????Tiesioginis šaltinis iš LEAGUELANE.com. Norėdami gauti kasdienių pelningų patarimų, apsilankykite jų nuorodoje PREMIUM PROGNOZĖS.

Preston vs Cardiff City čempionato prognozė pagal LeagueLane

Data: 18 m. spalio 2024 d., sekmadienis
Pradžia 12:00 JK laiku
Vieta: Deepdale, Preston

Penktasis „Premier“ lygos turas baigsis sekmadienio vidurdienį Deepdale mieste, kur Preston North End jus pasitiks Kardifo mieste.

Šeimininkai praėjusį sezoną buvo viena sunkiausiai įveikiamų komandų, kai kalbama apie namų rungtynes, ypač praėjusio sezono pradžioje.

Abi komandos kol kas pradeda šiek tiek vangiai, surinkusios vos keturis taškus ir užimančios pozicijas lygos lentelės apačioje.

Tai tikrai pasikeis šių rungtynių nugalėtojui. Nenuostabu, kad Prestonas yra favoritas laimėti, kurio dabartinė kaina yra 2,30.

„Preston“ ir „Cardiff City“ akistata

Anksčiau buvo daug šių dviejų komandų akis į akį susitikimų, tiksliau – 48. Kalbant apie pergales, rezultatas yra gana griežtas. Prestonas laimėjo 19 rungtynių, o Bluebirds – 17 kartų. Kalbant apie šią vietą, šeimininkai turi aukštą 50% pergalių rodiklį iš 24 rungtynių.

Paskutinis h2h vyko tame pačiame stadione šių metų birželio pabaigoje. „Cardiff“ netikėtai iškovojo pergalę 3:1.

Per praėjusias dešimt rungtynių tarp jų buvo toks pat skaičius „Over“ ir „Un Under“ parinkčių.

Lažybų patarimai „Preston“ ir „Cardiff City“.

Prestonas visus nustebino prieš pat tarptautinę pertrauką savo pasirodymu bendruomenės stadione prieš Brentfordą. Pirmajame kėlinyje jie atsiliko dviem įvarčiais ir daugelis manė, kad žaidimas baigėsi.

Tačiau Prestonas sugrįžo stilingai, nes per antrąjį kėlinį pelnė keturis įvarčius, kad laimėtų rungtynes. Rungtynių žaidėjas buvo Scottas Sinclairas, pelnęs du įvarčius ir atlikęs rezultatyvų perdavimą.

Jei jie gali įveikti vieną iš sunkiausių lygos vietovių, kaip ši, jie tikrai turi gerą šansą prieš Cardiff.

Velso komanda patyrė nusivylimą, įskaitant pralaimėjimus namuose „Sheffield Wednesday“ ir „Reading“. Vienintelė pergalė buvo prieš žemiausią vietą užėmusį Notingemo mišką.

Manome, kad namo pasirinkimas turi didelę vertę, o bankininko pasirinkimas yra mažesnis nei 2,5 kv.