05/02
09:00
|
Nigerijos NLO 1 lygos lyga – Akure Center
Paul E FC
Likeminds FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/02
09:00
|
Nigerijos NLO 1 lygos lyga – Akure Center
Lekki United futbolo klubas
Gbagados futbolo klubas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/02
13:00
|
Nigerijos NLO 1 lygos lyga – Akure Center
3sc B FC
Cornerstone FC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/02
13:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
AS Contabilitate Stoenesti
ACSC Vointa Titesti
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/02
13:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
ACS Vulturii Vulturești
AFCS Cetateni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/02
13:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
AS Partizanul Vladesti
AS Rapid Davidesti
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/02
13:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
AS Micești 2002 m
CS Real Bradu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/02
13:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
CS Sporting Pitești
FC Star Sport Argeș Pitești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/02
13:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
AS Micești 2002 m
CS Real Bradu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/02
13:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
ACS Balilesti
AFC Frizian Cateasca 2023 m
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/02
13:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/02
13:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/02
13:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
ACS Miroși
AS Speranța Cornățel
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/02
13:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/02
13:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/02
13:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
AS Flacara Leordeni
ACS baimės
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/02
13:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
ACS Miroși
AS Speranța Cornățel
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/02
13:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Abi komandos įmuš
|
05/02
13:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Abi komandos įmuš
|
05/02
13:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
AS Flacara Leordeni
ACS baimės
|
Abi komandos įmuš
|
05/02
13:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arges – Seria Nord
ACS Steaua Negrasi
ACS Lunca Corbului 2000
|
Abi komandos įmuš
|
05/02
14:00
|
Lenkija Puchar Polski
Pogoń Ščecinas
Krokuvos Visata
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/02
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 București
AFC Venus 1914 Bucureşti
FC Metaloglobus București II
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/02
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Brasov
AS Viitorul Progresul Voivodeni
AS Luceafărul Mărgineni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/02
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
AFC Milano akademija
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/02
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Brasov
ACS Prejmer
ACS Hâlchiu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/02
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Brasov
CSO Teutonii Ghimbav
ACSM Codlea II
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/02
14:00
|
Alžyro „Ligue 2“.
ES Mostaganem
WA Boufarik
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/02
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Brasov
SC Branas
ACS Vulcan 2008 II
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/02
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Brasov
AS Viitorul Progresul Voivodeni
AS Luceafărul Mărgineni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/02
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
AFC Milano akademija
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/02
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 București
AFC Venus 1914 Bucureşti
FC Metaloglobus București II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/02
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Maramureș
ACS Gloria Tăuții Măgherăuș
CS Progresul Şomcuta Mare
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/02
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Brasov
ACS Prejmer
ACS Hâlchiu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/02
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Brasov
CSO Teutonii Ghimbav
ACSM Codlea II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/02
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Brasov
SC Branas
ACS Vulcan 2008 II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/02
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Brasov
SC Branas
ACS Vulcan 2008 II
|
Abi komandos įmuš
|
05/02
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Maramureș
ACS Gloria Tăuții Măgherăuș
CS Progresul Şomcuta Mare
|
Abi komandos įmuš
|
05/02
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Iasi
AS USV Iași
AS Tonmir Iași
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/02
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Iasi
AS USV Iași
AS Tonmir Iași
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/02
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/02
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/02
14:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/02
14:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/02
14:35
|
Kuveitas Kuveito lyga
Al-Salmiya SC
Al Fehaheelis
|
Abi komandos įmuš
|
05/02
14:35
|
Kuveitas Kuveito lyga
Al-Salmiya SC
Al Fehaheelis
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/02
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Bacau
AS Voința Oituz
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/02
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Bacau
AS Voința Oituz
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/02
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Bacau
AS Voința Oituz
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
Abi komandos įmuš
|
05/02
15:00
|
Bulgarijos pergalės lyga
FK Černomorec Balchik
Varnos FK „Spartak“.
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/02
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Timišo
CS Sânandrei Carani
AS Avântul Topolovățu Mare
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/02
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos mėgėjų regiono lyga RS – Centar
FK Omladinac Modriča
FK Ozren Petrovo
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/02
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos mėgėjų regiono lyga RS – Centar
FK Željezničar Doboj
FK Hajduk Batkuša
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/02
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos mėgėjų regiono lyga RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Kožuhe
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/02
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos mėgėjų regiono lyga RS – Centar
FK Vučijak Majevac
FK Sloga Dugo Polje
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/02
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos mėgėjų regiono lyga RS – Centar
FK Zvijezda Kakmuž
FK Naša Krila Kostajnica
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/02
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos mėgėjų regiono lyga RS – Centar
FK Željezničar Doboj
FK Hajduk Batkuša
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/02
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos mėgėjų regiono lyga RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Kožuhe
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/02
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos mėgėjų regiono lyga RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Kožuhe
|
Abi komandos įmuš
|
05/02
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos mėgėjų regiono lyga RS – Centar
FK Crvena Zvijezda Obudovac
FK Rudanka
|
Abi komandos įmuš
|
05/02
16:00
|
Estija Meistriliiga Women
Flora Talino moterys
Viimsi JK moterys
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/02
16:00
|
Estija Meistriliiga Women
Flora Talino moterys
Viimsi JK moterys
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/02
16:00
|
Bahreino 2-asis divizionas
Isa miestelis
A'Ali FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/02
16:00
|
Estija Meistriliiga Women
Flora Talino moterys
Viimsi JK moterys
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/02
16:45
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
Brėmeno SV „Werder II“.
SV Hemelingenas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/02
16:45
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
Brėmeno SV „Werder II“.
SV Hemelingenas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/02
16:45
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
Brėmeno SV „Werder II“.
SV Hemelingenas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/02
17:00
|
Švedijos 2 divizionas, Västra Götaland
Varbergs GIF FK
Landvetteris yra
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/02
17:20
|
Kuveitas Kuveito lyga
Al-Arabi Kuveitas
al-kuveitas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/02
18:00
|
Islandija Urvalsdeild, Moterys
Þór/KA Akureyri
Thróttur Reikjavikas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/02
18:00
|
Islandija Urvalsdeild, Moterys
Valur Reikjavikas
HK/Víkingur
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/02
18:00
|
Islandija Urvalsdeild, Moterys
Þór/KA Akureyri
Thróttur Reikjavikas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/02
18:00
|
Islandija Urvalsdeild, Moterys
Valur Reikjavikas
HK/Víkingur
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/02
18:00
|
Islandija Urvalsdeild, Moterys
Valur Reikjavikas
HK/Víkingur
|
Abi komandos įmuš
|
05/02
18:00
|
Anglijos mėgėjų „Premier“ lygos taurė
„Tottenham U21“.
Notingamo miškas U21
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/02
18:00
|
Islandija Urvalsdeild, Moterys
Valur Reikjavikas
HK/Víkingur
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/02
18:00
|
Islandija Urvalsdeild, Moterys
Þór/KA Akureyri
Thróttur Reikjavikas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/02
18:30
|
Anglijos „Premier“ lyga
"Chelsea"
"Tottenham Hotspur"
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/02
18:30
|
Anglijos „Premier“ lyga
"Chelsea"
"Tottenham Hotspur"
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/02
19:00
|
Europa UEFA Europos lyga
Olympique de Marseille
"Atalanta"
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
04:00
|
Japonijos WE-Lyga, Moterys
Sanfrecce Hiroshima Regina
AC Nagano partneris
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
07:00
|
Nigerijos NLO 1 lygos lyga – Akure Center
Glory Boys Fc
Ojodu City Fc
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
07:00
|
Nigerijos NLO 1 lygos lyga – Akure Center
Ijebu Atletic Fc
Skristi FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
ACS Flacara Mihailas Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
AS Triumf Cerna
ACS Flacara Mihailas Kogalniceanu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
ACS Granitul Babadag
ACS Viitorul Horia
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
AS Șoimii Topolog
AS Nacionalinė Somova
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
FC Delta Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Dolj
AFC Știința Celaru
ACS Tractorul Cetate
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
AS Nacionalinė Somova
AS Viitorul Murighiol
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
AS Heracleea Enisala
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
AS Nacionalinė Somova
AS Viitorul Murighiol
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
AS Triumf Cerna
ACS Flacara Mihailas Kogalniceanu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
ACS Granitul Babadag
ACS Viitorul Horia
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
AS Șoimii Topolog
AS Nacionalinė Somova
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
AS Progresul Isaccea
AS Heracleea Enisala
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
AS Șoimii Topolog
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
FC Delta Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Dolj
AFC Știința Celaru
ACS Tractorul Cetate
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
ACS Flacara Mihailas Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
ACS Flacara Mihailas Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Abi komandos įmuš
|
05/03
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Abi komandos įmuš
|
05/03
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Tulcea
FC Delta Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
|
Abi komandos įmuš
|
05/03
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
CSC Ghiroda ir Giarmata Vii II
ACS Juventus Pişchia
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
ACS Viitorul Bencec
AS Unirea Cerneteaz
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
ACS Viitorul Bencec
AS Unirea Cerneteaz
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
09:00
|
Nigerijos NLO 1 lygos lyga – Akure Center
Roro Fc
Buruj Fc
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
09:00
|
Nigerijos NLO 1 lygos lyga – Akure Center
Roro Fc
Buruj Fc
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
09:00
|
Nigerijos NLO 1 lygos lyga – Akure Center
Hypebuzz FA
Gražus turas FC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
09:00
|
Nigerijos NLO 1 lygos lyga – Akure Center
Roro Fc
Buruj Fc
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
10:00
|
Lenkijos III lyga, 1 grupė
Pilica Bialobrzegi
Concordia Elbląg
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
10:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Constanta
Știința ACALAB Poarta Alba
CS Agigea
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
10:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Portugalija Konstanca
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
10:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Constanta
CS Viitorul Harșova
CS Năvodari
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
10:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Constanta
CS Sparta Techirghiol
CS Medgidia
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
10:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Constanta
CSO Murfatlar
CS Eforie
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
10:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Constanta
Știința ACALAB Poarta Alba
CS Agigea
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
10:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Portugalija Konstanca
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
10:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Constanta
CSC Mihail Kogălniceanu
CS Victoria Cumpana
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
10:00
|
Australija NPL Kvinslandas, moterys
Rytų priemiesčiai
Brisbeno Roar QAS
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
10:45
|
Australijos NPL, Pietų Australija, moterų „Premier“ lyga
Adelaidės miestas
Vakarų Adelaidė SC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
10:45
|
Australijos NPL, Pietų Australija, moterų „Premier“ lyga
Adelaidės miestas
Vakarų Adelaidė SC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
10:45
|
Australijos NPL, Pietų Australija, moterų „Premier“ lyga
Adelaidės universitetas
Metro United
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
11:00
|
Baltarusijos Vysshaya lyga, moterys
Dyussh-Polesgu
Zorka-BSU
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
11:00
|
Australijos NPL, Pietų Australija, moterų „Premier“ lyga
Sturt Lions
Flinders United Wfc
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
11:00
|
Baltarusijos Vysshaya lyga, moterys
Dyussh-Polesgu
Zorka-BSU
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
11:00
|
Baltarusijos Vysshaya lyga, moterys
Dyussh-Polesgu
Zorka-BSU
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
11:00
|
Australijos NPL, Pietų Australija, moterų „Premier“ lyga
Sturt Lions
Flinders United Wfc
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
11:15
|
Mongolijos „Premier“ lyga
Khaan Khuns – Erchim FC
Chovd
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
12:00
|
Anglijos mėgėjų profesionalų tobulėjimo lyga
Barnsley U21
Hull City U21
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
12:00
|
Anglijos mėgėjų profesionalų tobulėjimo lyga
Barnsley U21
Hull City U21
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
12:00
|
Anglijos mėgėjų profesionalų tobulėjimo lyga
Ipswich Town U21
Šefildo trečiadienį U21
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
12:00
|
Anglijos mėgėjų profesionalų tobulėjimo lyga
Bornmutas U21
Fleetwood miesto rezervatas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
12:00
|
Baltarusijos Vysshaya lyga, moterys
FK Gomelis
Minsko „Dinamo“ FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
AS Sportul Campina
Tineretul Poienarii Burchii
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
13:00
|
Baltarusijos Vysshaya lyga, moterys
Bresto „Dinamo“.
ABFF WU-19
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
13:00
|
Serbijos mėgėjų Prva Rasinska Okružna lyga
FK FUD Brus
FK Polet 57 Milutovac
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
13:00
|
Anglijos mėgėjų profesionalų tobulėjimo lyga
Millwall U21
Wigan Athletic U21
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
13:00
|
Anglijos mėgėjų profesionalų tobulėjimo lyga
Watford U21
Burnley U21
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
13:00
|
Serbijos mėgėjų Prva Rasinska Okružna lyga
FK FUD Brus
FK Polet 57 Milutovac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
13:00
|
Anglijos mėgėjų profesionalų tobulėjimo lyga
Millwall U21
Wigan Athletic U21
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
13:00
|
Baltarusijos Vysshaya lyga, moterys
Bresto „Dinamo“.
ABFF WU-19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
13:00
|
Nigerijos NLO 1 lygos lyga – Akure Center
Olumo United FC
Lasegski futbolo klubas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
13:00
|
Anglijos mėgėjų profesionalų tobulėjimo lyga
Watford U21
Burnley U21
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
13:00
|
Izraelio nacionalinė lyga
„Maccabi Yafo Kabilyo“.
Hapoel Um El Fahem
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
13:30
|
Brazilijos U20 Paranaense – 1 etapas, A grupė
Rolandijos EC U20
Iraty U20
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
14:00
|
Lenkijos III lyga, 2 grupė
Zawisza Bydgoszcz
Błękitni Stargard
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
14:00
|
Bulgarijos mėgėjų Peta lyga – BOG Pazardzhik
FK Zenit Vetren dol
FK Benkovski Tsrancha
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
14:00
|
Lenkijos III lyga, 3 grupė
MKP Carina Gubin
Unia Turza Slaska
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
14:00
|
Lenkijos III lyga, 2 grupė
Zawisza Bydgoszcz
Błękitni Stargard
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 7 Prahova
Trispalvė Coţofeneşti
AS Podenii Vechi
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
14:05
|
Jungtinių Arabų Emyratų 1 skyrius
Al Arabi
Al-Thaid
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
14:05
|
Jungtinių Arabų Emyratų 1 skyrius
Al Arabi
Al-Thaid
|
Abi komandos įmuš
|
05/03
14:05
|
Jungtinių Arabų Emyratų 1 skyrius
Al Arabi
Al-Thaid
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
14:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Iasi
Unirea Alexandru Ioan Cuza
AS Țuțora
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
14:55
|
Jungtinių Arabų Emyratų 1 skyrius
Al Jazira Al Hamra
Vieningas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
15:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Mehedinti
CS Recolta Danceu
CS Drobeta 2024
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Bulgarijos mėgėjų „Treta Liga“ – SZ
FC Boruna Tsareva Livada
FC Dunav Lom
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Adrijos Splitas
NK Prugovo
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos Liga III Serie 2
AS Voința Limpeziș
ACS Hamangia Baia
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 „Dambovita“.
FC Flacăra Șuța Seacă
CS Libertatea Urziceanca 1990 m
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Serbijos mėgėjų Prva Rasinska Okružna lyga
FK Bošnjane
FK Sloga Ćićevac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Hargita
CS Bradul Zetea
CS Minerul Bălan
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos Liga III Serie 2
AS Voința Limpeziș
ACS Hamangia Baia
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Mehedinti
CS Pandurii Cerneți
CS Victoria Vînju Mare
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Adrijos Splitas
NK Prugovo
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Serbijos mėgėjų Prva Rasinska Okružna lyga
FK 13.Balandžio Lomnica
FK Borac Bivolje
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Bulgarijos mėgėjų „Treta Liga“ – SZ
FC Boruna Tsareva Livada
FC Dunav Lom
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Mehedinti
ACS Viitorul Severin
AS Strehaia
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Mehedinti
CS Recolta Danceu
CS Drobeta 2024
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Abi komandos įmuš
|
05/03
15:00
|
Nigerijos NLO 1 lygos lyga – Akure Center
ABU Zaria FC
Standartinis futbolo klubas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
15:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
15:00
|
Baltarusijos Vysshaya lyga, moterys
Dnepras Mogiliovas
FC Minsk
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
15:00
|
Lenkijos III lyga, 1 grupė
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legionovia Legionowo
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
15:00
|
Rusijos M lyga
Maskvos „Lokomotiv“ jaunimas
Krasnodaro jaunimas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
15:00
|
Rusijos M lyga
Maskvos CSKA jaunimas
Rostovo jaunimas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
15:00
|
Slovakija 2. Liga
MŠK Púchov
MŠK Žilina B
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
CS Unirea Sânnicolau Mare II
AS Olimpia Lenauheim
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
CS Utvin
AS Inter Foieni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Olimpia Darova
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Berinis
AS Meget Remetea Mare
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Plavi Delia Sânpetru Mare
AS Dedy Mid Viitorul Iecea Mare
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
CS Sânandrei Timiș
AS Vulturii Igriș
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Margina
CS Nițchidorf
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Margina
CS Nițchidorf
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Margina
CS Nițchidorf
|
Abi komandos įmuš
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
ACS Unirea Banloc
CSC Dudeștii Noi
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
ACS Unirea Banloc
CSC Dudeștii Noi
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Abi komandos įmuš
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Petroman
CSO Deta II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Bacova
AS Recaș
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Bacova
AS Recaș
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Prahova
ACS Petrosport Ploiești
CSC Berceni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos Liga III Serie 7
FC Universitatea Craiova 1948 II
CS Gilortul Târgu Cărbunești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Unirea Howl
AS Viitorul Iohanisfeld
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
ACS Galaxy Timišoara
AS Avântul Jamu Mare
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Unirea Howl
AS Viitorul Iohanisfeld
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
ACS Galaxy Timišoara
AS Avântul Jamu Mare
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
ACS Kids Sanmihaiu Român
AS Progresul Iecea Mare
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
CS Tormac
CSC Boldur
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Avantul Bobda
CS Unirea Tomnatic
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Tricoul 1 Iunie Timișoara
AS Steaua Bulgăruș
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS FC Mureșul Cenad
CS Voința Biled
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS FC Mureșul Cenad
CS Voința Biled
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
15:30
|
Suomija Ykkönen
KTP
JäPS
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
15:30
|
Suomija Ykkönen
KTP
JäPS
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
16:10
|
Austrija 2. Lyga
Striping / Weiden
SV Licht-Loidl Lafnitz
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
16:30
|
Vokietijos Bundesliga, Moterys
Wolfsburg
Köln
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
16:30
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL S/SW
1. FC Nürnberg U19
1. FC Heidenheim U19
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
16:30
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL S/SW
1. FC Nürnberg U19
1. FC Heidenheim U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
16:30
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL S/SW
1. FC Nürnberg U19
1. FC Heidenheim U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
16:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Zadarska
NŠK Šv. Mihovil Ugljan-Pašman
NK Raštane
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
16:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Zadarska
NŠK Šv. Mihovil Ugljan-Pašman
NK Raštane
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
16:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Zadarska
NŠK Šv. Mihovil Ugljan-Pašman
NK Raštane
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
16:45
|
Jungtinių Arabų Emyratų JAE lygos taurė
Al Wahda FC
Al-Ainas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
17:00
|
Vokietijos mėgėjų Badeno Viurtembergo Oberliga
FC Nöttingen
FC Denzlingenas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
17:00
|
Vokietija mėgėjų „Bayernliga Nord“.
DJK Ammerthal
SC Eltersdorfas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
17:00
|
Danija mėgėjų Danmarksserien
B 1908
Næstved IF
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
17:00
|
Austrijos mėgėjų regioninės lygos centras
Deutschlandsberger SC
TuS Bad Gleichenbergas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
17:00
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga NOFV Süd
VfB Auerbachas
SV 09 Arnstadt
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
17:00
|
Danija mėgėjų Danmarksserien
Værebro BK
AB „Tårnby“.
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
17:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
OSC Bremerhaven
SG Aumundas Vegesackas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
17:00
|
Danija mėgėjų Danmarksserien
B 1908
Næstved IF
|
Abi komandos įmuš
|
05/03
17:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
OSC Bremerhaven
SG Aumundas Vegesackas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
17:00
|
Danija mėgėjų Danmarksserien
Vejlby-Risskov IK
B. 1913
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
17:00
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga NOFV Süd
VfB Auerbachas
SV 09 Arnstadt
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
17:00
|
Vokietija mėgėjų „Bayernliga Nord“.
1. SC Feucht
Neudrossenfeldas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
17:00
|
Švedijos 2 divizionas, Södra Götaland
Räppe GoIF
Nosaby IF
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
17:00
|
Lietuvos LFF taurė
BE1 Nfa
Ekranas Panevėžys
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
17:00
|
Danija mėgėjų Danmarksserien
Værebro BK
AB „Tårnby“.
