„Guraní vs Grêmio“ TIESIOGINĖJE: žiūrėkite, kur galite žiūrėti per TV ir internetu

Guarani ir Grêmio Caras, tame Ketvirtadienį (26) em 9.30 val (Brazilijos laiku), in Defensores del Chaco Asunsjone, Paragvajuje, 16 turo Libertadores taurė 2024 m. Rungtynės bus tiesiogiai transliuojamos tą dieną "Facebook" laikrodis.

Šį ketvirtadienį Paragvajaus išvykimas užbaigs pirmąjį aštuntfinalio etapą.

Renato Portaluppi auklėtiniai nežino, ką reiškia pralaimėti nuo spalio 11 d., kai Vila Belmiro rezultatu 2:1 nugalėjo „Santos“.Po dvikovos su Peixe buvo sužaista 12 rungtynių, prie kurių pridėjo devynios pergalės ir trys lygiosios.

Nepaisant teigiamos serijos, Grêmio sulaukė sirgalių kritikos praėjusio sekmadienio rungtynėse, kai Brazilijos stadione sužaidė lygiosiomis 0:0 su Corinthians. Alvinegro vis dar turėjo dviem žaidėjais mažiau ir net ir tokiu atveju gaučiečiai nesugebėjo subalansuoti tinklų.

Dabar tikimasi vėl parodyti gerą pasirodymą aikštėje ir išlaikyti nepralaimėtą seriją. Tam Renato Portaluppi turi lipti maksimaliai išnaudojus jėgas, išskyrus Kannemanną, kuris yra sustabdytas. Tendencija yra tokia, kad laisvą argentiniečio vietą užima Davidas Brazas.

Iš Guarani pusės momentas nėra pats geriausias. Komanda yra Paragvajaus čempionato lentelės viduryje ir atvyksta į žaidimą po pralaimėjimo prieš 12 de Outubro.

Po ketvirtadienio dvikovos komandos vėl susigrums gruodžio 3 d., Arena do Grêmio. Tie, kurie pateks į kvalifikaciją, susiduria su Santos ir LDU nugalėtojais.

Guaraní vs Grêmio: kur žiūrėti, tvarkaraštis, tvarkaraštis ir naujausios naujienos, sekti minutę po minutės realiuoju laiku.

TECHNINIŲ DUOMENŲ LAPAS: GUARANÍ X GRÊMIO

Data / laikas: 26-11-2024, 21:30 val
Vieta: Defensores del Chaco, Asunsjonas (Paragvajus)
Teisėjas: Guillermo Guerrero (Ekvadoras)
Asistentai: Christianas Lescano ir Byronas Romero (Ekvadoras)
Vaizdo teisėjas: Daniel Fedorczuk (Urugvajus)

Tikėtinos sudėties:

GARANTIJA: serbų; Tripichio, Romaña, Báez ir Miguel Benítez; Jorge Morel, Florentín ir Rodrigo Fernández; Cecílio Domínguez, Merlini ir Fernando Fernández.; Techninė: Gustavas Kostas

Pasisavinimas: Guillermo Benitezas.

GILDIJA: Vanderlei; Viktoras Ferrazas, Geromelis, Davidas Brazas ir Cortezas; Darlanas, Matheusas Henrique'as, Luizas Fernando, Jeanas Pyerre'as ir Pepê; Diego Souza.; Techninė: Renato Portaluppi

Pasisavinimas: Kannemannas, Alissonas, Maiconas ir Leonardo.

Kur šiandien žiūrėti Guarani vs Grêmio?

Transliacija: su išskirtine transliacija oficialiame taurės puslapyje socialiniame tinkle.