????Tiesioginis šaltinis iš LEAGUELANE.com. Norėdami gauti kasdienių pelningų patarimų, apsilankykite jų nuorodoje PREMIUM PROGNOZĖS.

Prancūzijos „Ligue 1“.
Data: 17 m. spalio 2024 d., šeštadienis
Prasideda 16:00 JK / 17:00 CET
Vieta: Stade Auguste Delaune.

Sezonui gali būti per anksti, bet Reimsas turi problemų ir turės sužaisti daugybę laimėtų rungtynių, kad šį sezoną būtų saugus.

Po šešerių rungtynių klubas vis dar nėra iškovojęs pergalių ir šiose namų rungtynėse užima 19 vietą: iš 18 taškų yra iškovoję tik dvi pergales. Namuose paskutinės rungtynės buvo su PSG, kur pralaimėta 2:0.

Įdomu tai, kad klubas apskritai buvo prastas ir vis dėlto taip arti pranoko lygos lyderį Rennes išvykoje. Rungtynės baigėsi 2-2, bet galbūt tai ženklas, kad Reimsas vėl rado savo kelią ir kovos dėl taškų šiame žaidime.

„Lorient“ pradėjo gerai laimėdama savo pirmąsias rungtynes, tačiau nuo to laiko klubas smunka. Jie nukrito į 17 vietą ir pralaimėjo 4 iš šešių sužaistų rungtynių.

Paskutinės jų rungtynės prieš tarptautinę pertrauką baigėsi pralaimėjimu 3:1 išvykoje prieš „Metz“ ir atrodo aišku, kad šį sezoną klubui gali kilti problemų. Jie jau praleido 13 įvarčių, o daugiau – 14 – pasiuntė tik Anžė.

Kiti klubai žiūrės į savo gynybą ir manys, kad gali įmušti prieš juos.

Reimsas prieš Lorient: galva į galvą

„Lorient“ laimėjo 3 paskutinius susitikimus prieš „Reims“.

Paskutinį kartą klubai susitiko, kai „Reims“ žaidė namuose, rungtynės baigėsi 1:0 prieš „Lorient“.

Reimsas „Lorient“ ekipos neįveikė nuo 2015 m.

Yra 70 % tikimybė įmušti mažiau nei 2,5 įvarčio

Reimsas prieš Lorient: numatymas

Reimsas žaidė neblogą futbolą prieš Rennes ir manoma, kad tarptautinė pertrauka bus vertinama kaip švarus klubas, norint iš naujo pradėti sezoną ir pridėti keletą taškų į lentelę.

Reimso problema buvo lėta futbolo statyba, kurią reikia patvirtinti, ir mes tikime, kad atvirame žaidime jie gali laimėti šį žaidimą. Namų rungtynės bus būtinos klubo išlikimui.

Taip pat statysime virš 2,5 įvarčio, ​​nors istorija byloja ką kita, nes Lorient turi labai silpną gynybą, bet taip pat muša įvarčius. Savaitgalį tikimės sulaukti smagių rungtynių.