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
17:00
|
Švedija Ettan, Norra
IFK Stocksund
Täby FK
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
17:00
|
Danija 2. Padalinys
Nykøbing FC
Esbjergas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
17:00
|
Vokietija mėgėjų „Bayernliga Nord“.
DJK Ammerthal
SC Eltersdorfas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
17:00
|
Austrijos mėgėjų regioninės lygos centras
SC Weiz
Junge Wikinger Ried
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
17:00
|
Austrijos mėgėjų regioninės lygos centras
SV Allerheiligen
Vorwärts Steyr
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
17:30
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
FC Oberneuland
BTS Neustadt
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
17:30
|
Belgijos atsargų lyga 1A
KMSK Deinzės rezervatas
KV Kortrijk rezervatas
|
Abi komandos įmuš
|
05/03
17:30
|
Belgijos atsargų lyga 1A
Jeugd Patro Eisden Maasmechelen
Lommel SK rezervas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
17:30
|
Belgijos atsargų lyga 1A
KMSK Deinzės rezervatas
KV Kortrijk rezervatas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
17:30
|
Belgijos atsargų lyga 1A
AS Eupeno rezervatas
Jeugd Royal Francs Borains
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
17:30
|
Vengrija Mėgėjų BLSZ I. osztály
Labai JEI
ASR Gázgyár
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
17:30
|
Vengrija Mėgėjų BLSZ I. osztály
Labai JEI
ASR Gázgyár
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
17:30
|
Vengrija Mėgėjų BLSZ I. osztály
Labai JEI
ASR Gázgyár
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
18:00
|
Anglijos mėgėjų „Premier“ lyga 2, 1 divizionas
"Chelsea U21"
Braitonas U21
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
18:00
|
Anglijos mėgėjų „Premier“ lyga 2, 1 divizionas
West Ham U21
Blackburn Rovers U21
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
18:00
|
Belgijos atsargų lyga 1A
RWD Molenbeek rezervatas
SK Lierse rezervas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
18:00
|
Anglijos mėgėjų „Premier“ lyga 2, 1 divizionas
West Ham U21
Blackburn Rovers U21
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
18:00
|
Anglijos mėgėjų „Premier“ lyga 2, 1 divizionas
Arsenalas U21
Manchester United U21
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
18:00
|
Anglijos mėgėjų „Premier“ lyga 2, 1 divizionas
"Chelsea U21"
Braitonas U21
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
18:00
|
Anglijos mėgėjų profesionalų tobulėjimo lyga
Colchester United U21
Charlton Athletic U21
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
18:00
|
Urugvajaus „Primera“ skyrius
Liverpulio UY
Penarol
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
18:00
|
Vengrija NB I, moterys
MOL Vidi FC
MTK Vengrija
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
18:30
|
Vokietijos Bundeslyga
Hoffenheimas
RB Leipcigas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
18:30
|
Vokietijos Bundeslyga
Hoffenheimas
RB Leipcigas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
19:00
|
Gibraltaro futbolo lyga
Mančesteris 62
St Joseph's FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
21:00
|
Maltos „Premier“ lyga
Valeta
Gudja United
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
22:00
|
JAV MLS Next Pro
Inter Majamio CF II
Niujorko „Red Bulls II“.
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
23:00
|
Mexico Liga MX, moterys, Clausura
Necaxa
San Luiso atletika
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/03
23:00
|
Portugalijos Santo Tirso mėgėjų čempionatas
FC Burgães
AMCH žiedas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/03
23:00
|
Portugalijos Santo Tirso mėgėjų čempionatas
CPRJ Água Longa
AB 92
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
23:00
|
Portugalijos Santo Tirso mėgėjų čempionatas
FC Burgães
AMCH žiedas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/03
23:30
|
JAV MLS Next Pro
Atlanta United 2
Niujorko FC II
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
00:30
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
Dunedin City Royals FC
FC Twenty 11
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
00:30
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
Dunedin City Royals FC
FC Twenty 11
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
00:30
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
Dunedin City Royals FC
FC Twenty 11
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
02:30
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
„Miramar Rangers“.
Napier City Rovers
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
02:30
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
Karori pakrantėje
Velingtono fenikso rezervatas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
02:45
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
Christchurch United
Pakrantės dvasia
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
02:45
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
Kenterberio AFC universitetai
Techninis kašmyras
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
03:00
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
FC Petone
North Wellington A.F.C.
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
03:00
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
Manurewa AFC
Hamilton Wanderers AFC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
03:00
|
Australijos Viktorijos Premier lyga, moterys
Pietų Melburno FC
Boroondara Eagles
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
03:00
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
Manurewa AFC
Hamilton Wanderers AFC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
03:00
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
Bay olimpinė
Taurangos miesto AFC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
03:00
|
Australija NPL, Viktorija
Green Gully
St Albans Šventieji
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
03:00
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
Rytų priemiesčiai
Birkenhead United
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
03:00
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
Manurewa AFC
Hamilton Wanderers AFC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
03:00
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
Bay olimpinė
Taurangos miesto AFC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
03:30
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
Island Bay United
Velingtono olimpinės žaidynės
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
04:00
|
Australija NPL, Tasmanija
Pietų Hobartas
Riverside olimpinis FC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
04:00
|
Australija NPL, Tasmanija
Pietų Hobartas
Riverside olimpinis FC
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
04:00
|
Japonijos Nadeshiko lyga, 1 skyrius, moterys
Viamaterras Miyazaki
AS Harima Albion
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
04:30
|
Australija NPL, Tasmanija
Clarence Zebras FC
Glenorchy riteriai
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
04:30
|
Australija NPL, Šiaurės Naujasis Pietų Velsas
Maitland F.C.
Čarlstauno miestas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
04:30
|
Australija NPL, Tasmanija
Clarence Zebras FC
Glenorchy riteriai
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
05:00
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
West Coast Rangers FC
Melville United A.F.C.
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
05:00
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
West Coast Rangers FC
Melville United A.F.C.
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
05:00
|
Australijos Viktorijos Premier lyga, moterys
Morelando zebrai
FC Bulleen Lions
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
05:30
|
Australija NPL, Pietų Australija
Para kalvos
Adelaidės olimpinės žaidynės
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
05:30
|
Australija NPL, Pietų Australija
Para kalvos
Adelaidės olimpinės žaidynės
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
06:00
|
Australija NPL, Viktorija
South Melbourne
Avondale FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
06:30
|
Australija NPL, Tasmanija
Launceston United futbolo klubas
Launceston City
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
06:30
|
Australija NPL, Šiaurės Naujasis Pietų Velsas
Cooks Hill United
Edgeworth Eagles FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
06:30
|
Australijos NPL, Naujasis Pietų Velsas
Sutherlando rykliai
Rockdale City Suns
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
07:00
|
Australija NPL, Vakarų Australija
Floreat Atėnė
Balcatta
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
07:00
|
Australija NPL, Vakarų Australija
Stirlingo liūtai
Perth RedStar FC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
07:00
|
Nigerijos NLO 1 lygos lyga – Akure Center
„Synergy Ultimate“ sporto klubas
„Broad City“ futbolo klubas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
07:00
|
Australija NPL, Viktorija
Heidelberg United
Manningham United Blues
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
07:00
|
Australija NPL, Viktorija
Port Melburno rykliai
Dandenong miestas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
07:00
|
Australija NPL, Vakarų Australija
Floreat Atėnė
Balcatta
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
07:00
|
Australija NPL, Vakarų Australija
Fremantle miestas
Perth Glory jaunimas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
07:00
|
Australija NPL, Viktorija
Heidelberg United
Manningham United Blues
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
07:30
|
Australija NPL, Pietų Australija
Šiaurės Rytų MetroStars
Pietų Adelaidės „Panthers“ FC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
07:30
|
Australija NPL, Šiaurės Naujasis Pietų Velsas
Valentino FC
Broadmeadow Magic FC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
07:30
|
Australija NPL, Pietų Australija
Šiaurės Rytų MetroStars
Pietų Adelaidės „Panthers“ FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
07:30
|
Australija NPL, Pietų Australija
Adelaidės jungtinis jaunimas
Adelaidės kometos
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
07:30
|
Australija NPL, Šiaurės Naujasis Pietų Velsas
Valentino FC
Broadmeadow Magic FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Braila
FC Tufeşti
ACS Romgal Romanu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Braila
ACS Gloria Movila Miresii
AS Spicul Râmnicelu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Braila
CS Dynamic Unirea
ACS Communal Cazasu II
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
AFC Viitorul Dobra
ACS Voința Crețu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
AS Luceafărul Poiana
FC Steagu Roșu Colacu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
ACSO Filiași II
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Botoșani
AS Unirea Săveni
ACS Unirea Curtesti
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Botoșani
AS Sportivul Trusesti
Soimii Baluseni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Galati
Zorilė Grivisa
ACS Luceafărul Berești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Galati
Prutul Vlădești
AS Siretul Piscu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Čekijos U19 1-asis divizionas
Slovan Liberec U19
Sparta Praha U19
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
AS Olimpia Picior De Munte
AFC Raciu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
ACS Gloria Bucșani
AS Voința Adânca
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Lenkijos mėgėjų lyga Okręgowa – Warszawa I
Zniczius II Pruškovas
Varšuvos pažanga
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 6 Teleorman
ACS Oltul Plopii Slaviesti
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Vulturul Cernătești
ACS Standard Craiova
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Talpa
ACS Sporting Videle
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 6 Teleorman
AS Tineretul Radoiești
CS Olimpia Dobrotești 2023 m
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 7 Prahova
Unirea Brăteşti
AS Tineretul Loloiasca
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
AS Progresul Osmancea
AS Constructorul Topaisar
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Viitorul Gratia
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 6 Teleorman
AS „Dinamo Bogdana“.
AS Old Boys Aleksandrija
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 6 Teleorman
CS Vitanesti
AS Oltul Beciu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 6 Teleorman
AS Teleormanul Troianul
CS Flacăra Contești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Calarasi
AS Belčiugatele
AS Unirea Spanțov
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Braila
AS Tricolorul Lanurile
CS Făurei
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 7 Prahova
Cricovul Ciocini
AS Rapid Sălciile
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 7 Prahova
Podgorija Vadu Săpat
AS Voinţa Călugăreni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Dolj
ACS Tineretul Poiana Mare
ACS Știința Cerat
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
„CS Triumf Barca“.
ACS Avantul Rast
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
CS Fulgerul Marșani
AS Progresul Castranova
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Energia Radomir
ACS Victoria Bratovoești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
AS Viitorul Țuglui
AS Știința Calopăr
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
AS Viitorul Terpezita
ACS Sarja Robănești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
AS Viitorul Lăcrița
AS Flacăra Drăgotești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Unirea Vela
CS Carcea II
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Viitorul Predești
ACS Viitorul Ghercești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Voința Rasnic
ACS Valea Fântânilor
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Valcea
ACS Viitorul Budești
ACS Viitorul Mateești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Valcea
ACS Oltul Ionești
CS Mădulari
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
CS Gloria Albești II
AS Chirnogeni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
FC Lungulețu
AS Știinta Finta
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
AFC Milano akademija
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Viitorul Fulga
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Braila
AFC Viitorul Galbenu
ACS Viktorija Traian
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Čekijos U19 1-asis divizionas
Slovan Liberec U19
Sparta Praha U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Alba
CS FC Lopadea Nouă
ACS Spicul Daia Română
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Alba
AS Hidromecanica Șugag
CS CIL Blaj
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Gorj
AS Petrolul Stoina
CS Internațional Bălești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Braila
FC Tufeşti
ACS Romgal Romanu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Braila
ACS Gloria Movila Miresii
AS Spicul Râmnicelu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Braila
CS Dynamic Unirea
ACS Communal Cazasu II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Braila
AS Stanriz Stăncuța
CS Dunărea Gropeni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
ACSO Filiași II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
AFC Viitorul Dobra
ACS Voința Crețu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
AS Luceafărul Poiana
FC Steagu Roșu Colacu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Galati
Zorilė Grivisa
ACS Luceafărul Berești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Galati
Prutul Vlădești
AS Siretul Piscu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Galati
ACS Mălina Smârdan
Tarp 2000 Tudor Vladimirescu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Galati
AS Viitorul Costache Negri
CSL Foresta Șendreni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Hunedoara
ACS Minerul Uricani
CSM Mihai Viteazu Vulcan
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Hunedoara
AS Viktorija Calan
CSM Deva II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Botoșani
FC Epureni
ACS Inter Dorohoi
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Botoșani
AS Unirea Săveni
ACS Unirea Curtesti
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Botoșani
AS Sportivul Trusesti
Soimii Baluseni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Botoșani
FC Viitorul Borzești
ACS ProSport Varful Campului
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Braila
ACS Voința Plopu
AFC Urleasca
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Braila
AS Siretul Vadeni
ACS Viktorija Traian II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Viitorul Gratia
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 6 Teleorman
AS „Dinamo Bogdana“.
AS Old Boys Aleksandrija
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Calarasi
AS Belčiugatele
AS Unirea Spanțov
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Galati
AS Râzeșii Valea Mărului
FC Victoria Slobozia Conachi
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Gorj
CS Unirea Țînțăreni
CS Vulturii Fărcășești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Valcea
ACS Minerul Costeşti
ACS Atletic Drăgășani
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Valcea
ACSSC Chimia 1973 Râmnicu Vâlcea
ASFC Păușești Otăsău
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Dolj
ACS Tineretul Poiana Mare
ACS Știința Cerat
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
AS Avantul Comana
AS Șoimii Topaisar
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
AS Dragomirești
ACS Gura Ocniței
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
AS Victoria Comisani
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
AS Olimpia Picior De Munte
AFC Raciu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
AFC Unirea Colibași
CS Comunal Valea Lungă
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
AS Sportul Lucieni
AS Luceafărul Dărmănești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
ACS Gloria Bucșani
AS Voința Adânca
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
AFC Olimpia Marcesti
ACS Dinamo Odaia Turcului
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
CS Viitorul Cojasca
FC Ravens Corbii Mari
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
AS Flacăra Zavoiu
FC Luceafărul Bolovani
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Valcea
CS Lotru Brezoi
ACS Foresta Mălaia
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Valcea
ACS Unirea Tomșani
AFC Băbeni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Valcea
ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea
CS Oltețul Alunu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 7 Prahova
Progresul Boldeşti Grădiştea
Şoimii Apostolache
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 7 Prahova
Cricovul Ciocini
AS Rapid Sălciile
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 7 Prahova
Voinţa Vadu Părului
Recolta Dumbrava
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 7 Prahova
AS Unirea Lacul Turcului
Viitorul Pantazi
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
AS Victoria 2018 Văcărești
CS Viitorul Aninoasa
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Braila
ACS Communal Cazasu
ACS Sportul Chișcani
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Braila
AS Tricolorul Lanurile
CS Făurei
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Hunedoara
ACS Șoimul Băița
CSM Dacia Orăștie 2010 m
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Bacau
AS Viitorul Dămienești
CSM Moinești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Bacau
CS Faraoani
AFC Unirea Bacău
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Valcea
ACS Viitorul Budești
ACS Viitorul Mateești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Valcea
ACS Oltul Ionești
CS Mădulari
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Braila
ACS Viitorul Insurăței
CS rėmėjų klubas Brăila
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
FC Lungulețu
AS Știinta Finta
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
ACS Unirea Ungureni
FC Viitorul IL Caragiale
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
AFC Milano akademija
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Viitorul Seaca de Câmp
AS Viitorul aplankas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
CS Sporting Leu
ACS Viitorul Teasc
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
CS Fulgerul Marșani
AS Progresul Castranova
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
AFC Coșoveni
ACS Unirea Tâmburești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Energia Radomir
ACS Victoria Bratovoești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
AS Viitorul Țuglui
AS Știința Calopăr
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
AS Viitorul Terpezita
ACS Sarja Robănești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Știința Cerat II
ACS Desnatuiul Giurgița
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
AS Viitorul Lăcrița
AS Flacăra Drăgotești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Unirea Vela
CS Carcea II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Viitorul Predești
ACS Viitorul Ghercești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Voința Rasnic
ACS Valea Fântânilor
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
CS Sopotas
AS Betis Craiova
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Lenkijos mėgėjų lyga Okręgowa – Warszawa I
Zniczius II Pruškovas
Varšuvos pažanga
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Valea Cireșului
CS Viitorul Drăgănești De Vede
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 6 Teleorman
AS Tineretul Radoiești
CS Olimpia Dobrotești 2023 m
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Vulturul Cernătești
ACS Standard Craiova
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Inter Secui
ACS Victoria Călărași
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Știința Malu Mare
ACS Preajba
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 6 Teleorman
ACS Oltul Plopii Slaviesti
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Gorj
AS Petrolul Stoina
CS Internațional Bălești
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 „Dambovita“.
AFC Viitorul Dobra
ACS Voința Crețu
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 7 Prahova
Cricovul Ciocini
AS Rapid Sălciile
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
AFC Coșoveni
ACS Unirea Tâmburești
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Energia Radomir
ACS Victoria Bratovoești
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Voința Rasnic
ACS Valea Fântânilor
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Viitorul Fulga
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Dolj
ACS Vulturul Cernătești
ACS Standard Craiova
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 7 Prahova
Unirea Brăteşti
AS Tineretul Loloiasca
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Talpa
ACS Sporting Videle
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
08:00
|
Čekijos U19 1-asis divizionas
Slovan Liberec U19
Sparta Praha U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 4 Elite Mureș
ACS A&A Grup Târnăveni
ACS Mureșul Rușii Munți
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 4 Elite Mureș
AS Câmpia Râciu
ACS Mureșul Luduș
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Ganos Kintampo zona
Kimtampo Diamond FC
Kintampo Top Talent FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 4 Elite Mureș
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor
AS Chimica Târnăveni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 4 Elite Mureș
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor
AS Chimica Târnăveni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 7 Prahova
AS Avântul Cerașu
AS Tineretul Poiana Vărbilău
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 7 Prahova
Viitorul Iordăcheanu
Unirea Tricolor Lipăneşti
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Prahova
Carpaţi MEFIN Sinaia
AS Targşorul Vechi Stăncești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 4 Elite Mureș
CS Iernut
ASA Târgu Mureş
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 4 Elite Mureș
CS Iernut
ASA Târgu Mureş
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Lenkijos mėgėjų lyga Okręgowa – Warszawa I
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
PKS Radość Warszawa
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Lenkijos mėgėjų lyga Okręgowa – Warszawa I
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
PKS Radość Warszawa
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
Flacăra Filipeşti de Târg
AS Gorgota
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
CS Avântul Măgureni
Prahova Tinosu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
Flacăra Filipeşti de Târg
AS Gorgota
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
CS Avântul Măgureni
Prahova Tinosu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 4 Elite Mureș
ACS Academica Transilvania Târgu Mureș
ASF Pogăceaua
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
Avântul Tomşani
Ştiinţa Albeşti
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
FC Steaua Sângeru
AS Viitorul Colceag
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
Progresul Coslegi
FC Unirea Valea Dulce
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
Tikri berniukai Valenii de Munte
Luceafărul Drajna
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Viitorul 2018 Ceptura
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
Voinţa 2009 Gornet
Viktorija Fantanelė
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
Tirana Homoraciu
FC Vulturul Zănoaga
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
FC Steaua Sângeru
AS Viitorul Colceag
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
Tirana Homoraciu
FC Vulturul Zănoaga
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
Tikri berniukai Valenii de Munte
Luceafărul Drajna
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Viitorul 2018 Ceptura
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
Voinţa 2009 Gornet
Viktorija Fantanelė
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
Progresul Coslegi
FC Unirea Valea Dulce
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
Progresul Coslegi
FC Unirea Valea Dulce
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
Tirana Homoraciu
FC Vulturul Zănoaga
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
Tikri berniukai Valenii de Munte
Luceafărul Drajna
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
Voinţa 2009 Gornet
Viktorija Fantanelė
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
Avântul Tomşani
Ştiinţa Albeşti
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
FC Steaua Sângeru
AS Viitorul Colceag
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
Progresulo provincija Jos
AS Voința Adunați
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 4 Elite Mureș
CSM Sigišoara
AS Gaz Metan Daneș
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
Viitorul Proviţa de Sus
AS Viitorul Ţipăreşti
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
FC Muscelul Câmpina
ACS Caraimanul Busteni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
Flacăra Mălăieşti
ACS DP Cornu II
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
ACS Progresul Aluniş
CS otrilas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
Viitorul Proviţa de Sus
AS Viitorul Ţipăreşti
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 4 Elite Mureș
CSM Sigišoara
AS Gaz Metan Daneș
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
Progresulo provincija Jos
AS Voința Adunați
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
FC Muscelul Câmpina
ACS Caraimanul Busteni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
Flacăra Mălăieşti
ACS DP Cornu II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 Prahova
AS Sportul Campina
Tineretul Poienarii Burchii
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 4 Elite Mureș
ACS Sâncrai Nazna
ACS Atletic Târgu Mureș
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 4 Elite Mureș
ACS Miercurea Nirajului
PSO Sângeorgiu de Pădure
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
08:15
|
Čekijos U19 1-asis divizionas
Dukla Praha U19
Slavia Praha U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
08:30
|
Australijos NPL, Naujasis Pietų Velsas
St George Saints FC
Sidnėjaus olimpinė
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
09:00
|
Slovakija U19
MFK Dukla Banská Bystrica U19
DAC Dunajská Streda U19
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Slovakija U19
FK Pohronie U19
MFK Zemplín Michalovce U19
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Slovakija U19
1. FC Tatran Prešov U19
MFK Ružomberok U19
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Slovakija U19
ŠK Slovan Bratislava U19
Spartak Trnava U19
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Slovakija 1. Liga, Moterys
ŠK Slovan Bratislava
Trnavos „Spartak“.
