Ponte Preta x Sampaio Corrêa LIVE [HD]: žiūrėkite, kur tai žiūrėti per televiziją ir internete

Ponte Preta ir Sampaio Correa Caras, tame Antradienį (01) 21 valh30 (Brazilijos laiku), in Moisés Lucarelli stadionas, Kampinas (SP), 25-ajam turui Brazilijos B serijos čempionatas. Rungtynės bus tiesiogiai transliuojamos tą dieną PREMJERA.

Komandos žengs į aikštę šį antradienį (01) 25-ajam Brasileirão etapui; pažiūrėkite, kaip stebėti tiesiogiai per televiziją ir internetą.

Komandas lyderių lentelėje skiria keturi taškai ir abi siekia atsigauti lygoje. Ponte su 36 taškais užima aštuntą vietą po pralaimėjimo 2:1 ir sugrįžo į CSA praėjusiame ture ir matė, kad penkių rungtynių serija krito be pralaimėjimų.

Be nenugalimumo pabaigos, Macaca toliau nelaimėjo jokių tiesioginių rungtynių „Série B“. Iki šiol buvo sužaistos šešios rungtynės: penki pralaimėjimai („América-MG“, „Chapecoense“, „Juventude“, „Cuiabá“ ir CSA) ir lygiosiomis („América-MG“). ).

Dabar pabandykite pakartoti pirmojo turo pergalę prieš Sampaio, tuo metu buvusį žemiausioje vietoje, kad palaužtumėte tą likimą ir priartėtumėte prie G-4, nuo kurio šiandien yra keturi taškai.

Kita vertus, trispalvė komanda namuose 1:0 pralaimi „Brasil de Pelotas“ ir nori pradėti nuo subalansuoto G-4 komandų pyrago.
Su 40 taškų trečioje vietoje „Tricolor“ gali palikti klasifikacijos zoną, jei pralaimės Ponte Preta. Po pergalės Bolivija Querida atvertų septynis varžovų taškus.

Ponte Preta x Sampaio Corrêa: kur žiūrėti, tvarkaraštis, programavimas ir naujausios naujienos, sekti minutę po minutės realiuoju laiku.

Kur šiandien žiūrėti Ponte Preta vs Sampaio Corrêa?

transliacija: premjera visoje Brazilijoje, pasakoja Júlio Oliveira, o komentarus pateikė Carlosas Eduardo Lino.