„Olympique Marseille“ ir „Porto“ LIVE [HD]: žiūrėkite, kur žiūrėti per televiziją ir internetu

Marselio „Olympique“ ir Porto susiduria vienas su kitu 25 d., trečiadienį, 17 val (Brazilijos laikas), Vélodrome stadione Marselyje – Prancūzija, 4-ajam turui C grupė suteikia Čempionų lyga. Rungtynės bus transliuojamos per EI PLUS ir TVI, Eleven Sports 1 (Portugalija 21:00).

Žaidimas galioja ketvirtajam Čempionų lygos grupių etapo etapui ir vyks šį trečiadienį (25 d.); pažiūrėkite, kaip stebėti tiesiogiai internete.

Porto susitikimą turėjo net šeštadienį, lapkričio 21 d. Tačiau nusidėvėjimu prieš dvikovą su Marselio „Olympique“ skųstis net negalite. Po dviejų savaičių be rungtynių jie debiutavo Portugalijos taurėje su kukliu Fabril do Barreiro. Mokymas galėjo būti daug didesnis nei susitikimas.

Jis tiesiog bandė įeiti į aikštę ir patvirtinti savo palankumą. Jis laimėjo 2:0 ir pateko į kitą turnyro etapą, nesikreipdamas į savo pirmąją komandą. Toni Martinezas atidarė rezultatą 46-ąją pirmojo raundo minutę. Antrajame kėlinyje įvarčius užbaigė Taremi. Tokiu būdu Marselio „Olympique“ galimas fizinis pranašumas galėjo būti anuliuotas.

Portugalijos čempionate su 13 taškų (keturios pergalės, vienos lygiosios ir du pralaimėjimai) „Porto“ lyderių lentelėje užima ketvirtą poziciją. Nuo lyderio „Sporting“ atsilieka šešiais taškais.

Marselio „Olympique“ ir Porto: kur žiūrėti, tvarkaraštis, tvarkaraštis ir naujausios naujienos – minutė po minutės realiuoju laiku.