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Australijos NPL, Naujasis Pietų Velsas
Blacktown City FC
NWS Spirit FC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Australijos NPL, Naujasis Pietų Velsas
Marconi eržilai
Hills Brumbies
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Turkija U19 Lig, Elit B
Bayrampasa Spor AS U19
Fatihas Karagumrukas U19
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Buzau
AS Unirea Largu
AS Tricolorul Gălbinași
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Săhăteni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Buzau
AS Avântul Zărnești
AS Viitorul Știubei
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL N/NE
Brėmeno SV „Werder U19“.
Carl Zeiss Jena U19
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Buzau
AS Săhăteni Vintileanca
AS Sport Club Vernesti
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Buzau
AS Unirea Mărăcineni
AS Viktorija Buda
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Săhăteni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Buzau
AS Olimpia Pogoanele
AS FC Glodeanu Silistea
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Buzau
AS Avântul Zărnești
AS Viitorul Știubei
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL West
FC Viktoria Köln U19
Vokietija Aachen U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Turkija U19 Lig, Elit B
Altajaus SK U19
Pendikspor U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL N/NE
Brėmeno SV „Werder U19“.
Carl Zeiss Jena U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Buzau
AS Recolta Blajani
AS Rapid Mătești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Buzau
AS Unirea Largu
AS Tricolorul Gălbinași
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Drezdeno „Dinamo“ U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Čekijos U19 1-asis divizionas
Mladá Boleslav U19
FC Zbrojovka Brno U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Slovakija 1. Liga, Moterys
ŠK Slovan Bratislava
Trnavos „Spartak“.
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Slovakija U19
FK Pohronie U19
MFK Zemplín Michalovce U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Slovakija U19
1. FC Tatran Prešov U19
MFK Ružomberok U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Galati
CSC Progresul Munteni
Siretul Cosmești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Galati
AS Victoria Independența
Voința Cudalbi 2015 m
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Australijos NPL, Naujasis Pietų Velsas
Marconi eržilai
Hills Brumbies
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Turkija U19 Lig, Elit B
Bayrampasa Spor AS U19
Fatihas Karagumrukas U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Turkija U19 Lig, Elit B
Goztepe U19
Adanaspor U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Slovakija U19
MFK Dukla Banská Bystrica U19
DAC Dunajská Streda U19
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
09:00
|
Slovakija U19
ŠK Slovan Bratislava U19
Spartak Trnava U19
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
09:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Drezdeno „Dinamo“ U19
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Buzau
AS Olimpia Pogoanele
AS FC Glodeanu Silistea
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
09:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL N/NE
Brėmeno SV „Werder U19“.
Carl Zeiss Jena U19
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
09:00
|
Australijos NPL, Naujasis Pietų Velsas
Marconi eržilai
Hills Brumbies
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
09:00
|
Lietuva Pirma Lyga
Ekranas Panevėžys
BE1 Nfa
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
09:00
|
Čekijos U19 1-asis divizionas
Mladá Boleslav U19
FC Zbrojovka Brno U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
09:00
|
Slovakija 1. Liga, Moterys
ŠK Slovan Bratislava
Trnavos „Spartak“.
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
09:00
|
Slovakija U19
MFK Dukla Banská Bystrica U19
DAC Dunajská Streda U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
09:00
|
Slovakija U19
FK Pohronie U19
MFK Zemplín Michalovce U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
09:00
|
Slovakija U19
MŠK Žilina U19
VSS Košice U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
09:00
|
Slovakija U19
1. FC Tatran Prešov U19
MFK Ružomberok U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
09:00
|
Čekijos U19 1-asis divizionas
FC Trinity Zlín U19
MFK Karviná U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
09:00
|
Ganos GAED 3 skyrius – 1 zona
FC Great Farcos
FC Haatso Crystal Palace
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Serbijos mėgėjų Borska Okružna lyga
FK Mala Vrbica
FK „Urovica“.
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Serbijos mėgėjų Borska Okružna lyga
FK Mala Vrbica
FK „Urovica“.
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
09:00
|
Serbijos mėgėjų Borska Okružna lyga
FK Miloševo
FK Radnički Klokočevac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
09:15
|
Australijos NPL, Naujasis Pietų Velsas
St George City FA
Manly United FC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
09:30
|
Rumunijos mėgėjų Liga 5 Teleorman
AS Tineretul Silistea
AS Tineretul Ciolanesti 2024 m
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
09:30
|
Estija Esiliiga B
Läänemaa JK Haapsalu
TJK legionas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
09:30
|
Estija Esiliiga B
Jõhvi FC Phoenix
Pärnu Jalgpalliklubi
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
09:30
|
Rumunijos mėgėjų Liga 5 Teleorman
CS Flacara Calinesti
AS Rapid Urluiu
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
09:30
|
Estija Esiliiga
Viimsi JK
JK Tabasalu
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
09:30
|
Estija Esiliiga B
Jõhvi FC Phoenix
Pärnu Jalgpalliklubi
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
09:30
|
Estija Esiliiga B
Läänemaa JK Haapsalu
TJK legionas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
10:00
|
Pasaulio Amerikos karalių lyga
Karibų jūros galaktika
Raniza FC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
10:00
|
Kroatija 1. HNLŽ
ŽNK „Dinamo Zagreb“.
ŽNK Osijekas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
10:00
|
Pasaulio Amerikos karalių lyga
Persų FC
Tikras titanas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
10:00
|
Pasaulio Amerikos karalių lyga
Karibų jūros galaktika
Raniza FC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
10:00
|
Pasaulio Amerikos karalių lyga
Persų FC
Tikras titanas
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
10:00
|
Pasaulio Amerikos karalių lyga
Karibų jūros galaktika
Raniza FC
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
10:00
|
Portugalijos lyga Portugalija 2
Feirensas
Leiria sąjunga
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
10:00
|
Portugalijos moterų nacionalinis čempionatas
Racing Power Football Club
famalicao
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
10:00
|
Pasaulio Amerikos karalių lyga
Persų FC
Tikras titanas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
10:00
|
Pasaulio Amerikos karalių lyga
Karibų jūros galaktika
Raniza FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
10:00
|
Ganos Kintampo zona
Jema Marvelous FC
Kintampo Sharp Arrows FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
10:30
|
Švedijos 2 divizionas, Norra Svealand
FC Gute
Falu BS FK
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
11:00
|
Lenkijos CLJ
Lodzės Widzew U19
Odra Opolė U19
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Ialomita
Spicul Vladeni
Viitorul Valea Ciorii
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Ialomita
Recolta Săveni
Gloria Ograda
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Caras Severin
AS Viitorul Cărbunari
AS Steaua 2018 Prigor
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
11:00
|
Moldovos superlyga
FC Petrocub Hîncesti
Dacia Buiucani
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
11:00
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga NOFV Nord
Ankeris Vismaras
Berlyno teniso Borussia
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Caras Severin
AS Viitorul Cărbunari
AS Steaua 2018 Prigor
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
11:00
|
Kroatija Prva NL Juniori
NK Slaven Belupo U19
HNK Rijeka U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
11:00
|
Vokietijos mėgėjų regioninė Nordost
FC Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
11:00
|
Anglijos mėgėjų „Premier“ lyga 2, 1 divizionas
Skaitau U21
Middlesbrough U21
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
11:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL N/NE
Braunšveigo Eintracht U19
Hamburgeris SV U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Ialomita
Spicul Vladeni
Viitorul Valea Ciorii
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Ialomita
FC Movila
FC Victoria Borduşani
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
CS Bastya Lăzarea
AS Mohos Lăzărești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
11:00
|
Lenkijos CLJ
Lodzės Widzew U19
Odra Opolė U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
AS Dr. Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
AS Csikszentmarton SE Sanmartin
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Ialomita
Recolta Săveni
Gloria Ograda
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Ialomita
FC Movila
FC Victoria Borduşani
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Ialomita
AS Ialomița Sudiți
AS Gloria Gura Ialomiței
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Ialomita
Spicul Vladeni
Viitorul Valea Ciorii
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
11:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Ialomita
ACS Unirea Mihail Kogalniceanu
Viitorul Platonesti
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
11:00
|
Lenkijos CLJ
Lodzės Widzew U19
Odra Opolė U19
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
11:00
|
Vokietijos mėgėjų regioninė Nordost
FC Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
11:00
|
Nigerijos NLO 1 lygos lyga – Akure Center
Ibom Youth FC
Phoenix lengvosios atletikos sporto klubas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
11:00
|
Švedija Ettan, Norra
Umeo
FBK Karlstad
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
11:00
|
Danija mėgėjų Danmarksserien
Gerai
Viby IF
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
11:00
|
Anglijos mėgėjų „Premier“ lyga 2, 1 divizionas
Skaitau U21
Middlesbrough U21
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
11:00
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga NOFV Nord
Ankeris Vismaras
Berlyno teniso Borussia
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
11:00
|
Vokietijos mėgėjų regioninė Nordost
FC Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
11:00
|
Švedijos 2 divizionas, Norrlandas
Kiruna FF
Komanda TG FF
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
11:00
|
Švedijos 2 divizionas, Västra Götaland
IK Tordas
Västra Frölunda IF
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
11:00
|
Kroatija Prva NL Juniori
NK Slaven Belupo U19
HNK Rijeka U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
11:00
|
Vokietija mėgėjų Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Gonsenheimas
FC Karbach
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
11:00
|
Švedijos 2 divizionas, Norrlandas
Frosö IF
IFK Luleå
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
11:00
|
Lenkijos mėgėjų lyga Okręgowa – Warszawa I
Vilga II Garwolin
Mazuras Radzyminas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
11:00
|
Makao Elitinė lyga
Makao universitetas
Sportingas Makao
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
11:00
|
Lenkija mėgėjų IV. Lyga – Kujawsko-Pomorska
Łokietek Brześć Kujawski
KS Pomorzanin Toruń
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
11:15
|
Mongolijos „Premier“ lyga
SP Falcons FC
Erdenes Ilch FC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
11:30
|
Anglijos čempionatas
Leeds United "
Sautamptonas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
11:30
|
Estija Premium Liiga
FC Nõmme United
FC Kuressaare
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
11:30
|
Lenkijos mėgėjų lyga Okręgowa – Warszawa I
KS Halinovas
Promnik Łaskarzew
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 „Dambovita“.
ACS Miulesti
ACS Tartasesti
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 „Dambovita“.
ACS Gloria Mănești
ACS Muscelul Văleni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 „Dambovita“.
AS Olimpicii Ulmi
ACS Gloria Iedera
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 „Dambovita“.
AS Voința Bezdead
AS Gloria Doicești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 „Dambovita“.
AS Viitorul Gorgota 2019 m
AS Voința Valea Voievozilor
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 „Dambovita“.
AS Mătăsaru
FC Găești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
12:00
|
Vokietija mėgėjų Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FK Pirmasens
VfR Wormatia Worms
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
12:00
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga NOFV Nord
FSV Optik Rathenow
Eintrachtas Mahlsdorfas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
12:00
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga NOFV Nord
SG „Dinamo Schwerin“.
SC Staaken
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
12:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
Tura Brėmenas
Blumenthaler SV
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
12:00
|
Vokietijos Bundesliga, Moterys
Hoffenheimas
Eintracht Frankfurt
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
12:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
TS Woltmershausen
Brinkumer SV
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 „Dambovita“.
ACS Gloria Mănești
ACS Muscelul Văleni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 „Dambovita“.
ACS Miulesti
ACS Tartasesti
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 „Dambovita“.
AS Viitorul Străoști
ACS Voința Ionești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 „Dambovita“.
AS Mătăsaru
FC Găești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 „Dambovita“.
AS Luceafărul Dărmănești II
AS Unirea Ogrea
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 „Dambovita“.
AS Viitorul Gorgota 2019 m
AS Voința Valea Voievozilor
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
12:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
TS Woltmershausen
Brinkumer SV
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
12:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
Tura Brėmenas
Blumenthaler SV
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
12:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 1 grupė
Sandviken
førde
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 „Dambovita“.
AS Unirea Cobia
ACS Voința Vișina
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
FC Urziceni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
12:00
|
Vokietijos mėgėjų Verbandsliga Hessen Nord
SV Buchonia Flieden
CSC 03 Kaselis
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Vaslui
FC Ghergheleu
CSM Hușana Huși
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
12:00
|
Švedijos mėgėjų U19 Allsvenskan
Hammarby IF U19
Malmės FF U19
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
12:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 1 grupė
Sandviken
førde
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
12:00
|
Vokietija mėgėjų Šlėzvigo-Holšteino lyga
PSV Neumunster
Oldenburger SV
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 „Dambovita“.
AS Unirea Cobia
ACS Voința Vișina
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
FC Urziceni
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 6 „Dambovita“.
ACS Gloria Mănești
ACS Muscelul Văleni
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Vaslui
FC Unirea Dodești
ACS Phoenix Team Tanacu
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
12:00
|
Vokietija mėgėjų Šlėzvigo-Holšteino lyga
PSV Neumunster
Oldenburger SV
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
12:00
|
Vokietija mėgėjų Bayernliga Süd
SV Heimstetten
TSV 1882 Landsbergis
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
12:00
|
Vokietijos „Bayern Regionalliga“ mėgėjų komanda
SpVgg Greuther Furth II
Augsburgas II
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
12:00
|
Vokietijos Hessenliga mėgėjų
VfB Marburgas
FC Eddersheim
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
12:00
|
Švedijos 2 divizionas, Norrlandas
JEI Älgarna
Umeå FC Akademi
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
12:00
|
Vokietija mėgėjų Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FK Pirmasens
VfR Wormatia Worms
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
12:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 1 grupė
OS IL
narkomanas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
12:00
|
Čekijos divizionas E
FC Vsetinas
TVD Slavičín
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
12:00
|
Švedijos 2 divizionas, Norra Götaland
IFK Kumla FK
BK Pirmyn
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
12:00
|
Ispanijos LaLiga
Real Sociedad
Las Palmasas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
12:00
|
Vokietija mėgėjų regiono lyga Šiaurės
Eimsbütteler TV
VfB Oldenburgas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
12:00
|
Danija Gjensidige Kvindeliga
HB Koge
FC Nordsjaelland
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
12:00
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga NOFV Süd
VfB 1921 Krieschow
FC Einheit Wernigerode
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
12:00
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga NOFV Nord
SG „Dinamo Schwerin“.
SC Staaken
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
12:00
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga NOFV Nord
FSV Optik Rathenow
Eintrachtas Mahlsdorfas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
12:00
|
Tailandas Tailando lyga 1
Račaburis
BG Pathum United
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
12:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
TS Woltmershausen
Brinkumer SV
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
12:00
|
Turkijos TFF 2. Lig
Bukasporas 1928 m
diyarbekirspor
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
12:00
|
Turkijos TFF 2. Lig
Bursaspor
„Van Spor Futbol Kulübü“.
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
12:00
|
Armėnijos pirmoji lyga
Araratas-Armėnija II
Onor
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
12:00
|
Švedijos 2 divizionas, Norrlandas
Ytterhogdals IK
Täfteå IK
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
12:00
|
Estija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Helios Tartu
Sillamäe FC NPM Silmet
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
12:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
12:30
|
Brazilijos mėgėjų U20 taurė, Metropolijos regionas – A grupė
AEB Estrela U20
Uniao Barbarense PA
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
12:30
|
Nyderlandų mėgėjų Derde Divisie
FC Rijnvogels
HSC '21
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
12:30
|
Italija Campionato Spring 2
Spezia U19
Salernitana U19
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
12:30
|
Nyderlandų mėgėjų 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VV Peize 3
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
12:30
|
Italija Campionato Spring 2
Spezia U19
Salernitana U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
12:30
|
Nyderlandų mėgėjų 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VV Peize 3
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
12:30
|
Italija Campionato Spring 2
Kaip U19
Udinese U19
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
12:30
|
Italija Campionato Spring 2
Spezia U19
Salernitana U19
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
12:30
|
Italija Campionato Spring 2
Perudža U19
Piza U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
12:30
|
Italija Campionato Spring 2
Spezia U19
Salernitana U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
12:30
|
Austrijos mėgėjų regioninė vakarinė lyga
SVG Reichenau
SV Wals-Grünau
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
12:30
|
Nyderlandų Tweede skyrius
ACV Assen
Koninklijke HFC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
12:30
|
Nyderlandų Tweede skyrius
SV Spakenburgas
Greiti berniukai
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
13:00
|
Nyderlandų mėgėjų 6e Klasse Zaterdag – 15
Achilas 1894 Asenas 7
VV Grijpskerk 5
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Lenkija mėgėjų Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1 grupė
Lechita Kłecko
LZS Otorowo
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 3 grupė
Klausėjas
„Gamle Oslo FK“.
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Belgijos mėgėjų KVDV Zaterdag
FC 't Hert
SV Heidelopers
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Ialomița
Antroji Adâncata
AS CS Junior Țăndărei
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Ialomița
AS Albești 08
CS Unirea Grivisa
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Belgijos mėgėjų KVDV Zaterdag
Meerle XL
gelmelboys
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Lenkija mėgėjų Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1 grupė
TPS Winogrady
Czarni Czerniejewo
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Vokietija mėgėjų „Bayernliga Nord“.
FC Coburg
DJK Gebenbachas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Čekija 1. Liga, Moterys
1. FC Slovácko
„SK Slavia Praha“
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Ialomița
Victoria Roșiori
CS Real Cosâmbești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Ialomița
AFC Iazu
Unirea Ion Roată
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Lenkija mėgėjų Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1 grupė
Tarnovija Tarnovka
Pastaba Rosko
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Lenkija mėgėjų Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1 grupė
Kłosas Gałowo
Clescevia Kleszczewo
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Lenkija mėgėjų Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1 grupė
Wieleń grynoji vertė
Sokół Damasławek
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Italija mėgėjų Promozione Molise
ASD Baranello
ASD tikras sidabras
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Lenkija mėgėjų Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1 grupė
Lechita Kłecko
LZS Otorowo
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Belgijos mėgėjų KVDV Zaterdag
Meerle XL
gelmelboys
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Ialomița
AS Albești 08
CS Unirea Grivisa
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 4 grupė
Tileris
Surnadalis
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Albanija Kategorija ir Pare
AF Elbasani
FK Tomori Berat
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Belgijos mėgėjų KVDV Zaterdag
FC 't Hert
SV Heidelopers
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Ialomița
Antroji Adâncata
AS CS Junior Țăndărei
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Ialomița
Staruita Brosteni
Victoria Muntenii Buzău
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Ialomița
AFC Iazu
Unirea Ion Roată
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Ialomița
ACS Unirea Scânteia
CS Viitorul Axintele
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Caras Severin
AS Voința Șoșdea
CS Oravița
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Lenkija mėgėjų Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1 grupė
TPS Winogrady
Czarni Czerniejewo
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Ialomița
Victoria Roșiori
CS Real Cosâmbești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Belgijos mėgėjų KVDV Zaterdag
Meerle XL
gelmelboys
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
13:00
|
Lenkija mėgėjų Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1 grupė
Lechita Kłecko
LZS Otorowo
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Ialomița
Victoria Roșiori
CS Real Cosâmbești
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Ialomița
Staruita Brosteni
Victoria Muntenii Buzău
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Ialomița
AFC Iazu
Unirea Ion Roată
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
13:00
|
Italija mėgėjų Promozione Molise
ASD Baranello
ASD tikras sidabras
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
13:00
|
Lenkija mėgėjų Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1 grupė
Wieleń grynoji vertė
Sokół Damasławek
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
13:00
|
Norvegijos 1-asis divizionas, moterys
Hønefoss BK
Ovrevoll Hosle
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
13:00
|
Prancūzija Coupe de France, Moterys
FC Fleury 91
Paris Saint-Germain
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
13:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 2 grupė
FK Mandalskameratene
Vidaras
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
13:00
|
Norvegijos 2 diviziono 2 grupė
Skeid
Ullensakeris Kisa
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
13:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos „Premier“ lyga
FK Velež Mostar
HŠK Posušje
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
13:00
|
Vokietija mėgėjų regiono lyga Šiaurės
FC Kilia Kylis
FC Teutonia 05 Ottensen
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
13:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 3 grupė
Bærum SK
Friggas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
13:00
|
Ukrainos „Premier“ lyga
"Шахтар" Doneckas
Chornomorets Odesa
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
13:00
|
Čekija 1. Liga, Moterys
1. FC Slovácko
„SK Slavia Praha“
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
13:00
|
Tailandas Tailando lyga 1
Muang Thong United
Sukhothai
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
13:00
|
Pietų Afrikos FA taurė
„Chippa United“
Orlando piratai
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
13:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 3 grupė
Klausėjas
„Gamle Oslo FK“.
