„Lorient“ – „Nantes“ prognozės, prognozės ir patarimai

⚽ Prognozės Lorient – ​​​​Nantes

Lorient – ​​Nantes Patarimai ir šansai. Lapkričio 8 d., 15:00 PRANCŪZIJA: Ligue 1 – 10 turas.

„Lorient“ – „Nanto“ peržiūra

• „Lorient“ pagal įvarčių skirtumą viršija apatinį „Ligue 1“ (L1) trejetuką tik po to, kai laimėjo tik vieną iš paskutinių aštuonių lygos rungtynių (G1, L2, L5), nors tris pralaimėjimus jie patyrė vieno įvarčio skirtumu. Lorient, vienintelė L1 komanda, vis dar pirmaujanti HT šį sezoną, po 12-osios minutės įmušė septynis iš 1 L60 įvarčių. Tačiau tai padėjo jam laimėti dvejas iš penkių rungtynių, kuriose pralaimėjo pirmas (G2, L3), nors jis dar nėra laimėjęs nė vienos iš lygos rungtynių, kuriose įmušė pirmąjį įvartį (D1, L2).
  • Tačiau nerimą kelia tai, kad „Lorient“ nelaimėjo paskutiniuose septyniuose L1 H2H (D2, L5). Jie taip pat nelaimėjo namuose per paskutines trejas L1 rungtynes ​​(D1, L2), pralaimėję penkis taškus po to, kai pelnė pirmąsias dviejose iš šių rungtynių.
  • Nantesas laimėjo tik vieną iš paskutinių šešių L1 rungtynių (W1, L1, L4) ir penkiose iš jų praleido daugiau nei 2 įvarčius. Tačiau galima tikėtis pavėluoto veiksmo, nes septyni iš 13 Nanto „savų įvarčių“ L1 buvo įmušti po 60-osios minutės, o penki buvo praleisti rezultatu 61:70, kurie buvo nenugalėti Nanto L1 žaidimuose (G6, D1).
  • Svečiai šį sezoną L1 (L1, L3) be pergalių išvykoje ir trejose iš šių keturių rungtynių neįmušė įvarčio prieš HT. Vėliau jie nukentėjo pirmieji (ir pralaimėjo) paskutiniuose trijuose.
  • Žaidėjai, kuriuos reikia stebėti: Yoane'as Wissa įmušė paskutinius tris įvarčius per L1 pratęsimą, dvigubai daugiau nei rezultatyviausias „Lorient“ įvarčių žaidėjas. Tuo tarpu Imrân Louza iš Nanto įmušė savo įvarčius L1 prieš HT ir iš XNUMX metrų baudinio.
  • Įdomi statistika: „Lorient“ per paskutines 19 namų rungtynių aukščiausioje lygoje išlaikė švarų rezultatą, nors praleido tik 11 įvarčių.
Rungtynės: LORIENT – NANTES
29.04.17 L1 Nantas Lorient 1: 0
15.10.16 L1 Lorient Nantas 1: 2
27.07.16 CF Lorient Nantas 0: 1