Poseidon Limanu
AS Portugalija Konstanca
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/14
10:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Viitorul Pecineaga
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/14
10:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Constanta
Știința ACALAB Poarta Alba
CSC Mihail Kogălniceanu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/14
10:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Constanta
CS Viitorul Harșova
CS Eforie
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/14
12:00
|
Anglijos mėgėjų profesionalų tobulėjimo lyga
Barnsley U21
Burnley U21
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/14
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 „Dambovita“.
FC 1976 Potlogi
ACS Recolta Gura Șutii
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/14
16:00
|
Suomija Kakkonen, B grupė
Tampere United
HJS
|
Abi komandos įmuš
|
05/14
16:00
|
Suomija Kakkonen, B grupė
Tampere United
HJS
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/14
16:20
|
Saudo Arabijos 1 skyrius
AL Arabi (SA)
Al-Taraji klubas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/14
17:00
|
Farerų salų „Premier“ lyga
B68 Toftir
Ítróttarfelag Fuglafjarðar
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/14
17:00
|
Islandija Bikarinn
Fjölnir Reikjavikas
Þór Akureyri
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/14
17:00
|
Švedijos 2 divizionas, Södra Svealand
IK Sleipneris
Åtvidabergs FF
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/14
17:30
|
Čekija 1. Liga
„Sparta Praha“
Baník Ostrava
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/14
18:00
|
Islandija Urvalsdeild, Moterys
Þór/KA Akureyri
Keflavik moterys
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/14
18:00
|
Islandija Urvalsdeild, Moterys
Þór/KA Akureyri
Keflavik moterys
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/14
18:00
|
Islandija Urvalsdeild, Moterys
Stjarnanas
FH Hafnarfjörður Moterys
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/14
18:00
|
Brazilijos U20 Catarinense
Marcílio Dias U20
Araquari U20 Nation
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/14
18:30
|
Anglijos mėgėjų profesionalų tobulėjimo lyga
Bornmutas U21
Crewe Alexandra U21
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/14
18:30
|
Šveicarijos superlyga
Žiogų klubas Ciuriche
Yverdon-Sport FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/14
19:15
|
Islandija 1. deild, Moterys
Framas
UMF Selfoss
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/14
19:15
|
Islandija 1. deild, Moterys
Framas
UMF Selfoss
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/14
19:15
|
Islandija 1. deild, Moterys
Framas
UMF Selfoss
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/14
20:00
|
Ispanijos LaLiga
Žironos
"Villarreal"
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/14
22:00
|
Pietų Amerika CONMEBOL Libertadores
Penarol
"Atlético Mineiro"
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/15
01:00
|
Brazilija Roraimense
San Raimundo-RR
DUJOS RR
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/15
01:30
|
Fidžio Digicel Premier lyga
FC Labasa
Rewa FC
|
Abi komandos įmuš
|
05/15
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
AS Viisoara
AS Șoimii Topaisar
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/15
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
CS Gloria Albești II
CS Negru Vodă
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/15
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
AS Unirea 23 Cobadin
AS Voinţa Siminoc
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/15
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
AS Aurora rugpjūčio 23 d
AS Chirnogeni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/15
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
CS Gloria Albești II
CS Negru Vodă
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/15
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
AS Viisoara
AS Șoimii Topaisar
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/15
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
AS Unirea 23 Cobadin
AS Voinţa Siminoc
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/15
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
Luceafărul Amzacea
AS Constructorul Topaisar
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/15
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
AS Unirea Topaisar
AS Inter Costinești
|
Abi komandos įmuš
|
05/15
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Prahova
CS Scorţeni Bordeni
ACS Viitorul Puchenii Mari
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/15
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Prahova
CS Scorţeni Bordeni
ACS Viitorul Puchenii Mari
|
Abi komandos įmuš
|
05/15
11:00
|
Čekijos U19 1-asis divizionas
MFK Karviná U19
Baník Ostrava U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/15
13:00
|
Slovakija U19
MFK Ružomberok U19
ŠK Slovan Bratislava U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|