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
13:00
|
Nigerijos NLO 1 lygos lyga – Akure Center
Iganmu futbolo klubas
Tccg Fc
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Mureș
ACS Pescarii Sântioana iš Murešo
ACS Jedd Livezeni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Mureș
AS Bekecs Măgherani
ACS Steaua Cornești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Mureș
ACS Locomotiv Agrișteu
AS Progresul Dumbrăvioara
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Mureș
ACS Locomotiv Agrișteu
AS Progresul Dumbrăvioara
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
13:00
|
Italija mėgėjų „Alto Adige“ akcija – „Landesliga“.
ASV Riffian Kuens
AFC St. Martin Moos
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
13:30
|
Vokietija mėgėjų Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Diefflen
SpVgg Quierschied
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
13:30
|
Vokietija mėgėjų Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Baumholder 1886 m
FV Engers
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
13:30
|
Vokietijos Bundeslyga
Brėmeno "Werder"
„Borussia M'gladbach“
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
13:30
|
Vokietija mėgėjų Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Diefflen
SpVgg Quierschied
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
13:30
|
Lenkijos III lyga, 4 grupė
LKS Wiślanie Jaśkowice
Chełmianka Chełm
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
13:30
|
Vokietijos Bundeslyga
Wolfsburg
Darmštatas 98
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
13:30
|
Austrijos mėgėjų regioninė vakarinė lyga
Austrija Zalcburgas
VfB Hohenems
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
13:30
|
Nyderlandų Tweede skyrius
Jong Almere miestas
iš Treffers
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
14:00
|
Šveicarijos mėgėjų Erste Liga Classic
FC Balzers
FC Gossau
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
14:00
|
Norvegijos 1-asis divizionas
IKStart
Ranheimas IL
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
14:00
|
Švedijos 2 divizionas, Norra Svealand
FC Arlanda
Dalkurd FF
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
14:00
|
Kroatija Prva NL Juniori
NK Varaždin U19
NK Istra 1961 U19
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
14:00
|
Suomija Veikkausliiga
HJK
EIF
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Vaslui
Viitorul Zorleni
Žvaigždė Tătărăni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
14:00
|
Alžyro „Ligue 2“.
ES Mostaganem
WA Boufarik
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
14:00
|
Italija mėgėjų kampanija – Žironė A
Cimitile
Lions MM Montemiletto
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
14:00
|
Lenkija mėgėjų IV. Warmińsko-Mazurska lyga
Stomil II Olsztyn SA
MKS Mazur Ełk
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
14:00
|
Lenkija mėgėjų Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1 grupė
KS Opatówek
Stalas Pleševas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
AS Locomotiva Pașcani
AS 2023 Todirești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
AS Locomotiva Pașcani
AS 2023 Todirești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Vaslui
Vulturul Bălteni
Avântul Solești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Vaslui
Viitorul Zorleni
Žvaigždė Tătărăni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
14:00
|
Šveicarija mėgėjų 2. Liga FVRZ
FC Blue Stars ZH
FC Horgenas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
14:00
|
Švedija Ettan, Norra
Karlbergs BK
Sollentuna FF
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
14:00
|
Lenkija mėgėjų Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1 grupė
Rydzyniak Rydzyna
Zawisza Dolsk
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
14:00
|
Lenkija mėgėjų Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1 grupė
Sarnovianka Sarnova
Brenewia Wijewo
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
14:00
|
Suomija Veikkausliiga
HJK
EIF
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
14:00
|
Švedija Ettan, Norra
Karlbergs BK
Sollentuna FF
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
14:00
|
Šveicarijos paaukštinimo lyga
FC Zürich II
Etoile Carouge FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
14:00
|
Šveicarijos paaukštinimo lyga
FC Rapperswil-Jona
FC Bavois
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
14:00
|
Kroatija Prva NL Juniori
NK Šventė U19
NK Dugopolje U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
14:00
|
Kroatija Prva NL Juniori
NK Varaždin U19
NK Istra 1961 U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
14:00
|
Tuniso lyga 2
SC Moknine
ES Zarzis
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
14:00
|
Vokietija mėgėjų „Bayernliga Nord“.
Regensburgo „SV Fortuna“.
Würzburger FV
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
14:00
|
Norvegijos 1-asis divizionas
Levanger
Sogndal IL
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
14:00
|
Norvegijos 1-asis divizionas
Raufoss
Åsane
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
14:00
|
Norvegijos 1-asis divizionas
IKStart
Ranheimas IL
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
14:00
|
Švedijos 2 divizionas, Norra Svealand
FC Arlanda
Dalkurd FF
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
14:00
|
Švedijos 2 divizionas, Norrlandas
IFK Östersund
Lucksta IF
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
14:00
|
Švedijos 2 divizionas, Södra Götaland
IFK Karlshamnas
Österlen FF
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
14:00
|
Norvegijos 1-asis divizionas
Sandnesas Ulfas
Moss FK
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
14:00
|
Suomija Veikkausliiga
HJK
EIF
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
14:00
|
Estija Premium Liiga
Narva Trans
Pärnu JK Vaprus
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
14:00
|
Norvegijos 1-asis divizionas
Egersundas
Lyn FK
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
14:00
|
Slovakija 1. Liga, Moterys
SKF Žilina
GFC Topoľčany
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
14:00
|
Indija Indijos superlyga
ATK Mohun Bagan FC
Mumbai City FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Sălaj
ACS Ardealul Crișeni
ACS Bănișor Peceiu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Sălaj
ACS Ardealul Crișeni
ACS Bănișor Peceiu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Sălaj
ACS Ardealul Crișeni
ACS Bănișor Peceiu
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
CS Utvin
AS Inter Foieni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Olimpia Darova
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
14:00
|
Lenkija mėgėjų V. Liga – Mazowiecka
Watra Mrozy
MKS Palenkės Sokołów Palenkės
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
CS Sânandrei Timiș
AS Vulturii Igriș
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Margina
CS Nițchidorf
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Margina
CS Nițchidorf
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
AS Margina
CS Nițchidorf
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
14:00
|
Lenkija mėgėjų V. Liga – Mazowiecka
MKS Narew 1962 Ostrołęka
Nadnarwianka Pułtusk
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
14:00
|
Lenkija mėgėjų V. Liga – Wielkopolska
Sparta Szamotuły
KP Pila
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
14:00
|
Vengrija Mėgėjų BLSZ I. osztály
1908 SZAC Budapeštas
Budafoki MTE II
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Timišo
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
14:30
|
Šiaurės Airijos Airijos taurė
Linfield FC
Cliftonville FC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
14:30
|
Čekijos divizionas E
TJ Slovanas Bzenecas
SK Batovas 1930 m
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
14:30
|
Čekijos Respublika Divize F
TJ Valašské Meziříčí
Bruntál
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
14:30
|
Švedijos mėgėjų U19 Allsvenskan
IFK Geteborgas U19
IFK Norrköping U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
14:30
|
Čekijos divizionas E
SFK Elko Holesovas
Sternberkas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
14:30
|
Čekijos Respublika Divize F
TJ Valašské Meziříčí
Bruntál
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
14:30
|
Vengrija NB I, moterys
Diósgyőri VTK
MOL Vidi FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
14:30
|
Ispanijos „Tercera Federación“ mėgėjų 11 grupė
CE Mercadal
„Felanitx“
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
14:30
|
Švedijos mėgėjų U19 Allsvenskan
IFK Geteborgas U19
IFK Norrköping U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
14:30
|
Serbijos mėgėjų Prva Liga Kragujevca
FK Hajdukas Jovanovac
FK Kutlovo 1977 m
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
14:30
|
Serbijos mėgėjų Prva Liga Kragujevca
FK Hajdukas Jovanovac
FK Kutlovo 1977 m
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
14:30
|
Portugalijos Santo Tirso mėgėjų čempionatas
CPRJ Água Longa
AB 92
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
14:30
|
Bosnijos ir Hercegovinos regiono mėgėjų lyga RS – Zapad
OFK Lauš Banja Luka
FK Sloga DIPO Gornji Podgradci
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
14:30
|
Serbijos mėgėjų Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Šamot Aranđelovac
FK Kalipolje Žabare
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
14:30
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. „Liga RS“ – „Istok“.
FK Rudar 1925 Ugljevik
FK Stakorina Čajniče
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
14:30
|
Serbijos mėgėjų Zaječarska Okružna lyga
FK Radnički 1946 Lubnica
FSU Kraljevica Zaječar
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
14:30
|
Serbijos mėgėjų Zaječarska Okružna lyga
FK BSK Bogovina
FK Graničar Veliki Izvor
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
14:30
|
Serbijos mėgėjų Zaječarska Okružna lyga
FK BSK Bogovina
FK Graničar Veliki Izvor
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
14:30
|
Serbijos mėgėjų Borska Okružna lyga
FK Poreč Donji Milanovac
FK Sloga Kobišnica
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
14:30
|
Slovėnijos mėgėjų Gorenjska nogometna lyga
NK Naklo
NK Velesovo-Cerklje
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
14:30
|
Slovėnijos mėgėjų Gorenjska nogometna lyga
NK Niko Železniki
NK Bitnje
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
14:30
|
Slovėnijos mėgėjų Gorenjska nogometna lyga
NK Sava Kranj
NK Bled-Bohinj Hirter
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
14:30
|
Slovėnijos mėgėjų Gorenjska nogometna lyga
NK Kranj
NK Kranjska Gora
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
14:30
|
Slovėnijos mėgėjų Gorenjska nogometna lyga
NK Kranj
NK Kranjska Gora
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
14:30
|
Slovėnijos mėgėjų Gorenjska nogometna lyga
NK Kranj
NK Kranjska Gora
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
14:30
|
Slovėnijos mėgėjų Gorenjska nogometna lyga
ŠD Polet
Britof
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
14:30
|
Slovėnijos mėgėjų Gorenjska nogometna lyga
NK Naklo
NK Velesovo-Cerklje
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
14:30
|
Slovėnijos mėgėjų Gorenjska nogometna lyga
NK Niko Železniki
NK Bitnje
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
14:30
|
Slovėnijos mėgėjų Gorenjska nogometna lyga
ŠD Preddvor
ŠD Visoko
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Bacau
CS Siretu Săucești
AS Voința Cleja
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 5 Vâlcea
AS Stejarul Vlădești 2009 m
ACS Corona Mihaesti
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 5 Vâlcea
AS Viitorul P. Măglași
CS Șușani
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Portugalijos mėgėjų AF Porto I divizionas – 2 serija
ADC Várzea do Douro
GD Livração
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Croatia Pojatno
NK Kupinec
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Slovėnija Mėgėjų 1. MNL Murska Sobota
NK Kema Puconci
NK Lipa
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Lenkija mėgėjų IV. Lyga – Pomorska
Gryfas Wejherowo
KS Sparta Sycewice
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Daruvaras
NK Tomislavas Berekas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Čehi
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Slovėnija Mėgėjų 1. MNL Murska Sobota
NK Cankova
ŠD NK Križevci
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Serbijos mėgėjų PFL Pančevo
FK Sloga Plandištė
FK Jedinstvo Stević Kačarevo
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Slovakija 2. Liga
Slavojus Trebišovas
KFC Komarno
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Bacau
CS Siretu Săucești
AS Voința Cleja
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Serbijos mėgėjų Medjuopštinska liga Sever
FK Osaonica Bagrdan
FK Mladost Končarevo
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Caras Severin
CS Moldova Nouă
FC Nera Bogodinț
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Slovėnija Mėgėjų 1. MNL Murska Sobota
NK Kema Puconci
NK Lipa
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
ŠNK Lunjkovec
NK Mladost Sveti Petar
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Čehi
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Brestovac Garešnički Brestovac
NK Kamen Sirč
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Daruvaras
NK Tomislavas Berekas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Croatia Pojatno
NK Kupinec
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. Zagrebačka NL
NK Šparta
NK Mladostas Buzinas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Kutina
NK Moslavina Donja Gračenica
NK Matija Gubec Kutina
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Portugalijos moterų nacionalinis čempionatas
SC „Braga“
Damaiense
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Serbijos mėgėjų PFL Pančevo
FK Sloga Plandištė
FK Jedinstvo Stević Kačarevo
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Vengrija Nyír-Wetland Megyei I. klasė mėgėjų
Nyírbátori LSE
Újfehértó SE
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 5 Vâlcea
AS Crețeni
AS Viitorul Pietrari
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 5 Vâlcea
AS Viitorul P. Măglași
CS Șușani
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Bacau
AFC Bubu
AS Flamura Roșie Săscut
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Bacau
ACS Gauss Bacău
AS Negri
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Magić lagaminas
NK Posavac Davor
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Portugalijos mėgėjų AF Porto I divizionas – 2 serija
ADC Várzea do Douro
GD Livração
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Serbijos mėgėjų 2. Južnobanatska lyga „Istok“
FK Sloga Margita
FK Banat Vršac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Bacau
ACS Bamirom Dumbrăveni
ACS Viitorul Nicolae Bălcescu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Lenkija mėgėjų IV. Lyga – Pomorska
Gryfas Wejherowo
KS Sparta Sycewice
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Čehi
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. Zagrebačka NL
NK Šparta
NK Mladostas Buzinas
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
15:00
|
Portugalijos moterų nacionalinis čempionatas
SC „Braga“
Damaiense
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
ŠNK Lunjkovec
NK Mladost Sveti Petar
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
15:00
|
Rumunijos mėgėjų Liga 5 Vâlcea
AS Stejarul Vlădești 2009 m
ACS Corona Mihaesti
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Bacau
CS Siretu Săucești
AS Voința Cleja
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
15:00
|
Austrijos mėgėjų regioninė vakarinė lyga
SC Imst 1933 m
SC Röthis
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
15:00
|
Austrijos mėgėjų regioninė vakarinė lyga
TSV Šv. Johanas
RW Rankweilas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
15:00
|
Šveicarijos paaukštinimo lyga
Bazelis II
SC Brühl SG
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
15:00
|
Slovakija 2. Liga
FK Petrzalka 1898 m
1. FC Tatran Prešov
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
15:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. FBiH lyga – Zapad
NK Vitez
FK Vitez
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
15:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. FBiH lyga – Zapad
NK Romari Vitez
NK Podgrmeč Sanski Most
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
15:00
|
Čekijos B divizionas
FK Ostrovas
FK Seko Louny
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
15:00
|
Austrijos mėgėjų regioninė vakarinė lyga
Dornbirner SV
SK Bischofshofen
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
15:00
|
Šveicarijos moterų superlyga
FC Rapperswil-Jona
Frauenteam Thun Berner Oberland
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
15:00
|
Slovakija 3. Liga, Vakarai
MŠK Fomat Martin
MFK Dubnica
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Starigradas
NK Prugovac
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
15:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. FBIH lyga – Centar
FK Mošćanica Sarajevo
NK Natron Maglaj
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
15:00
|
Slovakija 2. Liga
Slavojus Trebišovas
KFC Komarno
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
15:00
|
Slovėnija 2. SNL
NK Taboras Sežana
ND Gorica
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
15:00
|
Vengrija NB I, moterys
MTK Vengrija
Szent Mihály SE
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Valpovo
NK Zrinski Vinogradci
NK Tomislav Šag
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Valpovo
NK Bistrinci
NK Gaj Brođanci
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Valpovo
NK Zrinski Vinogradci
NK Tomislav Šag
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Valpovo
NK Bistrinci
NK Gaj Brođanci
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
CS Recolta Apateu
ACS Cetate Dezna
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
15:00
|
Ganos Kintampo zona
Kintampo Fighters FC
Kintampo Kwese FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
15:00
|
Portugalijos Santo Tirso mėgėjų čempionatas
FC Burgães
AMCH žiedas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Portugalijos Santo Tirso mėgėjų čempionatas
FC Burgães
AMCH žiedas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Vengrija Mėgėjų BLSZ I. osztály
43. sz. Statybos SK
Szent István SE
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Arad
CS Voința Macea
CS Beliu
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Arad
CS Voința Macea
CS Beliu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Osijek
NK Elektra Osijekas
NK BSK Beketinci
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Osijek
NK Elektra Osijekas
NK BSK Beketinci
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Lenkija mėgėjų IV. Lyga – Wielkopolska
Ostrów Wielkopolski centras
Pogoń Łobenica
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos Područnos mėgėjų lyga – Banja Luka
FK Borac Drvar
FK Krupa
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos Područnos mėgėjų lyga – Banja Luka
Rekreativo Banja Luka
FK Zmijanje
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos Područnos mėgėjų lyga – Banja Luka
FK Gomionica Bronzani Majdan
FK Vrbas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos Područnos mėgėjų lyga – Banja Luka
Omladinac Banja Luka
OFK Spartak 2013 m
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos Područnos mėgėjų lyga – Banja Luka
FK Gomionica Bronzani Majdan
FK Vrbas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos Područnos mėgėjų lyga – Banja Luka
Omladinac Banja Luka
OFK Spartak 2013 m
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos Područnos mėgėjų lyga – Banja Luka
FK Borac Drvar
FK Krupa
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Arad
CS Viktorija Nadlac
ACS ACB Ineu II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Bosnijos ir Hercegovinos Područnos mėgėjų lyga – Banja Luka
Rekreativo Banja Luka
FK Zmijanje
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avântul Târnova
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avântul Târnova
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Lenkija Mėgėjiška Klasa Okręgowa – Krosno
JKS Czarni 1910 Jasło
MKS Ostoja Kołaczyce
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Ąsotis
NK Samoborski Otok
NK Ostrna
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Našice
NK Šipovac
NK Poganovci
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Zadarska
Podgradino NŠK
NK Arbanasi Zadaras
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Našice
NK Šipovac
NK Poganovci
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Zadarska
Podgradino NŠK
NK Arbanasi Zadaras
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Mladost Draž
NK Motičina
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Ąsotis
NK Tomislav Đulovac
NK Mladost-Nada Hrastovac
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Ąsotis
NK Dinamo Dežanovac
NK Lasta Palešnik
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Ąsotis
NK Tomislav Đulovac
NK Mladost-Nada Hrastovac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Ąsotis
NK Tomislav Đulovac
NK Mladost-Nada Hrastovac
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Arad
CS Podgoria Pancota
CS Victoria Zăbrani
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Serbijos mėgėjų Vojvođanska Liga „Istok“
FK Jedinstvo Vlajkovac
FK Mladost Omoljica
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
AS Vârfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
AS Vârfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Livadė
NK Novigrad 1947 m
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Serbija MFL Sombor mėgėjų – 2. razred
FK Pik 2023 Sombor
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Serbija MFL Sombor mėgėjų – 2. razred
FK Pik 2023 Sombor
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Ąsotis
NK Bestovje
NK Jamnica Pisarovina
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Ąsotis
NK Bestovje
NK Jamnica Pisarovina
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:30
|
Šveicarija mėgėjų 2. Liga FVRZ
FC Regensdorf
FC Urdorfas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:30
|
Azerbaidžano Misli Premier lyga
Qarabağ
Neftçi Baku PFK
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Radnik Majur
NK Sloga Jazavica-Roždanik
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:30
|
Kroatija 3. NL – Centar
NK Kurilovec
HNK Segesta
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:30
|
Šveicarija mėgėjų 2. Liga FVRZ
FC Regensdorf
FC Urdorfas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:30
|
Meksikos U23 Liga MX, Apertura
CF Pachuca U23
Puebla FC U23
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
15:30
|
Lenkijos I lyga
KS Lechia Gdansk
GKS Tychy
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Lovor Nijemci
NK Županja 77
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Lovor Nijemci
NK Županja 77
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
15:30
|
Serbijos „Druga Novosadska Liga“ mėgėjų lyga
FK Stražilovo Sremski Karlovci
FK Petar Puača Novi Sad
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:30
|
Serbijos „Druga Novosadska Liga“ mėgėjų lyga
FK Miletičius Mošorinas
FK. Sofex Futog
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:30
|
Serbijos „Druga Novosadska Liga“ mėgėjų lyga
FK Titel
FK Borac Rakovac
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:30
|
Serbijos „Druga Novosadska Liga“ mėgėjų lyga
FK Železničar Novi Sad
FK Hajdukas Gardinovci
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:30
|
Serbijos „Druga Novosadska Liga“ mėgėjų lyga
FK Titel
FK Borac Rakovac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:30
|
Serbijos „Druga Novosadska Liga“ mėgėjų lyga
FK Obilić Vilovo
FK Vinogradar Ledinci
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:30
|
Serbijos „Druga Novosadska Liga“ mėgėjų lyga
FK Miletičius Mošorinas
FK. Sofex Futog
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:30
|
Serbijos „Druga Novosadska Liga“ mėgėjų lyga
FK Stražilovo Sremski Karlovci
FK Petar Puača Novi Sad
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:30
|
Lenkijos mėgėjų lyga Okręgowa – Warszawa I
Viškovas klaida
Wicher Kobyłka
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
15:30
|
Vengrija Mėgėjų BLSZ I. osztály
Testvériség SE
Unione FC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Borac Drenovci
NK Slavonac Gradiste
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
16:00
|
Nyderlandų mėgėjų Derde Divisie
VV UNA
hsv hoek
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
16:00
|
Portugalijos U19 čempionatas
Paços de Ferreira U19
Boavista FC U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
16:00
|
Vokietija mėgėjų Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Bitburg 1919 m
FC Rot-Weiss Koblenz
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
16:00
|
Nyderlandų mėgėjų Derde Divisie
Greitas HV ir CV
V. V. Kloetingė
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
16:00
|
Portugalijos AF Algarvės I divizionas
FC Carvoeiro United
Padernense klubas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
16:00
|
Vokietija mėgėjų Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Bitburg 1919 m
FC Rot-Weiss Koblenz
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
16:00
|
Šveicarijos moterų superlyga
Bazelis
FC Sankt Gallen-Staad
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
16:00
|
Portugalijos U19 čempionatas
SC Farense U19
Benfica U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
16:00
|
Portugalijos U19 čempionatas
Paços de Ferreira U19
Boavista FC U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
16:00
|
Portugalijos U19 čempionatas
Lusitania FC Lourosa U19
Gil Vicente FC U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
16:00
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga Niederrhein
KFC Uerdingen 05
Mülheimer FC 97
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
16:00
|
Portugalijos mėgėjų AF Beja II divizionas – 2 etapas
Barrancos FC
SC Ferrirense
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
16:30
|
Ispanijos LaLiga
Žironos
Barselona
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
17:00
|
Šveicarijos moterų superlyga
Servette FC Chênois Féminin
FC Aarau
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
17:00
|
Šveicarija mėgėjų 2. FTC lyga
AC Ravecchia
Vedeggio Calcio
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
17:00
|
Šveicarijos moterų superlyga
Servette FC Chênois Féminin
FC Aarau
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
17:00
|
Šveicarija mėgėjų 2. FTC lyga
AC Ravecchia
Vedeggio Calcio
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
17:00
|
Austrijos mėgėjų regioninės lygos centras
USV Weindorf St. Anna am Aigen
Sparkasse Gleisdorf
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
17:00
|
JAV MLS Next Pro
Naujosios Anglijos revoliucija II
Chicago Fire FC II
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
17:00
|
Vokietija mėgėjų Oberliga Westfalen
„Turkspor Dortmund 2000“.
