Numatymas, numatymas ir lažybų patarimai

????Tiesioginis šaltinis iš LEAGUELANE.com. Norėdami gauti kasdienių pelningų patarimų, apsilankykite jų nuorodoje PREMIUM PROGNOZĖS.

„Caen“ – „Bastia“ – „Rungtynių numatymas“ – „Prancūzijos lyga“ – 27 m. rugpjūčio 2016 d.

Caen vs Bastia
Prancūzijos „Ligue 1“.
Data: šeštadienis, rugpjūčio 27 d
Pradžia: 19:00 BST
Vieta: Stade Michel d'Ornano

Tai bus antrosios „Caen“ rungtynės namuose šį sezoną. Pirmasis buvo penkių įvarčių trileris, kai jie nugalėjo Lorient. Nenuostabu, kad kitas rungtynes ​​jie pralaimėjo „Lyon“, tačiau niekam klube nerūpės pralaimėjimas potencialiam čempionato varžovui. „Caen“ priims „Bastia“ ir mintys suksis apie žaidimą, kurį klubas gali laimėti.

Tą patį galima pasakyti ir apie „Bastia“, kuri pralaimėjo pirmenybėse čempionams PSG, tačiau išvykoje lengvai įveikė „Lorient“ 3:0. Bastia šį sezoną turi silpną gynybą, kai net prieš PSG praleido tik vieną įvartį ir tikisi tai padaryti dar kartą ir labai nuvilti šeimininkus.

Caen prieš Bastia: galva į galvą

Per paskutines dvejas rungtynes ​​Bastia pelnė tašką ir būčiau tuo patenkintas prieš rungtynes.

Nors „Caen“ šio mačo nelaimėjo per pastarąsias penkerias rungtynes, prieš šešerius metus tarp jų buvo daug lygiųjų.

Mes matėme tik 5 įvarčius per pastarąsias keturias rungtynes ​​ir turėtume tikėtis mažai įvarčių rungtynių su lėta ir atsargia pradžia, atsižvelgiant į ankstesnes rungtynes.

Caen v Bastia: Prognozavimas

Čia sunku įžvelgti nugalėtoją ir geriausia statyti į žemus įvarčius ir pirmąjį kėlinį, kuris klostysis labai lėtai. Antrasis kėlinys galėtų pagerėti, tačiau šios dvi komandos šiame sezono etape ir lygiosiomis galėjo džiaugtis lygiosiomis. Kad būtumėte saugūs, atimkite šį pasiūlymą per pirmąsias 45 minutes ir elkitės atsargiai.

„Caen“ prieš „Bastia“ – statistinių lažybų prognozės – „Ligue 1“ iki 27 m. rugpjūčio 2016 d., Prancūzija

Caen v Bastia: lažybų patarimai