????Tiesioginis šaltinis iš LEAGUELANE.com. Norėdami gauti kasdienių pelningų patarimų, apsilankykite jų nuorodoje PREMIUM PROGNOZĖS.

Turkijos Super Lig
Data: 8 m. vasario 2024 d., šeštadienis
Pradžia 12:00 JK laiku
Vieta: Konya Buyuksehir Belediye Stadyumu, Konya

Po savaitės vidurio veiksmo šalies taurėje, Turkijos Super Lig šį savaitgalį atnaujins 21-uoju turu. Veiksmas prasideda dviejų apatinių lentelės vietų – Konyaspor ir Denizlispor – susidūrimu.

Abu prarado daug taškų per paskutines penkias rungtynes ​​ir pavojingai priartėjo prie paskutinio trejeto. Įžaidėjai šiek tiek palankiai vertina šeimininkus dėl pergalės, tačiau Denizlis buvo kietas riešutėlis keliose ankstesnėse rungtynėse.

Žvelgiant iš lažybų taško, įdomu paminėti, kad bent vienas įvartis buvo įmuštas per pirmąjį kėlinį per paskutiniąsias devynerias Denizli rungtynes.

Didžioji dauguma jų buvo įmušti varžovų kėlinyje, nes Denizli nėra laimėjęs nė vienos iš pastarųjų penkerių „Super Lig“ rungtynių.

Šiuo metu jie su 12 taškais užima 23 vietą, o tai reiškia, kad Europos lygos svajonė baigėsi.

Nepaisant įtikinamo „Galatasaray“ pralaimėjimo namuose 3:0, „Konya“ sirgaliai tikriausiai patenkinti praėjusio mėnesio rezultatais. Komanda sugebėjo įveikti Ankaragucu ir išplėšti tašką iš Antalyaspor.

„Konyaspor“ prieš „Denizlispor“: vienas prieš kitą

Praeityje tarp šių dviejų komandų buvo surengtos 39 dvikovos. Rezultatai labai įtempti, 15:14 Konya naudai.

Penkios iš pastarųjų septynių rungtynių baigėsi mažiau nei dviem įvarčiais. Konya iškovojo pergalę pirmoje sezono dalyje ir laimėjo 1:0.

Konyaspor vs Denizlispor: Numatymas

Abi komandos yra įstrigusios lentelės apačioje, tačiau šansų iškristi iš kritimo mažai. Manome, kad čia abi būtų patenkintos lygiosiomis.

Be pergalių be pergalių, tikimės ir mažo įvarčių skaičiaus, todėl variantas Iki 2,5 pėdų veiks gerai.

Konyaspor vs Denizlispor: lažybų patarimai