Dortmundo ASC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
17:00
|
Šveicarijos moterų superlyga
Servette FC Chênois Féminin
FC Aarau
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
17:00
|
Meksikos lygos „Premier Serie A“ 1 grupė
Tamaulipo autonominis universitetas
Mineros de Fresnillo FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
18:00
|
Mexico Liga MX, moterys, Clausura
Pumos UNAM
Querétaro
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
18:00
|
Brazilijos U20 Capixaba – C grupė
Rio Branco-ES U20
Nova Venecia U20
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
18:00
|
Brazilijos mėgėjų U17 Gaucho – A grupė
SER Panambi U17
Aimoré U17
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
18:00
|
Brazilijos mėgėjų U17 Gaucho – A grupė
San Luiz U17
Jaunimas U17
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
18:00
|
Brazilijos U20 Capixaba – C grupė
Rio Branco-ES U20
Nova Venecia U20
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
18:00
|
Brazilijos mėgėjų U17 Gaucho – A grupė
SER Panambi U17
Aimoré U17
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
18:00
|
Brazilijos mėgėjų U17 Gaucho – A grupė
San Luiz U17
Jaunimas U17
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
18:00
|
Mexico Liga MX, moterys, Clausura
Pumos UNAM
Querétaro
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
18:00
|
Peru 1 lyga
Los Chankas CYC
Cusco FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
18:00
|
Brazilijos U20 Catarinense
Marcílio Dias U20
Araquari U20 Nation
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
18:00
|
Brazilijos U20 Catarinense
Chapecoense U20
Barra FC U20
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
18:00
|
Brazilijos U20 Catarinense
Internacional de Lages U20
Criciúma U20
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
18:30
|
Argentinos generolas mėgėjas Roca – pirmasis divizionas
CA Nicolás Bruzone – SUB 14
CS ir D. Barrio Quirno – SUB 14
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
18:30
|
Argentinos generolas mėgėjas Roca – pirmasis divizionas
Cultural Del Campillo – SUB 14
„Cultural Mattaldi“ – SUB 14
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
18:30
|
Argentinos generolas mėgėjas Roca – pirmasis divizionas
Deportivo Moto Kart – SUB 14
Recreativo Estrellas – SUB 14
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
18:30
|
Brazilijos U20 Paranaense – 1 etapas, A grupė
Athletico U20
PSTC Procopense U20
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
18:30
|
Brazilijos U20 Paranaense – 1 etapas, A grupė
Rolandijos EC U20
Iraty U20
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
18:30
|
Norvegijos 2 diviziono 2 grupė
Stjørdals/Blink
Tromsdalen UIL
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
18:30
|
Ispanijos Liga F
Granada
Barselona
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
18:30
|
Argentinos generolas mėgėjas Roca – pirmasis divizionas
Ind'te de Ranqueles – SUB 14
CA Talleres – SUB 14
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
18:30
|
Brazilijos U20 Paranaense – 1 etapas, A grupė
Athletico U20
PSTC Procopense U20
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
18:30
|
Argentinos generolas mėgėjas Roca – pirmasis divizionas
Deportivo Moto Kart – SUB 14
Recreativo Estrellas – SUB 14
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
18:30
|
Ispanijos Liga F
Granada
Barselona
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
18:30
|
Brazilijos U20 Paranaense – 1 etapas, A grupė
Athletico U20
PSTC Procopense U20
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
18:30
|
Brazilijos mėgėjų U17 Cearense
Tirolis / CEFAT U17
FC Acopiara akademija U17
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
18:30
|
Brazilijos mėgėjų U17 Cearense
Ceará U17
Geležinkelis U17
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
18:30
|
Brazilijos mėgėjų U17 Cearense
Ceará U17
Geležinkelis U17
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
18:30
|
Brazilijos mėgėjų U17 Cearense
San Gerardo EC U17
Aliança-CE U17
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
18:30
|
Brazilijos mėgėjų U17 Cearense
Santa Cruz FC-CE U17
Fortaleza U17
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
18:30
|
Brazilijos mėgėjų U17 Cearense
Tirolis / CEFAT U17
FC Acopiara akademija U17
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
20:00
|
Gvadelupa Guadeloupe Régionale 2 – A baseinas
JAV Ansoise
CS Bouillantais
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
20:00
|
Gvadelupa Guadeloupe Régionale 2 – A baseinas
KAIP drakonas
Lenktynių klubas Basse-Terre
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
20:00
|
Gvadelupa Guadeloupe Régionale 2 – A baseinas
AC Saint-Robert
LUNAR
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
20:00
|
Gvadelupa Guadeloupe Régionale 2 – A baseinas
JS Senieji gyventojai
CS Capesterrien
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
20:00
|
Prancūzijos Gvadelupos regiono mėgėjų 1
JAV Baie-Mahault
Phare du kanalas
|
Abi komandos įmuš
|
05/04
20:00
|
Kolumbijos moterų lyga
Nepriklausomas Medeljinas
CD Cortuluá
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Regionale 3 – A baseinas
ASC Carénage
Mondial klubas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Regionale 3 – A baseinas
ASC Carénage
Mondial klubas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/04
20:30
|
Ekvadoro LigaPro Serie A
Mushuc Rune
LDU
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
21:00
|
JAV MLS Next Pro
Chattanooga FC
Orlando miestas B
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
23:00
|
Argentina Primera C Metropolitana
Deportivo Muñiz
Centrinė Kordoba de Rosario
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
23:00
|
Mexico Liga MX, moterys, Clausura
Pachuca
Tigrai UANL
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
23:30
|
JAV MLS
San Choso žemės drebėjimai
Los Andželo FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/04
23:30
|
JAV MLS
Inter Majamio CF
Niujorkas Raudona "Bulls"
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
01:06
|
Mexico Liga MX, moterys, Clausura
Santos Laguna
Mazatlan FC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
01:06
|
Mexico Liga MX, moterys, Clausura
Santos Laguna
Mazatlan FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
02:00
|
JAV nacionalinė moterų futbolo lyga
Portland Thorns FC
Vašingtono dvasia
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
02:00
|
JAV USL čempionatas
Monterey Bay FC
Indy Eleven
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
02:00
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
Vakarų priemiesčių FC
Stop Out SC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
03:00
|
Fidžio Digicel Premier lyga
Nadi FC
Suva FC
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
03:10
|
Mexico Liga MX, moterys, Clausura
FC Juarez
„Club América“
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
03:10
|
Mexico Liga MX, moterys, Clausura
FC Juarez
„Club América“
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
03:30
|
Taiti Ligue 1 Vini
AS „Central Sport“.
AS Tefana
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
04:00
|
Japonijos Nadeshiko lyga, 1 skyrius, moterys
Orca Kamogawa FC
Ehime FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
05:00
|
Australijos NPL, Naujasis Pietų Velsas
Wollongong Wolves
„Central Coast Mariners Youth“.
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
05:00
|
Australijos NPL, Naujasis Pietų Velsas
Sidnėjus United
Vakarų Sidnėjaus „Wanderers“ jaunimas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
05:00
|
Australijos Viktorijos Premier lyga, moterys
Calder United SC
Prestono liūtai
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
05:00
|
Australijos NPL, Naujasis Pietų Velsas
Sidnėjus United
Vakarų Sidnėjaus „Wanderers“ jaunimas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
07:00
|
Nigerijos NLO 1 lygos lyga – Akure Center
Gražus turas FC
Bussdors Utd FC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
07:00
|
Kinijos CFA lygos antrojo diviziono
Langfang Glory City FC
Shaanxi Union FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
07:00
|
Ispanijos veteranų mėgėjų lyga Madrido šiaurėje
AD Colmenar Viejo (V)
Haro Villanueva FC (V)
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
07:00
|
Ispanijos veteranų mėgėjų lyga Madrido šiaurėje
AD Colmenar Viejo (V)
Haro Villanueva FC (V)
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
07:00
|
Ispanijos veteranų mėgėjų lyga Madrido šiaurėje
Baras „La Herradura Torrejón“ (V)
CD Loeches (V)
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
07:00
|
Ispanijos veteranų mėgėjų lyga Madrido šiaurėje
CD algete (V)
AD Konnico El Casar (V)
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
07:00
|
Ispanijos veteranų mėgėjų lyga Madrido šiaurėje
Baras „La Herradura Torrejón“ (V)
CD Loeches (V)
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
07:00
|
Ispanijos veteranų mėgėjų lyga Madrido šiaurėje
CD algete (V)
AD Konnico El Casar (V)
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
07:30
|
Kinijos CFA lygos antrojo diviziono
Xi An Ronghai
Shandong Taishan B
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Bacau
AS Viitorul Berești-Tazlău
AS Vulturul Măgirești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Bacau
CS Sportul Onești
AS Bradul Mănăstirea Cășin
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
ASA Avântul Tătăruși
AS Viitorul Brăești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
Voința Moțca
AS Biruința Miroslovești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Calarasi
ACS Înainte Modelu II
AS Avântul Pietroiu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Calarasi
ACS Tricolorul Jegălia
AS Șoimii Unirea
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Bacau
CS Sportul Onești
AS Bradul Mănăstirea Cășin
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Bacau
AS Bârsănești
CS Dofteana
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Bacau
AS Viitorul Berești-Tazlău
AS Vulturul Măgirești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
08:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Osvit Đelekovec
NK Drava Novigrad Podravski
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
08:00
|
Ganos Kintampo zona
Kintampo New Vision FC
Yakam FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
AS Progresul Deleni
AS Biruința Miroslovești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
Voința Moțca
AS Locomotiva Pașcani
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
AS Viitorul Brăești
AS 2023 Todirești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
AS Viitorul Brăești
AS 2023 Todirești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
Voința Moțca
AS Locomotiva Pașcani
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
Spicul Heleșteni
FC Recolta Conțești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
CS Unirea Mircești
Viitorul Hărmănești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Iasi
Stejarul Sinești
AS Victoria Lețcani
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Iasi
AS USV Iași
AS Tonmir Iași
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Iasi
Unirea Alexandru Ioan Cuza
AS Țuțora
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Iasi
Stejarul Sinești
AS Victoria Lețcani
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Iasi
AS USV Iași
AS Tonmir Iași
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
08:00
|
Ispanijos veteranų mėgėjų lyga Madrido šiaurėje
„Cosmos FC“ (V)
CD Futuro San Francisco (V)
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
08:00
|
Ispanijos veteranų mėgėjų lyga Madrido šiaurėje
„Cosmos FC“ (V)
CD Futuro San Francisco (V)
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
Voința Bosia
Poiana Popești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
CS Dumești
CS Tomești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
FC Viitorul Plugari
Voința Voinești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
Voința Bosia
Poiana Popești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
FC Viitorul Plugari
Voința Voinești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
CS Dumești
CS Tomești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
08:15
|
Čekijos Respublika CFL
Slovan Liberec U21
FC Hradec Kralove B
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
08:15
|
Šveicarija mėgėjų 2. Liga FVRZ
FC Wettswil-Bonstetten 2
FC Seefeld Ciurich
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
08:15
|
Mongolijos „Premier“ lyga
FC bavarai
Khoromkhon klubas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
08:15
|
Mongolijos „Premier“ lyga
FC bavarai
Khoromkhon klubas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
08:15
|
Mongolijos „Premier“ lyga
FC bavarai
Khoromkhon klubas
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
08:30
|
Austrijos mėgėjų regioninės lygos centras
ASK Klagenfurtas
Wolfsberger AC II
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
08:30
|
Austrijos mėgėjų regioninės lygos centras
ASK Klagenfurtas
Wolfsberger AC II
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
08:30
|
Austrijos mėgėjų regioninės lygos centras
ASK Klagenfurtas
Wolfsberger AC II
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
09:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL S/SW
TSV 1860 München U19
Maincas 05 U19
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
09:00
|
Italija mėgėjų Eccellenza Lazio Girone A
ASD Aurelia Antica Aurelio
Amatričė Rieti
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
09:00
|
Nigerijos NLO 1 lygos lyga – Akure Center
Buruj Fc
Glory Boys Fc
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
09:00
|
Italija mėgėjų Eccellenza Lazio Girone B
ASD Vicovaro
SSD Certosa 1965 m
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
09:00
|
Čekijos Respublika CFL
FK Teplice B
TJ Sokol Živanice
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
09:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL West
Bochumas U19
MSV Duisburg U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
09:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL S/SW
TSV 1860 München U19
Maincas 05 U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Bacau
AS Viitorul Dămienești
CSM Moinești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
09:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
09:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL N/NE
Berlyno „Hertha U19“.
VfL Osnabriukas U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
09:00
|
Nigerijos NLO 1 lygos lyga – Akure Center
Buruj Fc
Glory Boys Fc
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
09:00
|
Čekijos Respublika CFL
FK Teplice B
TJ Sokol Živanice
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
09:00
|
Slovakija 3. Lyga, Rytai
Slavia TU Košice
ŠK Odeva Lipany
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
09:00
|
Nigerijos NLO 1 lygos lyga – Akure Center
Ingas Fc
Miesto žvaigždės Fc
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
09:00
|
Ispanijos „Tercera Federación“ mėgėjų 7 grupė
RSD Alcalá
Rayo Vallecano B
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
09:00
|
Andoros Primera skyrius
FC Ordino
CF Atlètic America
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
09:00
|
Austrijos mėgėjų Bundesliga, moterys
USV Neulengbachas
FC Wacker Insbrukas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
09:00
|
Vokietija 2. Bundesliga, Moterys
Hamburger SV
1. FFC Turbine Potsdam
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
09:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL S/SW
TSV 1860 München U19
Maincas 05 U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
09:00
|
Slovakija U19
AS Trencin U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
09:00
|
Estija III Liiga – Lõuna piirkond
Rummu Dünamo
Vändra JK Vaprus II
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
09:00
|
Estija III Liiga – Lõuna piirkond
Rummu Dünamo
Vändra JK Vaprus II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
09:00
|
Estija III Liiga – Lõuna piirkond
Rummu Dünamo
Vändra JK Vaprus II
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
09:00
|
Lenkija mėgėjų V. Liga – Wielkopolska
Piast Czekanów
Zawisza Łęka Opatowska
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
09:00
|
Lenkija mėgėjų V. Liga – Wielkopolska
Piast Czekanów
Zawisza Łęka Opatowska
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
09:15
|
Italija mėgėjų Eccellenza Lazio Girone A
ASD ketvirtoji savivaldybė
Universitetas 1960 EUR
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
09:30
|
Estija Esiliiga B
Narva Trans U21
Viljandi JK Tulevik
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
10:00
|
Šveicarija mėgėjų 2. Liga FVRZ
FC Kloten
Seuzach
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
10:00
|
Šveicarija mėgėjų 2. Liga OFV
FC „Vaduz“ 2
Valposchiavo Calcio
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
10:00
|
Šveicarija mėgėjų 2. Liga OFV
FC „Vaduz“ 2
Valposchiavo Calcio
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
10:00
|
Vengrija NB III Kelet
Ceglédi VSE
Martfui LSE
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
10:00
|
Portugalijos U19 čempionatas
FC Porto U19
Famalicao U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
10:00
|
Ispanijos „Tercera Federación“ mėgėjų 12 grupė
CD Unión Sur Yaiza
Tenerifė B
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
10:00
|
Portugalijos moterų nacionalinis čempionatas
Valadares Gaia
"Benfica"
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
10:00
|
Honkongo premjera
Honkongo „Rangers“.
Honkongas U23
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
10:00
|
Portugalijos moterų nacionalinis čempionatas
Vilaverdense FC
Jūrinis
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
10:00
|
Ispanijos „Tercera Federación“ mėgėjų 2 grupė
Luarca CF
UD Gijóno pramonė
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
10:00
|
Ganos Kintampo zona
Kintampo Great United FC
Dega FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
11:00
|
Estija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna JK Puuma
FC Elva II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
11:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL S/SW
Hoffenheim U19
VfB Stuttgart U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
11:00
|
Švedijos 2 divizionas, Västra Götaland
Gražus GIF
Hittarps IK
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
11:00
|
Vokietijos mėgėjų regioninė Nordost
FSV Luckenwalde
Hansa Rostock II
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
11:00
|
Estija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna JK Puuma
FC Elva II
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
11:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL S/SW
Hoffenheim U19
VfB Stuttgart U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
11:00
|
Vokietijos mėgėjų regioninė Nordost
FSV Luckenwalde
Hansa Rostock II
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
11:00
|
Danija mėgėjų Danmarksserien
Vorup FB
B. 1909 Odense
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
11:00
|
Švedija Amateur Elitettan, Moterys
IK Upsala
Umeå IK
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
11:00
|
Vokietijos mėgėjų regioninė Nordost
Viktorija Berlynas
Chemnitzer FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
11:00
|
Latvijos Virslyga
Valmiera FC
RFS
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
11:00
|
Danija mėgėjų Danmarksserien
Horsens FS
Nørresundby BK
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
11:00
|
Estija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tabasalu Ulasabat CF
FC Nomme United U21
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
11:00
|
Estija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tabasalu Ulasabat CF
FC Nomme United U21
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
11:00
|
Ispanijos mėgėjų Lliga Elit Catalana
ES rubinas
Atletic Lleida
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
11:15
|
Mongolijos „Premier“ lyga
jų
TUV Buganuud
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
11:30
|
Estija Premium Liiga
Talino flora
Talino „FCI Levadia“.
