????Tiesioginis šaltinis iš LEAGUELANE.com. Norėdami gauti kasdienių pelningų patarimų, apsilankykite jų nuorodoje PREMIUM PROGNOZĖS.

UEFA Čempionų lyga 2024/21
Data: 3 m. lapkričio 2024 d., antradienis
Pradžia 20:00 JK / 21:00 CET
Vieta: Red Bull Arena (Zalcburgas).

Miuncheno „Bayern“ išvyko į Zalcburgą, siekdama pratęsti UEFA Čempionų lygos pergalių seriją iki 14 rungtynių.

Praėjusią savaitę bavarai nerimavo dėl „Lokomotiv“, tačiau akimirka, kai Joshua Kimmicho kojos sužibo, iškovojo jiems taip reikalingą pergalę 2:1 ir iškėlė į lentelės viršų.

Hanso Dieterio Flicko vadovaujama komanda jau iškovojo 13 pergalių Čempionų lygoje, kai pirmąją rungtynių dieną 4:0 įveikė Madrido „Atlético“.

Kita vertus, Zalcburgui nepasisekė pralaimėti Madrido „Atlético“ 2:3 ir vienu metu atrodė geriau nei ispanas. Tačiau João Félixas buvo tas žaidėjas, kuris atlaikė audrą ir antrajame kėlinyje pataikė du kartus, kad panaikintų austrus.

Jesse'o Marscho vadovaujama komanda išlieka nuolatine atakų grėsme, tačiau linkusi praleisti daug įvarčių. Štai kodėl jie negali įveikti komandų su kokybiškais žaidėjais. Antradienio rungtynes ​​jie pradės lentelės apačioje su 1 tašku iš 2 rungtynių.

„Salzburg“ – Miuncheno „Bayern“ – viena kita

Tai bus pirmasis abiejų komandų susitikimas akis į akį.

Tačiau Zalcburgas turi patirties žaisdamas su Vokietijos Bundeslygos komandomis, praėjusio sezono paskutinėje 32-oje Europos lygoje, tačiau pralaimėjo bendru rezultatu 3:6, namuose 2:2 ir išvykoje 1:4.

Iš viso buvo sužaista 14 susitikimų, o komandos sąskaitoje – 5 pergalės, 4 lygiosios ir 5 pralaimėjimai. Namų rekordas tvirtas – 3 pergalės, 3 lygiosios ir 1 pralaimėjimas.

Bendras „Bayern“ rekordas prieš Austrijos klubus yra 5 pergalės, 2 lygiosios ir 1 pralaimėjimas iš 8, tačiau tik 1 iš šių pergalių buvo iškovota 4 išvykose į šalį, 2 lygiosiomis ir 1 pralaimėjimu.

Prognozė „Zalcburg“ prieš Miuncheno „Bayern“.

Be jokios abejonės, tai yra „Bayern“ žaidimas, kurį reikia laimėti, o bet koks kitas rezultatas bus didelė staigmena.

Bet kokius netikėtumus atmetame, nes Jesse'o Marscho žaidimo stilius tinka vokiečiams, skirtingai nei „Lokomotiv“, kuris kantriai sėdi prieš pradėdamas kontrataką.

Vis dėlto „Bayern“ gali būti pažeidžiamas gale ir bus įvarčių, nes Zalcburgas per 4,2 rungtynes ​​namuose šį sezoną vidutiniškai pelnydavo po 5 įvarčio. Kita vertus, bavarai šį sezoną per visas rungtynes ​​išvykose pelnė po 2,4 įvarčio.

Taigi 3,5 ir daugiau įvarčių turėtų būti geriausias šio žaidimo variantas su btts ir pergale išvykoje kaip tinkama alternatyva.

Iš žaidėjų Serge'as Gnabry yra mano mėgstamiausias pasirinkimas bet kada čia pelnyti įvartį. Jaunasis krašto puolėjas šį sezoną dėl ligos praleido keletą rungtynių, tačiau praėjusią savaitę RZD arenoje jam buvo skirta 45 minutėmis mažiau, o savaitgalį įmušė įvartį prieš Kelną. Jis per paskutines UCL 5 rungtynes ​​bavarų gretose pelnė 5 įvarčius ir antradienį gali tikėtis solidžių progų.