????Tiesioginis šaltinis iš LEAGUELANE.com. Norėdami gauti kasdienių pelningų patarimų, apsilankykite jų nuorodoje PREMIUM PROGNOZĖS.

Prancūzijos „Ligue 1“.
Data: 31 m. spalio 2024 d., šeštadienis
Prasideda 16 val. JK / 17 val. CET
Vieta: Roazhon parkas (Renas).

Rennes bus favoritai laimėti šias rungtynes, tačiau turime būti aiškūs dėl jų dabartinės formos ir klubas ateina į šias rungtynes ​​nelaimėjęs per paskutines 3 rungtynes.

Dėl to jie nukrito į trečią vietą, tačiau tuo pačiu nuo lyderio PSG atsilieka tik 3 taškais. Praėjusį savaitgalį buvo šokas, kai „Rennes“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą sezone, o namuose 2:1 pralaimėjo „Angers“ ekipai, mažai kas tai suprastų. „Rennes“ per visas rungtynes ​​pataikė tik vieną metimą į vartus, o nuviliantis pasirodymas po lygiosiomis su Dižonu ir Reimsu, abu klubai nusileido „Ligue 1“ lygoje.

Šiek tiek glumina matyti, kaip vietiniai praranda formą, tačiau savaitgalį laimėta pergalė sumažintų spaudimą klubui.

Brestas šiame žaidime užima 14 vietą ir turi 9 taškus. Forma kelia nerimą, nes jie pralaimėjo 3 iš paskutinių keturių rungtynių, įskaitant ir vienas iš eilės. Praėjusį savaitgalį Brestas namuose 3:0 buvo nugalėtas prieš Strasbūrą, o jų namai yra vieta, kur jie turėtų pelnyti taškus. Šios rungtynės atrodo labai sunkios klubui, kuris jau pralaimėjo 3 rungtynes ​​iš keturių. sultys.

Rennes ir Brestas vienas prieš kitą

• Praėjusį sezoną šios rungtynės baigėsi 0:0.
  • Per paskutines 3 lygos rungtynes ​​buvo įmušta mažiau nei 1,5 įvarčio.
  • „Brest“ lygoje „Rennes“ neįveikė nuo 2011 m.

Rennes vs Brest: Numatymas

Abi komandos į šias rungtynes ​​ateina su mažai pasitikėjimo savimi ir prastos formos, todėl nenustebtume pamatę lėtą ir atsargų abiejų komandų startą. Tačiau būtų staigmena, jei „Rennes“ tęs savo prastą formą, todėl palaikysime juos, kad atvyktų ir laimėtų čia.

Taip pat grįšime, kad pamatytume daugiau įvarčių antrajame kėlinyje, o dėl mažesnių statymų ieškosime teisingo rezultato kėlinyje.

Abu klubai yra pajėgūs žaisti gerą futbolą, tačiau šį žaidimą gali nulemti tai, kas pirmas įmuš, nes tai gali atimti kitos pusės motyvaciją, tačiau mums tai atrodo kaip namų pergalė.

Rennes vs Brest patarimai:

• Rennes įveikė Brestą 1,80 (4/5)
  • Daugiausia taškų pelnęs kėlinys: 2 kėlinys 2,10 (11/10)
  • Teisingas kėlinio rezultatas: 0:0 arba 1:0 Rennes komandai 3,25 (9/4) ir 4,00 (3/1).