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
11:30
|
Vokietija 2. Bundesliga
SV 07 Elversberg
Herta Berlynas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
12:00
|
Šveicarija mėgėjų 2. Liga OFV
FC Montlingen
FC Buchs
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
12:00
|
Vokietija mėgėjų A-Jun-BL S/SW
Kaizerslauterno U19
Greuther Fürth U19
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
12:00
|
Švedijos 2 divizionas, Norra Götaland
Lidköpings FK
IK Kongahälla
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
12:00
|
Čekija 1. Liga, Moterys
1. FC Slovácko
„SK Slavia Praha“
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
12:00
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga NOFV Nord
RSV Eintracht 1949 eV
SV Sparta Lichtenberg
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
12:00
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga NOFV Nord
FSV sąjunga Fürstenwalde
Rostocker FC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
12:00
|
Švedijos 2 divizionas, Norra Götaland
IK Gauthiod
Säffle SK
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
12:00
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga NOFV Nord
RSV Eintracht 1949 eV
SV Sparta Lichtenberg
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
12:00
|
Škotijos „Premier“ lygos moterys
Spartiečių WFC
Dundee Utd WFC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
12:00
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga NOFV Nord
FSV sąjunga Fürstenwalde
Rostocker FC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
12:00
|
Šveicarija mėgėjų 2. Liga OFV
FC Montlingen
FC Buchs
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
12:00
|
Švedijos mėgėjų U19 Allsvenskan
BK Häcken U19
Kalmaro FF U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
12:00
|
Šveicarija mėgėjų 2. Liga OFV
FC Montlingen
FC Buchs
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
12:00
|
Švedijos 2 divizionas, Norra Götaland
Lidköpings FK
IK Kongahälla
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
12:00
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga NOFV Nord
RSV Eintracht 1949 eV
SV Sparta Lichtenberg
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
12:00
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga NOFV Süd
Einheitas Rudolštatas
VfB Germania Halberstadt
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
12:00
|
Ispanijos LaLiga
Osasuna
Real Betis
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
12:00
|
Norvegijos 3 divizionas, 6 grupė
Sprintas/Jeløy
FK Mjølner
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
12:00
|
Norvegijos 2 diviziono 2 grupė
Aukštas IF
Strømmen IF
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
12:00
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga NOFV Nord
FSV sąjunga Fürstenwalde
Rostocker FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
12:00
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga NOFV Nord
Hertha Zehlendorf
TuS Makkabi Berlynas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
12:00
|
Šveicarijos paaukštinimo lyga
FC St Gallen II
FC Bulle
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
12:00
|
Čekija 1. Liga, Moterys
1. FC Slovácko
„SK Slavia Praha“
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
12:15
|
Šveicarijos superlyga
Bazelis
FC „Luzern“
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
12:30
|
Šveicarija mėgėjų 2. Liga OFV
Altstetten
FC Mels
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
12:30
|
Šveicarija mėgėjų 2. Liga OFV
Altstetten
FC Mels
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
12:30
|
Šveicarija mėgėjų 2. Liga OFV
Altstetten
FC Mels
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
12:30
|
Austrijos Bundesliga
SK Sturm Graz
TSV Hartbergas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
TUS Kometas Arstenas
Leheris TS
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
13:00
|
Kosovo Superliga ir Kosovas
mališev
SC Gjilani
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024 m
AFC Victoria Potcoava 2024 m
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Calarasi
AS „Atletico Nicolae Bălcescu“.
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019 m
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
13:00
|
Italija mėgėjas Eccellenza Molise
ASD Termoli 2016
Olimpija Agnonese
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
13:00
|
Šveicarija mėgėjų 2. Liga OFV
FC Ems
FC Abtwil-Engelburg
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
13:00
|
Belgijos mėgėjas Tweede Afdeling VV B
Koninklijke Sporting Hasselt
RC Hadesas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Calarasi
AS „Atletico Nicolae Bălcescu“.
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019 m
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
13:00
|
Italija mėgėjas Eccellenza Molise
ASD Termoli 2016
Olimpija Agnonese
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
13:00
|
Italija mėgėjas Eccellenza Molise
ACD Castel di Sangro Cep 1953 m
JAV Venafro
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
13:00
|
Italija mėgėjų Promozione Molise
ASD Spinete
Broliškoji Aesernija
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
13:00
|
Italija mėgėjų Promozione Molise
Morcone Calcio
Berniukai Vairano
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
13:00
|
Italija mėgėjas Eccellenza Piemonte Girone A
Stresa Vergante
Biellese 1902 m
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
13:00
|
Vokietija mėgėjų Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Morlautern
TUS Mechtersheim
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
13:00
|
Švedija Damallsvenskan
Piteå IF
Kristianstado DFF
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
13:00
|
Italija mėgėjų Promozione Molise
Altilia Samnium
ASD Calcio Montenero
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
13:00
|
Rusijos „Premier“ lyga, moterys
Kazanės WFC Rubinas
Maskvos WFC CSKA
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
13:00
|
Škotijos „Premier“ lygos moterys
Montrose FC
Motherwell LFC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
TUS Kometas Arstenas
Leheris TS
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
FC Union 60 Bremen
KSV Vatan Sport
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
13:00
|
Lenkijos mėgėjų lyga Okręgowa – Siedlce
SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka
Orzelas Uninas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024 m
AFC Victoria Potcoava 2024 m
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
13:00
|
Šveicarija mėgėjų 3. FTC lyga
AC Lema
FC Rancate
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
13:00
|
Šveicarija mėgėjų 3. FTC lyga
FC Ligornetto
Vedeggio Calcio II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024 m
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
13:00
|
Šveicarijos mėgėjų Erste Liga Classic
FC Langental
FC Juodosios žvaigždės
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
13:00
|
Italija mėgėjas Eccellenza Molise
ACD Castel di Sangro Cep 1953 m
JAV Venafro
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
13:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024 m
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
13:00
|
Italija mėgėjas Eccellenza Toscana Girone A
Pieve upė
Pro Livorno-Sorgenti
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
13:00
|
Italija mėgėjas Eccellenza Toscana Girone A
AC Sporting Cecina 1929 m
Pontebuggianese SSD
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
13:00
|
Suomija Veikkausliiga
Gnistanas
FC Haka
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
13:00
|
Italijos Serie D, Žironės D
Sammaurese
Sangiuliano miestas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
13:00
|
Italijos Serie B
Venecija
Feralpisalò
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
13:00
|
Lenkijos I lyga
Wisła Plock
Liublino variklis
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
13:00
|
Lenkijos Ekstraklasė
MKS Korona Kielce
Piast Gliwice
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
13:00
|
Austrijos mėgėjų regioninė vakarinė lyga
FC Wolfurt
Kufšteinas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
13:00
|
Italijos Serie D, Girone H
Fidelis Andria
Gelbisonas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
13:00
|
Švedija Damallsvenskan
Piteå IF
Kristianstado DFF
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
13:00
|
Vokietija mėgėjų Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Morlautern
TUS Mechtersheim
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
13:00
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga Niederrhein
Sportfreunde Baumberg
VfB 03 Hilden
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
13:00
|
Anglija FA moterų superlyga
Liverpool FC moterys
„Manchester United“ moterys
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
13:00
|
Italijos Serie D, Žironės F
Alma Juventus Fano
Tikras Monterotondo Scalo
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
13:00
|
Italijos Serie D, Girone B
Castellanzese
Brusaportas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
13:00
|
Italijos Serie D, Girone A
Dertona
ligorna
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
13:00
|
Lenkija Mėgėjiška Klasa Okręgowa – Krosno
LKS Czeluśnica
LKS Przełom Besko
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
13:00
|
Estija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Lasnamäe „Ajax“.
FCI Levadia Talino U19
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
13:00
|
Estija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Saku Sporting
Tallinna FC Zapoos
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
13:15
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga Mittelrhein
FC Schafhausen sąjunga
Hennef 05
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
13:15
|
Vokietijos mėgėjų Oberliga Mittelrhein
FC Schafhausen sąjunga
Hennef 05
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
13:30
|
Italija mėgėjų antradienio kategorija Kalabrija – Žironė A
ASD taverna
ASD Rogliano 1948 m
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
13:30
|
Italija mėgėjų antradienio kategorija Kalabrija – Žironė A
ASD San Leonardas
L.S.C. Gyvenimas Simeri Crichi
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
13:30
|
Italija mėgėjų prima kategorija Calabria Girone C
ASD Pianopoli
ASD AEK Crotone
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
13:30
|
Italija mėgėjų prima kategorija Calabria Girone C
ASD Citta di Aprigliano
USD Parenti Calcio 1979 m
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
13:30
|
Uzbekistano superlyga
FC Bunyodkor
Surkhon Termez
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
13:30
|
Italija mėgėjų prima kategorija Calabria Girone C
ASD Citta di Aprigliano
USD Parenti Calcio 1979 m
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
13:30
|
Italija mėgėjų prima kategorija Calabria Girone C
ASD Real Cittanova
ASD Campese
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
13:30
|
Italija mėgėjų antradienio kategorija Kalabrija – Žironė A
A.S.D. Karališkasis kazino
A.S.D. Strongoli 2023 m
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
13:30
|
Italija mėgėjų antradienio kategorija Kalabrija – Žironė A
ASD Grifone Catanzaro
A.S.D. Gerieji Catanzaro
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
13:30
|
Italija mėgėjų reklama Calabria Girone A
ASD Sen Mišelis
ASD Virtus Rorsarno
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
13:30
|
Vokietija mėgėjų Oberliga Westfalen
TuS Ennepetal
SF Siegen
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
13:30
|
Italija mėgėjų „Alto Adige“ akcija – „Landesliga“.
SSV Ahrntal
SSV Brunico Bruneck
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
13:30
|
Italija mėgėjų „Alto Adige“ akcija – „Landesliga“.
SV Latsch
FC Gherdёina
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
13:30
|
Italija mėgėjų „Alto Adige“ akcija – „Landesliga“.
ASV Riffian Kuens
AFC St. Martin Moos
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Italija mėgėjų prima kategorija Sardegna – Žironė A
ASD Vecchio Borgo S. Elia
ADP Baunese
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
AS Farkaslaka Lupeni
AS Nyiko Bisericani
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
ACS Sandomic
AS MÜ Frumoasa
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
AS Komisz Cozmeni
AS Străduinţa Mihăileni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
AS Gagyvize Goagiu
AS Forțeni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
AS Radicza Sânpaul
AS Andycom Avrămești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
AS Unirea Lueta
AS Hegyalja Vârșag
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
CS Corundi Ifjusag
AS Tineretul Morăreni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
AS Gordonas Bulgăreni
AS Căpâlniţa 2008 m
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
AS Testveriseg Atid
AS Nyiko Cobătești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
AS Homorod Petreni
AS Galambfalva Porumbenii Mari
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Liuksemburgo nacionalinis skyrius
Jeunesse Esch
Swift Hesperrange
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Liuksemburgo garbės skatinimas
FC Rodange 91
SC Bettemburg
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Švedija Ettan, Norra
Assyriska FF
FC Stockholm International
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Vengrija NB I, moterys
Puskas FC
Győri ETO
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Portugalijos moterų nacionalinis čempionatas
„Atletico Ouriense“.
Sportinis CP
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Portugalijos mėgėjų AF Viseu I divizionas
GD Kampija
CDCP Oliveira do Douro
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
AS Dr. Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
AS Csikszentmarton SE Sanmartin
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
AS Ghimeș Făget Lunca de Jos
AS Borsaros Sâncrăieni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
CS Corundi Ifjusag
AS Tineretul Morăreni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
AS Gordonas Bulgăreni
AS Căpâlniţa 2008 m
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
AS Homorod Petreni
AS Galambfalva Porumbenii Mari
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
CS Bastya Lăzarea
AS Mohos Lăzărești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Švedijos mėgėjų U19 Allsvenskan
GIF Sundsvall U19
Östers IF U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Vengrija NB I, moterys
Puskas FC
Győri ETO
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Italija mėgėjų prima kategorija Sardegna – Žironė A
GSD Freccia Parte Montis
ASD Seulas 2010 m
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Italija mėgėjų prima kategorija Sardegna – Žironė A
Polas Libertas Barumini
ASD Sadali
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Italija mėgėjų prima kategorija Sardegna – Žironė A
ASD Ussana Calcio
USD Fer Massenti S. Giovanni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
AS Piliske Tuşnad Sat
AS Miklos Marton Mădăraș
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Italija mėgėjų prima kategorija Sardegna – Žironė A
ASD San Marco Cabras
NGS Paulese
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
14:00
|
Švedijos mėgėjų U19 Allsvenskan
AIK U19
IFK Stocksund U19
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
14:00
|
Italija mėgėjų prima kategorija Sardegna – Žironė A
ASD Frassinetti Elmas Villasor
JAV Cardedu
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
14:00
|
Italija mėgėjų prima kategorija Sardegna – Žironė A
GSD Freccia Parte Montis
ASD Seulas 2010 m
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
14:00
|
Italija mėgėjų prima kategorija Sardegna – Žironė A
Polas Libertas Barumini
ASD Sadali
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
14:00
|
Ispanijos Liga F
Sporting Huelva
Levante Las Planas FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
14:00
|
Portugalijos moterų nacionalinis čempionatas
„Atletico Ouriense“.
Sportinis CP
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
14:00
|
Liuksemburgo nacionalinis skyrius
F91 Dudelange
Tito Petango sąjunga
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
14:00
|
Vengrija NB I, moterys
Puskas FC
Győri ETO
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
14:00
|
Estija Esiliiga B
FC Kuressaare U21
Nõmme Kalju U21
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
14:00
|
Bulgarijos mėgėjų Chetvarta Liga – AOG Shumen, Šiaurės
FC Veliki Preslav
FC Botev Kamenyak
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Estija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Raplamaa JK
JK Tabasalu U21
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Estija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Raplamaa JK
JK Tabasalu U21
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
14:00
|
Lenkija mėgėjų V. Liga – Wielkopolska
ZEFKA Kobyla Góra
LZS Cielcza
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Cim Mostar
NK Sport Talent Mostar
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Estija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Ararat TTU
Maardu Linnameeskond
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Estija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Ararat TTU
Maardu Linnameeskond
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
Mostaro FK „Lokomotiva“.
NK Mostaras
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
14:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
Mostaro FK „Lokomotiva“.
NK Mostaras
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
14:05
|
Jungtinių Arabų Emyratų JAE Pro lyga
Hatta
Ajman
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
14:05
|
Jungtinių Arabų Emyratų JAE Pro lyga
Hatta
Ajman
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
14:30
|
Serbijos mėgėjų Braničevska Okružna lyga
FK Batovac
FK Integral Batuša
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
14:30
|
Serbijos mėgėjų Braničevska Okružna lyga
FK Batovac
FK Integral Batuša
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
14:30
|
Švedija Allsvenskan
Hammarby IF
IFK Värnamo
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
14:30
|
Šveicarijos superlyga
Yverdon-Sport FC
FC Lausanne-Sport
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
14:30
|
Čekijos divizionas D
Slavoj Polná
Prieskoniai
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
14:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Žiurkė Kuna Pelješka
NK Hajduk 1932 Vela Luka
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
14:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Žiurkė Kuna Pelješka
NK Hajduk 1932 Vela Luka
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
14:30
|
Bosnijos ir Hercegovinos mėgėjų Područnos lygos RS – Doboj
OFK Zborištė
FK BSK Bušletić
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
14:30
|
Bosnijos ir Hercegovinos mėgėjų Područnos lygos RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
14:30
|
Bosnijos ir Hercegovinos mėgėjų Područnos lygos RS – Doboj
OFK Zborištė
FK BSK Bušletić
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
14:30
|
Bosnijos ir Hercegovinos mėgėjų Područnos lygos RS – Doboj
FK Sloboda GS Grabovica
FK Mineral Banja Vrućica
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
14:30
|
Bosnijos ir Hercegovinos mėgėjų Područnos lygos RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
14:30
|
Serbijos mėgėjų Prva Liga Kragujevca
FK Kolonija 1929 m
FK Pobeda Belosevac
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
14:30
|
Serbijos mėgėjų Prva Liga Kragujevca
FK Budučnost Resnik
FK Sloboda Grbice
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
14:30
|
Serbijos mėgėjų Prva Liga Kragujevca
FK Kolonija 1929 m
FK Pobeda Belosevac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
14:30
|
Serbijos mėgėjų Prva Liga Kragujevca
FK Budučnost Resnik
FK Sloboda Grbice
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
14:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Enkelis Popovičius
NK NA Libertas Dubrovnikas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
14:30
|
Serbijos mėgėjų Međuopštinska liga Dunav
FK Kumane
FK Polet Voluja
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
14:30
|
Serbijos mėgėjų Međuopštinska liga Dunav
FK Kumane
FK Polet Voluja
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
14:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Omladinac Lastovo
NK Faraon Trpanj
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
14:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Putnikovičius
NK Ponikve Pelješac
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
14:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Putnikovičius
NK Ponikve Pelješac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
14:30
|
Serbijos mėgėjų zona „Centras“
FK Mladost Batušinac
FK Bukovik Razanj
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
14:30
|
Serbijos mėgėjų Međuopštinska liga Dunav
FK Zemljoradnik Trnjane
FK Napredak Nabrdje
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Klakar
NK Slaven Trnjani
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Soko 1970 Orubica
NK Mladost Brđani
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Karlovac
NK Mrežnica Zvečaj
HNK Plaški
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Karlovac
NK Frankopan Brežani
NK Dobra Novigrad prie Dobri
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Vatrogasac Brezova
NK Mladost Belec
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Sloga Konjščina
NK Toplice Krapinske Toplice
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbijos mėgėjų Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Omladinac 1927 Opovo
FK Borac Pločica
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbijos mėgėjų Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Vojvodina Crepaja
OFK Kolonija Kovin
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Karlovac
NK Cetingradas
NK Vrlovka Kamanje
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbijos mėgėjų Medjuopštinska liga Sever
FK Jedinstvo Duboka
FK Partizan Glogovac
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Omladinac Dubrovčan
NK Matija Gubec Gornja Stubica
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Desinić
NK Rudaras Mihovljanas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Loboras
NK Đalski Gubaševo
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK BŠK Brezovac
NK Ivanska
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Viktorija Vojakovac
NK Podravec Torčec
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilo Velika Pisanica
HNK Rovišće
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilogora Kapela
NK Zdenka 91
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Lonja Lonjica
NK Rakovec
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Croatia Nova Kapela
NK Farkaš Farkaševac
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Pribić
NK Pušća
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Mladost Kraj Donji
NK BSK Brdovec
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Sisak
NK Gvozd
NK Zeleni Brijeg Sisak
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Sisak
HNK Petrovec
NK Mahovo
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Gora
NK Novakovec
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Lenkija mėgėjų IV. Warmińsko-Mazurska lyga
GKS Lenkija Ilovas
MLKS Znicz Biała Piska
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Slovakija 3. Lyga, Rytai
1. FK Svidník
TJ Tatran Oravské Veselé
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. FBiH lyga – Zapad
FK Rudaras Han Bila
NK Rudaras Kamengradas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Slovėnijos mėgėjų Pomurska nogometna lyga
NK Polana
NK Črenšovci
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Slovėnija Mėgėjų 1. MNL Murska Sobota
NK Dokležovje
ŠD Bogojina
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbijos mėgėjų 2. Južnobanatska lyga „Zapad“
FK Proleter Mramorak
FK Partizan Gaj
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbijos mėgėjų PFL Pančevo
FK Potporanj
FK Vulturul Grebenac
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbijos mėgėjų 2. Južnobanatska lyga „Istok“
FK Omladinac Zagajica
FK Polet Izbište
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbijos mėgėjų Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Jedinstvo Dubovac
FK Pobeda Samoš
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
NK Hajduk Sela
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Škotijos „Premier“ lygos moterys
Hamiltono akademinis WFC
Aberdyno LFC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Željezničar 1946 m
NK Podvinje
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Karlovac
NK Josipdol
NK Tuškani
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Slovėnija Mėgėjų 1. MNL Murska Sobota
NK Dokležovje
ŠD Bogojina
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbijos mėgėjų PFL Pančevo
FK Dolina Padina
FK Hajdučica
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbijos mėgėjų 2. Južnobanatska lyga „Zapad“
FK Proleter Mramorak
FK Partizan Gaj
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbijos mėgėjų PFL Pančevo
FK Potporanj
FK Vulturul Grebenac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbijos mėgėjų PFL Pančevo
FK Budučnost Alibunar
FK Spartak 1911 Debeljača
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbijos mėgėjų 2. Južnobanatska lyga „Istok“
FK Karaš Kuštilj
FK Partizan Uljma
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbijos mėgėjų 2. Južnobanatska lyga „Istok“
FK Banat Dupljaja
FK Ratar Kruščica
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbijos mėgėjų PFL Pančevo
FK Unirea Uzdin
FK Ševacas Kusičius
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbijos mėgėjų 2. Južnobanatska lyga „Zapad“
FK BSK Bavaništė
FK Omladinac Deliblato
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbijos mėgėjų Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Jedinstvo Dubovac
FK Pobeda Samoš
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
NK Hajduk Sela
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. Zagrebačka NL
NK Gavran 2003 m
NK Hrašće
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Škotijos „Premier“ lygos moterys
Hamiltono akademinis WFC
Aberdyno LFC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Portugalija mėgėjų AF Braga Pro-National
Santa Maria FC
Merelinense FC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Lonja Lonjica
NK Rakovec
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Croatia Nova Kapela
NK Farkaš Farkaševac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Mladost Obedišće
NK Zvekovac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Pribić
NK Pušća
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Mladost Kraj Donji
NK BSK Brdovec
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Viktorija Vojakovac
NK Podravec Torčec
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Sisak
NK Una-Mladost Hrvatska Dubica
NK PPG Rujevac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Sisak
NK Gvozd
NK Zeleni Brijeg Sisak
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Sisak
HNK Petrovec
NK Mahovo
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK BŠK Brezovac
NK Ivanska
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilo Velika Pisanica
HNK Rovišće
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilogora Kapela
NK Zdenka 91
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Kutina
NK Garičius Ilova
NK Šartovac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. Zagrebačka NL
NK Sloga-Gredelj
NK Ivanja Reka
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Hargita
AS Homorod Merești
ACS Unirea Cristoru Secuiesc
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Hargita
CS Bradul Zetea
CS Minerul Bălan
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Portugalijos mėgėjų AF Leiria I divizionas – Serie A
ACDR Almagreira
Džiaugsminga ir vieninga grupė
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Portugalijos mėgėjų AF Leiria I divizionas – Serie A
„Atlético Clube Avelarense“.
