????Tiesioginis šaltinis iš LEAGUELANE.com. Norėdami gauti kasdienių pelningų patarimų, apsilankykite jų nuorodoje PREMIUM PROGNOZĖS.

UEFA tautų lyga
Data: 11 m. spalio 2024 d., sekmadienis
Prasideda 19:45 JK / 20:45 CET
Vieta: Fadil Vokrri stadionas.

Dardaniečiai kartu su Moldova yra prasčiausios grupės komandos, o kitoms dviem komandoms naudinga pelnyti lengvus taškus.

Nenuostabu, kad Bernardo Challandeso auklėtiniai dar nelaimėjo rungtynių ir yra lentelės apačioje, kol kas užsitikrinę tik vieną tašką.

Jie taip pat nuolat yra palyginti toli nuo 100 geriausių FIF A reitingų, o jų dienos bendraamžiai paprastai patenka į 60 geriausių.

Be to, naujausia forma taip pat rodo, kad dardaniečiams sekasi siaubingai, o Matjazo Keko vyrai pastaruoju metu demonstruoja įspūdingus rezultatus.

Tikėtina, kad Slovėnija šį savaitgalį bus geriausia komanda aikštėje.

Tačiau pastaraisiais mėnesiais jiems sunkiai sekėsi išvykoje, o „Challandes“ vyrai puikiai išnaudojo savo namų rungtynes.

Taigi supraskite, kad šį sekmadienį Keko vyrams būtų sunku išlaikyti švarų lapą.

Kosovas ir Slovėnija: tiesioginė konfrontacija (h2h)

• Tai pirmasis oficialus abiejų komandų susitikimas.

Kosovas prieš Slovėniją: prognozės

Dardaniečiai paskutinę dieną namuose 1:2 pralaimėjo Graikijai. Svečiai nuo pat pradžių perėmė žaidimo kontrolę, įmušdami įvartį 2-ajame kėlinyjeŠiaurės Dakota minutę, o antrojo kėlinio pradžioje jie pagerino savo pranašumą dar vienu įvarčiu.

Aikštės šeimininkai įvartį grąžino rungtynių pabaigoje, tačiau jau buvo per vėlu.

Tuo tarpu Bojano Jokičiaus auklėtiniai namuose 4:0 įveikė San Mariną. Rezultatas buvo garantuotas prieš kėlinį, o šeimininkai pelnė tris įvarčius be atsako.

Iš viso jie laimėjo šešias iš ankstesnių dešimties rungtynių ir nepralaimėjo 12 iš paskutinių 16 rungtynių. Jie taip pat vertinami daug aukščiau nei jų kolegos.

Kita vertus, Amiras Rrahmani ir jo vaikinai šiuo metu turi penkių be pergalių seriją ir iš šių keturių patyrė pralaimėjimus. Jie taip pat iki šiol nelaimėjo Tautų lygoje.

Tikimasi, kad šį savaitgalį Fadil Vokrri stadione vykstančiuose renginiuose dominuos Slovėnija.

Tačiau supraskite, kad jie buvo be pergalių 17 iš 20 ankstesnių savo kelionių, o jų varžovai buvo nepralaimi 11 iš 13 ankstesnių namų rungtynių.

Be to, dardaniečiai dabar yra beviltiški, nes dar vienas pralaimėjimas juos praktiškai pasmerktų iškritimui.

Turint omenyje šiuos pastebėjimus, šiame ture tikimasi įvarčių iš abiejų komandų.

Kosovas prieš Slovėniją: lažybų patarimai

• Slovėnija laimės bet kurį kėlinį 1,70 (7/10)