Ludogorets vs Ferencvaros – prognozės, šansai ir lažybų patarimai

Kas laimės šias rungtynes, pateks į UEFA Europos lygos (UEL) atkrintamąjį etapą, o „Ludogorets“ iki šiol UEL grupių etape vidutiniškai pelnydavo po 3,6 įvarčio ir tik vieną iš penkių be įvarčių per kėlinį (HT: W1) , D1, L3), čia tikėkitės energingo žaidimo. Tik vienas pralaimėjimas per paskutines 14 rungtynių namuose bus moralinis pastiprinimas šeimininkams (G9, D4, L1), kurie pralaimėjo du iš paskutinių trijų H2H, nors pastarąsias laimėjo 3:0. Kaip ir H2H pergalės atveju, 15 iš paskutinių 16 Ludogorets namų pergalių buvo pasiektos su -1 kliūtimi. „Ferencváros“ šioje kampanijoje nepralaimi dvejose UEL išvykos ​​grupių etapo rungtynėse (W1, D1), abiejose rungtynėse iš viso pelnyta po du ar mažiau įvarčių. Įspūdinga tai, kad Vengrijos čempionai pralaimėjo tik vieną iš paskutinių 11 varžybų išvykose (G8, D2, L1), per septynias rungtynes ​​įmušdami bent du įvarčius. Lankytojų rekordas Europos išvykos ​​grupių rungtynėse yra padorus (W3, D1, L3) ir iš tikrųjų geresnis už jų namų rekordą (D5, L3). Tačiau nesitikėkite per daug įvarčių: devyneriose iš dešimties pastarųjų Ferencváros rungtynių UEL išvykoje buvo įmušta mažiau nei 2,5 įvarčio (įskaitant atranką). žaidėjų žiūrėti: Claudiu Keșerü pelnė „Ludogorets“ įvartį paskutinėse UEL rungtynėse – keturi jo įvarčiai grupių etape buvo pelnyti po pertraukos. Ferencváros dar nepralaimėjo kada Tokmakas Nguenas Šį sezoną pateko į komandą (G7, D1): pelnė du iš trijų H2H. stat ataka: Pirmasis įvartis buvo įmuštas 15 minutę per trejas iš paskutinių ketverių Ludogorets namų rungtynių. Abi komandos pelnė įvartį antrajame kėlinyje trejose iš paskutinių penkerių „Ferencváros“ rungtynių išvykoje. Pirmasis įvartis buvo įmuštas 20-ąją minutę per ankstesnius tris H2H.