Lusitano Chão de Couce gimnazija
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Portugalijos Castelo Branco rajono mėgėjų taurė
GD Águias Moradal
ADRC Pedrogão de S. Pedro
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbijos mėgėjų Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Omladinac 1927 Opovo
FK Borac Pločica
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbijos mėgėjų Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Vojvodina Crepaja
OFK Kolonija Kovin
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Karlovac
NK Mrežnica Zvečaj
HNK Plaški
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Karlovac
NK Frankopan Brežani
NK Dobra Novigrad prie Dobri
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Sloga Konjščina
NK Toplice Krapinske Toplice
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Bacau
CS Faraoani
AFC Unirea Bacău
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Karlovac
NK Cetingradas
NK Vrlovka Kamanje
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbijos mėgėjų PFL Pančevo
FK Dolovo
FK Budučnost Banatski Brestovac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Željezničar 1946 m
NK Podvinje
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Karlovac
NK Josipdol
NK Tuškani
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Klakar
NK Slaven Trnjani
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Selna
NK Dubrava Zadubravlje
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Vatrogasac Grižići
NK Sloga Gromačnik
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Mladost Jakačina Mala
NK Gaj Zbjeg
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Soko 1970 Orubica
NK Mladost Brđani
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Stupnički Kuti
NK Roma Kali Sara
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Mladost Čajkovci
NK Omladinac Novi Grad
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbijos mėgėjų Medjuopštinska liga Sever
FK Jedinstvo Duboka
FK Partizan Glogovac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbijos mėgėjų Medjuopštinska liga Sever
FK Bratstvo Medjureč
FK Sloboda Šuljkovac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbijos mėgėjų Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
FK Omladinac Bunar
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilogora Kapela
NK Zdenka 91
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Hargita
AS Homorod Merești
ACS Unirea Cristoru Secuiesc
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
15:00
|
Vengrija Nyír-Wetland Megyei I. klasė mėgėjų
Nagykállói VSE
Nyíregyháza Spartacus II.
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
15:00
|
Serbijos mėgėjų PFL Pančevo
FK Potporanj
FK Vulturul Grebenac
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Hajdukas Hercegovac
NK Trnski Nova Rača
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK BŠK Brezovac
NK Ivanska
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
15:00
|
Lenkijos mėgėjų lyga Okręgowa – Siedlce
Sęp Żelechów
Promnik Gończyce
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
15:00
|
Portugalijos Castelo Branco rajono mėgėjų taurė
GD Águias Moradal
ADRC Pedrogão de S. Pedro
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Karlovac
NK Josipdol
NK Tuškani
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Sloga Konjščina
NK Toplice Krapinske Toplice
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
15:00
|
Slovakija 3. Lyga, Rytai
1. FK Svidník
TJ Tatran Oravské Veselé
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
15:00
|
Norvegijos 2 diviziono 2 grupė
Strindheimas
Junkerenas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Jedinstvo Sveti Križ Začretje
NK Klanjec
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
15:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. FBiH lyga – Zapad
FK Rudaras Han Bila
NK Rudaras Kamengradas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
15:00
|
Škotijos „Premier“ lygos moterys
Hamiltono akademinis WFC
Aberdyno LFC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
15:00
|
Turkijos TFF 1. Lig
Gençlerbirliği
„Giresunspor“
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
15:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. FBIH lyga – ąsotis
HNK Stolac
HNK Čapljina
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
15:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. FBIH lyga – Centar
NK Krivaja Zavidovići
NK Bosna Visoko
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Omladinac Dubrovčan
NK Matija Gubec Gornja Stubica
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Desinić
NK Rudaras Mihovljanas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
15:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. FBIH lyga – ąsotis
FK Turbina Jablanica
NK Troglav 1918 Livno
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
15:00
|
Norvegijos elitas
BK šansai
Fredrikstado FK
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. Zagrebačka NL
NK Gavran 2003 m
NK Hrašće
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
15:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. FBIH lyga – Centar
FK Baton Sarajevo
NK Ilijaš
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
15:00
|
Ukrainos „Premier“ lyga
"Шахтар" Doneckas
Chornomorets Odesa
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
15:00
|
Nigerijos profesionalų lyga
Rivers United
„Sporting Lagos FC“.
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
15:00
|
Vengrija Mėgėjų Pest Megye I. osztály
Vac VLSE
Örkény SE
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
15:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. FBIH lyga – ąsotis
HNK Brotnjo Čitluk
HNK Medjugorjė
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Valpovo
NK Hrvatski Sokol
NK Jadran Habjanovci
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Valpovo
NK Mladost Harkanovci
NK Gat
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Valpovo
NK Hrvatski Sokol
NK Jadran Habjanovci
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Valpovo
NK Mladost Harkanovci
NK Gat
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Ąsotis
NK Novaki Sveta Nedelja
NK Posavec
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Ąsotis
NK Novaki Sveta Nedelja
NK Posavec
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Ąsotis
NK Novaki Sveta Nedelja
NK Posavec
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgorija Ghioroc
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgorija Ghioroc
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Ganos Kintampo zona
Kintampo Marcus FC
Kintampo Super Eagles FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
15:00
|
Ganos GAED 3 skyrius – 1 zona
Adentos jaunimo sporto akademija
FC Afrikos panteros
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Vengrija mėgėjų GY-MS Megye I. klasė
Koronco Kssze
Mezoors Kse
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Vengrija mėgėjų GY-MS Megye I. klasė
Koronco Kssze
Mezoors Kse
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Portugalijos mėgėjų AF Leiria „LizSport“ garbės skyrius
Valeo Nazaré
GD Alvaiázere
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbija mėgėjų Opštinska liga Lučani
FK Radnički Turica
FK Gorušica Viča
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Portugalijos mėgėjų AF Leiria „LizSport“ garbės skyrius
Valeo Nazaré
GD Alvaiázere
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Portugalijos mėgėjų AF Leiria „LizSport“ garbės skyrius
SCL Marrazes
GD Nazariečiai
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbija mėgėjų Opštinska liga Lučani
FK Radnički Turica
FK Gorušica Viča
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Imsovac
NK Skok Skucani
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Polet Narta
NK Gordowa Veliki Grđevac
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
AFC Banatul Arad
CS Voința Mailat
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Torpedo Kuševac
NK Dračice Đakovo
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Omladinac Josipovac
NK Slavonac Tenja
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Omladinac Josipovac
NK Slavonac Tenja
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Osječko-baranjska
ŠNK Rataras Piškorevci
NK FEŠK Feričanci
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Omladinac Josipovac
NK Slavonac Tenja
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Radnik Josipovac
NK Olimpija Osijek
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
15:00
|
Ganos GAED 3 skyrius – 1 zona
FC Hospas
FC Young Mount
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Lenkija mėgėjų V. Liga – Wielkopolska
Piast Poniec
Kania Gostyń
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Lenkija mėgėjų V. Liga – Wielkopolska
Piast Poniec
Kania Gostyń
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Ąsotis
NK Sokol Sokolovac
NK Bršljanica
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
CS Viitorul Pereg
CS Gloria Secusigiu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Ąsotis
NK Sokol Sokolovac
NK Bršljanica
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Ąsotis
NK Radnički Veliko Vukovje
NK Polet Uljanik
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Ąsotis
NK Ilova Tomašica
NK Junak Veliki Pašijan
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbija MFL Sombor mėgėjų – 1. razred
FK Radnički Sombor
FK Borac Bački Gračac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbija mėgėjų Opštinska liga Lučani
FK Vrelo Gornja Kravarica
FK Voćar Kotraža
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Ąsotis
NK Donja Kupčina
NK Brcko Božjakovina
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Ąsotis
NK Donja Kupčina
NK Brcko Božjakovina
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Udarnik Zablatje
NK Rudaras Botinovecas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Udarnik Zablatje
NK Rudaras Botinovecas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
CS Aluniș
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
CS Aluniș
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Horia
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Zagrebačka – Ąsotis
NK Buna
NK Vatrogasac Kobilić
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Horia
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Horia
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
CS Team United Sanpaul
CS Olimpia Bujac
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Moela Umag
NK Grožnjan-Oprtalj
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Galebas Juricani
NK Marušići
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Moela Umag
NK Grožnjan-Oprtalj
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Estija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Saue JK
Paide Linnameeskond III
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
15:00
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Istarska
NK Višnjan 1957 m
NK Peroj
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbija MFL Sombor mėgėjų – 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Jedinstvo Stanišić
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbija MFL Sombor mėgėjų – 2. razred
FK Dunav Bački Monoštor
FK Panonija Lalić
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbija MFL Sombor mėgėjų – 2. razred
FK Telečka
FK Jedinstvo Ribarevo
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbija MFL Sombor mėgėjų – 2. razred
FK Dinamo Sonta
FK Sport Bezdan
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbija MFL Sombor mėgėjų – 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Jedinstvo Stanišić
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbija MFL Sombor mėgėjų – 2. razred
FK Dunav Bački Monoštor
FK Panonija Lalić
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbija MFL Sombor mėgėjų – 2. razred
FK Telečka
FK Jedinstvo Ribarevo
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Serbija MFL Sombor mėgėjų – 2. razred
FK Dinamo Sonta
FK Sport Bezdan
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Arad
CS Șoimii Livada
CS Șofronea
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Lenkija mėgėjų IV. Lyga – Swiętokrzyska
AKS 1947 Busko-Zdrój
KS etmonas Włoszczowa
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:00
|
Lenkija mėgėjų IV. Lyga – Swiętokrzyska
AKS 1947 Busko-Zdrój
KS etmonas Włoszczowa
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:10
|
Škotijos „Premier“ lygos moterys
Glazgo miesto LFC
Hibernian WFC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
NK Tompojevci
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Budučnost Šiškovci
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Vukovar
HNK Radnički Vukovar
NK Petrovci
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Rječina Dražice
NK Grbci 2000 Rijeka
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Županja
NK Jadran Gunja
NK Srijemacas Strošinci
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Budučnost Šiškovci
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
NK Tompojevci
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Vihor Baška
NK Lošinj
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Rječina Dražice
NK Grbci 2000 Rijeka
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Đakovo
NK Šokadija Strizivojna
NK Budučnost Gorjani
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Županja
NK Jadran Gunja
NK Srijemacas Strošinci
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Rječina Dražice
NK Grbci 2000 Rijeka
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Županja
NK Jadran Gunja
NK Srijemacas Strošinci
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Vukovar
HNK Radnički Vukovar
NK Petrovci
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Đakovo
NK Slavonija Budrovci
NK Dinamo Trnava
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Risnjak Lokve
NK Željezničar Moravice
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Beli Manastir
NK Ribaras Kopačevo
NK Petlovac
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Vrbanja
NK Posavac Posavski Podgajci
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Baranjska liga
NK Mladost Čeminac
NK Graničar Torjanci
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Baranjska liga
NK Davor Branjina
NK Kroatija Branjin Vrh
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Baranjska liga
NK Luč
NK Zmaj Zmajevac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Stari Grad Rijeka
NK Mrkopalj
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Baranjska liga
NK Mladost Čeminac
NK Graničar Torjanci
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Baranjska liga
NK Davor Branjina
NK Kroatija Branjin Vrh
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Baranjska liga
ŠNK Grozd Kotlina
NK Radnički Mirkovac
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 3. ŽNL Baranjska liga
NK Mladost Čeminac
NK Graničar Torjanci
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Negoslavci
HNK Fruškogorac Ilok
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Negoslavci
HNK Fruškogorac Ilok
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Goranka Ravna Gora
NK Polet Skrad
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Goranka Ravna Gora
NK Polet Skrad
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Slavonac Komletinci
NK Mladost Vođinci
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Nosteria Nuštar
HNK Mitnica Vukovar
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
15:30
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Nosteria Nuštar
HNK Mitnica Vukovar
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
15:45
|
Kroatija Mėgėjų 1. ŽNL Požeško-slavonska
NK Omladinac Čaglin
NK Slaven Gradac
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
16:00
|
Portugalijos mėgėjų AF Setubal II divizionas
FC Barreirense B
ACRUT Zambujalense
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
16:00
|
Portugalijos mėgėjų AF Setubal II divizionas
GD Sesimbra
Estrela Šv. Andrė
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
16:00
|
Ispanijos mėgėjų 1-asis mėgėjų provincijos skyrius, Primera – Zamora
CD Inter Los Valles
Lenktynių klubas Benavente
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
16:00
|
Estija Meistriliiga Women
JK Tabasalu
Tartu Tammeka moterys
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
16:00
|
Portugalijos AF Lisabonos I divizionas
URD padangos
Malveiroje
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
16:00
|
Portugalijos AF Aveiro I diviziono pietinė zona
LAAC
CCR Valega
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
16:00
|
Ispanijos mėgėjų 1-asis mėgėjų provincijos skyrius, Primera – Zamora
CD Inter Los Valles
Lenktynių klubas Benavente
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
16:00
|
Portugalijos AF Vila Real garbės skyrius – A serija
GD Cerva
FC Fontelas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
16:00
|
Egipto „Premier“ lyga
Smouha
Zamalek SC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
16:00
|
Estija Meistriliiga Women
JK Tabasalu
Tartu Tammeka moterys
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
16:00
|
Ispanijos „Tercera Federación“ mėgėjų 3 grupė
SD Solares Medio Cudeyo
UC kortelės
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
16:00
|
Portugalijos Portugalijos čempionatas
Vitoria de Setubal
SC Lusitânia
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
16:00
|
Ispanijos „Tercera Federación“ mėgėjų 18 grupė
AD San Clemente
„Atlético Tomelloso“.
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
16:00
|
Turkijos Super Lig
Gaziantep FK
Hatayspor
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
16:00
|
Ispanijos „Tercera Federación“ mėgėjų 13 grupė
CD Plus Ultra
Real Murcia B
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
16:30
|
Ispanijos „Tercera Federación“ mėgėjų 2 grupė
Real Titanico FC
„Condal“ klubas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
16:45
|
Jungtinių Arabų Emyratų JAE Pro lyga
Al Jazeera
baniyas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
17:00
|
Danijos 1 divizija
AaB
Hobro
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
17:00
|
JAV nacionalinė moterų futbolo lyga
Hiustono Dašas
Kanzas Sičio srovė
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
17:15
|
Kuveitas Kuveito lyga
Kazma SC
Al Jahra
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
17:15
|
Norvegijos elitas
Viking FK
Tromsė IL
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
17:30
|
Vokietija 3. Liga
„FC Ingolstadt 04“
SV Waldhof Mannheim
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
17:55
|
Lenkija mėgėjų V. Liga – Wielkopolska
Pšemislovas Poznanė
GKS Dopiewo
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
18:00
|
Brazilija Brasileiro Série A, Moterys
„Red Bull Bragantino“.
„Real Brazilia FC“.
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
18:30
|
Argentinos mėgėjų Liga Rosarina de Fútbol, A divizionas
„Atlético Alianza Sport“ klubas
Centrinė Kordoba de Rosario B
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
18:30
|
Argentinos mėgėjų Liga Rosarina de Fútbol, A divizionas
„Atlético San Telmo“ klubas
Vaikų sporto grupė Unión Rosario
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
18:30
|
Argentinos mėgėjų Liga Rosarina de Fútbol, B divizionas
„Club Deportivo“ ir „Social Lux“.
Sporto ir poilsio asociacija BANCO
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
18:30
|
Argentinos mėgėjų Liga Rosarina de Fútbol, B divizionas
„Atlético Fisherton“ klubas
Leones de Rosario FC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
18:30
|
Argentinos mėgėjų lyga Rosarina de Fútbol, C divizionas
Sportinio poilsio klubas Birželio 14 d
Jorgito Juniors Futbol Club
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
18:30
|
Argentinos mėgėjų lyga Rosarina de Fútbol, C divizionas
Asociación Civil Sarmiento Fútbol Club
Botafogo sporto grupė
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
18:30
|
Argentinos mėgėjų lyga Rosarina de Fútbol, C divizionas
Asociación Civil Club María Reina
Sportinio poilsio klubas Birželio 14 d
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
18:30
|
Argentinos mėgėjų lyga Rosarina de Fútbol, C divizionas
Jorgito Juniors Futbol Club
„Atlético Sparta“ klubas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
18:30
|
Argentinos mėgėjų lyga Rosarina de Fútbol, C divizionas
Olimpijos futbolo mokykla
Polideportivo užmiesčio klubas San Chosė
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
18:30
|
Argentinos mėgėjų lyga Rosarina de Fútbol, C divizionas
Polideportivo užmiesčio klubas San Chosė
Asociación Civil Club María Reina
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
18:30
|
Argentinos mėgėjų lyga Rosarina de Fútbol, C divizionas
„Atlético Sparta“ klubas
Gran Rosario klubas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
18:30
|
Argentinos mėgėjų lyga Rosarina de Fútbol, C divizionas
Jorgito Juniors Futbol Club
„Atlético Sparta“ klubas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
18:30
|
Argentinos mėgėjų lyga Rosarina de Fútbol, C divizionas
Olimpijos futbolo mokykla
Polideportivo užmiesčio klubas San Chosė
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
18:30
|
Argentinos mėgėjų lyga Rosarina de Fútbol, C divizionas
Polideportivo užmiesčio klubas San Chosė
Asociación Civil Club María Reina
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
18:30
|
Argentinos mėgėjų lyga Rosarina de Fútbol, C divizionas
„Atlético Sparta“ klubas
Gran Rosario klubas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
18:30
|
Brazilijos mėgėjų Super Copa Noroeste – A grupė
EC Italva
Portiuncula EC
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
18:30
|
Argentinos mėgėjų lyga Rosarina de Fútbol, C divizionas
Olimpijos futbolo mokykla
Polideportivo užmiesčio klubas San Chosė
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
18:30
|
Argentina Primera C Metropolitana
Deportivo Muñiz
Centrinė Kordoba de Rosario
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
18:30
|
Ispanijos Liga F
Madrido CFF
Madrido „Real“ moterys
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
19:00
|
Guadeloupe Regionale 3 – A baseinas
JTR
Aljansas FC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
19:00
|
JAV MLS Next Pro
Toronto FC II
Kolumbo įgula 2
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
19:00
|
JAV MLS Next Pro
Filadelfijos sąjunga II
Huntsville City FC
|
Abi komandos įmuš
|
05/05
19:00
|
Argentinos generolas mėgėjas Roca – pirmasis divizionas
SC Nelsonas Tomas Page
CA Nicolás Bruzone
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
19:00
|
JAV MLS Next Pro
Toronto FC II
Kolumbo įgula 2
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
19:00
|
Brazilija Brazilijos Serie A
Grêmio
Criciúma
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
19:30
|
Brazilija Brazilijos C serija
Figueirense
aparecida
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
20:00
|
Argentinos mėgėjų lygos regiono futbolo del sur - Corral de Bustos
CSD Newbery ir Everton
AMC Atlético Guatimozín
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
20:00
|
Gvadelupa Guadeloupe Régionale 2 – A baseinas
KAIP drakonas
Lenktynių klubas Basse-Terre
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
20:00
|
Gvadelupa Guadeloupe Régionale 2 – A baseinas
AC Saint-Robert
LUNAR
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
20:00
|
Gvadelupa Guadeloupe Régionale 2 – A baseinas
JS Senieji gyventojai
CS Capesterrien
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
20:00
|
Arubos garbės skyrius
„SV Atletico Santa Fe“.
Jong Aruba
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
21:00
|
Čilės „Primera“ skyrius, moterys
Kobresalis
Palestinietis
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
21:00
|
Argentinos „Primera“ divizionas, moterys
"Boca Juniors"
Lenktynių klubas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
21:30
|
Bahamų BFA vyresniųjų lyga
Baha Juniors
Westside Renegades
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
21:30
|
Bahamų BFA vyresniųjų lyga
Baha Juniors
Westside Renegades
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
22:00
|
Arubos garbės skyrius
SV Atlantico Deportivo
SC United
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/05
22:00
|
Arubos garbės skyrius
SV Atlantico Deportivo
SC United
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
22:00
|
Kolumbijos moterų lyga
Nepriklausomas Medeljinas
CD Cortuluá
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
22:00
|
Dominikos Respublika „Liga Dominicana de Fútbol“.
Atlético Vega Real FC
Mocha FC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/05
22:00
|
Dominikos Respublika „Liga Dominicana de Fútbol“.
