????Tiesioginis šaltinis iš LEAGUELANE.com. Norėdami gauti kasdienių pelningų patarimų, apsilankykite jų nuorodoje PREMIUM PROGNOZĖS.

Prancūzija – Ligue 1
Data: 26 m. rugsėjo 2024 d., šeštadienis
Pradžia 16 val. JK / 17 val. CET
Vieta: Geoffroy-Guichard stadionas (Saint Etjenas).

Šios rungtynės tikrai bus įdomus reginys, nes dvi komandos, esančios netoli „Ligue 1“ viršūnės, susiduria.

„Saint Etienne“ ir „Rennes“ išlieka nenugalėti, jie abu iškovojo 3 pergales ir po 1 taškų sužaidė lygiosiomis ir šiuo metu užima atitinkamai 10 ir 1 vietas. Taigi bus labai įdomu stebėti šį žaidimą šeštadienio popietę.

„Saint Etienne“ praėjusį savaitgalį išvykoje į „Nantes“ išmetė pirmuosius savo sezono taškus, kai rungtynės baigėsi 2:2, tačiau namuose jie turi 100% rekordą, kai jau įveikė Strasbūrą ir Lorient.

Gavęs pergalę „Rennes“ pakiltų į lygos viršūnę, todėl jis turi visą reikalingą motyvaciją. Komanda ateina į šias rungtynes ​​laimėjusi paskutines 3 pergales iš eilės, o paskutinė jų rungtynės baigėsi 2:1 pergale prieš Monaką – įspūdingas rezultatas.

Kelyje Rennes įveikė Nimes ir sužaidė lygiosiomis su Lille. Jie svečiuose jau yra pelnę 5 įvarčius.

Saint-Etienne x Rennes: tiesioginė konfrontacija

• Praėjusį sezoną šios lygos rungtynės baigėsi 1:1.
  • „Rennes“ nelaimėjo „Saint Etjenne“ nuo 2011 m.
  • Šeši iš paskutinių dešimties „Ligue 1“ susitikimų tarp klubų baigėsi lygiosiomis.
  • Per 5 iš šešerių pastarųjų rungtynių abi komandos įmušė įvartį.

Saint-Etienne vs Rennes: Numatymas

Abiejų klubų laukia sunkiausios sezono rungtynės ir nerimą kelia tai, kad jie gali atšaukti vienas kitą. Tačiau nugalėtojas gali būti nuspręstas antrajame kėlinyje, kai pavargs kojos.

Todėl kėlinio rezultatą patvirtinsime lygiosiomis ir dėl daugiau įvarčių antrajame kėlinyje. Abu klubai žais labai arti savo krūtinės ir atsivers bei rizikuos žaidimo eigoje, turėtume pamatyti labai intriguojančias rungtynes, kuriose niekas nenorės nusileisti.

Saint-Etienne vs Rennes: lažybų patarimai:

• Pusė: lygiosios 1,91 (10/11)
  • Daugiausia taškų pelnęs kėlinys: 2 kėlinys 2,10 (11/10)
  • Rezultatyviausias žaidėjas bet kuriuo metu: Serhou Guirassy (Saint Etienne) 3,00 (2/1).

Ieškote daugiau žaidimų? perskaityti viską Prancūzijos „Ligue 1“ prognozės čia arba pereikite į mūsų pagrindinį puslapį futbolo patarimų puslapis.