Porto x Nacional LIVE [HD]: žiūrėkite, kur ŽIŪRĖTI LIGA NOS LIVE

„Porto“ susikaus su „Nacional“. tame Sekmadienį (20), 17 val (Brazilijos laiku), in Estádio do Dragão, Porto mieste, 10 dienai Premier lyga NOS. Rungtynės bus transliuojamos per FoxSports e SPORTTV Portugalijoje 20 val.

Taurės misiją įvykdę „Porto“ šį sekmadienį, 20 d., vėl žais dėl Portugalijos čempionato.

„Porto“ trumpam „atostogavo“ nuo Portugalijos čempionato. Buvo trys žaidimai, po kurių sekė kitos varžybos. Jie visi laimėjo. Pirma, tik formalumas. Jis įveikė Graikijos „Olympiacos“ 2:0 ir ką tik užbaigė paskutinio Čempionų lygos grupių etapo etapo lentelę. Jis jau aštuntfinalyje buvo garantuotas kaip antras grupėje. Turnyro ginčą jis pratęs vasario mėnesį, kai susikaus su Juventus.

Tačiau kitos dvi rungtynės buvo gyvenimas ir mirtis. Portugalijos taurėje jis užsitikrino vietą aštuntfinalyje 2:1 įmušęs „Tondela“. Dabar jis laukia apibrėžimo, kas bus jo kitas varžovas. Trečiadienį, 16 d., taip pat Estádio do Dragão stadione jis debiutavo Portugalijos lygos taurėje. Ketvirtfinalyje rezultatas pasikartojo su Paços de Ferreira kaip varžovu.

Portugalijos čempionatas sukėlė didesnių sunkumų. Su 19 taškų (šešios pergalės, vienos lygiosios ir du pralaimėjimai) jis pradėjo dešimtojo turo ginčą, įskaitoje užimdamas trečią poziciją. Keturiais taškais žemiau „Sporting“, lyderis. Tačiau, svarbiausia, jis turi geriausią pasirodymą „Primeira Liga“. Iš 15 ginčijamų taškų stulpelyje vienas laimėjo 12 (keturios pergalės ir vienas pralaimėjimas), pelnęs 13 įvarčių ir praleidęs aštuonis.

Porto x Nacional: kur žiūrėti, tvarkaraštis, programavimas ir naujausios naujienos, sekti minutę po minutės realiuoju laiku.

NOS lygos 10-ojo turo rungtynėse „FC Porto“ priima „Nacional“. Tai yra Sérgio Conceição pasirinkimai rungtynėms.

„Eleven FC Porto“: Marchesín; Nanu, Mbemba, Diogo Leite ir Zaidu; Otávio, Uribe ir Sérgio Oliveira; Tecatito, Taremi ir Marega.

Pavaduotojai: Diogo Costa, Sarr, Manafá. Fábio Vieira, Grujic, Luis Díaz, João Mário, Toni Martínez ir Evanilson.

XNUMX Nacionalinių: Danielis Guimaraesas; Rúbenas Freitasas, Lucasas Kalas, Pedrao, João Vigário; Alhassanas, Azouni, Danilovičius; Kenji Gorré, Camacho ir Brayan Riascos.

Nacionaliniai pakaitalai: Riccardo, Koziello, Rúbenas Micaelis, Witi, Rochezas, Júlio César, Nuno Borges, João Victoras ir Francisco Ramosas.

Manuelis Oliveira, iš Porto, yra paskirtas mėlynųjų ir baltųjų bei baltųjų akistatos teisėjas. Tiago Leandro ir Tiago Mota yra asistentai, o Fábio Melo yra 4-as teisėjas.

Bruno Estevesas iš Setúbal bus VAR, jam talkins José Luzia.