Atlético Vega Real FC
Mocha FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
23:00
|
Kosta Rikos „Primera“ skyrius, Clausura
Liberijos savivaldybė
Graikijos savivaldybė
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/05
23:00
|
Kosta Rikos „Primera“ skyrius, moterys
CCdr Perezas Zeledonas
Mėlynasis cunamis FF
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/06
00:00
|
JAV nacionalinė moterų futbolo lyga
Bay FC
Čikagos Raudonosios žvaigždės
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/06
04:00
|
Japonijos Nadeshiko lyga, 1 skyrius, moterys
NGU Nagoya FC
Iga FC Kunoichi
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/06
05:00
|
Japonijos J3 lyga
Tegevajaro Miyazaki
AC Nagano partneris
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/06
05:00
|
Japonijos J3 lyga
Tegevajaro Miyazaki
AC Nagano partneris
|
Abi komandos įmuš
|
05/06
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Vaslui
FC 2007 Gârceni
Speranţa Drânceni
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/06
08:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 4 Vaslui
FC 2007 Gârceni
Speranţa Drânceni
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/06
09:00
|
Nigerijos NLO 1 lygos lyga – Akure Center
„Hope Of Glory Fc
Ibom Youth FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/06
10:30
|
Australija NPL 2, Viktorija
Brunswick City SC
Preston Lions FC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/06
10:30
|
Australija NPL 2, Viktorija
Brunswick City SC
Preston Lions FC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/06
10:30
|
Australija NPL 2, Viktorija
Brunswick City SC
Preston Lions FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/06
10:30
|
Australija NPL, Viktorija
Oakleigh patrankos
Moreland City FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/06
11:00
|
Tanzanijos „Premier“ lyga
Ihefu FC
Namungo FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/06
11:00
|
Italija Campionato Spring 1
Empoli U19
Sassuolo U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/06
12:00
|
Anglijos mėgėjų profesionalų tobulėjimo lyga
Sheffield United U21
Crewe Alexandra U21
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/06
12:30
|
Azerbaidžano İkinci liqa
Kür-Araz FK
Sheki City FK
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/06
14:05
|
Jungtinių Arabų Emyratų JAE Pro lyga
Al Bataeh
Al Wasl
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/06
14:05
|
Jungtinių Arabų Emyratų JAE Pro lyga
Al Bataeh
Al Wasl
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/06
14:05
|
Jungtinių Arabų Emyratų JAE Pro lyga
Al Bataeh
Al Wasl
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/06
15:00
|
Azerbaidžano Misli Premier lyga
Səbail FK
Gabala FK
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/06
16:00
|
Kuveitas Kuveito lyga
Al Fehaheelis
al-kuveitas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/06
16:00
|
Norvegijos 2 diviziono 1 grupė
Flekkerøy
Viking FK II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/06
16:00
|
Norvegijos 2 diviziono 1 grupė
Flekkerøy
Viking FK II
|
Abi komandos įmuš
|
05/06
16:00
|
Italija Serie A
Salernitana
"Atalanta"
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/06
16:00
|
Estija Esiliiga
FCI Levadia Talino U21
JK Tallinna Kalev U21
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/06
16:00
|
Kuveitas Kuveito lyga
Al Fehaheelis
al-kuveitas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/06
16:00
|
Kroatijos mėgėjų Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Croatia Bogdanovci – Veterani
HNK Fruškogorac Ilok – veteranai
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/06
16:00
|
Kroatijos mėgėjų Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Croatia Bogdanovci – Veterani
HNK Fruškogorac Ilok – veteranai
|
Abi komandos įmuš
|
05/06
16:00
|
Kroatijos mėgėjų Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Šokadija Babina Greda – Veterani
NK Slavonac Komletinci – veteranai
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/06
16:00
|
Kroatijos mėgėjų Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Šokadija Babina Greda – Veterani
NK Slavonac Komletinci – veteranai
|
Abi komandos įmuš
|
05/06
16:00
|
Kroatijos mėgėjų Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Slavonac Gradište – veteranai
NK Dilj Vinkovci – veteranai
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/06
16:00
|
Kroatijos mėgėjų Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Slavonac Gradište – veteranai
NK Dilj Vinkovci – veteranai
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/06
16:00
|
Kroatijos mėgėjų Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Slavonac Gradište – veteranai
NK Dilj Vinkovci – veteranai
|
Abi komandos įmuš
|
05/06
16:00
|
Kroatijos mėgėjų Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Otok – veteranai
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/06
16:00
|
Kroatijos mėgėjų Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Otok – veteranai
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/06
16:00
|
Kroatijos mėgėjų Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Otok – veteranai
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
|
Abi komandos įmuš
|
05/06
16:00
|
Kroatijos mėgėjų Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hrvatski Sokol Mirkovci – Veterani
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/06
16:00
|
Kroatijos mėgėjų Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hrvatski Sokol Mirkovci – Veterani
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
|
Abi komandos įmuš
|
05/06
16:00
|
Kroatijos mėgėjų Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Vinkovci – veteranai
Vukovarskio veteranai
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/06
16:00
|
Kroatijos mėgėjų Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Vinkovci – veteranai
Vukovarskio veteranai
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/06
16:00
|
Kroatijos mėgėjų Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Vinkovci – veteranai
Vukovarskio veteranai
|
Abi komandos įmuš
|
05/06
16:45
|
Jungtinių Arabų Emyratų JAE Pro lyga
Shabab Al-Ahli Dubajus
Al Sharjah
|
Abi komandos įmuš
|
05/06
17:00
|
Vokietija mėgėjų Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Dudenhofenas
Eintrachtas Trieras
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/06
17:30
|
Izraelio „Premier“ lyga
Beitar Jeruzalė
Ašdodas SC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/06
23:00
|
Arubos garbės skyrius
SV Caiquetio
CD Rooi Afo
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/07
00:00
|
Brazilija Brasileiro Série A, Moterys
Amerika Mineiro
Flamengo
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/07
01:00
|
Arubos garbės skyrius
SV Sportboys Aruba
„SV Independiente Caravel Angochi“.
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/07
01:00
|
Arubos garbės skyrius
SV Sportboys Aruba
„SV Independiente Caravel Angochi“.
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/07
09:00
|
Nigerijos NLO 1 lygos lyga – Akure Center
Ojodu City Fc
Buruj Fc
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/07
09:00
|
Nigerijos NLO 1 lygos lyga – Akure Center
Ojodu City Fc
Buruj Fc
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/07
09:00
|
Nigerijos NLO 1 lygos lyga – Akure Center
Ojodu City Fc
Buruj Fc
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/07
12:00
|
Azerbaidžano İkinci liqa
Şəfa FK
Şahdağ Qusar FK
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/07
12:00
|
Azerbaidžano İkinci liqa
Şəfa FK
Şahdağ Qusar FK
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/07
12:00
|
Anglijos mėgėjų profesionalų tobulėjimo lyga
Queens Park Rangers U21
Barnsley U21
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/07
12:00
|
Slovakija U19
FK Petržalka U19
MFK Ružomberok U19
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/07
12:00
|
Anglijos mėgėjų profesionalų tobulėjimo lyga
Peterborough United U21
Coventry City U21
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/07
12:00
|
Anglijos mėgėjų profesionalų tobulėjimo lyga
Queens Park Rangers U21
Barnsley U21
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/07
12:00
|
Slovakija U19
FK Petržalka U19
MFK Ružomberok U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/07
14:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Hargita
ACS Sandomic
AS Piliske Tuşnad Sat
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/07
14:05
|
Jungtinių Arabų Emyratų JAE Pro lyga
Khoras Fakkanas
Al-Ainas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/07
14:05
|
Jungtinių Arabų Emyratų JAE Pro lyga
Khoras Fakkanas
Al-Ainas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/07
14:05
|
Jungtinių Arabų Emyratų JAE Pro lyga
Khoras Fakkanas
Al-Ainas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/07
14:35
|
Kuveitas Kuveito lyga
Al-Nasras Kuveitas
Al-Arabi Kuveitas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/07
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
Voința Bosia
Poiana Popești
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/07
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Iasi
Voința Bosia
Poiana Popești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/07
16:00
|
Izraelio nacionalinė lyga
Bnei Yehuda Tel Avivas
„Maccabi Yafo Kabilyo“.
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/07
16:00
|
Izraelio nacionalinė lyga
Bnei Yehuda Tel Avivas
„Maccabi Yafo Kabilyo“.
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/07
16:00
|
Lietuvos LFF taurė
BE1 Nfa
Ekranas Panevėžys
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/07
16:45
|
Jungtinių Arabų Emyratų JAE Pro lyga
Al Wahda FC
Al-Nasr Dubajus
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/07
17:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
Brėmeno SV „Werder II“.
FC Oberneuland
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/07
17:00
|
Vokietijos mėgėjų Brėmeno lyga
Brėmeno SV „Werder II“.
FC Oberneuland
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/07
17:50
|
Saudo Arabijos 1 skyrius
Džidos klubas
Al-Faisaly
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/07
17:50
|
Saudo Arabijos 1 skyrius
Džidos klubas
Al-Faisaly
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/07
18:00
|
Anglijos mėgėjų profesionalų tobulėjimo lyga
Colchester United U21
Watford U21
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/07
18:00
|
Anglijos mėgėjų profesionalų tobulėjimo lyga
Colchester United U21
Watford U21
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/08
00:00
|
Arubos garbės skyrius
SV La Fama Savaneta
SV Real Koyari
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/08
00:00
|
Arubos garbės skyrius
SV La Fama Savaneta
SV Real Koyari
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/08
07:00
|
Slovakija 1. Liga, Moterys
Trnavos „Spartak“.
MFK Ružomberok
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/08
07:00
|
Naujosios Zelandijos nacionalinė lyga
Velingtono fenikso rezervatas
Island Bay United
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/08
09:00
|
Kazachstano Kazachstano taurė
FC Ordabasy
FK Aktobė
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/08
10:30
|
Australijos NPL, Kvinslandas
Gold Coast United
Moreton City Excelsior FC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/08
10:30
|
Australijos Viktorijos Premier lyga, moterys
Prestono liūtai
Pietų Melburno FC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/08
11:00
|
Azerbaidžano pirmasis divizionas
Irevanas
Difai Agsu
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/08
11:00
|
Nigerijos NLO 1 lygos lyga – Akure Center
Iganmu futbolo klubas
Lekki United futbolo klubas
|
Abi komandos įmuš
|
05/08
11:00
|
Nigerijos NLO 1 lygos lyga – Akure Center
Iganmu futbolo klubas
Lekki United futbolo klubas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/08
12:00
|
Danija mėgėjų Danmarksserien
AB „Tårnby“.
B 1908
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/08
12:00
|
Armėnijos pirmoji lyga
Onor
FC Ararat II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/08
12:30
|
Čekijos U19 1-asis divizionas
MFK Frydekas Mistekas U19
MFK Karviná U19
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/08
14:00
|
Albanija Kategorija ir Pare
KF Luz i Vogël 2008 m
KF Vora
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/08
14:30
|
Serbijos mėgėjų Šumadijska Okružna Liga
FK Mladi Rudaras Bukovikas
Omladinakas Donja Rača
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/08
14:30
|
Čekijos divizionas E
TJ Slovanas Bzenecas
FC Vsetinas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/08
14:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Caras Severin
AS Viitorul Vărădia 2023 m
AS Croatia Clocotici
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/08
14:30
|
Egipto antrasis divizionas
Makadi FC
Nogoom FC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/08
14:30
|
Egipto antrasis divizionas
Ponas El-Makkasa
Dickernis SC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/08
14:30
|
Prancūzijos 1 divizionas, moterys
EA Guingamp
Havras AC
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/08
14:30
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Caras Severin
AS Viitorul Vărădia 2023 m
AS Croatia Clocotici
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/08
14:30
|
Prancūzijos 1 divizionas, moterys
FC Fleury 91
Monpeljė HSC
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/08
14:30
|
Egipto antrasis divizionas
Ponas El-Makkasa
Dickernis SC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/08
14:30
|
Prancūzijos 1 divizionas, moterys
Paryžiaus FC
Dijono FCO
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/08
14:30
|
Serbijos mėgėjų Zaječarska Okružna lyga
FK Graničar Veliki Izvor
FK Midžor Kalna
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/08
14:30
|
Serbijos mėgėjų Zaječarska Okružna lyga
FK Osnić
FK BSK Bogovina
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/08
14:30
|
Serbijos mėgėjų Zaječarska Okružna lyga
FK Graničar Veliki Izvor
FK Midžor Kalna
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/08
15:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. FBiH lyga – Zapad
NK Brnjaci
NK Vitez
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/08
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Brasov
SC Branas
ACS Prejmer
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/08
15:00
|
Rumunijos Liga III Serie 3
Dunărea Călărași
FC Agricola Borcea
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/08
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Brasov
ACS Vulcan 2008 II
ACSM Codlea II
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/08
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Brasov
ACS Hâlchiu
ACS Colțea 1920 Brasov II
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/08
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Constanta
AS Progresul Osmancea
AS Constructorul Topaisar
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/08
15:00
|
Serbijos mėgėjų Medjuopštinska liga Sever
FK Partizan Glogovac
FK Vinorača
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/08
15:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. FBIH lyga – Centar
NK Nemila
FK Baton Sarajevo
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/08
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Brasov
SC Branas
ACS Prejmer
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/08
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Brasov
ACS Vulcan 2008 II
ACSM Codlea II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/08
15:00
|
Rumunijos Liga III Serie 2
AS Voința Limpeziș
ACS Viitorul Șuțești
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/08
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Brasov
ACS Hâlchiu
ACS Colțea 1920 Brasov II
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/08
15:00
|
Serbijos mėgėjų Medjuopštinska liga Sever
OFK Dragoševac
GFK Strelište Jagodina
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/08
15:00
|
Serbijos mėgėjų Medjuopštinska liga Sever
FK Jedinstvo Duboka
FK Osaonica Bagrdan
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/08
15:00
|
Serbijos mėgėjų Medjuopštinska liga Sever
FK Partizan Glogovac
FK Vinorača
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/08
15:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. FBIH lyga – Centar
NK Nemila
FK Baton Sarajevo
|
Abi komandos įmuš
|
05/08
15:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. FBIH lyga – ąsotis
HNK Čapljina
FK Turbina Jablanica
|
Abi komandos įmuš
|
05/08
15:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. FBiH lyga – Zapad
NK Brnjaci
NK Vitez
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/08
15:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. FBIH lyga – Centar
NK Bosna Visoko
FK Mošćanica Sarajevo
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/08
15:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. FBIH lyga – ąsotis
HNK Kruševo
NK Ljubuški
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/08
15:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. FBIH lyga – ąsotis
NK Troglav 1918 Livno
HNK Brotnjo Čitluk
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/08
15:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. FBIH lyga – ąsotis
HNK Čapljina
FK Turbina Jablanica
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/08
15:00
|
Bosnija ir Hercegovina mėgėjų 2. FBIH lyga – ąsotis
HNK Medjugorjė
NK Kamešnica Podhum
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/08
15:00
|
Graikija Mėgėjų A2 EPS Ilias
Digenis Charias AC
AO Makrision
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/08
15:00
|
Graikija Mėgėjų A2 EPS Ilias
Digenis Charias AC
AO Makrision
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/08
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/08
15:00
|
Rumunijos mėgėjų lyga 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/08
15:30
|
Kroatija mėgėjų 4. NL Središte Zagreb – Podskupina A
NK Mladost Zabok
NK Zagrebas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/08
16:00
|
Bulgarijos „Chetvarta“ mėgėjų lyga – „OG Sofia“.
FC Nadežda Dobroslavtsi
Filipovtsi FC Zenit
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/08
17:00
|
Brazilija U20 Brazilijos čempionatas
San Paulo U20
Palmeiras U20
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/08
17:00
|
Švedija Ettan, Norra
AFC Eskilstuna
FC Stockholm International
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/08
17:00
|
Švedija Ettan, Norra
AFC Eskilstuna
FC Stockholm International
|
Abi komandos įmuš
|
05/08
17:00
|
Vokietija mėgėjų Šlėzvigo-Holšteino lyga
TSB Flensburgas
PSV Neumunster
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/08
17:00
|
Švedija Ettan, Norra
FBK Karlstad
United IK Nordic
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/08
17:00
|
Brazilija U20 Brazilijos čempionatas
San Paulo U20
Palmeiras U20
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/08
17:00
|
Danija mėgėjų Danmarksserien
Nørresundby BK
Aarhus Fremad 2
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/08
17:00
|
Vokietijos mėgėjų Badeno Viurtembergo Oberliga
SV Oberachern
Offenburger FV
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/08
17:00
|
Vokietijos mėgėjų Verbandsliga Hessen Nord
SG Bronzelis
CSC 03 Kaselis
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/08
17:30
|
Turkija Türkiye Kupası
Fatihas Karagümrükas
Trabzonspor
|
Abi komandos įmuš
|
05/08
17:30
|
Pietų Afrikos čempionatas
Orlando piratai
„Chippa United“
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/08
17:30
|
Estija Eesti Karikas
Talino „FCI Levadia“.
Viimsi JK
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/08
18:00
|
Islandija Urvalsdeild, Moterys
Breiðablik Kópavogur
Stjarnanas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/08
18:00
|
Islandija Urvalsdeild, Moterys
Keflavik moterys
Valur Reikjavikas
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/08
18:00
|
Šveicarija mėgėjų 2. Liga OFV
FC Montlingen
Altstetten
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/08
18:00
|
Islandija Urvalsdeild, Moterys
Keflavik moterys
Valur Reikjavikas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/08
18:00
|
Islandija Urvalsdeild, Moterys
Breiðablik Kópavogur
Stjarnanas
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/08
18:00
|
Šveicarija mėgėjų 2. Liga OFV
FC Montlingen
Altstetten
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/08
18:00
|
Šveicarija mėgėjų 2. Liga OFV
FC Montlingen
Altstetten
|
Abi komandos įmuš
|
05/08
18:00
|
Islandija Urvalsdeild, Moterys
FH Hafnarfjörður Moterys
Thróttur Reikjavikas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/08
18:00
|
Islandija Urvalsdeild, Moterys
Breiðablik Kópavogur
Stjarnanas
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/08
18:00
|
Švedija Ettan, Norra
Örebro Syrianska BK
Sollentuna FF
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/08
18:00
|
Brazilijos U20 Catarinense
Brukas U20
Araquari U20 Nation
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/08
18:00
|
Brazilijos U20 Catarinense
Brukas U20
Araquari U20 Nation
|
Abi komandos įmuš
|
05/08
18:30
|
Brazilijos mėgėjų U17 Cearense
San Gerardo EC U17
Ceará U17
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/08
18:30
|
Brazilijos mėgėjų U17 Cearense
San Gerardo EC U17
Ceará U17
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/08
19:00
|
Gibraltaro futbolo lyga
FC Bruno's Magpies
Mančesteris 62
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/08
21:00
|
Čilės „Primera“ skyrius, moterys
Ikikės sportas
Antofagasta
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/08
23:00
|
JAV MLS Next Pro
Orlando miestas B
Niujorko „Red Bulls II“.
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/08
23:30
|
JAV MLS Next Pro
„Crown Legacy FC“.
Naujosios Anglijos revoliucija II
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/08
23:30
|
JAV MLS Next Pro
Atlanta United 2
„Carolina Core FC“.
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/09
02:00
|
Pietų Amerika CONMEBOL Libertadores
milijonieriai
Bolivaras
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/09
02:00
|
Pietų Amerika CONMEBOL Libertadores
milijonieriai
Bolivaras
|
Abi komandos įmuš
|
05/09
02:00
|
JAV nacionalinė moterų futbolo lyga
Reign F.C.
Kanzas Sičio srovė
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/09
02:00
|
Pietų Amerika CONMEBOL Libertadores
milijonieriai
Bolivaras
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/09
12:00
|
Švedija Ettan, Norra
Friska Viljor FC
Assyriska FF
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/09
12:00
|
Anglijos mėgėjų profesionalų tobulėjimo lyga
Wigan Athletic U21
Crewe Alexandra U21
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/09
12:00
|
Švedijos 2 divizionas, Norra Götaland
Säffle SK
IK Kongahälla
|
Daugiau nei 1.5 įvarčio
|
05/09
12:00
|
Švedija Ettan, Norra
Friska Viljor FC
Assyriska FF
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/09
12:00
|
Švedijos 2 divizionas, Norra Götaland
Ahlafors IF
IFK Kumla FK
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/09
12:00
|
Švedijos 2 divizionas, Norra Götaland
IFK Skovde FK
Motala AIF FK
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/09
12:00
|
Anglijos mėgėjų profesionalų tobulėjimo lyga
Wigan Athletic U21
Crewe Alexandra U21
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/09
13:00
|
Švedija Damallsvenskan
JEI Brommapojkarna
Piteå IF
|
Daugiau nei 2.5 įvarčio
|
05/09
13:00
|
Graikija Betsson Super League 2
Ilioupolis
Kalamata FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|
05/09
13:00
|
Graikija Betsson Super League 2
Atėnų Kallithea FC
Chanijos FC
|
Daugiau nei 0.5 įvarčio – pirmojo kėlinio įvarčiai
|