Monpeljė – „Reims Guess“.

Bwin patarimai ir prognozėsMonpeljė – Reimso prognozės

Monpeljė – Reimsas Patarimai ir šansai. Spalio 25 d., 15:00 PRANCŪZIJA: Ligue 1 – 8 turas.

Monpeljė – Reimso apžvalga

• Vidutiniškai 3,60 įvarčių per rungtynes ​​per paskutinius penkis „Ligue 2“ (L1) H1H „Stade de la Mosson“ stadione, todėl šis Monpeljė ir Reimso susitikimas turi didelį įvarčių potencialą. Be to, 70-ąją minutę ar vėliau per šešias iš septynių Monpeljė čempionato rungtynių šiose rungtynėse šiose rungtynėse gali būti pavėluota drama.
  • Aikštės šeimininkai nori pradėti gerą startą, atsižvelgiant į tai, kad kiekvieną iš trijų pergalių namuose šį sezoną (L1) jie išlaikė vieno įvarčio persvarą HT ir du kartus įmušė įvartį per pirmąsias 20 minučių. Įdomu tai, kad trijuose iš penkių paskutinių pralaimėjimų namuose L1 pirmenybės buvo įmuštos būtent šeštą minutę, įskaitant paskutinę H2H L1 turnyre.
  • Reimsas vis dar siekia savo pirmosios pergalės (D2, L5) ir dėl to laukia prasčiausias „Ligue“ (L1) sezono startas klubo istorijoje. Tačiau džiugina tai, kad 12 ankstesnių H2H susitikimų Monpeljė savo L1 istorijoje Reimsas buvo šiek tiek dominuojantis ir grąžino rekordus: W6, D1, L5 – GF 21, GA 21.
  • Sirgaliai turėtų tikėtis ankstyvo veiksmo, nes pirmasis įvartis buvo įmuštas iki 20-osios minutės visose iš keturių šio sezono svečių išvykų, išskyrus vieną. Taip buvo ir per tris paskutinius čia vykusius L1 H2H. Du trečdaliai per tą laikotarpį įmuštų / praleistų įvarčių buvo prieš HT.
  • Žaidėjai, į kuriuos reikia žiūrėti: Gaëtanas Laborde'as buvo rezultatyviausias Montpellier ekipos žaidėjas ketveriose iš šešerių pastarųjų lygos rungtynių. Reimso jaunuolis El Bilalas Touré buvo pirmasis savo komandos įvarčius trijose iš paskutinių ketverių L1 rungtynių, kuris pamatė jį įmušusią.
  • Pergalių serija: „Montpellier“ komanda nelaimėjo penkiose varžybose, kuriose teisėjavo Willy Delajodas (L1, L4), įskaitant du pralaimėjimus Reimsui praėjusį sezoną.
„Heads-up“ žaidimai: MONTPELLIER – REIMS
17/12/19 TARYBOS Reims Montpeljė 1: 0
19,10,19 L1 Reims Montpeljė 1: 0
24/02/19 L1 Montpeljė Reims 2: 4
01.09.18 L1 Reims Montpeljė 0: 1